Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość SuzyX
Super! Dziekuje bardo za pomoc :) jestem juz spokojniejsza! Napewno jeszcze sie odezwę! :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
pannanikt001- Co u Ciebie? Jak gojenie? Przesłałam kilku dziewczynom fotki na pocztę, może nieco spóźnione ;) Dziś jestem równy miesiąc po operacji. U mnie wszystko ok, jestem z dnia na dzień coraz bardziej zadowolona, w poniedziałek wybieram się po "normalny" biustonosz, no na razie oczywiście bez drutów, ale jednak będzie super. Te pooperacyjne są wygodne bardzo, ale brak mi czasem ubrać coś z dekoltem, a one takie zabudowane wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapakowana
Gość B i suzuX idźcie sobie reklamę prywatnej kliniki robić gdzie indziej...gdybyś czytała od lipca nasze forum suzuX to byś już wszystko wiedziała jak to wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Nikt nie robi reklamy... Skoro jest to forum dot zmniejszenia piersi oznacza to ze mozna rozmawiać o każdym możliwym sposobie nie tylko na NFZ... Tak mysle, po to to forum zeby wymieniać poglądy, zadawać pytania itd... zeby pytać i uzyskiwać odpowiedzi a nie przeklikiwac ok 300 stron zeby na 199 znaleźć strzęp informacji... Wiec w czym problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do zapakowana jak to bedzie twoje prywatne forum to będziesz ustalać zasady Myśle ze jesteś zwyczajnie zawistna ze kogoś stać na prywatny zabieg nikt ci nie każe z nami pisać a narazie reguly możesz ustalać w domu powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Nowiutkapanienka ja też poproszę..fotki ...sylwia913@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutkapanienka: u mnie co raz lepiej. Goję się w oczach. Już się tak nie babrze, zrobiły się strupki gdzieniegdzie i niektóre nawet już odpadły. Pomału widać jak się zabliźnia :D Jestem w fazie zachwytu nad Atrauman Ag bo to właśnie pod jego wpływem baaardzo się poprawiło :D Może dziś wieczorem przy zmianie opatrunku zrobię zdjęcie :D też poproszę Twoje zdjęcie :D tylko podaj swojego maila albo coś to Ci wyślę swojego bo nie chcę wpisywać go na ogólne forum. Mam tylko jeden problem, może mi pomożecie. Schodzi mi skóra z piersi (w miejscach gdzie nie ma ran; na zdrowej, nienaruszonej skórze). Jakby była przesuszona czy coś. Czy Wy czymś smarowałyście skórę na piersiach? Jakimś balsamem mogę czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Natłuszczaj linomagiem albo wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aniela
pannanikt001 Ile czasu czekałaś na operację w DSS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Nowiutka panienka i Pannanikt mogę prosić o zdjęcia? z góry dziękuję bozena.miskiewicz@op.pl-:) ja jestem przed już niedługo oby do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wszystkim, jestem 2 lata po operacji, urodziłam też w tym czasie dziecko ale nie karmiłam piersią. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
gość jak teraz po dwóch latach wyglądają twoje piersi ? tym bardziej ze zaszłaś w ciąże i urodziłas gdzie robiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się przy zmianie opatrunku przestraszyłam :( coś nie tak to wygląda dzisiaj pod prawą piersią. Wygląda to jakby się rozeszła rana pod piersią. Boję się czy to się zejdzie. Dodałabym fotkę ale nie wiem jak to tutaj zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
No już któraś z dziewczyn takie zdjęcia pokazywała po chyba Anianiki. Pryskaj octaniseptem i rób na bactigras i atrauman. Kiedy masz kontrolę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam mieć kontrolę we wtorek ale nie mam się jak dostać rano. Jutro przedzwonię do dr i spróbuję się wcisnąć prywatnie późnym popołudniem bo tylko na takie godziny ma mnie kto zawieźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Gosć Aniela. Podaję maila agumienna@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak to jest z kontrolą i zdjęciem szwów..zostałam wypisana w sobote, mam się zgłosić za 2 tyg do do dr Mądrego, który mnie operował a pani w rejestracji mówi,że nie ma miejsc..no przecież nie bede czekać 3 tyg..bo to za długo..żadnych informacji nie podała co mam z tym zrobić, czy gdzie sie dowiedzieć..no jak to jest,że nie mają miejsca na kontrole, na którą przy wypisie mam napisaną,że musze sie zgłosić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
