Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynkaaa

Nastoletnie mamy

Polecane posty

Gość NIKI...
sa tu jakies dziewczyny w ciazy ktore odbywja praktyki i sie ucza??ja pracuje w zakladzie fryzjerskim i sie ucze chce pogadac z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOmartynaOo
Przestańcie ubliżać młodym matką! One teraz potrzebują wsparcia, a nie wyrazów krytyki! Nigdy nie wiecie jak Wam, bądz Waszym bliskim się w życiu ułoży. Podziwiam Was dziewczyny, że pomimo trudności jakie Was czekają postanowiłyście dać swoim pociechą życie. Trochę determinacji i napewno z czasem wszystko się Wam ułoży:) Tego Wam życze:) Mam 19 lat i jestem w 7 miesiącu ciąży. Czekam z niecierpliwością na moje maleństwo. Wiem, że bez względu na to w jakim wieku bym urodziła to będzie to mój największy skarb:* Jeśli któraś z Was będzie chciała porozmawiać, wyżalić się czy choćby uzyskać jakiegoś wsparcia czy pomocy to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Nie zwracajcie uwagi na tą krytykantkę. Chodzi po forach i ubliża wszystkim młodym mamą. Mnie nazwała puszczalską, bo zaszłam w ciążę mając 20 lat! Może jej nikt nigdy nie kochał, nie zaznała miłości albo bardzo chciałaby mieć dzidzię ale nie może. Należy współczuć tej kobiecie i życzyc jej szczęścia. A teraz pytanie do młodych mamuś, napiszcie coś o sobie, ile macie latek i cos o waszych pociechach w brzuszkach:) ja już nie mogę się doczekać mojej kruszyny, choć termin dopiero za 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
DO MADZI!!!! Najlepiej powiedz jak najszybciej...Ja myślałam, że moi mnie zabiją, ale o dziwo ........ucieszyli się, byłam w szoku. tylko u mnie była troszkę inna sytuacja, bo my tak czy siak mieliśmy wziąść ślub w sierpniu z moim chł. a wzięliśmy w kwietniu. Nie bój sie rodziców. Pokrzyczą pokrzycza a potem i tak pomogą i sie będa cieszyć razem z tob ą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werica *
No Witam!! Ja nie jestem w ciazy ale chciałabym pogadać z dziewczynami na ten temat bo bardzo mnie to ciekawi ale interysuja mnie dziewczyny które mają 16 lat bo sama jestem w tym wieku :) mam chłopaka ale jest w wojsku i zaniedługo ma przyjechac on zaten czas planuje zemna dzidziusia Ja zreszta tego pragne bo bardzo sie kochamy mój chłopak ma 21 lat ale jak sie kogoś kocha to nie liczy sie wiek co nie?? Chciałabym zajsć w ciaże, ale troche tego sie boje niewiem czemu :( jak ktoś może mi cos doradzić i pogadać zemną to bardzo byłabym wdzieczna!! Mój adres email to weronika114@poczta.fm czytałam tutaj na forum wasze teksty i niektóre mnie przeraziły jak ona was wszystkie potraktowały nie wiedza waszego życie to niechc nie wtracaja sie do was jak chcecie mieć wspaniałego dzidziusia to miejcie to jest wasze życie a nie od nich i bardzo wam gratuluje za to :) wiec jak ktoś by chciał mi coś doradzić to piszcie na maila bardzo prosze pozdrowionka dla mam i przyszłych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werica *
Do RACYJKI!! Racyjko Ty powaznie jestes popie*dolona czy tylko tak udajesz jak nic niewiesz na ten temat to nie gadaj jasne?? I nie obrazaj innych mam i przyszłych mam bo nie jestes doswiadczona kobieta i zazdroscisz im że maja sie lepiej niz ty jak ty bedziesz obrazała ich to Ja tez bede ciebie obrazała i najlepiej owal sie od nich bo pewnego dnia może sz tego pozałować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Werica, ja jestem młodą przyszłą Mamusią, ale nie aż tak młodą jak Ty. to cudownie, że kochasz dzieci, że oboje z partnerem pragniecie dziecka. Widzę, że jesteś emocjonalnie na nie gotowa, ale obawiałabym się o fizyczną stronę tego wszystkiego. Wiele dziewczyn rodzi w tym wieku zdrowe pociechy, ale