Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Małgorzata Hamerska
Anica44 w liście że szpitala było data i godzina na którą trzeba się stawić na oddzial i wytyczne, co trzeba że sobą wziąć, typu :kubek, sztućce, ciepłe skarpety, stanik sportowy. Była również rozpiska badań jakie trzeba wykonać przed stawieniem na oddzial, mammografia lub usg piersi, morfologia potas itp i do lekarza rodzinnego po zaświadczenie ze stan zdrowia jest ok, u mnie jeszcze było zaświadczenie od ortodonty bo noszę aparat, więc chciałam się zabezpieczyć że nie ma żadnych części ruchomych aby nie bali się intubacji. No że dobrze jakby było się zaszczepionym na zoltaczke, ale to wiadomo że się już wcześniej robi, bo ja po zakwalifikowaniu poszłam odrazu na pierwszą dawkę. No i adnotacja że trzeba być zdrowym i w razie ewentualnych komplikacji proszą o telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka5510
Homer545 Kochana, dziękuję za info. Ja byłam na pierwszej konsultacji w Łodzi w Klinice Biernackiego, kolejną wizytę mam 26-go września mam dostarczyć zaświadczenie od ortopedy i dermatologa. Wtedy mam mieć wyznaczony termin operacji. Zobaczę co mi powiedzą , jak się zmieszczę w 1 roku , to poczekam , a jak nie to zastukam do Warszawy bądź Kraków . A Tobie już wyznaczyli termin operacji ? Jeśli mogę zapytać ile masz lat ? Ja do Łodzi mam 50km. do Warszawy 100km. do Krakowa jeszcze dalej , ale chciałabym jak najbliżej domu :) pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anica44
Dziękuję Małgosia H. za informację, a co do rozmiaru biustonosza to jaki kupiłaś rozmiar bo lekarz nic mnie nie pytał jaki chcę mieć biust ? No i o szczepionce też nie powiedział, ale chyba lepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Gość 858 . Złego słowa mie mogę powiedzieć na dr debskiego . Faktycznie bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homer545
Ulka5510 mam 22 lata i termin na 26.09.2019. Powodzenia w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZEŚĆ DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny jestem po operacj zmniejszenia piersi i mam pytanie czy któraś z was miała operacje i jak wygląda wasz biust czy jest nie kształtny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do miesiąca po operacji miałam trochę nieksztaltny ale później już robił się z dnia na dzień okrągły i dziś rok po jest bardzo okrągły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognna
Bognna Ja mam termin na luty 2019 we Wrocławiu juz sie nie moge doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolcia
Hej dziewczyny !! Jak Wy to robicie , że staracie się na operację w kilku klinikach ? Za każdym razem prosicie o skierowanie do poradni plastycznej , zaświadczenie od ortopedy , czy może wystarczy zrobić ksero ? Tylko czy takie kserówki będą brać pod uwagę . Obawiam się też czy ortopeda będzie chciał wystawić kilka takich samych zaświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czytałam kilka stron wstecz o kosmicznych kolejkach na operację w Łęcznej. Czy ta kolejka jest na operacje do dr Mądrego? Czy niezależnie od tego do kogo pójdziemy na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 80I i wkurza mnie, jak ide i mężczyźni-stare oblechy sie na niego patrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie wstydzę swojego biustu. Mam 22 lata i rozmiar 80I. Nie wyobrazam sobie nawet chodzic po mieszkaniu bez stanika bo stoja sutki i nawet mama sie na nie patrzy, a nie mowiac o starych oblechach na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie bardzo wstydze moich piersi. M rozmiar 80I. Czasami jak rano chodze bez stanika po domu to czuje ezrok mojej mamy jak sie patrzy na moje sutki i to bardzo mnie krepuje. Jak ide miastem to starzy zboczence sie gapia na moj biust. Nie moge kupić bluzki na cienkich ramiaczkach bo wygladam jak d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam rozmiar 80I i bardzo sie wstydze swojego rozmiaru. Takie dwa dzwony. Starzy faceci slinia sie na ich widok. Nie mozna kupić bluzki na ramiaczkach przy tym rozmiarze bo wygladam jak d****** Bardzo sie krepuje, jak wstane rano i jestem bez biustonosza i orzez bluzke przeswituja mi sutki i np. Mama na nie sie GAPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam