Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Kamilka089
Sarinata tez będę miała tam zabieg 13 maja. Jakie masz implanty mogła bym zobaczyć fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
No niestety tak szybko gdyz mam tylko miesiac w PL. jestem pewna od 20 lat a teraz nadszedl ten dzien. A 2 dni gdyz tyle zajmuje aby implanty dotarly na miejsce. Moze nawet wczesniej gdyz wiem jakie maja byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie kobietki przed i po zabiegiem powiększania piersi. Miałam operacje 10 dni temu, pierwsze 2 dobry po operacji były fatalne aż do wyjęcia drenów, później ból stopniowo malał i z dnia na dzień jest coraz lepiej;) na dzień dzisiejszy prawa pierś goi się super natomiast lewa jest mocno opuchnięta najbardziej pod pachą i pod obojczykiem zastanawiam się czy to normalne i jak długo może utrzymywać się taki stan? Dodam tylko że operacje robiłam w Czechach u dr Brzuchańskiego którego bardzo serdecznie polecam dobrał mi idealny rozmiar implantów, jestem bardzo szczupła ( pod biustem 68cm) miałam rozmiar A teraz mam pełne B lub małe C ( sama nie wiem;) implant umieszczony jest pod mięsień a wielkość to 385ml anaticzne i wcale nie są duże, wyglądają bardzo naturalnie, troszkę żałuje że nie skusiłam się na większe implanty... Proszę napiszcie co z tą opuchlizną czy to normalne że jedna pierś jest już ok a druga mocno obrzęknięta... Pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gość wejdź dobie na wątek jestem po zabiegu powiekszania piersi tam mają dziewczyny takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że powinnaś skontaktować się z lekarzem. cięzko tak na forum doradzić a nie wiadomo co się dzieje - to moze być wszystko tak na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Witam was! :) mam pytanie.. która miała szwy wchłanialne? Jestem 1,5 mies po zabiegu blizny już są praktycznie jasnego kolorku, ale wyczuwalne szwy jeszcze. Po jakim czasie się całkiem wchłoną i jak je pielęgnujecie? Ogólnie efekt super, powolni miękną, robię 3 razy dziennie krótki masaż biustu a wy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. czy któraś z Was miała zabieg u dr.Olender? jestem na etapie wyboru lekarza podpowiedzcie...liczę na Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam masażu ale to kazda ma swoje zalecenia:) Ty się słuchaj swojego lekarza! wchłanialne są wewnątrz...na zewnątrz miałam szwy do ściągania.... ale wyczuwałam długo- to musi wszystko potrwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
Hej dziewczyny,jestem tu nowa.Zabieg mam 14.05, mam cholernego strefa,Aktualnie mam rozmiar A,wybrane mam implanty okrągłe silikonowe,wczoraj po raz drugi mierzyłam i mam wybrane 380,nie wyglądały na mnie super duże,mam 170cm wzrostu i wazę 53kg.Strasznie boje sie ze po przebudzeniu będę w szoku ze są ogromne....Pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ami ja będę miała 13. Wybrałam okrągłe 360. Jestem niższa i grubsza od ciebie. Na każdej wygląda inaczej. Myślę że nawet ta komputerowa wizualizacja nie jest w stanie pokazać efektu końcowego. Także nie stresu się niedługo się przekonasz. A gdzie będziesz mieć zabieg i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Gośc Amii szczerze mówiąc całkiem spore sobie wzięłaś implanty. Ja też miałam A i implant 320 wybrałam, teraz mam pod C miskę. Więc skoro jesteś chuda i wysoka chyba D Ci wyjdą ;) ale to wedle życzeń i lekarz też powinien doradzić. Stresować się nie ma co! Każda z nas się bała ale po 2 tyg będzie z górki! Nie załuję, ze zrobiłam, podobam się w końcu samej sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
Zabieg będę miała w Katowicach u dr Sierocińskiego.Kurde ale nie wyglądały na bardzo duże,no i wybrałam te mniej stojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
A Ty Marzena u kogo masz zabieg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
Soryyy,mam rozmiar 300,pomyłka sorkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ami ja mam u Witwickiego w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
U mnie wśród znajomych i rodzinnych nikt nie robił nigdy piersi,dlatego jeszcze bardziej sie boje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmiii
Dziewczyny czy której z was miała ciecie wokół brodawki, bo ja będę miała właśnie to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zabieg również 14.05. wybrałam implanty anatomiczne 325 natomiast zwiększyłam do 350 ml i chyba do dziś nie wiem co z tego wyjdzie!?mam tez wahania co do kształtu. Byłam zdecydowana na anatomiczne, natomiast poprzez forum zwątpiłam. W większości wszystkie robią okrągłe. Uważacie że takie są bardziej praktyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmii
gość a Ty u kogo masz zabieg???? Mamy tego samego dnia,stresujesz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej dziewczyny. Ja za miesiac mam u dr Witwickiego operacje. Mam male A po karmieniu i 400ml okragle mam wiec. Orientujecie sie jaki rozmiar bedzie po? C? Pozdrawiam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.05. robię w Szczecinie u dr Nasińskiej-Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Talka ja też mam u tego dr juz w środę. Myślę że wyjdą ci większe niż c jeszcze zależy jaka masz budowę i ile tkanki gruczolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Marzenia to trzymam kciuki, nataliadee@gmail.com dalabys mi znac jakie odczucia juz po? Zazdroszcze,ze juz juz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej ja mialam u Nasinskiej-Jurek 16 lutego. Jestem meeega zadowolona, wyszlo wszystko super! 350 ml anatomiczne, wysoki profi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny 11.05 mam termin - zdecydowałam sie na okrągłe mam 165 cm i ważę 55kg początkowo lekarz zaproponował 320ml ale od razu dodał, ze bez problemu moze zastosować 350ml i myśle, ze zostanę przy tych lub nieco większych np 375ml - zasugerowałam czego oczekuje wiec powiedział ze podczas operacji przymierzy jedne i drugie - wtedy okaże sie czy te 375 ml nie bedą zbyt duże. Przy wypełnieniu 350ml powinnam uzyskać rozmiar duże C małe D. No cóż juz sie denerwuje głownie tym, ze wzięłam z pracy tydzień wolnego i mam nadzieje, ze wystarczy ten czas bym dała rade wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc. TAAAAAK wlozy Ci dwa implanty jedme takie drugie takie zeby sobie przymierzyc ktore Ci beda w pasowac i w ktorych bedzie Ci do twarzy??hahahha napewno...... Pomiary i decyzje sie podejmuje przed operacja a nie na stole kiedy nie masz nic do powiedzenia !!a co z tymi ktore przymierzy i bedzie Ci nie do twarzy ??Do kosza ?? Buhahaha !!co to za lekarz jak sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć1
Natka, ja będę miała również anatomiczne u dr Nasińskiej-Jurek. Boję się tylko tego ze po tygodniu wracam do pracy, a one maja tendencje do przekręcania się. U Ciebie było wszystko dobrze? po jakim czasie czułaś się ok i wróciłaś do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
gosc1 - tydzień na pewno Ci nie wystarczy, przez tydzień nie bd mogla dżwigać zbytnio ruszac rekami boli..do 2tyg. Zalezy tez jaka masz prace. Weź 2 tyg min.! Potem nadwyrężysz i co ? Poza tym większość dziewczyn robi anatomiczne- kształtem bardziej naturalne :) ja jestem prawie 2 mies po i już czasem zakładam normalny stanik, na co dzień chodze jeszcze w tym sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma opcji na więcej wolnego- niestety. W ogóle im bliżej tym bardziej myślę czy dobrze robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×