Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Lilka0602, najważniejsze ze już coraz lepiej sie czujesz, jak my cierpimy dla pięknego wyglądu, ale co tam latem bluzka z dekoldem i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1 Ja przez pierwsze 2 dni duzo lezala. ale nie caly czas. bolaly mnie strasznie plecy wiec musialam troszke pochodzic ;) najgorsze bylo wstawanie z lozka wiec dobrze by bylo gdyby byl ktos z Toba przez ten czas. Ja do takich podstawowych czynnosci typu zmywanie, delikatnie sprzatanie zabralam sie piatego dnia. Nie sprawialo mi to bolu, ale dosc szybko sie meczylam. Najgorzej bylo z unoszeniem rak do gory, wiec przez kilka dni w.ogole tego nie robilam. Co do kapieli to ja 1 raz wlosy umylam po 3 dniach z pomoca siostry. Calkowicie nie kapalam sie tak by zdejmowac stanik, do momentu gdy lekarz mi na to pozwolil. W moim przypadku to bylo po 8 dniach. Potem juz normalnie wzielam prysznic ;) Jeszcze tylko 10 dni i juz bede mogla Chodzic we wlasnych stanikach, a tego nie moge sie doczekac najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1, ja w pracy tez nie wszystkim powiedzialam, ze ide na taki zabieg, bo by mi robili problemu, wiec musialam nasciemniac ;) ale wszystko sie udalo a po powrocie, normalnie funkcjonowalam i nie zauwazaja, jak na razie, latem zapewne zobacza jak inne ubranie zacznie sie ubierac, ale juz sie tym kompletnie nie przejmuje! Moja najwieksza obawa byla wlasnie narkoza, panicznie sie jej balam. przed operacja anestezjolog mi wszystko super wytlumaczyl i powiedzial, ze malo kto sie tego nie boi i ze jest to normalne. Wpuszczaja Ci do zylki lek i nie zdazysz policzyc do pieciu i juz odplywasz I zasypiasz. "Po chwili" Cie wybudzaja i mowia ze jest po wszystkim ;) ja nie moglam uwierzyc ze to tak szybko poszlo, a bol jest naprawde do przezycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ale macie fajnie ze juz jesteście po. Ja dopiero czekam na konsultacje. I prawdopodobnie dodatkowo będzie podniesienie a to wiąże się z dodatkowymi bliznami. Ale co tam, wole blizny niż zwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattkka, dzieki za te informacje, normalnie nie wierze ze to już jutro, odezwę sie jak wrócę do domu i bede miała sile napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Czarnula1, powodzenia i duuuzo sily Ci zyze! Odzywaj sie koniecznie po. Jak bedziesz chciala pogadac prywatnie odzywaj sie rowniez ;) Gosc . 00:33. A jakim sposobem robisz, juz wiesz? Ktoredy beda implanty wprowadzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Do Gościa Marzena Kochanie nie boj się o blizny bo u mnie już prawie nie widać .No i świetnie bo ja 09.04 będę też na kontrolnej ostatniej wizycie u doktora tylko ja wieczorem.Wyślę Ci esemeskiem o której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofia
Gość Kasia.Ja miałam wyjściwe 85 B/C-szeroka klatka piersiowa i przy implantach CPG323 345CC MENTOR- ANATOMICZNE,teksturowane wysoki profil mam teraz TRIUMFA 85E/F. Tak mogę Ci to zobrazować.Wzrost 165 waga 65kg.Oczywiście pod mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
Dostalam antybiotyk. Zaczelam goraczkowac i mam napady "goraca" i nagle jestem zlana potem. Troche sie przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Lilka 0602..Ty już jesteś 6 dobę po operacji dobrze pamiętam? i teraz gorączka? słuchaj a może przeziębienie albo coś innego? mam nadzieję że byłaś u lekarza skoro antybiotyk bierzesz i co on na to ??? jaka przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poty i zimno to objawy menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Gościa z 16.19....gdzieś po drodze zgubiłeś lub zgubiłaś podwyższoną temperaturę a to co napisałeś/aś do tej cierpiącej dziewczyny to objaw tylko TWOJEJ GŁUPOTY i ZŁOŚLIWOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka0602
No wlasnie pytali sie mnie ale nic mi nie jest tylko ta garaczka i nagle fala goraca i jestem cala spococna. Zobaczymy jak po antybiotyku. Ma byc juz dobrze. Pas uciska i troche boli. Na noc mam zdejmowac. Tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Lilka 0602. .no wiesz to wszystko wymaga czasu i po antybiotyku powinno być dobrze. Sądzę , że zdarzają się takie sytuacje dlatego proszą aby zwracać uwagę jak jest powyżej 37,8 C. i natychmiast do lekarza. Każdy organizm jest inny ja pisałam wcześniej co mnie dopadło w drugiej dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
do Lilka 0602. .no wiesz to wszystko wymaga czasu i po antybiotyku powinno być dobrze. Sądzę , że zdarzają się takie sytuacje dlatego proszą aby zwracać uwagę jak jest powyżej 37,8 C. i natychmiast do lekarza. Każdy organizm jest inny ja pisałam wcześniej co mnie dopadło w drugiej dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
