Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Nigdy nie wyjdzie "C" bo to raz, że żaden rozmiar, a dwa: to mówią wszystkim (no, czasem mówią, że będzie "D"). "C" miała mieć i moja koleżanka (wyjściowe 65JJ) i jej siostra (nie pamiętam rozmiaru wyjściowego, ale chyba nawet większy bo miała naprawdę problemy żeby w coś ten biust ubrać). Koleżanki "C" to jest po operacji 65F, jej siostry 65G chyba. Ja, po wstępnej konsultacji u Szczyta miałabym mieć "D" z 75HH/J, w co wierzę tak, jak w jabłka na wierzbie :D A tu, gdzie mieszkam i też konsultowałam to pani mi obiecywała "nawet średnie B"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amac
Tak. Miałam bardzo duzą asymetrię. Jedna pierś była dużo większa od drugiej i tak naprawdę to było w 90%powodem tej decyzji. Narazie jeszcze jestem troche obolała. Co gorsza stresuje mnie teraz asymetria po operacji. Boje się że tak zostanie :(. Operował mnie dobry spechslista prof. Jedna pierś ta która była mniejsza w tej chwili jest bardzo obrzmiała i zarazem większa od piersi która była duuuzo większa przed redukcja. Martwię się że tak zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amac
Oczywiście zdaję sobie sprawę że idealne nie będą ale w tej chwili mam wrażenie jakby była różnica co najmniej jednego rozmiaru :(. Rzuca się to dosyć mocno w oczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zrozumcie ze lekarz nie moze obiecac wam zadnych rozmiarow B czy C, bo to jest czesto poprostu nieosiagalne. Jak macie duze piersi , to sa one zazwyczaj duze ''u nasady'' , najczesciej wieksze niz rozmiar Ci nawet jak lekarz wytnie duzo z tej piersi to zostanie wielki plaski placek na ktory zaden biustonosz nie bedzie pasowal. Piers musi miec odpowiedni ksztalt , ''przejzystosc'' nie wiem jak to nazwac, . I lekarz zmniejsza te piersi , ale musi tez robic tak zeby te piersi wygladaly ladnie i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty znowu od stanikow piszesz? Kobieto lecz się, już cię z wszystkich forow i portalowi wyrzucili za te brednie co piszesz i obrażasz inne kobiety po redukcji i przed oraz lekarzy . A niech ci zostaną te wielkie wory o rozmiarze R do końca życia i zostaw nas w spokoju, bo to nasze życie i ciało i jak chcemy mieć małe piersi w małych stanikach to nasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą z miseczką R to już chyba przypomina się modelkę od staników Ewy Michalak! To przypomina XIX wieczny cyrk objazdowy. Brakuje tylko sióstr syjamskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozmiarem R to już chyba musi się wyglądać jak monstrum z dwoma namiotami na stelażu. Widocznie tak zmanierowanej baby żaden lekarz nie chce operować i się na nas po i przed redukcją obraża, żeby sobie humor poprawić . Innym każe iść do ortopedy i na rehabilitację bo jest krzywy i ma wystające łopatki a sama to powinna leczyć głowę a nie cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EmiliaG ja mam mnostwo pytan. Dopiero zaczynam poszukiwania na temat zmniejszenia biustu na nfz. Obecnie moj rozmiar to 70H. Bylam u ortpedy poniewaz mam bole w kregoslupie. Zaproponowal redukcję biustu. Jednak prywatnie mnie nie stac ... Czy mozesz zostawic jakis kontakt do siebie ? I pomoc mi w organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amac
Ja też chciałam na NFZ. Czekałam na wizytę 10 m-cy a na niej okazało się że niestety ale redukcji biustu już na NFZ nie robią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amac
Jak się ubiegalam o redukcję na NFZ w Bydgoszczy. Mialam wizytę w 10'2017r w szpitalu który zajmował się redukcja na NFZ. I tam mi lekarz powiedział że się spóźnilam bo niestety ale NFZ już nie refunduje. Na moje pytanie gdzie i kto mi może pomóc powiedział mi że "wybory". Nie wiem czy to możliwe że tylko w Bydgoszczy nie robią? Tego nie potrafię powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie, którego chyba nikt nigdy tu nie zadał. Te dziewczyny, które macie córki, czy zastanawiałyście się nad tym co będzie jak i one będą miały taki problem jak my! Może można temu jakoś zaradzić, odpowiednio wcześnie zrobić jakieś badania na hormony, nie wiem nie znam się. Do jakiego lekarza można by się udać w tej sprawie. Może któraś z Was wie!? Wolałabym żeby moja córka nie musiała tak cierpieć jak ja tyle lat(ja jestem rok po operacji) i żeby wogole uniknęła operacji. Może można z tego jakoś wybrnąć w tych czasach. Poradzcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość AL
Cześć Dziewczyny! Na wiosnę przeszłam operacje u dr Michalakiej w Geomedicalu. Pani Dr jest cudowna! Ona poprostu rozumie i wspiera! Z 80K/L mam krągłe 80E. Są bardzo ładne, kotwice jeszcze widać ale nie przeszkadza mi to w niczym. Straciłam czucie w jednym sutki ale teraz wraca. Każdej z was polecam! Pamietam ten szok jak tydzien po operacji szlam i nie czułam bólu pleców! Aż zachciało się żyć :) w razie czego piszcie, odpowiem na pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda111111
