Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Poniedziałkowa redukcja: napisz coś więcej. Jak się czujesz, jak piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.29 Jakbym nie trafiła kiedyś na forum o bieliźnie i stanikach to bym się dała pociąć lata temu. Mając biust o 6-7 misek mniejszy, i sprzed 2 ciąż. I w moim przypadku nawet też ani ciąże ani te miski więcej nie są decydujące (choć też mają wpływ bo po prostu nie czuję się w swoim ciele), decydujący jest wypadek sprzed 3 lat po którym mam problem w obręczy barkowej i najlepsza bielizna tu nie pomoże (chyba, że gorset, gdzie biust naprawdę "stoi" na rusztowaniu na żebrach). Nie ma nawet pewności, że po zmniejszeniu nie będzie w ogóle bólu, jakaś część masy piersi tak czy inaczej na ramiączkach się opiera (ale jednak 80 czy 90% z np. ok. 70F-G - co teoretycznie by mi dała operacja - to jednak od cholery mniej niż tyle samo ale z 70R). Jednak na pewno będzie to dużo mniej, i łatwiej będzie mi ćwiczyć, żeby wzmocnić mięśnie wokół ( w tej chwili w najlepszym staniku sportowym jest mi ciężko, bo często boli). Ja swoją decyzję podjęłam na takim właśnie podłożu, ale np. ta dziewczyna, o której pisałam wyżej mogłaby trafić na ten temat a nigdy nie mieć dobrej bielizny (jak i ja latami - ślady po odparzeniach mam do dziś), i myśleć, że na nią tej bielizny nie ma. A na pewno lekarze jej czy jej podobnych w tym zakresie nie uświadomią, bo nie wiem, czy sami tej wiedzy nie mają, czy mają, ale jej przekazywanie zabierałoby im zarobek - jedna i druga sytuacja karygodna i nieetyczna moim zdaniem. Więc sory, ale jeśli ktoś taki trafi na ten temat, mój wpis da mu do myślenia, i zacznie od zmiany bielizny zamiast od operacji, to chyba nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto od staników, nie pisz tu więcej tych swoich niezrozumiałych i tak wypocin, bo w naszych oczach jesteś po prostu śmieszna. Daj już spokój, bo szkoda Twojego czasu. Idź oglądaj te swoje cudowne staniki, idź może pobiegać czy na siłownie w tym swoim niezawodnym staniku tylko nie męcz już ludzi tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Dobrze napisane, jak można uszczęśliwiać pancernikiem kogoś na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że to śmieszne pisać o stanikach do ludzi, którzy ze względu na poważne zalecenia ortopedyczne, onkologiczne czy psychologiczne decydują się na operację w pełnej narkozie, długi okres rekonwalescencji i robią ten odważny krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy jesteście normalne? Nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Czy nie potrafi do was dotrzeć, że po pierwsze pisze do was osoba z faktycznym wskazaniem do zmniejszenia biustu (problem powypadkowy) i która tę decyzję już podjęła? I jako taka pokazuje sytuację niejako z 2 stron: tej, gdzie dobra bielizna może wystarczyć, i tej, gdzie jest tylko pomocą a nie rozwiązaniem (bo faktycznie istnieje problem medyczny)? Przykro mi, że ciężko wam zrozumieć tak "skomplikowane" zależności. Chciałam normalnie popisać, podyskutować, w tym też o tym co właśnie w temacie bielizny i jej odczucia na ciele się zmienia po operacji (bo NAPISAŁAM, że dla mnie to jest bardzo ważne z powodów medycznych). Ale widzę, że się nie da, tu trzeba mieć absolutną fiksację na zmniejszeniu piersi, i nic poza tym optycznym rezultatem się chyba nie liczy... Szkoda, że ktoś z faktycznym problemem ortopedycznym się nie może tu odnaleźć, bo napisał też o bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zapytam: gdzie ja do cholery mam pisać? Bo na jednym z for bieliźnianych ochrzaniono mnie za to, że pisałam o operacji i w ogóle wycięto mój temat po jakimś czasie. Bo tam bielizna ma pomóc. A tutaj ma pomóc tylko operacja. To do urva jeża gdzie ma pisać i szukać porad ktoś, kto szuka pomocy w jednym i drugim??