Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłam w klinice Knakiewicza we Wrocku. Sporo czytałam przed operacją, i o implantach, i o przebiegi operacji, głównie na blogach. Konsultacje oczywiście dały mi konkretną wiedzę na temat operacji. No ale mimo wszystko człowiek się boi i po operacji ból jest. Momentami spory. No ale jak się chiało piękne piersi no to trzeba trochę pocierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gość :) i jak jestes zadowolona efektu ja będe robić również we Wrocku u Dr węgrzyna . Jaki wybrałaś sobie rodzaj i rozmiar wkładki ?:) Jak sie czujesz po operacji ,zadowolona ?:) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 123
Cześć dziewczyny.Ja tez zastanawiam się nad operacją powiększenia piersi, byłam juz nawet na konsulatcji u jednego z chirurgów z Trójmiasta, zamierzam również dla porównania wybrać się na wizytę do drugiego. Ten pierwszy zaproponował mi implanty 300 ml anatomiczne, z tym że ja jestem wysoka 178 cm, szczupła, mój wyjściowy rozmiar to niepełne A-więc prawie deska, albo deska :)- nie wiem czy ten rozmiar będzie ok, bo przy moim wzroście moga wydawać się małe??sama nie wiem co o tym mysleć..Do decyzji o powiekszeniu długo dojrzewałam, jednak wciąż mam opory- boje się ewentualnych powikłań w przyszłości... bo ból po operacji jakos zniosę...generalnie mówi się o zaletach tych operacji, ze poprawiają to samoocenę, dodają kobiecości itp...o powiklaniach juz się tak nie mówi, a jednak one wystepują i nie rzadko...Z drugiej jednak strony ta operacja mnie akurat jest bardzo potrzebna bo jest zupełnie płaska...Co o tym sądzicie, może doradziłby coś panie które przeszly ta operacje, czy są zadowolone i czy warto ryzykować???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Powiem Ci tak - na pewno warto, jeśli poczujesz się lepiej ze swoim ciałem. Ja poczułam się jakbym fruwała :) Decyzja musi zależeć od Ciebie. Co do bólu - jest do przeżycia, a powikłań mniej się będziesz obawiała, jeśli wybierzesz odpowiedniego lekarza i odpowiedni produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 123
Dzieki za radę ;) powoli nabieram przekonania...z 2 jednak strony jak sobie pomysle ze polozą mnie na stole operacyjnym, dadzą narkozę, bede ciąć i wsadzać ciało obce, krew sie bedzie lała..to dostaje gesiej skóry...:P ..i jeszcze strach- a jak sie nie wybudzę?w sumie nie powinno to byc dla mnie straszne, mialam juz cesarke, wyciecie wyrosta robaczkowego (tu też narkoza)...wiem tez jak silnie ciagnie rana po zszyciu..ból okrutny ale po 3 dniach jest juz super...To wszystko mnie zniechęca ale czytam te Wasze posty i jest na prawde mase kobiet ktore powiekszylo biust i kobiet tych masowo przybywa...juz nie mówie o tym co sie dzieje w show biznesie ;) Jak sobie pomysle, ze kolejne wakacje bede sie ukrywac z cyckami, wkladac gabki do staników...i patrzec z zazdroscia na kobiety ktore maja biust- w ogole maja...to chyba decyzja moja sie nie zmieni...Doktor proponował 300 anatomiczne-ale przy mojej wyjściowce równej 0- ledwo kształt zarysowany to chyba efekt moze byc zadowalający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diana123, ja też jestem z Trójmiasta. U kogo byłaś na konsultacji? jakiej firmy implanty lekarz Ci zaproponował i w jakiej kwocie? nie uśmiecha mi się jechać na operację do Wrocławia czy Polanicy, wolałabym na miejscu, ewentualnie Poznań pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Byłam na konultacji u dr Muraszki ma bardzo dobre opinie...i jesli zdecyduję sie na operacje to tylko u niego...Widziałam zdjęcia wyjściowek i po op.dziewczyn które robiły u niego -efekt super....i widziłam nawet wyjściowki jak u mnie, 300 cc wychodziło dokładnie tak jakbym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 123
tez jestem zdania ,że trzeba zachować rozsądek..;)...ale umówiłam się na konsulatcje jeszcze do innego chirurga plastyka..tak dla porównania..zobaczymy co powie..idę jutro...A teraz pytanie do koleżanki, która pytała o dr Muraszkę, czy Ty już byłaś może gdzieś na konsultacji i masz już jakiś pogląd?wybrałaś lekarza?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Marceli28 jak ma na imię Twój lekarz bo ja znalazłam chirurga Andrzeja Zielińskiego a Ty masz w stopce T. i w której klinice robiłaś biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Tez jestem umowiona do dr Kolendy. Spotkalam sie z roznymi opiniami. Czy mozna jej zaufac ? Czy bedziesz kolejna pacjentka w jej grafiku? Wybralam implanty anatomiczne pod miesien. Prosze o wasze komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralka3