niestety w wieku 16 lat nie u wszystkich dziewczyn układ rodny jest przygotowany to dzidzi. Sprawdź to u gina, żebyś później nie miała żadnych komplikacji. Chciałabym też zapytać czy nie lepiej skończyć pierwsze szkołę? wiesz jacy są dziś nauczyciele:(Poza tym w szkole masz dużo stresów, a to nie sprzyja dzidzi.Poza tym więcej mu zapewnisz jak juz będziesz mieć szkołę z głowy.Mimo wszysto cieszę się, że są takie dziewczyny jak Ty, które świadomie chcą mieć dzidzi. aaa i przygotuj sie niestety na krytykę, bo i tak wszyscy będą mówić Ci, że wpadłaś i, że się puściłaś z byle kim.Dziś społeczeństwo niestety jest okrutne i może być Ci bardzo przykro, jak będziesz słyszała takie obelgi za plecami. Chciałam Cię też zapytać czy jesteś pewna swojego chłopca i jak myślisz, jak zareagują Twoi rodzice? Czekam na odpowiedź od Ciebie i życzę wszystkiego naj:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia
bozeeeeeeeeee 16 latka i sie juz pieprzy na haktary a poza tym w domu wszsycy oprocz ciebie zdrowi Werica *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia
gowniara skonczyła ledwo co gimnazjum (o ile je skonczyła w ogóle) i juz sie kurwi co za swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
no i czemu ją obrażasz!!!!!!!Ona się zasstanawia a nie jak to napisałaś pieprzy. Fakt, młoda jest, ale z tego, co widzę to 100 razy mądrzejsza od większości lasek w jej wieku. Choćby z tego powodu, że chce podjąć dezyzję o dziecku świadomie a nie jak niektóre lafiry7ndy daje komu popadnie byle gdzie i byle kiedy, a potem nawet nie wie kto będzie jej ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia
madzrejsza??????? jaka madra dziewczyna w jej wieku mysli odziecku ??przeciez sama nim jest? w tym wieku gra sie w piłke z kolezankami a nie mysli o seksie ludzie czy wyscie na głowy poupadali? patologia normalnie az wierzyc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia
obrazam ja?? nie sadze pisze prawde obiektywnie pisze co na temat 16letnich kurwiszatek mysla dorosli w wieku jej matki chociazby o ile ona wogóle ma matka co to za matka która pozwala dziecku na kontakty z 21 facetem ktoremu tylko seks w głowie ?? pozwolicie swoim dzieciom tez sie puszczac jak beda w wieku 16 lat niormalnie koniec swiata do was chyba cywilizacja jeszce nie dotarła tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
niestety czasy się zmieniają. Teraz wystarczy pujść na dyskotekę. gdy byłam tam ostatnio - jakieś 8 miesięcy temy to doznałam szoku. Średnia wieku 15-14 lat. Laski dosłownie włażą na facetów najczęściej ochroniarzy - do ubikacji nie można się było dostać , bo wszystkie kabiny zajęte a słychać było z nich wiadome odgłosy męskie i żeńskie...Byliśmy tam z moim chłopakiem tam chyba najstarsi choć wstęp teoretycznie jest od 18lat. Większość lasek - pijane albo naćpane...ALE TO NIE DOTYCZY WSZYSTKICH NASTOLATEK. niektóre z nich jak Werica mają chłopaków, kochają ich i nie daja tu i tam komu popadnie. Nie badźmy stereotypowi i nie wkładajmy wszystkich nastolatek , które uprawiaja sex do jednego worka. Niektóre z nich maja głowe na karku i zabezpieczają się, poza tym robia to z chłopakami, których kochają i szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
a i sory za błąd- PÓJSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijoe
gonia dokładnie! dość stereotypów! mało która z tych puszczających się panienek zostanie matką, a ludzie myslą, że tylko takim się to zdarza! ja miałam 18, kiedy zostałam mamą , a na dyskotece nie byłam NIGDY!! nigdy też się nie puszczałam, miałam dotąd jednego partnera, obecnie mojego męża i nie poszłąm z nim do łóżka po godzinie znajomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.