rozmiar 80I i bardzo sie wstydze swojego rozmiaru. Takie dwa dzwony. Starzy faceci slinia sie na ich widok. Nie mozna kupić bluzki na ramiaczkach przy tym rozmiarze bo wygladam jak d****** Bardzo sie krepuje, jak wstane rano i jestem bez biustonosza i orzez bluzke przeswituja mi sutki i np. Mama na nie sie GAPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, już dobrze! Rozumiemy Cię doskonale! Z czasem będzie tylko gorzej- nie wierz tym, którzy uważają, że redukcją masy, albo magicznym biustonoszem coś zmienisz! Powolutku zacznij działać: rodzinny, ortopeda, skierowanie i masz wszystkie telefony pięknie odszukane parę stron wcześniej. Działaj! Nie wahaj się! Właśnie wróciłam z chorwackiej plaży i zrobiłam szybki bilans: dziś po południu pływały, spacerowały, bawiły się z dziećmi, grały w piłkę miseczki od A do D, reszta nie wychodziła spoza koca, karaty i leżaka ukrywając przed światem swoje G, H, itd!! Dziewczyny walczcie o siebie! Po pół roku od operacji jestem wolnym, szczęśliwym, opalonym rozgrywającym w Omisiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna obserwacja z chorwackiej plaży: skoro wielkie piersi są seksowne, to czemu faceci na leżakach gapią się na energiczne, smukłe ciałka w rozmiarze C lub D a nie na swoje towarzyszki, które zelegają obok nich rozmiarem K??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Jeśli chodzi o operację w Łęcznej, to jest jedna kolejka. Operuje zespół lekarzy, a nie jeden. Ja mam termin na kwiecień 2021! Liczyłam, że któraś z czytających dziewczyn może się zamienić na wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ReneWlod zajrzyj na taki sam temat na forum wizaz i podpytaj czy ktoś ma wcześniejszy termin, tam być może dziewczyny będą rezygnowały z terminów w Łęcznej, bo połatwiły sobie szybciej operacje w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolcia
19Goncia89 możesz podać linka do tego forum wizaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolcia
A tak w ogóle dziewczyny , które są już po operacji, napiszcie gdzie kupowałyście biustonosze , które są najodpowiedniejsze po takiej operacji, czy w szpitalach mają takie biustonosze czy trzeba załatwiać na własną rękę , no i oczywiście jakie są ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Dziękuję Gońcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w środę miałam operacje z rozmiaru 70 l. Teraz jest pięknie nic nie boli piersi małe zgrabne piękne. Warto było naprawdę. Operacja w mswia w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z MSWiA- brawo!! Cieszę się, że piszesz o swoich pozytywnych wrażeniach! Trzymam kciuki za rekonwalescencję i zapewniam Cię, że jeśli już Ci się podobają to do roku będą tylko pięknieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolu "80I" dziękujemy za te brednie, idź się produkować gdzie indziej. Alb wymyśl chociaż jakiś bardziej prawdopodobny rozmiar, a nie średniaka na babce ze sporoą nadwagą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolcia
Goncia89 Powiedz mi Kochana gdzie robisz operację i u kogo ? Ja już nie wiem gdzie mam się udać , a już nie mogę patrzeć na moje cyce , muszę coś zrobić i to jak najszybciej . Ja noszę 80 M i cyce się nie mieszczą , wychodzą bokami , na ramionach mam sine i krwawe rany od ramiączek. Powiedz mi , może ktoś inny się odezwie i podpowie , gdzie jest najszybciej . Mam na myśli tylko operację na NFZ , bo niestety nie stać mnie prywatnie .Pomóżcie proszę , wyobraźcie sobie dziewczynę w miarę szczupłą 164 , 66kg. i tak ogromny biust :( Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z takim problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolcia, a jakim ty cudem nosisz obwód 80? Chyba, że w mniejszym braknie ci misek? Bo ja przy 165 cm ważę 5 kg więcej i noszę 70 (z miską J brytyjskie, czyli polskie jakieś N chyba - chyba, bo w polskie nie wchodzę...), w sumie to nawet 65 powinnam nieraz, ale wtedy wypadam z rozmiarówki w większości, więc wolę 70 i najwyżej "podszyć" elastyczną nitką dla ścisłości, jak trzeba. A ze staników polecam Ewa Michalak - ścisłe staniki, miski w rozmiarach angielskich, przefantastyczne kroje, i nawet na wymiar mogą uszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×