Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
czy któraś z Was robiła operacje u Krzysztofa Potockiego od Szczyta? podobno specjalizuje się w powiększaniu i właśnie zmniejszeniu piersi. Pomóżcie, bo nie wiem kogo wybrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zagląda tu jakaś dziewczyna co robiła operację w Łodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renacia79 baaardzo dziękuję za odpowiedź :* jak się czujesz 3 tygodnie po? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam operację u dr Szczyta i jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renavia79
Czuje się świetnie:) Tylko sutki są bardzo wrażliwe, reagują na każde najmniejsze otwarcie. Prowadzę już też samochód. Nie mogę się już doczekać aż założę normalny biustonosz, bo tego pooperacyjnego mam serdecznie dość. Szwy już schodzą i jest super. Opatrunków też już robić nie muszę tylko natłuszczam wszystko :) Coraz bardziej czuję, że to są moje piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognna
A ile jesteś po operacji ? Z jakiejo rozmiaru startowałaś ? A teraz masz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renacia79
Od operacji minęło 3,5 tygodnia. Miałam rozmiar K a teraz raczej C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renacia79 to cudowne informacje! U mnie radość miesza się z odrobiną strachu.. Ale juz nie mogę doczekać się września :D Pozdrawiam, Aga :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze rozmiar 75 F sie kwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez cały czas się w staniku nie chodzi. Stanik też nie przesunie brodawki, piersi są różne, mimo że w tym samym rozmiarze, mogą być G i starczą bo brodawki są wysoko a mogą być F i są placki z brodawką patrzacą do dołu. Dlatego o konieczności wykonania operacji , też dla względów estetycznych nie decyduje rozmiar tylko kształt. Ja jestem rok po i jestem mega szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu jest temat o zmniejszeniu piersi, a nie o plastyce czy implantach (bo zmiana kształtu to na tym właśnie polega). A poza tym przy tym samym obwodzie pod biustem różnica między miseczką f i g to 2 cm, i tyle to się w czasie cyklu miesięcznego większości kobiet zmienia, odczuwalne ale mało zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tu się dodają odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmniejszałam pół roku temu (niestety nie na NFZ) z 75 f na 75 c- różnica kolosalna, szczególnie w te upalne miesiące! Patrzę na te modele z balkonetki i myślę, że czułabym się w takim staniku na 30 stopniach jak w watowanych kurtce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ty mówisz o plastyce piersi, która może też poleagać na wstawieniu implantu. A temat jest o zmniejszaniu. Nawiasem mówiąc "F" od "G" przy tym samym obwodzie stanika różni 2 cm w obwodzie piersi i tyle to się wielu kobietom w czasie cyklu zmienia, optycznie niewielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ty mówisz o plastyce piersi, która może też polegać na wstawieniu implantu. A temat jest o zmniejszaniu. Nawiasem mówiąc "F" od "G" przy tym samym obwodzie stanika różni 2 cm w obwodzie piersi i tyle to się wielu kobietom w czasie cyklu zmienia, optycznie niewielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a niby czemu? normalne staniki, akurat właścicieki zapewne takie lubią, sama latem często noszę takie cieniutkie gąbeczki i nie czuję się z tym źle. Innym nikt nie broni kupować przezroczystych koronek, wybór jest przecież ogromny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, w końcu się odpowiedzi pokazały... brawo, administracjo forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do posiadaczki balkonetki- z tymi centymetrami bywa różnie, ale waga nie kłamie: na wypisie z kliniki mam informację, że wycięto po 850 gram!! To JEST kolosalna różnica!! W balkonetce, sportowym, bikini,koronkowym, bez ramiączek, toples!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Która z Was miała operację w Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu? Jakieś opinie sugestie porady ? POZDRAWIAM serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Nastała cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wycieto tylko po 320 gram. Ale jak dla mnie roznica kolosalna. W sumie mialam cos ok. DD-DDD a teraz mam D. to niby mala redukcja , ale jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Do dziewczyn PO ;) jak to jest jak juz się lezy na sali operacyjnej i podaja narkoze? Jak sie wybudzasz to tak jakby chwila minela? Ciekawi mnie to moze głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak! Pstryk i już! Jakby ktoś wyłączył i włączył światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.21 Sory, ale w życiu nie uwierzę. Ale chyba wiem, skąd te absurdalne dane: po rozmiarówce widzę, że piszesz ze Stanów, a oni tam o doborze stanika pojęcia nie mają. Na pewno biust miałaś sporo większy niż 70DDD (czyli 70F u nas) (czy jaki tam masz obwód, bo sama litera absolutnie nic nie oznacza), i na pewno po operacji masz więcej niż przykładowe 70D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Kurcze nie do wyobrazenia hehe . Mi we wrzesniu zostanie 8 miesiecy do operacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Bema- lekarka przy rysowaniu ( przed operacją) pytała czym denerwuję się najbardziej- odpowiedziałam, że właśnie narkozą. Odpowiedziała, że jest taki typ ludzi, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą i dlatego ta pierwsza narkoza tak ich przeraża, a to tylko przerwa w świadomości- cała reszta funkcjonuje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa- fachowca od rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucięło mi tamten wpis: w redukcji piersi nie chodzi o literki i cyferki staników, tylko o przemianę ciężkich, obwisłych worów w kształtne, lekkie, dziewczęce piersiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście, że chodzi, bo z tych literek nijak nie wynikają żadne "wory", tylko wynika, że ktoś się okaleczył operując i tak mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×