Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Moja operacja kosztowała 18.400 i wykonana była w Klinice dr Sankowskiego. Ciął mistrz skalpela dr Ulatowski *))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanada nas nie interesuje zadna z nas nie ma w planach operacji za na innym kontynencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ty mozesz wiedziec kogo kanada interesuje a kogo nie ? To jest forum po polsku dla polakow na calym swiecie i nie badz taka 'madra'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.30 Taaaak... już ci uwierzę... 70C ma moja 13-letnia bratanica, a jej biust ledwie się zaczyna zaznaczać. Jakbym ja miała mieć taki po operacji to byłabym okaleczona, bo tam by nic nie zostało. Dla mnie ważna jest możliwość wyobrażenia sobie, z czym po tej operacji zostanę (i nie chodzi o "szmaty" bo te i tak się nie zmienią - nawet z obecnym rozmiarem nie mam większych problemów z ich kupieniem), tylko po prostu jak ja z tym będę wyglądać. Mam szczerą nadzieję, że jednak jak kobieta, a nie nastolatka w zaczątku dojrzewania... Trolujcie sobie dalej, widzę, że was to super "bawi" - cieszę się, że aż taką radość udaje mi się sprawić. Śmiech to ponoć zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestes dziwna i męcząca, pewnie nie masz żadnych znajomych, o facecie i dzieciach nie wspomnę. Siedzisz w necie po nocach i wypisujesz te głupoty i złośliwości. Zrozum, ty na tym forum nam przeszkadzasz. Nie właź tu i daj nam spokój. Jak c dla ciebie to nic to zrób sobie że swojego dużego R małe R i bądź szczęśliwa tylko daj nam już spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylin Monroe miała 86 cm w biuście. Z wszystkich tabel rozmiarów wynika, że przy obwodzie pod biustem 70/75 to jest małe c! Była i jest symbolem seksu wszechczasów! A Ty ( koleżanko od staników) już drugi raz ubliżasz mi pisząc w kontekście moich postów o OKALECZENIU! Jeszcze raz zapytam: widziałaś szczupłą, wysportowaną czterdziestkę z rozmiarem F i tę samą po redukcji z C- na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko od stanikow pochwal się swoimi golaskami rrrrr na forum, ocenimy czy są seksowne i apetyczne. Ja tam się swoich D po redukcji się nie wstydzę :))))) są na wizażu w galerii, wrzuć i swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość siula_u
Witam ponownie wszystkich. Mam operację w Orłowskim za dwa tygodnie. Pani Dr. poleciła mi kupienie stanika pooperacyjnego Silima. Patrzę w neta i mam problem. Polecicie inna firmę? Siula_u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75I
Dzewczyny gdzie teraz najkrótsze terminy oczekiwania na operację. Najbliżej mi do Łęcznej ale tu chyba najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ten stanik zdecydowanie polecam ze wzgledu ma przewiewna tkanine wygode w uzytkowaniu i czytelna rozmiarowke w porownaniu do silima. Mozna sie nie przejmowac ze jak beda mniejsze piersi ze bedzie za duzy bo jsst elastyczny i sie dopasowuje https://femeni.pl/pl/p/Z-Bra-Biustonosz-po-plastyce-piersi_bialy/20174?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie&shop_campaign=3328325421&gclid=EAIaIQobChMIhLnturz43QIVwqSaCh1DvgugEAQYAiABEgLpHfD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, napiszcie proszę co zabrać i na jak długi pobyt się przygotować w Łęcznej? Mam niedługo termin operacji, ale nie wiem zupełnie jak się przygotować? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił w Starachowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al ja mam pytanie, ponieważ zamiast w Krakowie będę miała prawdopodobnie operację w Katowicach właśnie w tym samym szpitalu co Ty i również przez Panią Dr Michalską, napisz mi proszę jak to u Ciebie wyglądało. Ja niestety mam nadwagę więc kurcze nie wiem czy to będzie przeszkoda czy nie. Wprawdzie Pani doktor nic nie wspominała o wadze ale czytam, że dziewczyny o tym piszą. W poniedziałek się dowiem kiedy będę miała operację, może to być na przykład listopad (miałam mieć w 2016, i miałam przesuwane ze względu na ciążę ) teraz mam opinię od ortopedy, że wymagana operacja w trybie pilnym. Nie zdążę schudnąć w tak krótkim czasie :-( Napisz mi prosze jakie badania przechodziłaś, jak się trzeba przygotować itp. z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zmiany mastopatyczne są przeciwskazaniem do zabiegu? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zmiany mastopatyczne są przeciwskazaniem? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Szukam dobrego chirurga w Łódzi który zamieni moje brzydkie J w piękne D :) Niestety chirurg którego sobie wybrałam wziął nagły urlop i teraz jestem w kropce... Uzbierałam kase i chce iść prywatnie, ale teraz nie wiem do kogo... Pomóżcie.. Kogo polecacie w Łódzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Chce zamienić swoje brzydkie J na piękne D, ale lekarz którego sobie wybrałam z nieznanych przyczyn przestał przyjmować pacjentów do końca roku, a ja niestety muszę to zrobić w grudniu (mam małe dziecko i wtedy mam zapewnioną opiekę). Uzbierałam kase i chce to zrobić prywatnie, ale jak na razie nie mam lekarza... Jakiego polecacie lekarza w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Chce zamienić swoje brzydkie J na piękne D, ale lekarz którego sobie wybrałam z nieznanych przyczyn przestał przyjmować pacjentów do końca roku, a ja niestety muszę to zrobić w grudniu (mam małe dziecko i wtedy mam zapewnioną opiekę). Uzbierałam kase i chce to zrobić prywatnie, ale jak na razie nie mam lekarza... Jakiego polecacie lekarza w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siula_u
Witam wszystkich... u mnie nadszedł ten dzień . Jutro kładę się do Orłowskiego , w czwartek operacja.... trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siula_u!! Odwagi!! Wszystko będzie dobrze! A jutro...będziesz szczęśliwą, lekką kobietką z ślicznymi piersiami:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego ortopedy na Śląsku iść żeby nie było problemu z wydaniem skierowania na operację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam operację w Łęcznej 8 marca. Przyjęta na oddział byłam 7 , a do domu wyszłam 12. Do szpitala trzeba zabrać piżamę, szlafrok, bieliznę, kapcie, ręcznik, kosmetyki, 2- złotówki na tv, . Nie brać sztućców, kubka, bo dają. Stanik pooperacyjny kupisz w sklepiku na parterze szpitala. Szpital super, opieka tez,jedzenie dobre. Sale dwuosobowe z łazienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo86
siula_u pisz jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jest tu ktoś z Górnego Śląska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam skierowanie do ortopedy od lekarza rodzinnego ale boje się że nie dostanę zaświadczenia, nigdy nie leczyłam się u specjalisty plecy mnie raczej nie bolą więc nie wiem czy lekarz będzie miał ochotę tak poprostu wystawić zaswiadczenie. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie ?? Dodam że mój rozmiar to 65 I (jeszcze rok temu było 65 H) nie wiem jak to się dzieje :/ jestem drobnej budowy a z takim biustem wyglądam jak mutant...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rezygnujace z operacji w Łęcznej bardzo proszę o odstąpienie terminu. agu5@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siula_u
Witam ponownie... żyje i mam się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość75H
Siula_u opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siula_U! Czekamy, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×