Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynkaaa

Nastoletnie mamy

Polecane posty

Gość dr psychiatra
dzieci w domu nie mają autorytetu.Rodziców mają za nic, stąd to sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest załosne
byc moze niewatpliwie to rodzice tych nieletnich ponosza za taki stan rzeczy odpwiialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslę
no jak rodzice może też mieli po 16 lat jak urodzili, a jeszcze ciekawiej może nie są razem, i mając 32 lata to sami rodzice jeszcze szaleją z tyłkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy umiecie myśleć
mówie do tych oburzonych i krytykujących cały świat. Nie osądzajcie wszystkich jedną miarą, różnie w życiu bywa, nie tylko nastolatki popełniają błędy tzw. dorośli również. Oczywiście, że nie ma się czym chwalić, że jest się matką w wieku 16-17 lat, ale to wcale nie znaczy, że to dziwka i że wszystkim daje. Prawda jest taka, że najczęściej wpadają z pierwszym chłopakiem, którego pokochają. Ja mając 17 lat byłam jedyną dziewicą w mojej klasie, nie mówie, że się tego wstydze, ale taka jest prawda, że prawie wszystkie nastolatki uprawiały seks a dziwką była tylko ta która wpadła. Nikt nie jest święty, nikt nie jest taki mądry, żeby nie popełniać błędów. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie czy nie
tylko ze wiele młodych nastolatek w ciazy wcale nie uwaza ze to bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama miała 32 lata
kiedy mnie urodziła. Być może różnica wieku była za duża, żebyśmy mogły się zrozumieć, nie potrafiła mnie uświadomić a nikt nie rodzi się wszechwiedzący. Miałam niecałe 18 lat jak urodziłam córkę. Dziś mam 27 a moja córka 10. Mówcie co chcecie ale ja jestem szczęśliwa. Możecie mnie wyzywać i poniżać, ale nic nie zmieni faktu, że jestem szczęśliwa i cieszę się życiem. Fakt, że potrzebowałam wówczas pomocy i ją otrzymałam, ale dziś to ja jestem w stanie pomagać innym, również moim rodzicom, mam za co im się odwdzięczyć, bo nie zostawili mnie kiedy ich potrzebowałam. Skończyłam studia, mam dobrą pracę, zarabiam dużo. Niedługo właśnie będę obchodzić 10 rocznicę ślubu, jesteśmy wzorowym małżeństwem, kochamy się tak samo jak na początku. Niczego w życiu nie żałuję, nic nie straciłam. Mnie się akutar udało, bo mam wspaniałe życie, ale to wcale nie oznacza, że każdy ma tak samo, bo, szczęście w życiu zależy od wielu rzeczy nie tylko od wieku w jakim zaszło się w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie czy nie
czyli radzisz wszsytkim rodzic w wieku nastu lat bo to najlepsze wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie czy nie
nie potrafiła cie uświadomić ? a nie wiedziłas co to ksiazka ? a skad wiedziałas w która dziure ma ci włozyc skoro nie byłas uswiadomiona wy jestescie wszytskie uswiadomione ale w odwrotnym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie czy nie
szczęście w życiu zależy od wielu rzeczy nie tylko od wieku w jakim zaszło się w ciążę. powiedz to dziewczynkom w piatej klasie podstawówki niech sie nie ucza niech sie bzykaja pouczą sie jak juz gromadke dzieci urodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama miała 32 lata
czy ty nigdy nie popełniłeś żadnego błędu? Zawsze byłeś/łaś mądry/a i potrafiłeś przewidzieć wszystkie konsekwencje? Nie mówię, że wszystkie powinny rodzić w tym wieku, nie mówię, że to coś normalnego. Wszystkim młodym osobom tłumaczę, że jest na to odpowiedni czasi radzę jak się zabezpieczać. Ale jeżeli chodzi o mnie to nie wyszło mi to na złe, ale jak napisłam wcześniej uważam ,że nie tylko moja wczesna ciąża ma wpływ na moje życie. Jeżeli uważąsz, że nastolatka, która zaszła w ciążę, urodziła i ze wszystkich sił stara się wychować dziecko jest gorsza od takiej która puszcza się na prawo i lewo, ale ma na tyle szczęścia i wiedzy, że w ciążę nie zaszła to gratuluję wartościowania. Oczywiście nie chcę generalizować, ale prawda jest taka, że większość młodych ludzi uprawia seks przed osiągnięciem pełnoletności a nie wszyscy zostają rodzicami w tym wieku, więc kogo można tu potępiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama miała 32 lata
Nie mów o dzieciach w piątej klasie bo mówimy tu o 16-18-sto latkach. Nie twierdzę, że jest to wiek odpowiedni do rodzenia dzieci, wręcz przeciwnie, ale takie jest życie, że czasami tak się zdarza i nie należy takich przypadków poniżać i gnębić. Ja w swoim życiu miałam tylko jednego partnera, mojego męża do dziś jest moim jednynym, moje rówieśniczki, które zaczęły współżycie wcześniej ode mnie ale nie zaszły w ciążę, do tej pory miały kilkunastu partnerów. Powiedz, więc dlaczego mnie nazywa się dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
