Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ja moge sie wypowiedziec poniewaz powiekszylam biust w 2006 wiec juz kilka dobrych lat temu... W krakowie u Tomasza Kasprzyka, wkladki mam anatomiczne. Biust nie duzy, bo jestem drobna osoba. Idealnie pasuje do mojej figury i nie chcialabym wiekszych, tzn myslalam o wiekszych a lekarz mi odradzil i mial 100% racji. Nic nie widac, ze sa powiekszone. Ale licze sie s tym, ze kiedys mozliwe ze bedzie trzeba je wymienic. Nie zaluje, nie zrobilam operacji z widzi mi sie... z tego ze chcialam miesz "sztuczne cycki" czulam sie bardzo zle byla to moja zmora, poniewaz nie mialam piersi WCALE, gdybym miala nawet nie pelne B to napewno bym je kochala i nie robila nic, ale mialam tylko odstajace sutki nic poza tym. Przykro mi tylko gdy czytam komentarze ze pustak ma sztuczne piersi itd, bo osoby ktore cierpialy, mialy wady typu jedna piers taka druga taka sa wrzucane do jednego worka z osobami, ktore robia usta, wielkie biusty i wszystko co sie da po drodze, a one maja nie pokolei w glowie. Ja nie zaluje, lecz radze Wam dziewczyny nie róbcie za duzych piersi bo jak powiedzial mi doktor wtedy "mamy zblizyc sie do naturalnosci" a nie zrobic mega biust tzw pająk z balonami :d jak macie jakies pytania to piszcie. Aha po operacji do 5 dnia bol byl niesamowity, ale kobiety sa wytrzymale nie to co faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.Fajnie ze napisałaś..jestem 1,5 mc przed operacja.Dałabys do siebie maila?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek123
a ja dopiero czekam na konsultacje u doctora Charazinskiego, bedzie 12 grudnia i klamka zapadnie. ale boje sie bolu i czy sobie poradze :::::::::::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 8000 tys z tego linka co podalas to moga byc okragle implanty tzw. piłki .. a nie anatomiczne scieta kropla wody. Nie podjelabym sie operacji za taka cene... to zbyt powazna sprawa zeby dac sie nadziac, ze tanio. Ja zaplacilam 14 500, ale warto bylo, tylko scieta kropla wody, naprawde piers patrzac z profilu wyglada jak naturalna a nie "doklejona" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie do nich dzwonilam , za mentory trzeba doplacic 3-5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna
Witam, jestem 4 dzień po operacji powiększenia piersi, zabieg miałam wykonany u dr . Grzesiak w Warszawie. Mam okrągłe implanty mentor 360 ml piersi wyglądają bardzo ładnie:-) Przed operacją czytałam wiele wypowiedzi dziewczyn które umierały z bólu i leżały po tydzień czasu w domu więc byłam nastawiona na najgorsze, całe szczęście bardzo miło się rozczarowałam ponieważ ból o którym tyle czytałam praktycznie nie istnieje:-) po operacji jest uczucie dyskomfortu i nacisku ale z każdym dniem jest lepiej. Byłam w klinice o 9 a do domu wyszłam już o 19 tego samego dnia. Na drugi dzień poruszała się normalnie, jedynie nie podnosiłam rąk do góry. Dzisiaj byłam na kontroli wszystko goi się w ekspresowym tempie a w środę wracam juz do pracy:-) wszystkim dziewczyną, które marzą o pięknym biuście polecam klinikę dr Grzesiak. Nie ma się czego bać operacja nie jest straszna jeżeli oddamy się w dobre ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
gość martyna jaki rozm. piersi mialas przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna
Miałam małe B, radzę nie wyszukiwać klinik, które ogłaszają się na gruponach bo najczęściej to partacze, którzy bazują na niskiej cenie a później efekty są opłakane. Lepiej zaufać chirurgowi z doświadczeniem, mnie operowała kobieta, która zrozumiała moje oczekiwania wszystko mi wyjaśniła. Efekt końcowy jest rewelacyjny wszystkim życzę takich specjalistów. Pozdrawiam, Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk 1: Czlowieku skad Ty sie wziales??? Nikogo nie interesuja Twoje brednie, ktore wypisujesz pod kazdym tematem. Cycki chcesz sobie zrobic, ze tu zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki BreastFem NYV są skuteczne jak nie pomogą pozostaje operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam implanty allergany chyba albo mentory nie pamiętam juz mam je od 4 lat .. do tej pory nie mam zadnych problemow mam lezki 475 ml . Mialam male b po powiększeniu d teraz jestem w ciazy i mam h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem już po pierwszej konsultacji u dr Januszka w Warszawie... Dr zaproponował mi trzy wielkości implantów anatomicznych 215,255 i 300 ml. Wstępnie wybrałam środkową wielkość. Myślicie, że przy takich wkładkach mając biust rozmiaru małe B uzyskam rozmiar D ? Czy może wybrać jednak te większe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 2014.12.03 masz wkładki anatomiczne czy okrągłe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób operacji. Kiedys też miałam taki problem ze moje piersi były zbyt małe ale kolezanka poradziała mi aby zamóiwła sobie w sklepie inetrnetowym www.erozkosz.pl tabletki i krem Perfectbust. Efekty widac juz po pierwszym tygodniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia ja
