Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość 4563
Nie mozna za duzo myslec :) skoro wszystko ustalone to po prostu isc za ciosem... Myslec o efektach a nie o bolu... Ja tez juz mam termin i nie mysle... Ustalone, zalatwione teraz tylko poczekac na ten dzien i zajmowac sie codziennoscia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz całkowitą rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Hej. JA mialam 2 tyg wolnego. Po tygodniu nie czulam sie jeszcze w 100% gotowa do powrotu Do pracy, mimo tego, ze.nie mam jej zbytnio fizycznej. Pamietaj, ze lekarz moze Ci wystawic l4 nawet na 2 tyg wiec jezeli to mozliwe skorzystaj z tego. Ja czuje sie juz swietnie. Piersi sa miekkie w dotyku, nic nie boli i wszysTko wyglada super. O tym przekreceniu implantow slyszalam oczywiscie ale po tak naprawde kazdym zabiegu operacji moga wystapic komplikacje natomiast staram sie o tym nie myslec, a co ma byc to bedzie ;) wazne bys stosowala sie do zasad pooperacyjnych, a wszystko bedzie przebiegac zgodnie z planem. A kiedy masz zabieg? I na jaki rozmiar sie zdecydowalas? Jakie masz aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam ta operacja u knakiewicza? Mogłabyś opisac? Jestem ciekawa bo sama się do niego wybieram, troche opinii poczytalam ale czekam na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka, nie mam możliwości wziąć więcej wolnego. Aktualnie mam b, wziełam 350 ml anatomiczne. Zobaczymy jaki rozmiar wyjdzie. Każda pisze o innym rozmiarze mimo tych samych wkładek.Zabieg mam 14.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Tez mialam male B. 350ml wyszlo duze D dochodzace do E. Wierze, ze na pewno wyjdzie super! Doktor Nasinska robi cuda wiec juz niedlugo bedziesz miala, nowy sliczny biuscik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Natka za wsparcie :) jutro idę na 16.30. Stres jest taki, ze aż mi słabo w przenośni i dosłownie ;-) Głowa mnie boli, za dużo myśli i wbijania sobie w głowę problemów. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze o polecenie lekarza do powiekszenia piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Nie mysl... Staraj sie zrelaksowac... Nie wiem jak ja sie bede czula, ale jak narazie staram sie nie myslec i Ty sie postaraj... Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Powodzenia! Nawet nie wiesz co ja mialam w glowie przed operacja! Aaaaa ! Ale bedzie cudnie! Trzymam kciuki z calej sily. Przed Toba 3-4 dni ciezkie ale uwierz, WARTO przecierpic te kilka dni by potem cieszyc sie pieknym biustem! daj znac jak bedziesz na silach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
podpisuję sie pod tym !! pierwsze dni może i będą ciężkie ale będzie warto! zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka jest już po :)) z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, jednak chyba najbardziej dokucza kręgosłup. Byłam dziś na kontroli i wszystko jest bardzo dobrze :) a efekt?! rewelacja, warto cierpieć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Suuper! Najwazniejsze, ze jestes zadowolona :) a jak ogolnie przezylas zabieg? Zadntch komplikacji nie bylo? Kregoslup.. ojj tak plecy bolaly jak cholera na poczatku. Niech Ci ktos rozmasowuje obolale plecki, bedzie lzej chociaz na chwile. Ja wykorzystywalam kogo moglam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wspominam bardzo miło całe przygotowania. Lekarz mi wszystko wyjaśnił. Ale powiedzcie szczerze - warto było dziewczyny, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattkka
Kejsi_ja ojjj Warto bylo! Tez super wspominam wszystko. czuje sie lepiej zdecydowanie z nowym biuscikiem i przede wszystkim spelnilam swoje marzenie! Teraz pracuje nad forma do lata i wskakuje W bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam sam zabieg bardzo dobrze, po też. Dziś po 7 dniach od operacji poszłam do pracy. Szczerze?! nie było tak źle, gorzej było mi siedzieć w domu. Plecy mnie głównie bardzo bolą i przez to się męczę. Byłam też na zmianie opatrunków, wszystko pięknie się goi. pomiędzy piersiami mam opuchliznę i lekarz kazał robić 5 minutowe uciskanie aby piersi się zbierały do środka. Doktor Jasińska-Jurek dała mi do wyboru implanty anatomiczne 345ml lub 440 ml. Ostatecznie wybrałam 345ml mentor323. Wydają się być bardzo spasowane z moim ciałem. Jestem szalenie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to świetnie to znosisz jak widzę! pozazdrościć! ale uważaj na siebie w pracy - nie ma co szarżować :) lepiej powolutku niż później płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja mam pytanie nastepujace: czy kiedykolwiek zalowalyscie tej operacji? Sama sie szykuje i chce poznac Wasze opinie. Dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westera2