mam lat 18 i jestew w 5 mies ciazy termin ma na 8 grudnia i bardzo sie ciesze ze tak sie to skonczylo bo bede miala dla kogo zyc i ze trafilam na tak wspanialego chlopaka jakim jest moj przyszly maz. slub planujemy za rok w sierpniu jak urodze i skoncze szkole by bylo wszystko w pozadku.ze szkola nie mam problemow szczerze nigdy ich nie mialam nie mowi ze sie dobrze ucze ale jest dobrze,ucze sie na fryzjerke i mam praktyki tylko to jest najgorsze bo w upaly caly mies z brzuszkiem trzeba latac,ale z szefowa tez jest dobrze po co ma mnie zwalniac jakkasy by nie dostala i jak zostanie mi 6 mies do skonczenia szkoly:):) i wzszyscy nie maja zadnych ale co do ciazy bo co ich to interesuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
mam lat 18 i jestew w 5 mies ciazy termin ma na 8 grudnia i bardzo sie ciesze ze tak sie to skonczylo bo bede miala dla kogo zyc i ze trafilam na tak wspanialego chlopaka jakim jest moj przyszly maz. slub planujemy za rok w sierpniu jak urodze i skoncze szkole by bylo wszystko w pozadku.ze szkola nie mam problemow szczerze nigdy ich nie mialam nie mowi ze sie dobrze ucze ale jest dobrze,ucze sie na fryzjerke i mam praktyki tylko to jest najgorsze bo w upaly caly mies z brzuszkiem trzeba latac,ale z szefowa tez jest dobrze po co ma mnie zwalniac jakkasy by nie dostala i jak zostanie mi 6 mies do skonczenia szkoly:):) i wzszyscy nie maja zadnych ale co do ciazy bo co ich to interesuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
niektore dziewczyny sa poprostu zalosne i wchodza na strony ktore ich nie dotycza,i krytykuja nas co gowno wiedza o naszym zyciu!!!!!!!! ciekawe czy byly by takie cwane i madre jak by one w ciazy byly,tylko moga pozazdroscic ze nie nosza pod sercem swojego skarba ktory kopie i jest wspanialy na usg:):):) co nie dziewczyny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaa
kto wam naopowiadał bzdur, że wszystkie w wieku 16-18 lat się bzykają, to ja jestem ewelementem, bo mam 20 i się jescze nie bzykałam, także zepsuję wam tą średnią. Poprostu głupio się tłumaczycie mówiąc, że wszystkie się bzykają. Moja mama oświadczyła mi, że jak zajdę w ciążę, to nie mam co na nią liczyć, ponieważ ona sama bez żadnej pomocy nas wychowywała także ona teraz chce sobie odpocząć od małych dzieci, po drugie zarabia mało tak samo jak ojciec, nie porzucą pracy bo wypadałoby i im z głodu konać, a ja jak chcę być dorosła to proszę bardzo mam być w zupełności dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
cnotka nie wydymka sie znalazla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to jak nie kochalas sie to po jakiego .......wchodziasz na ta strone!!!!nie wiedzisz co pisze ( CIAZA,POROD,MACIERZYNSTWO I WYCHOWANIE )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama miała 32 lata
alina - takie jest twoje zdanie i towje życie ale nie każdy żyje i myśli tak jak ty co nie oznacza, że gorzej po prostu inaczej. Ja nie muszę się usprawiedliw2iać przed nikim bo to moje życie ale nie pozwolę, żeby ktoś mnie obrażał i poniżał, bo w niczym nie jestem gorsza, tak samo jak nie są złe te dziewczyny, które wcześnie zachodzą w ciążę. Nie jestem dziwką, nie prawdą jest, że moja mam nie umiała mnie wychować, nie prawdą jest, że nie poradziałam sobie sama i wykorzystywałam innych. Nie wykrzykujcie takich głupich tekstów, nie osądzajcie tych dziweczyn, nie poniżajcie, nie gnębcie. Czy tak trudno zrozumić sutuację innej osoby, czy tylko życie takie jak wy prowadzić jest wartościowe? Nie!!!! Powtarzam jeszcze raz, jestem szczęśliwą osobą nie dlatego, że wcześnie urodziałm dziecko, ale dlatego, że tak mi się życie ułożyło. Niektórzy nie zaznają szczęścia w życiu nigdy nie zależnie czy urodzily i w jakim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