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobito, bez urazy, ale idź do specjalisty od głowy. Naprawdę. Jesteś przerażająca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam, że odezwała się poniedziałkowa redukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej zagubionej co nie wie na jakim forum ma wypisywać te swoje dyrdymały. Nie właź na żadne forum, tak będzie najprościej:) i tak nikt nie wie o co Ci chodzi. Piszesz bardzo chaotycznie i dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji z J na E-F Wciąż mam wrażenie że to za dużo, od operacji minęły cztery miesiące a psychicznie nadal czuje wielki biust, nie wiem czy jest to problem psychiczny czy ten biust naprawdę jest nadal za duży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, piszę w sprawie stanika pooperacyjnego. Czy mozna taki stanik kupić w szpitalu w Łęcznej? Bo tak naprawdę dopiero po operacji okaże się jaki rozmiar piersi będzie finalnie.. I hmm czy lekarze biorą pod uwagę zdanie pacjentki? Teraz noszę rozmiar I lub J, operację mam miec na szpuli czy mogę liczyć na piersi w rozmiarze C? Czy któraś z Was miała podobny rozmiar i wyszło C? Pozdrawiam, Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze napewno biora pod uwage zdanie pacjentki. Przeciez o takich rzeczas rozmawia sie na konsultacji, chyba ja mialas skoro masz miec operacje ? Oczywiscie nie zawsze sie da zrobic dokladnie tak jak chcialaby pacjentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miałam konsultację i rozmawiałam o rozmiarze, ale moje pytanie brzmi właśnie czy jest jakaś dziewczyna, która miała operację przeprowadzoną na szpuli z tak dużego rozmiaru i faktycznie udało się zrobić rozmiar C (lekarz nie udzielił jedniznacznej odpiwiedzi czy uda się zrobić korekcję do takiego rozmiaru) ;) co do stanika pooperacyjnego, czy orientujecie się jakie są ich ceny? Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mialam konsultację. Moje pytanie brzmi czy którejś z Was faktycznie wyszlo C, lekarz nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Napewno wynika to z roznego rodzaju budowy piersi, ilosci tkanki tluszcziwej, gruczolowej u pacjentek. Wiem, ze hmm "wyjdzie w praniu ", ale choc jeden taki przypadek bedzie dla mnie duza nadzieją ;) i jeszcze jedno pytanie, orientujecie się jakie ceny są takich stanikow pooperacyjnych? Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mialam konsultację. Moje pytanie brzmi czy którejś z Was faktycznie wyszlo C, lekarz nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Napewno wynika to z roznego rodzaju budowy piersi, ilosci tkanki tluszcziwej, gruczolowej u pacjentek. Wiem, ze hmm "wyjdzie w praniu ", ale choc jeden taki przypadek bedzie dla mnie duza nadzieją ;) i jeszcze jedno pytanie, orientujecie się jakie ceny są takich stanikow pooperacyjnych? Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mialam konsultację. Moje pytanie brzmi czy którejś z Was faktycznie wyszlo C, lekarz nie udzielił konkretnej odpowiedzi. Napewno wynika to z roznego rodzaju budowy piersi, ilosci tkanki tluszcziwej, gruczolowej u pacjentek. Wiem, ze hmm "wyjdzie w praniu ", ale choc jeden taki przypadek bedzie dla mnie duza nadzieją ;) i jeszcze jedno pytanie, orientujecie się jakie ceny są takich stanikow pooperacyjnych? Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa redukcja
witam juz opisuję poniedziałkową operację. Mimo duzego bmi i miesiączki w środku cyklu operacja się odbyła. narkoza super ból tylko zaraz po ale pielęgniarki dały kroplówkę i było ok . Sama poszłam do łazienki w 4 godz po operacji. Potem poziom bólu 2 na 10 i stopniowo zanikał. sale 2 os z łazienkami. Opieka na najewyższym poziomie , pielęgniarki i lekarze super. Pozwolili zostać do następnego dnia bo jestem z daleka i nie mialam transportu w dniu wypisu. Piersi i brzuchy Łęczna robi piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa redukcja