Ja jednak sie nie zdecydowałam. Na początku oczywiście,że myślałam o tej operacji ponieważ mam bardzo duży kompleks na punckie małego biustu ale bałam się konsekwencji.Druga sprawa to to, że nie miałam odpowiednich funduszy. Biust mój to było niewielkie B tak więc niby nie było tak źle ale jednak chciałam trochę większy ;) W końcu zdecydowałam się na terapię tabletkami Perfect Bust. Na początku trochę w to nie wierzyłam ale powiem Wam,że efekty są. Biust jest bardziej napięty, zwiększył się o 1 rozmiar. Wygląda ładniej. MOże nie daje to takich efektów jak operacja ale warto jest na moje oko wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie żałowałam :) To była moja, długo i dogłębnie przemyślana decyzja z której jestem dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie żałowałam. Może to dziwnie zabrzmi, ale stałam się szczęśliwsza i pewniejsza siebie po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również nie żałuję mimo ze jestem dopiero około 2 tygodnie po i pobolewa. Jedna z lepszych decyzji jakie podjąłam dla samej siebie. Warto efekt piękny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
no pewnie, niestety tak jest że boli ale satysfakcja murowana :) mnie też bolało ale dałam rade i teraz jest coraz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Oj coraz bardziej nie moge sie doczekac... Zostaly 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za te słowa bo czasem mnie nachodza stany leku :d Ja mialam tak ze przez okres zimowy jakos przechodzilam bo ru sweter tu kurtka. Jednak przychodzi lato i sie zaczyna. Ani sukienki zalozyc bo pusto ani bluzki zeby to jakos wygladalo bo stanik odstaje i widac. W koncu poczuje sie kobieco i pewnie siebie. Wplynie to tez na moja posture nie wiem jak wy ale okropnie sie garbie i pobolewa mnie od tego kręgosłup. Musze teraz ćwiczyć by rozciagnac miesien piersiowy. operacje dopiero za rok ale nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec niezle nasrane by robic sobie jakikolwiek zabieg i byc sztoczna w jakim kolwiek miejscu! Rozumiem gdy wchodzi w gre nadmierne szpetne piersi 3 lub 4 rozmiery roznicy piersi jednej od drugiej,ale ineczej to tylko chore psychicznie to wykonuja.Wiecie jakie sa problemy nawet podczas karmienia itp...!? Tylko hirurdzy tu robia wpisy by zlapac glupie i naiwne gaski jaka to wspaniala sprawa operacja piersi bo robia na nich kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze naucz sie pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sa dwa pytania bardzo wazne na ktore lekarz musi dac odpowiedz 1) ile wykonal takich operacji, 2) ile mial przypadkow infekcyjnych. nawet jeden przypadek infekcji dla mnie jest o jeden za duzo i szukalabym innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskataa
Hej! Pytanko! Czy któras z was usuwała blizny laserowo po zabiegu? Ja mam taki zamiar, ponieważ trochę są widoczne, dopiero 2,5 miesiąca po,ale nie chciałabym, żeby ktoś cokolwiek podejrzewał :P Oczywiście, ze warto zrobić operację skoro to nas ogranicza i dołuje. Jestem zadowolona i pewniejsza siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego ludzie tak hejtują. Nic Wam do tego że któraś chce sobie zrobić biust :) Chce to niech robi. Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona i w nosie mam co kto o tym myśli. Gdybyście zobaczyły na żywo to nie sądze że któraś by się domyśliła że to nie te z którymi się urodziłam. Buziaki i głowa do góry te dzieczyny, które mają w planach operację. Nie przejmujcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×