gosc kiedy miałas operacje ile dni bylas w szpitalu i jak piersi ???? ja mam operacje 20 września jestem zdenerwowana jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ile dni bylaś w szpitalu jak operacja i ogólnie twoj stan ja mam 19 wrzesnia sie wstawic operacja 20 jestem strszanie nerwowa robili ci badania jak zajechalas do szpitala mnie kwalifikowała mloda lekarka i nic nie kazala przywozic ani nie wspomniala o zadnych badaniach jak piersi ładne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie operowała dr Wasilewska i dr Mądry z tym,że dr Mądrego prawie wcale nie było. Operowana byłam we wtorek a wyszłam w sobote. Czuje sie bardzo dobrze, jestem sprawna itd. Tylko,że mam wrażenie,że dalej nie wiem jak i ile mam to pielęgnować.. Piersi mogły by być spokojnie mniejsze,ale ja miałam na szypule. Jedna jest naprawde ładna, druga troche mniej, w domu sie w sumie dopiero oglądałam i jest na dole pofalowana? no mniej foremna - już nie taka ładnie zszyta..(ale ona była zawsze wieksza). Ja miałam usg piersi i od ortopedy zaświadczenie(dobrze to mieć na konsultacje). Grupe krwi robią na miejscu wiec nie trzeba mieć tego koniecznie, ale dobrze sie zaszczepić na żółtaczke. Warunki w Łęcznej super, pielęgniarki pomocne..ale jak na razie nie ma odwiedzin,ze względu na grype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety mnie kwalifikował ktoś inny, rysował przed operacją ktoś inny, dr Mądry, który głownie operował to potem sie mną nie zajmował, wiec znowu ktoś inny i wkurzało mnie to brak kontaktu z jedną osobą...szczególnie przed operacją..za mało informacji o wszystko trzeba dopytywać..ale to w zależności na kogo sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Gość to szybko wyszlas jak będziesz miała fotki wyślij mi proszę mnie zakwalifikowała Wasilewska ale mowila ze prowadzącym będzie dr.madry wiec zobaczymy jestem zestresowana jak nic szczepienie zrobię bo o tym wspomniała mowila ze na szypule sie nie da raczej ale to stwierdzi dr mądry juz jak przyjadę opisz jak wyglądało jak wstawiłaś sie w pon w szpitalu tzn ze masz kazda inna z tego co piszesz podam ci maila odezwij się donata.mostowa@wp.pl mysle ze przez maila będzie łatwiej sie komunikować dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, niedawno wróciłam z kontroli. Nie mam co panikować :P I tak ponoć lepiej się goi niż niektórym. :P Mogło być gorzej. Dr Paul jest po prostu nieoceniony. Świetny lekarz, wyluzowany i w końcu wszystko mi ktoś opowiedział co i jak robić. Miałam wyciągnięte jeszcze szwy co to się nie rozpuściły a powyłaziły na wierzch. Na te ranę pod piersią zalecił mi kupić aquacel Ag teraz. To coś podobnego do Atrauman Ag ale zamiast przesychać zamienia się w żel i wyciąga wszystko co złe. Jeden opatrunek 15x15cm kosztuje 42 zł ale zmienia się co 3 dni więc właściwie wyniesie mnie taniej niż atrauman ag (3x15zł=45zł). Jeśli któraś chciałaby go stosować to proście o receptę bo z receptą kosztuje 15zł :P Ja się sfrajerowałam i nie pomyślałam o recepcie :P Podsumowując: jestem uspokojona i uwielbiam dr Paula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLA80K
witajcie,,,ja dzis pierwszy raz byłam na siłowni,,,na zumbie,,,cudowne uczucie bez worów,,balonów latających w lewo i prawo...wczoraj kupiłam pierwszy stanik sportowy i zwykły ale bez drutów...pierwszy raz mogłam wybierać w normalnym sklepie,,,okazuje się że mam miske d,,,(kiedyś j/k) a w sportowych miska c,,,pozdrawiam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Pannanikt cieszę się że u ciebie wszystko jest w porządku. Jeśli możesz to wyślij mi zdjęcia. Syla fajnie tak bez obciaznikow-:) też nie mogę się doczekać ale czas szybko mi leci i do maja już dużo nie zostalo-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda65K
Syla80K bardzo Ci zazdroszczę.Napisz ile czasu minęło operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×