Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Weszłam na stronę Ewy Michalak i... przykro mi, ale byłam przekonana, że użytkowniczki tego wątku w kafeterii NIE CHCĄ tak wyglądać- stąd bardzo odważne decyzje o redukcji. Jeśli według Was można żyć i funkcjonować normalnie w bieliźnie Ewy Michalak ( JJ, K, itd) to nic tu po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polanica Zdroj, jeszcze wyznaczaja nie takie odlegle terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
W Polanicy rok, półtora czeka się na operację. Dziewczyny napiszcie jak wyglądała u Was konsultacja, bo u mnie lekarz (rezydent) nie mierzył mnie, nic nie mówił na temat operacji tzn. jakim sposobem będą mnie operować (szypuła czy przeszczep). Tylko popatrzył na cycki i powiedział, że się kwalifikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Aha, i osoby z tego wątku do czasu operacji chcą mieć bóle kręgosłupa, odparzenia, rowy w ramionach, bo dobrego stanika nie kupią? No to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
do gość 858 proszę napisz jak wygląda operacja na szpule bo doktor mi też zaproponował taką metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 857
Do gosc Elka, jest to najlepsza z metod poniewaz jest czucie w brodawkach, ponieaz wycinaja co zbedne i brodawka zostaje wszyta wyzej mniej wiecej na 20 cm od obojczyka. A gdzie bylas konsultowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia ja mam termin operacji na NFZ w Katowicach w szpitalu Geomedical na 19 listopada u dr K. Michalskiej. Na wizycie prywatnej byłam u niej tylko raz 25 czerwca. Koszt takiej wizyty 150zł. Czyli termin od wizyty do operacji 5 miesięcy. Wiem od lasek z wizazu, że już terminy operacji wydłużyły się i czeka się około roku. Na wizycie prywatnej miałam ze sobą RTG kregosłupa, USG piersi, zaświadczenie od neurologa o konieczności redukcji piersi. I to Pani dr wystarczyło do wyznaczenia mi terminu operacji. Moje wymiary 80H, 75kg, 163cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u dr.Kierzynki bardzo sympatyczny lekarz jeszcze nie mam terminu ale po rozmowie z lekarzem jestem pewna że trafiłam w dobre ręce poleciła mi tego lekarza jedna z jego pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się z Tobą zamienie bo ja mam malutkie B i chciałabym większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monte225 wierz mi, nie chciałabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny A ja byłam oferowana we Wrocławiu 11 miesięcy temu. Czekałam 9 miesięcy. Z miseczki j na szypule mam C i pełne czucie .Miałam małe komplikacje / bo nastąpiło rozejście szwa przez krwiak / Ale i tak zrobiłbym to ponownie . Cieszę się ogromnie bo pierwszy raz na plaży mogłam pradować w stroju dwucześciowym bez krępacji i obleśnych spojrzeń. Życie z małymi cyckami jest cudowne. Nie ma co się baç.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej cieszy po operacji, że bardzo zmieniła się moja postawa. Juz nie wyginam się tak dziwnie jakby ciążowo do przodu. Myślałam zawsze, że taka po prostu jestem, a okazało się, że to przez te beznadziejne cycki. Tyle zmarnowanych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
Do gość 857 mam jeszcze jedno pytanie jak wyglądają blizny w jakim kształcie są po operacji na szpulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie powiedzieć , co konkretnie musi napisać neurolog/ortopeda w takim zaświadczeniu? Czy chodzi o zwrot, że "konieczna jest operacja", "wskazana", czy wystarczy opis dolegliwości, spowodowanych ciężkim biustem? Możecie polecić jakiegoś lekarza w okolicy centralnej Polski lub w Krakowie, który zrozumie problem i nie powie, że redukcja to fanaberia? Słyszałam też, że wymagany jest kwit od dermatologa. Czy da się bez tego jednak zakwalifikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
do gość jakie masz blizny po operacji na szpule chodzi mi czy to yeż w kształcie kotwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