Po zajęciach z aquaaerobiku jakaś wścibska koleżanka wypatrzyła moje blizny pod prysznicem i zaczęło się.... 100 pytań. A gdzie? A za ile? A czy bolało? Że one myślały, że ja tak schudłam, że one też chcą, itd, itp. Miło było słuchać komplementów i zapewnień, że blizn prawie nie widać ( 7 miesięcy po operacji). Poradziłam im to co wszystkim pogarbionym, obolałym, ścierpniętym biuściastym. Basen, siłownia, gimnastyka bywają skuteczne, ale redukcja jest o wiele skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1986
Mam termin na lipiec 2018r.! we Wrocławiu w szpitalu Marciniaka, pytałam lekarza jaki stanik pooperacyjny kupić , odpowiedział że roz. L, ale z tego co widzę to romiary są 75/80 c,d,e.... a i dziewczyny znalazłam takie opatrunki na stronie https://femeni.pl/pl/p/Opatrunek-na-piersi-Mammopatch-kotwice/20517 ktoś używał? warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam termin! na lipiec 2019r. we Wrocławiu w Szpitali im. Marciniaka, pytałam lekarza m.in. w jaki stanik pooperacyjny się zaopatrzyć , powiedział że w L, ale z tego co widzę to staniki są 75 ABCDE , 80 ABCD ....wiecie jaki kupić? wiem ,że jeszcze kupę czasu.... co do rozmiaru biustu to lekarz powiedział, że bedzie to ustalane dzień przed operacją. a i znalazłam takie opatrunki , https://femeni.pl/pl/p/Opatrunek-na-piersi-Mammopatch-kotwice/20517 używał ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
Emiliag ja mam pytanie :) moja konsultacja w Orłowskim już 15 października.. bez problemu dostałam zaświadczenie od ortopedy, nawet ginekolog po usg mi je wypisała.. jednogłośnie twierdzą, że powinnam zakwalifikować się do operacji. A ja się boję, bo bmi jest 32.. ale waga spada mi pod okiem dietetyka, do terminu operacji uda mi się zrzucić do bmi w normie. Zastanawiam się, czy iść jeszcze do neurologa po zaświadczenie? Zaczynam bać się jak cholera..a co to będzie przed konsultacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny proszę o pomoc. Moja kuzynka ma bardzo duże piersi 80 jj. boli ją kręgosłup i ogólnie źle się czuje.Ma 55 . Czy jest możliwość wykonania zabiegu na NFZ i czy wykonują go w Krakowie? Bardzo bym chciała jej pomóc. dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny będę rezygnowała z konsultacji w Bielsko Białej na 10.10.2018 u dr Tomasza Sirka. Czy któraś jest zainteresowana wcisnąć się i wziąć mój termin? Oczywiście konsultacja na NFZ, trzeba mieć tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni chirurgii plastycznej z kodem rozpoznania N62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość858
Agamo86 a u kogo masz konsultacje?U jakiego doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
gość858 nie mam pojęcia... Umawiałam się w grudniu i nic mi kobietka nie powiedziała,a ja nie zapytałam... Z tego co czytam, do super by było trafić na dr Dębskiego, może spróbuję zadzwonić do szpitala i zapytać, ale co to mi da? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
emiliag 2018.09.07 jestem już 2 lata po operacji na nfz w Warszawie w szpitalu orłowskiego jeśli macie jakieś pytania chętnie pomogę Emiliag opowiedz, jak było, u kogo konsultacje, jakie bmi, rozmiar, jaki masz teraz? Kto operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość857
Agamo we wtorek przyjmuje napewno Dębski super by było gdybybys trafiła na niego jest super specjalista wszyscy go chwala i ja tez moge powiedziec ze jest wspanialy. Czytałam na wizzaz ze masz wysokie bmi mysle ze jak trafisz na tego doktora to problemu nie bedzie aby sie zakwalifikoaac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Potwierdzam! Doktor Dębski bardzo miły człowiek. Byłam u niego na konsultacji i nie zwrocil uwagi na BMI. Mialam ze soba taka informacje od ortopedy ze mam bole kregoslupa, ze sie u niego lecze od jakiegos czasu i ze wskazana redukcja piersi. Pan doktor tylko zmierzyl piersi od mostka do sutka i mam termin na maj 2019 ;) chetnie poczytam opini emiliag jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
Właśnie wiem, że dr Dębski jest ok.. ja będę w poniedziałek na konsultacji, ciekawe na kogo trafię.. jeszcze planuję poprosić swojego dietetyka o zaświadczenie, że jestem pod jego skrzydłami i walczę z nadwagą, zawsze to też jakaś podkładka że coś robię.. że dam radę schudnąć do terminu operacji.. Bema a kiedy miałaś konsultację? Czytałam ale zapomniałam ;) ile się czeka na operację? Jak Twoje BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Ja bylam na konsultacji w kwietniu. Wiec niecaly rok. A BMI teraz 28.06 a mialam na konsultacji 30.08 jeszcze chce zjechac 4 kg do operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
Bema i jak Ci idzie utrata wagi? Bo mój dietetyk póki co to mówi, że albo zmasakrowany metabolizm albo może jakieś nietolerancje pokarmowe.. bo tak słabo idzie, a wyniki idealne.. sam powiedział, że jestem ciężkim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduniag
Cześć Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Szukam Pani, która będzie miała operację zmniejszenia piersi u dr Mądrego w Łęcznej na początku przyszłego roku. Interesuje nas TYLKO początek 2019. Moja mama ma termin na 8 października tego roku (czyli za troszkę ponad 2 tygodnie) i chciałaby się zamienić na początek przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×