POPIERAM TWOJA ODPOWIEDZ...KURWY DAJA ZA PIENIAZDE A MY SIE KOCHAMY.DAWAC DUPY A KOCHAC SIE Z WLASNYM FACETEM TO JEST INNA SYTUACJA!!ALE NIEKTORE NIE UMIEJA ODROZNIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, prawda jest taka: te wszystkie moralistki sa po prostu niemozliwe. ciekawe tylko, jak wam wyszloby wychowanie dziecka w wieku np18 lat i czy podolalybyscie temu zadaniu. taaaaaak wiem, wy nie jestescie takie glupie, bo zawsze macie kontrole nad swoim zyciem i nam zal dupe sciska ze zamiast na dyskoteke musimy isc na plac zabaw a potem siedziec godzine z butelka i pielucha. wracajac do istoty - zaraz tez pewnie posypia sie komentarze, ze to nie te dziewczyny sie zajmuja dziecmi tylko dziadkowie itd. no, tylko jest tak, ze bedac w szkole zastanawiasz sie, czy wszystko w porzadku. po szkole biegniesz do domu, zeby odciazyc jak najszybciej rodzicow. nie uczysz sie popoludniami ani od rana, tylko w nocy, kiedy dziecko spi, bo inaczej nie da rady zrobic niczego od poczatku do konca, jesli przynajmniej mowa o nauce. przed szkola musisz wstac godzine wczesniej niz wszyscy, zeby odciagnac pokarm (w przypadku swiezo upieczonych mam). ponadto poza tym wszystkim, czasem trzeba zniesc komentarze takich sierot jak wy, ktore przewaznie nie maja pojecia o dzieciach, a wiedza wszystko najlepiej. i ostatnia rzecz - sprowadzanie wszystkich do wspolnego mianownika swiadczy tylko i wylacznie o waszych ograniczonych horyzontach. jesli jestescie rodzicami - wspolczuje dzieciom. jesli nie - proponuje wejsc na ogolna i popisac sobie o wymarzonych wczasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr psychiatra
a co ty taka prędka? Twoja wypowiedz mówi jasno- młode nastolatki , mozecie zachodzić w ciąże, rodzić, dziadkowie wam przypilnują małego, będziecie tylko póżno kłaśc sie spac i wczesnie wstawac.A tak to spokojnie. Nie mów w ten sposób bo propagowanie tego na forum,gdzie jest duzo dzieci nie edukuje ich i czują ze ciąza w wieku 17 lat t cos "OK. To ze tak miałaś nie znaczy ze inne tez muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyjka
najpierw nauka a potem dawanie dupy.Na dawanie dupy macie czas. A jak dałas dupy to nie zachęcaj do tego innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja gdziekolwiek napisalam ze to propaguje i jest to zupelnie normalne?!?! ludzie, przestancie sie dopieprzac do czegos czego nie ma, byle tylko dolozyc innym kiedy juz brak argumentow!!! jeszcze raz, moze drukowanymi literami dotrze: PISZE DLA TYCH O TYCH, KTORYM TAKA HISTORIA SIE PRZYDAZYLA. jak na specjaliste psychiatre masz troche rozczarowujaca percepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyjka - ile masz lat i czy masz dzieci? i nie zycze sobie, zebys mnie obrazala, bo nic o mnie nie wiesz. choc nie wiem po co o to pisze, w koncu wszystkie z was to doswaidczone kochajace, starsze matki, zony i az strach pomyslec kto jeszcze. zreszta nie silcie sie, nie bede podejmowac dyskusji bo to nie ma sensu. jestescie troszke ograniczone, wiec nie bede mowic do ciasta z oczami zupelnie jak nie bede udowadniac, ze nie jestem wielbladem. milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racyjka
nie krzycz dziecko.Dałaś dupy to twoja sprawa, puściłaś się i teraz mówisz ,że to jest wporzo. jestescie szmatami, gówniary bez mózgu, tylko by dypy dać.I taka jeszcze się mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr psychiatra
co to znaczy ograniczone?dlaczego jestes taka nerwowa? nie uprawiałysmyy seksu w wieku 17 lat i dlatego jestesmy ograniczone? zastanów sie.Bo raczej to ty nie dałas przykładu i zwiodłas rodziców swoją nieplanowaną ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukamieniuj mnie bo jestem odpowiedzialna, rownie dobrze moglam je usunac ale wtedy w ogolebylabym juz przegrana, prawda? 😭 no, jeszcze zostaje adopcja, ale to przeciez zwyrodnialstwo. dziecko? smieszna jestes;) zycze wam odpowiedzialnosci i zwyklej otrawtosci na ludzi;) naraaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia17
czesc mam 17 lat i chyba jestem w ciaży miesiaczka mi sie spóźnia juz 2tygodne mój chłopak o tym juz wie i widze ze nie za bardzo sie z tego cieszy lecz mówi mi co innego:( ja sie ciesze bo zawsze młodo chciałam zostac mama i bede mojego dzidziusia bardzo kochała. bardzo sie boje reakcji rodziców i nie wiem jak im to powiedziec. teraz ide do 2 klasy zawodówki i nie wiem jak pogodze praktyki w sklepie z ciaża opiszczie mi cos na ten temat jak wasi rodzice zareagowali i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero dorosłe
zawodówka nic dodac nic ujac dziecko szkoda mi cie bo nawet nie wiesz co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
ja chodze do zawodowki teraz dede konczyc 3klase i wiem ze bedzie dobrze jestem w 5mies ciazy,szefowa mnie nie zwolnila bo nie ma takiego prawa bo jestem pod ochrona i mnie nei zwolni bo zostanie mi ost.semestr i koniec papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI...
lubicie obrazac kogos ale jak ktos was obrazi to OLA BOGA!!!!!jest to dla mnie smieszne po co wchodzicie na takie strony jak nie dotycza one was!!!nie macie swoich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×