do gośc jakie masz blizny po operacji na szpule chodzi mi o to czy też w kształcie kotwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość858
Tak kształt blizny jest w kotwice do okola brodawki, biegnie w dol oraz pod piersiami po lini fiszbin. Przy redukcji piersi zawsze jest taka blizna nie wazne jaka metoda, w jakis sposob trzeba pozszywac zredukowane piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny właśnie się dowiedziałam, że prawdopodobnie moja operacja zostanie przesunięta z listopada na nie wiadomo kiedy :-( ale nawet o pół roku bo mają tyły z operacjami na NFZ. Jestem załamana, bo kręgosłup boli, mam zawroty głowy i cieszyłam się, że już niedługo to skończy :-( Miałam termin na 09 11 2018 w Krakowie w szpitalu Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juice0923
Polecam poczytać tutaj: http://www.piersi.info.pl na temat operacji piersi. W internecie jest sporo informacji, ktore niewiele mają zgodnego z prawdą, a tutaj masz rzetelne wiarygodne źrodlo wiedzy eksperckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam lekarki na wizycie kontrolnej dlaczego NFZ tak utrudnia kobietom dostęp do operacji redukcji piersi, skoro przesłanki medyczne są oczywiste. Odpowiedziała mi, że prawie połowa pacjentek powraca do rozmiaru sprzed operacji w ciągu trzech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie nazwać mnie trollem, ale ponad 50% kobiet w Polsce jest otyłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa Polek ma nadwagę, co czwarta jest otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bognna
Cześć dziewczyny No właśnie... jak to wygląda po , po operacji kilka lat ? Mam 50 lat menopauze na karku moj organizm już zwolnił i zastNawiam się jak to jest w rzeczywistości proszę o szczere odpowiedzi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bognna wczoraj Będą pewnie większe blizny, wolniejsze gojenie. Moja mama miała 2 operacje kolana, jedną jak miała ok. 30 lat, i drugą 20 lat późnej. I mimo, że ta druga byla mniej inwazyjna, lepszym sprzętem to blizna, mimo dbania, jest o wiele bardziej widoczna, a minęło już prawie 5 lat. Skóra po prostu już nie ma tego potencjału naprawczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza nastała? Juz wszystkie po operacjach i forum zamknięte:)? Mi w sierpniu minął roczek od operacji. Życie jest duuużo lżejsze. Pod każdym względem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny! Pytanie do Babeczek, które były operowane w ostatnim czasie w Łęcznej. Co trzeba ze sobą zabrać? Czy robilyscie przed samym pojsciem do szpitala usg piersi? Ja robilam usg 2 lata temu przed konsultacjami u dr Korzeniowskiego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renacia79
Hej, ja miało operację w łęcznej 23.07. zrób świeże usg lepiej, ja musiałam mieć. Zabierz ze sobą jakieś spodenki z kieszeniami najlepiej na dreny ;) i dwuzłotówki na tv bo automat przyjmuje tylko monety 2zł. Po za tym to standardowe rzeczy: piżama, coś na przebranie w ciągu dnia itp. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jESTEM 5 lat po operacji, moje bliznysa w formie bialych kresek i tylko wokol otoczki, nawet na piersi tej pionowej kreski wcale nie widac.mialam metoda z jednym pionowym cieciem. Po operacji jakos te piersi sie roznily od siebie, otoczki byly kazda innego ksztaltu. U mnie trwalo miesiace zanim piersi przyjely ten ostateczny i wymarzony wyglad. Moja kolezanka , ktora tez miala operacje, metoda na kotwice od razu miala pieknie wygladajace piersi. takze roznie to bywa. Jednak co najwazniejsze to po zabiegu wasze zycie stamnnie sie szczesliwsze, latwiejsze i przyjemniejsze. Ja na samo wspomnienie moich poprzednich piersi ciesze sie ze odwazylam sie na zabieg. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocny gościu! Bardzo Ci dziękuję za informację, jak to jest po kilku latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×