słuchaj warto mieć zdanie o paru lekarzach...a co za tym idzie - musisz wybrać się na parę konsultacji...lepiej tak zrobić niż póżniej żałować. i przede wszystkim ufaj swojej intuicji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana ja się wybieram na konsultacje właśnie do Muraszki albo do Skwiercz. Jeszcze nie byłam, planuję. Dojrzałam do zabiegu. Też się boję i mam takie obawy jak Ty. Ale figurę chyba mam podobną, bo 176cm i praktycznie męska klatka :( Do kogo jeszcze się wybierasz? Zdecydowałaś się już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
hej tez jestem umowiona na wizyte i dr Muraszki z Perfect medica:) będzie to moja pierwsza wizyta. Mam 177, jestem szczupla i klatka płaska :P Bardzo się boję bólu po i w sumie tylko o tym myślę. Jak długo czeka się na operacje? Konsultacje mam w Srodę dopiero. Na pierwszej wizycie podejmuje się już decyzje odnośnie daty operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
hej dziewczyny!! chcialabym sobie powiekszyc piersi kogo polecacie w trojmiescie i jaki jest obecnie calkowity koszt zabiegu?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Ja zapłaciłam 13000 za zabieg+3000 implanty u Grobelnej, a moja koleżanka co robiła u Muraszko zapłaciła 12000 za wszystko. U Skwiercz zaś znajoma płaciła 7000 za zabieg + 6000 za implanty , bo ona zaś ma anatomiczne. A wszyscy przyjmują w jednej klinice. Pytałam tak recepcjonistek dlaczego taka różnica cenowa u każdego i powiedziała mi tylko "Zależy jak ceni się lekarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która z nich jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Szczerze, to każda z nich ma ładnie zrobione piersi. Ja wybrałam Grobelna ze względu na to że słyszałam że Muraszko daje małe implanty ,a ja chciałam mieć pewność że będą duże. A Skwiercz odrzuciłam bo tylko dla porównania miałam jedna koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litek1987
ja słyszałam od znajomych i duuzo czytałam opinii o Muraszko i jest ok. Muraszko dalej male implanty? ja chciałabym z małego A mieć duże B a najlepiej C ale zobaczymy co mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Co do Muraszko to sugeruje się tym żę koleżanka u niego robiła i chciała mieć duże C, z rozmiaru A. Chciała okrągłe a ma anatomiczne. Absolutnie nie chciał słyszeć o okrągłych , i teraz żałuje że sie posłuchała. Ma ledwo C i teraz szykuje sie na poprawkę u Grobelnej. Zdania są podzielone, nie ma co się kierować jedną opinią. Ja wolałam nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listek1987
zobaczę co mi powie o C. Jak coś zawsze mogę zmienić lekarza jeżeli będę niezadowolona bo jak cierpieć to tylko za piersi jakie chcę a chcę duże :P hehe. Właśnie myślę o anatomicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim moje rozmyślania o Muraszce są ok, bo ja nie chce dużych :) wysłałam wczoraj internetowe zapytanie o wizytę i czekam na odpowiedź i termin konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek1987
Wolne termin jest jeszcze w środę 24 września na godz 20 :) sprawdziłam teraz na tronie znanylekarz.pl :) właśnie tam się zapisałam na wizytę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
dziekuje dziewczyny za odp. chyba zdecyduje sie na muraszko mi zalezy na duzym c malym d. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki Breastfem NYV ale oryginalne z USA pomagają jakieś 25% na masie biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
przy rozm. 0 tabletki niewiele zmienia o ile wogóle zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :-) ja bede miec operacje u dr Skiewarcz . Bylam tez na konsulracji u Maruszko ale jakos mnie nie przekonal. Roz . Zaproponowali ten sam 325 hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listel1987
a masz już termin operacji? ja jutro mam wizyte pierwszą u Muraszki na 19.15 :) jestem ciekawa jaki rozmiar mi zaproponuje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że skóra ma określone możliwości rozciągania się. Jeżeli z A chcecie D to nieodpowiedzialny lekarz Wam to zrobi ale biust rozejdzie się pod pachy bo skóra będzie naciągana aż z pleców!! Trochę rozsądku i rzeczywistego spojrzenia bo marzenia o swoim wyglądzie to jedno a możliwości to co innego. Jak coś to polecam szczecińską klinikę http://www.artplastica.pl/ tam wg. mnie najrzetelniej podchodzą do zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
listel1987 jaki masz obecnie rozm. piersi i napisz jaki tobie lekarz zaproponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×