Ja chciałam zapytać się o coś innego. A mianowicie jakie były wasze pierwsze objawy ciąży? Mam 18 lat i myślę że to właśnie to, w gruncie rzeczy nie mam żadnych objawów prócz spóźniającej się miesiączki (3dni) oraz podwyzszonej temperatury ciała non stop do 37,3-37,4 kreski. nie wiem co mam myslec o tym.. Musze jeszcze dodac ze ZAWSZE sie zabezpieczamy(prezetwatywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nofajnie
Wiatm was wszystke :) Tez jestem w ciazy i bede mloda matka, mam 25 lat. Podczytuje sobie wasz temat i bardzo sie ciesze ze sa odpowiedzialne nastolatki. Mnie rodzice nauczyli jednego; Rozpoczynasz wspolzycie-miej swiadomosc ze mozesz zostac matka, a facet z ktorym to robisz ojcem. I tak kierowalam swoim zyciem, ze udalo mi sie skonczyc nauke, wyjsc za maz i zajsc w ciaze :) Doskonale wiem ze mimo zabezpieczen moglam zajsc w ciaze duzo wczesniej, kwestia przypadku :P I imponuja mi dziewczyny, ktore mimo ciązy z takiego wlasnie przypadku staja na wysokosci zadania, czesto razem ze swoimi partnerami. Ale na litość boska, jak dziecko moze pisac ze chce juz zostac matka?? Pisze konkretnie o tej 16 latce. Dzieci dziedzicza wiele po swoich rodzicach, miedzy innymi inteligencje, zdolnosc do radzenia sobie w zyciu, do tzw zyciowej madrosci. 16 latka powinna sie skupic na nauce, na rozwijaniu siebie, swojej wiedzy i osobowosci. Po ty by jak najwiecej dac swoemu dziecku, jak najlepiej je wychowac. Duzo moge zrozumiec, ale cos takiego u 16 latki to nie dojrzalosc to rekordowa dziecinada! Nie chce nikogo obrazac, nie naleze do tych kafeteriowych krzykaczy, chcialam tylko przypomniec o rozsadku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesteś głupia
dziewczyno widać że twój poziom elokwencji jest mizerny, jesteś niedojrzałą, złośliwą i za przeproszeniem głupią i pustą osobą. Nie wiem czy jesteś zazdrosna o to że dziewczęta już w wieku 15 lat mają chłopaków, czy po prostu wiecznie siedzisz przed komputerem i nawet żaden chłopak cie nie pocałował... masz jakiś dziwny żal. Co co cie to obchodzi co dziewczęta robią, to ich topik, nie robią nic złego!!! Z resztą jeszcze nie wiesz czy Twoja córka nie przyjdzie ci z brzuchem w wieku 14 lat, bo tego nigdy nie dopilnujesz, więc??? Daj spokój i zajmij się czymś bardziej rozwijającym umysł:) przyda ci się to;) Pozdrawiam młode mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
no czesc mamuski:) przez ta pogode dzis w szpitalu bylam zemdlalam w sklepie jak kupowalam z mama lakier do paznokci:) pogotowie przyjechalo i mnie na izbe przyjec i 6godz.mnie trzymali pokluli mnie kroplowke dali i przeszlo ale tragedia!!!i mam zakaz wychodzenia miedzy10a16,a mnei 10min w domu nie bylo nawet kropli wody nie dali !takze uwazajcie bo ladowanie na brzuch jak nie bedziecie mieli osoby zadnej przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt może jestem bardzo młoda zeby zostać matką, ale nie rozumiecie całej sytuacji nie chodzi oto ze umie w domu jest źle Ja mam bardzo dobra rodzine i jakbym zaszła w ciaze to rodzice by mi pomogli i nie sa tacy jak np inni rodzice ze jak sie dowiedza ze ich córka jest w ciazy to wyrzucaja ich z domu a potem niema sie gdzie podziac moi rodzice by pomogli mi a tutaj co Ja czytam otym ze Ja sie niby puszczam to zasmuciło mnie to bo Ja sie kocham jak kogoś kocham i robie to z miłości a nie poto żeby sie tylko pokochac i dowidzenia no sory ale to co niektóre na mój temat napisali to przesadzili i dziekuje Gośce że chociaz jest po mojej stronie i mnie rozumie choc mnie nie zna. Szkoda tylko ze tutaj musimy gadać a nie np przez maila... Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i chciałabym tez dodać że ta osoba co naokrągło obraza to nie musi zmieniać nicku bo wiadomo ze chyba to jest ta sama osoba a jak nie jestes mama ani przuszło mamusia to dlaczego tutaj jestes?? Nie musisz obrazać innych dziewczyn co np.: chca zajść wciaże albo maja dziecko i nie musisz tez gadać tego kto skończył szkołe a kto nie... To jest nasz problem a nie Twój wiec jak nic Ciebie nie dotyczy to nie właź na ta strone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nofajnie
Ja to ja a tamten ktos to tamten ktos. NIe doszukuj sie. Napisalm co uwazam a do wlasnej opinii mam prawo. I nie obrazilam cie. Dziecka sie spodziewam i stad moja obecnosc na tym forum, a do nastolatek zajrzalam z ciekawosci, zobaczyc jak radza sobie dziewczyny w tym wieku. Nie doszukuj sie zlosliwosci w mojej wypowiedzi. Raczej sie zastanow nad swoja decyzja. to co napisam mialo ci dac do myslenia, bo takie decyzje powinny byc dobrze przemyslane, a zrobisz co zechcesz. Chyba ze spodziewalas sie samych pochwal za swoja decyzje, no to nie dziwie sie ze sie zloscisz. A jesli chodzi o pomoc rodzicow, to naturalnie ze pomoga, przewaznie pomagaja. Ale problem lezy w tym ze dorosla kobieta nie zaklada na starcie pomocy innych, tylko tak planuje by radzic sobie sama. Sama z mezem bo po to tworzy sie rodzine. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok przemyslałam sobie to i nie uwazałam ze dostane pochwały i ok nic nie mówie poprostu chciałam sie dowiedzieć tez tego jak dziewczyny w moim wieku sobie radza i może Ty też masz racje że warto poczekac z tym żeby zostać młodą mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nofajnie
i fajnie :) tylko o to mi chodzilo, zebys sie zastanowila. Wiesz ja mam 25 lat, rocznikowo w zasadzie 26 i z jednej strony chcialam juz zostac mama a z drugiej balam sie tego co trace, byc moze bezpowrotnie. czy jestem gotowa na kompletna rewolucje w moim zyciu jaka jest dziecko, na swiadomosc ze nie moge robic z niego podrzutka do rodzicow, dziadkow itp ile razy przyjdzie mi ochota sie zabawic. Dojrzalam i zdecydowalam i jestem gotowa. A ty masz przed soba ladnych pare lat na nauke i zabawe, na beztroske. Z dzieckiem nie mozna sobie pozwolic na beztroske bo jest sie za nie odpowiedzialnym. Baw sie, ucz sie, realizuj ambicje, poczekaj przynajmniej na dowod osobisty, macierzynstwo ci nie ucieknie. takie jest moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie czy przez to jak zajde w ciąże to trzeba zucac szkołe czy można mieć indywidualne zajecia?? Jeśli chce sie dalej kontunuować nauke. Bo bardzo mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwojnyy
wercia - a po co się uczysz, dostaniesz dodatkowo jeszcze na zajęcia indywidualne jednego chłopaka do łóżka, bo jak jesteście w tym wieku tak do przodu to jeden mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ja niechce mieć chłopaka mam jednago i to mi wystarczy bo go kocham a nie jestem taka jak inne ze chodza do łózka z jednym a na drugi dzien z drugim wiec sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
JUZ ZANIKLYSCIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennicaaa
wercia91 - a ja kocham swojego chłopaka ale nie uprawiam seksu, mnie rodzice uczyli, że najpierw szkoła, praca a seks dopiero po ślubie bo będe się smażyć w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×