Lilka biedna jesteś ale dobrze że masz antybiotyk i dajesz radę:) będzie dobrze - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula33
Mam pytanie do dziewczyn ktore sa po operacji? Jaki okres po operacji byl najgorszy? Kiedy wsiadlyscie w auto? Po jakim czasie zabralyscie sie za prace domowe? Te lekkie i takie jaki np:odkurzanie czy mycie podlogi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lula najgorszy u mnie okres trwal 2 dni od zabiegu. 4 dnia juz delikatnie zaczynalam sprzatac w domu, wycieranie kurzu, zmywanie gotowanie. Nie unosilam raka do gory, bo bolalo. 7 dnia odkurzalam, chociaz meczylam sie szybko ;) Autem nie jezdze wiec sie nie wypowiem. Dzis jestem 24 dni po i moge juz smialo odkurzac sprzatac i unosic rece do gory. Blizny zagojone a piersi staja sie coraz bardziej miekkie w dotyku. Jest dobrze! A Ty kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula33
Będe wiedziała w przyszłym tygodni.Chciałabym na początku kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
a jaki rozmiar robisz? nie wiem czy wcześniej o tym wspominałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Cześć Dziewczyny czy któraś miała może niewielkie żylaki na nodze przed operacją ?Mi pozostały po ciąży i zastanawiam się czy to będzie problem :(Wizytę u dr. mam w poniedziałek i obym nie zapomniała zapytać tak jak to było u poprzedniego lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W środę 11.03 miałam operacje powiększenia piersi, dzisiaj jestem już w domku. Pierwsze dwa dni były mega ciężkie ból klatki piersiowej bardzo dokuczał nie miałam siły wstać z łóżka w toalecie tez nie było łatwo. Jak podał środki przeciwbólowe to jakoś sie funkcjonuje ale jak przestają działać to mozna zwariować. Do domu lekarz przepisał mi voltaren mam nadzieje ze bedzie działał tak jak powinien bo inaczej chyba zwariuje z tego bólu, mam nadzieje ze to szybko minie. Czy was tez swedzialy pózniej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata 790610, ja jestem po usunięciu żylaków, teraz mam nie wielkie na prawej nodze, nie było żadnych przeciwwskazań do zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Dziewczyny nie przesadzajcie z tym bólem .Boli z różnym natężeniem bo każdy organizm jest inny ale bez przesady Napewno trzeba się przyzwyczaić do implantów i trochę boli dlatego każą brać przeciwzapalne i przeciwbólowe.Jak po większości ingerencji chirurgicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSOFIA
Okraglinek ale czemu Ty sama nie możesz wstać to nie wiem bo ja to tylko aby mi pozwolili po operacji wstać po narkozie do WC to już chodziłam i wstawałam sama Tylko dzięki temu że wstawalam robiąc kołyskę MNIEJ BÓLU życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka0602
Hej dziewczyny, po antybiotyku gorączka i potliwości ustały, resztki bólu także , chodzą już normalnie wyprostowana. Trochę szybciej się męczę ale jest i tak rewelacja w porównaniu z tym co bylo na początku. Ja pierwszą dobę też nie mogłam sama się podnieść (ból był mega), w drugiej dobie rano tata mnie podnosił, czasami brat ale to głównie po nocy, jak się "rozchodziłam" to sama wstałam. ale na 4 dobe sama już umyłam i rozszesałam włosy co było dla mnie miłym zaskoczeniem ;) w środe ściagamy szwy, piersi wyglądają już troszkę lepiej, już nawet pas mi nie przeszkadza . A i najważniejsze , uptrzyłam sobie już bikini na lato ;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Lila, Czarnula ciesze sie ze wytrzymalyscie ;) bylo ciezko ale teraz juz z gorki, bedzie co raaz lepiej!!!! ;) a w lato bedziemy mialy sie czym pochwalic nakladajac bikini na plaze :) Czarnula, mnie strasznie swedzialy przez kilka dni, tak na prawde przestaly jak sie pierwszy raz wykapalam bez stanika, strasznie mi skora schodzila i robilam sobie przez kilka dni delikatnie piling usuwajac martwy naskorek. Po czym smarowalam mascia i oliwka dziecieca i bylo super ;) A jak sie czujecie psychicznie? ;) jak pieresze wrazenie po operacji, narkozie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata790610
Czarnula1 dzięki za odp. też kilka lat temu miałam usunięte żylaki i teraz troszkę nawróciły po ciąży i noga pobolewa czasami ,chciałam usunąć przed op.piersi ale nie wiem czy zdążę :),chyba że termin i dr. będzie tego wymagał (koleżanka do plastyki brzucha musiała zrobić porządek z nogami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda co nie chciała Niemca 1
hej dziewczyny mam pytanie odnośnie implantów anatomicznych...czy któraś z Was takie ma ? jak się sprawdzają? Bo z tego co tutaj czytam to prawie wszystkie macie okrągłe implanty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×