Dopiszę jeszcze pare rzeczy. Stanik można kupic w Łęcznej pani bardzo pomaga. Leżałam tydzień i to jest przeciętny okres rekonwalescencji. Wszystko można kupić w sklepiku. Robią sami wszystkie badania , personel pomocny. W zasadzie bolu nie ma i kazdy pacjent to potwierdza. Panie pielęgniarki same się pytają czy potrzeba coś na ból czy sen i nikt nie wydziwia czy krytykuje. Odział czysty , jedzenie dobre , tylko kolacje i śniadanie monotonne ale jest sklepik i nawet bar z jedzeniem. Piersi mam piękne z obwisłego 80 k do 80 d. Koszty to ok 220 za stanik no i potem na opatrunki. Obok jest hotel jak ktos jest z daleka - emocja. Doba to koszt 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedziałkowaredukcja baaaardzo dziękuję za Twoją wiadomość :) cieszę się, że stres masz już za sobą i że masz piękne piersi :D:D:D marzyłam o miseczce C,ale D tez jest super rozmiarem :D:D:D ps przepraszam za kilkukrotne powtórzenie wiadomości, nie chciało mi dodać żadnej z nich ,a później poszły wszystkie na raz ;) KAśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poniedziałkowej redukcji- a jak odczucia po pozbyciu się ciężaru? Jak Twój kręgosłup? Jakie wrażenia po pierwszym opatrunku? Zasinienia? Strupki? Czy wszystko się przyjęło? Życzę szybkiej rekonwalescencji, a po trzech, czterech miesiącach -odnalezienia ulubionej aktywności i.... żegnaj wysokie BMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa redukcja
Właśnie zapomniałam napisac o kręgosłupie. Spi się na plecach - ja zawsze na boku. Kręgosłup boli bardzo. Lekarz mówi , że się prostuje. W 3 dobie po operacji bolał tak bardzo , że poszłam po kroplówkę . Teraz boli trochę z tendencja malejącą. Jeżeli chodzi o gojenie to jest prawidłowe, mam mały wysięk - co jest zupełnie normalne i odrobinkę martwicy na sutkach - podobno tez normalne. Zostałam wypisana i poinformowana , że jest ok. Właściwie to dopiero teraz wiem , że żyję - mam zwyrodnienia na całym odcinku szyjnym a teraz nic mnie boli .( Boli bo sie prostuje ale wszystkie dziewczyny narzekają na ten kregosłup)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1986
Dziewczyny, byłam dzisiaj u neurologa i mam skierowanie do szpitala, ale nie dostałam tzw. Opinii tylko skierowane, a ponoć trzeba mieć papiery od ortopedy, neurologa i psychologa, czy wiecie może czy to wystarczy? Tzn opinia od psychologa, ortopedy i skierowane od neurologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowa redukcja
Napiszę jeszcze o rozmiarach i znikam :) Lekarze się pytają jaki kto chce rozmiar, dla nich to ważne . Ja po prostu chciałam większe. Jak ktoś chce małe c to nie ma problemu. Jestem mała i niezbyt drobna i biust d do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedziałkowa redukcja, to co napisałaś jest cudowne, moje ostatnie wątpliwości zniknęły! Dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amac
Witajcie. Miałam redukcję 5.09.2018r . Miałam dużą asymetrię. Z jednej piersi wycięto mi 1400g z drugiej 560g. Marzył mi się riwnyniejszy biust. Mam pytanie czy któraś z Was miała po redukcji jedną pierś większa od drugiej i czy to się wyrównało? Wydaje mi się że pierś która była większa w tej chwili jest mniejsza to Druga doba po operacji. Trochę się zaczęłam stresować że tak zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliag
Amac Jeszcze wszystko może się zmienić ,masz jeszcze obrzęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliag
jestem już 2 lata po operacji na nfz w Warszawie w szpitalu orłowskiego jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff bo już się zaczęłam stresować że tyle lat miała nierówne piersi i to było moim głównym celem żeby w końcu były ładne i równe a tu znowu asymetria :(. Dziękuję kochana za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi moga wydawac sie nierowne po operacji, tak wogole to naturalnie piersi zazwyczaj mniej czy wiecej roznia sie wielkoscia. A tym bardziej j zaledwie 2 doby po operacji, stresowac sie wygladem piersi to bez sensu.Ja mialam jeszcze kilka miesiecy po operacji jeden sutek wyzej od drugiegi i to dosc znacznie, pozniej mi sie to naturalnie wyrownalo. Musialas miec bardzo duzy biust ze tyle az ci wycieli ? Wyobrazam sobie jaka ulge czujesz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×