Jestem dwa miechy po operacji, niestety przez najbliższy miesiąc za diabla nie znajdę czasu żeby udać się do lekarza :/ Dlatego mam pytanie do dziewczyn juz po.. :) jak się nachylam to raz ze wyczuwam spore fałdy w prawej piersi to jeszcze ****ardzo widać... Okropienstwo poprostu... :( czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to jak zwylkle sobie stważacie problemy tam gdzie ich nie ma.Jakoś chodząc na saunę nie zauważyłem żeby któraś z was musiała je powiększać.Chyba że to sauna tak działa na cycki że są takie ładne i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że sauna wpływa na jędrność biustu, jeśli się korzysta ze schładzania w zimnej wodzie pomiędzy wejściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Kasiu to normalne i będzie coraz bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hej dziewczyny, tak zastanawiam się nad operacją biustu, tylko zastanawia mnie jedno. Jak załatwiłyście sobie wolne w pracy? Ile tego wolnego? Jak wytłumaczyć szefowi że potrzebuje te wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sie zdecydowałąm, zabieg za 2 mce u dr Pisery jak pisałam wcześniej, eurosilicone okrągłe 300 i 325 ml bo trzeba piersi wyrównać, koszt 12,200 ,na 17 mam przyjśc i noc spędze w klinice. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrzę i już nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą masz asymetrie? Bo ja tez z asymetrią i lekarz proponuje mi takie same implanty, a ja jakoś w to watpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj duża i kształt zupełnie inny, masakra ;/ nie dość że miseczka A to jeszcze ta jedna jest taka fatalna. ;( a co u Ciebie mówił lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedna piers jest wieksza i szersza niz druga. Sutki na roznych wysokosciach. Wieksza piers skierowana lekko na zewnatrz, a ta mniejsza prosto. Lekarz powiedzial mi, ze asymetria nie jest duza i dlatego chce wlozyc takie same implanty. Niby wydaje sie nie duza, ale na zdjeciu bardzo dobrze widac, ze spora i piersi sa na roznych wysokosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz zabieg? I gdzie robisz? Mnie jeszcze lekarz nastraszyl ze bedzie bardzo bolalo. Od razu polecialam do pielegniarki i sie wypytalam jak to jest z tym bolem. Mowila ze pierwsza doba jest srednia. Niby mam wysoki prog bolu ale i tak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
hej Dziewczyny:) Jestem już miesiąc po operacji;) nic nie boli ( w sumie nic nie boli już z 3 i pół tygodnia) :) w środę byłam na kontroli u Muraszki i był bardzo zadowolony ze swojego dzieła ;) Piersi bez stanika wyglądają tak jak kiedyś w potężnym push upie gdzie i tak pół stanika było puste ;P Ostatnio ubrałam normalny usztywniany stanik jaki zamierzam nosić jak tylko będę mogła i piersi w nim są wielkie! a tak się bałam, że jakieś takie za małe będą:) i teraz przyznam, że lekarz dobrze mówił z tym, że nie chce robić wielkich piersi bo nie pasuje to szczupłym kobietom... w większych już bym wyglądała jak jakieś monstrum do mojej budowy. Za dwa tyg czyli 6 tyg od operacji mogę już iść spokojnie na siłownie ;) i mogę zmienić na stanik bez fiszbin, a za 2 miesiące mogę nosić staniczki takie na jakie będę miała ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5 dni po zabiegu podniesienia i powiększenia piersi. Nastawiłam sie na ogromny ból, jednak pozytywnie rozczarowałam sie. W klinice dostawałam leki przeciwbólowe, wiec sądziłam, ze to jest powodem braku dolegliwości bólowych, jednak po powrocie do domu tez jest ok. Mam pytanie do dziewczyn, które maja juz to za sobą. Martwi mnie rozmiar moich piersi. Wiem, ze sa spuchnięte, ale zastanawiam sie czy po totalnym zagojeniu miałyście dużo mniejsze? Moje na ta chwile sa ogromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze mam pytanie gdzie kupowałyście stanik po operacyjny? i za ile? u mnie w klinice powiedzieli mi ok 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
Mi piersi się nie zmniejszyly tylko nabrały ładnego naturalnego kształtu bo na początku były na górze jakieś takie brzydkie, trochę spuchnięte a teraz jest ok. Stanik dostałam w klinice więc nie mam pojęcia gdzie się go kupuje i ile kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×