Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość090
Cześć. Czy któraś z was miała operacje u dr Chomickiej-Jandy? właśnie zapisałam sie do niej na konsultacje i się zastanawiam czy dobrze wybrałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest w tv tzn ze jest dobra. Mozesz zobaczyc efekty jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też myślę, dlatego się do niej zapisałam.Miałam nadzieje, że odezwie się jakaś dziewczyna, która miała operacje u pani dr i będę mogła o wszystko szczegółowo wypytac... Szkoda tylko, że tak długo się czeka i na konsultaje i na samą operacje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszajace jest to ze to i tak nie dlugo w porównaniu z dr Szczytem. Tam trzeba czekac na konsultacje ponad 2 lata a na operacje lepiej nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik29
Słuchajcie ja znalazłam klinikę Prestige Clinic we Wrocławiu. Dr. Piotr Rataj. Mają fajne ceny, konsultacje były OK, macie jakieś doświadczenia? Widziałam trochę pytań w sieci ale mało opinii w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszymy się razem z tobą że znalazłaś fajną klinikę gdzie konsultacie są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik29
Nie bądź burakiem, nie napisałam że skorzystam, po prostu pytam o opinie. Oni tam mają dokumentacje ale fajnie jakby dał znać ktoś kto tam był. Nie musi być tutaj, może być na maila. Goszase@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaya
Gosik29 - ja tam sobie wstawiałam implanty mniej więcej 2 lata temu. Trochę długo wtedy musiałam czekać na konsultację i zabieg - nie wiem jak jest teraz. Z tego co mi tam zmajstrowali jestem bardzo zadowolona. Tradycyjnie byłam obolała po zabiegu, ale wszystko ładnie się zagoiło, nie musiałam chodzić na żadne poprawki, biuścik ładnie wymodelowany. Także myślę, że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosik29, pójdź jeszcze do jednej, dwóch, trzech innych klinik, zrób konsultacje i będziesz miała własne zdanie. Chyba, że już w innych byłaś. Jeżeli te we wspomnianym prestige clinic były w Twojej opinii najlepsze, to się decyduj i działaj. Nic nie zastąpi rozpoznania wykonanego osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosik29 fajnie, że jesteś zadowolona po konsultacjach - ja też byłam tam i widać, że facet zna się na rzeczy. Muszę porobić badania i zobaczyć, czy wszystko ze mną OK zanim się zdecyduję ostatecznie, ale chyba tam będę robić☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..tez odnoszę wrażenie kilka ostatnich postów pisze sama ze soba jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądam posty na forum w poszukiwaniu informacji i widzę, że ta sama tropicielka teorii spiskowych jest na każdej stronie poświęconej tematowi. no cóż, prawdą jest że w internecie nigdy nie wiadomo z kim mamy do czynienia, ale dobry lekarz chyba nie potrzebuje pisać na forach po godzinach, bo sam się obroni na konsultacjach z pacjentkami i dzięki efektom swoich operacji i poleceniom, a my mamy swoje rozumki;) jak jest do kitu to nie będzie miał pracy, proste. równie dobrze "gość" może być innym lekarzem, który podkopuje dobre opinie konkurenta. to dopiero teoria spiskowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaya, nie chodziłaś na poprawki po zabiegu, ale miałaś jeszcze kilka wizyt kontrolnych? nic Ci się nie paprało? po jakim czasie byłaś w pełni sprawna? ja tak liczę, że jak zrobię operację na wiosnę, to w lecie po kilku miesiącach już będę śmigać po plaży z nowym biustem, haha;) koleżance się ładnie zagoiło, robiła tam gdzie Ty, ale może miała farta:) u Ciebie ile czasu to zajęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
hej Dziewczyny;) Dawno mnie tu nie było:) pamiętam, że któraś miała iść do Muraszki;) halloooo jeżeli jesteś odezwij się hehhehe. U mnie do operacji zostało 24 dni :) Jestem już po badaniu biustu ( o jak się wstydziłam pokazać płaską klatę hehe) i jest wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no to super że wszystko jest dobrze:) a u lekarza nie ma co się wstydzić! w końcu nie jedne piersi widział a badasz się po to żeby mieć zdrowy biust!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
no wiem wiem ;) zawsze sobie tak to tłumaczę ale i tak się krępuję ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listek1987, ja też miałam opory lekarzowi swoją dechę pokazać, ale był bardzo profesjonalny i przez to przestałam się krępować. Marcela28 ma rację, taki lekarz niejedno już widział i traktuje Twój biust czysto biznesowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
Czesc Listek, Nie wiem czy pytalas o mnie, ale bylam u Muraszki i decyzja podjeta-operuje się u niego koniec stycznia lub poczatek lutego :)termin ma potwierdzić...ii super sie z nim dogadalam co do rozmiaru...Z jednej strony jestem podekscytowana a z 2 strach lekki czuje ;)a co dopiero Ty musisz czuc..to juz niebawem :)Ja tez wstydziłam sie na usg, ale odrazu powiedzialam lekarzowi ze chce biust robic wiec nie bylo tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no widzicie, nie ma czego się wstydzić! wiem bo też przez to przechodziłam ..lekarze są po to żeby nam pomagać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiekszałam troche inaczej bo własnym tłuszczem:) wiec bezpiecznie i mniej traumatycznie niz implantami, co prawa nie chcialam miec wielkich bufetow a tylko o jeden rozmiar wiec ta metoda w moim przypadku byla ok, jak ktos chce miec jak dawna VB albo Pamela to juz bardziej implanty :) w moim przypadku z tego co wiem oczyszczali ten tłuszcz metoda puragraft czy cos i tluszcz sie swietnie przyjal :)) takze metod jest wiele, najlepiej isc na konsultacje i wtedy lekarz wszytkie problemy wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olioli
Hej dziewczyny proszę o kontakt idę do kolasinski egipt. . Jakie są wasze doświadczenie. Czy któraś robiła u niego albo korzystała z vectra 3d? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość: czy takie powiększanie tłuszczem to trwały zabieg? bo w innym wątku dziewczyny piszą, że tłuszcz się wchłania po jakimś czasie i że lepiej implanty. no i czy taki biust powiększony w ten sposób ładnie stoi i ma ładny kształt, czy jest po prostu większy, ale nie ma takiego efektu jak przy implantach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość: powiększanie własnym tłuszczem to też jest operacja pod narkozą? czy robi się to naraz: pobiera tłuszcz i powiększa biust? bo to takie dwa w jednym - liposukcja i powiększanie biustu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olioli ja czekam na zabieg u kolasinskiego termin mam na 12.02 a 3d w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Listek, podałabyś do siebie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
proszę bardzo ;) iwetka0@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1521
Dr. Marta Raczkowska- Muraszko w Krakowie ... Robił ktoś u niej zabieg powiększania piersi lub wie ktoś coś na jej temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moje Panie za miesiąc mam wizyte u dr Pisery Łódź - Pulsmed, nie moge sie doczekać ;) mam nadzieje że zabieg bedzie w marcu ( juz się boję) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia09
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×