Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki33

CZERWIENIĘ SIĘ ... choć stara już jestem

Polecane posty

Gość XXXaXXX
AAA I JESZCZE JEDNO, GDY SIE POSMARUJECIE TYM KREMEM OD PO CHWILI WASZA TWARZ NIE BEDZIE CZERWONA!!! JA ZAWSZE TAK MIALAM, ZAWSZE CZERWONA BYLAM, TERAZ W CIAGU DNIA CZERWONA NIE JESTEM BO 2 RAZY DZIENNIE (RANO WIECZOR) SMARUJE SIE TYM KREMEM, JEST BARDZO WYDAJNY !!! I TAKIE FAJNE UCZUCIE JEST -JESTES CZERWONA A PO CHWILI BURAK ZNIKA!!! I TAKA JESTES PRZEZ CALY DZIEń!!!!! POLECAM NAPRAWDE!! POZDROO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
ja mam 23 lata i czasem sie tez czerwienie wszyscy uwazaja ze to totalnie slodkie a faceci sa zachwyceni ze sa jeszcze takie dziewczyny:D wiec wcale mi to nie przeszladza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
taaa.. totalnie slodkie jak sie zaczerwinisz raz na pol roku! a jesli sie ktos czerwieni codziennie i bez powodu???? ;/// ja juz na szczescie nie mam takiego problemu, a napisalam co nalezy kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona BLEE
cześć Wam wszystkim ... też sie borykam z tym .. od kilku paru lat... no cóż... jestem atrakcyjną kobietą, mam 22 lata! Chłopacy oglądają się za mną, ale ja nie zwracam na to uwagi, tylko ide prosto przed siebie (bo nie chce spalić buraka). Wiele osób chciało, abym zgłosiła sie do konkursu MISS województwa, ale ja mówiłam, że nie, że czasu nie mam, bo studia ... Ale to była ściema. Bałam się.. wiadomo czego! Moj problem rozpoczął sie pod koniec liceum i trwa do dnia dzisiejszego! Na studiach tylko siedze, nic się nie odzywam. niektórzy mówią, że taka ładna a taki dziwoląg. Ja ogólnie nie jestem wstydliwa.. Ale oraz rzadziej mniej sie odzywam, tylko słlucham! Nie chce strzelić gafy, ale i tak często mi się to zdarza. Maiałam wiele propozycji od chłopaków, ale oczywiście mówie NIE! i wtedy myślą, ze nie podobają mi się, a tak naprawde szaleje za nimi, są śśśliczmi. Ale ja wole zrezygnować, nie zgodzić sie być z kimś... Wole na samym początku niż w trakcie i złamać komus serce. POZDRAWIAM I żYCZE POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
mam ten sam problem, to jest okropne nie moge z tym żyć, ludzie tego nie rozumieją. codziennie w szkole mam buraka!! panicznie sie go boję, mam zamiar własnie kupić ten krem ruboril mam ogromną nadzieję w związku z nim:) wstydzę się moich policzków przez to unikam kontaktów z ludzmi, znajomi nie powiedzieli mi tego wprost ale mam wrażenie ze uważają nie za DZIWOLąGA!!:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
dokarolcien19: no kup kup. ja caly czas bylam czerwona, caly czas mialam buraka ;// a teraz uzywam ten krem miesiac i juz w ogole nie jestem czerwona, no nieraz moze troszke ale to naprawde baaardzo malo!!!! i czuje takie zimno na twarzy! jest on super, uzywam go od miecha a konca nie widac a stosuje go rano i wieczorem, wiec wg mnie jest on naprawde fajny! od pierwszego uzycia poczulam roznice-posmarowalam sie i po chwili burak znikł !!!!!!! jesli masz kase kup go napewno nie pozalujesz i mowie to do wszystkich lasek !!!!!!!!! pozdrawiam ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
to zwowu ja :P karolcien19 jak go kupisz to napisz mi jak tam :D ja sie z poczatku przejmowalam, bo trzba go stosowac przez 3 miechy a jest go 30 ml i myslalam ze mi starczy na miesiac a tu miesiac uzywam i konca nie widac!!! wiec napisz mi jak tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
właśnie go kupiłam:) mam zamiar go dziś wieczorem zastosować nie mogę sie doczekać efektów, mam nadzieję, ze jutro nie spalę cegły. jutro mam jeszcze zdjęcia klasowe do prasy:(!!!TRZYMAJCIE KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
no to fajnie, że go kupilas... wiesz od razu zaczerwienienie znika ale od razu to nie bedziesz w ogole ie czerwienic!! na teraz sie czerwienie coraz mniej a juz nie pamietam kiedy cegle spalilam!!! i to przychodzi stopniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
pomaga!!! czerwienie się zmniejszyło, chociaż jeszcze trochę mam, myślę, że po dluzszum stosowaniu zminimalizuje sie do zera, WARTO BYłO GO KUPIć TO NIE JEST ZWYKLY KREM:) do XXXaXXX twoje komentarze dodają mi WIARY!!! dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
do karolcien19: no to fajnie :P:P ja tez tak miałam z poczatku bylam troche czerwiona, teraz uzywam go ponad miesiac i nie jestem czerwona albo troche ale tylko troche!!!! i tak jest prze caly dzień :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
a stosujesz go na całą twarz ??? bo ja z poczatku tak ale pozniej tylko tam gdzie sie czerwienie czyli wiadomo gdzie :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
na calą buźkę jest wydajny wiec nie trzeba go tak dłuzo wyciskać, mysle wlasnie ze to sie zmieni tylko trzeba go dluzej stosowac, on jest calkiem inny od tych co poprzedno stosowalam, MAM NADZIEJę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
no ja juz uzywam go dosyc dlugo i wiem jak dziala! nie ma sensu kupywac jakies kremy z bielendy za 6 zl bo sama cena mowi za siebie ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakNieborak23
he he no cóż drogie panie moge Was pocieszyć że faktycznie dziewczyna co \"panieńskim rumieńcem ... pała\" jest dla mężczyzny atrakcyjna i raczej nie jest to czynnik odstraszający. Z drugiej strony rozumiem Was gdyż niestety sam jestem czerwony jak burak z byle okazji. I niestety mogę się tu podpisać prawie pod wszystkimi opisanymi sytuacjimi: spotkania z ludźmi czy nawet tego że pomyśle sobie o jakiejś sprawie którą mogłem zrobić innaczej i czerwienie się sam przed sobą :( . Najgorzej jest kiedy ktoś mnie czymś zaskoczy i mimo że wiem jak się zachować w danej sytuacji to jednak świadomość jak tu ktoś napisał \"barw wojennych\" na twarzy powoduje że pewne czynności społeczne stają się dla mnie o wiele bardziej męczące niż dla większości osób. Niestey zauważyłem że zaczynam unikać spotkań z ludźmi w sferze prywatnej gdyż nie chce wprowadzać niezręcznych sytucji - ktoś tu już to opisywał -> ktoś zrobił coś a ja z tego powdu czerwony. W gronie ludzi dobrze mi znanych jest dobrze ale pasuje też poznawać ludzi nowych (zwłaszcza kobiety) i nie robić na starcie \"złego\" wrażenia. Co do wyjść nocnych to w sumie niezła sprawa ale w końcu człowiek nie jest nietoperzem :D. Alkohol faktycznie daje dobre rezultaty już po 3 piwach zapominam że wogóle mógłbym być czerwony - ale całkowicie nie uważam tego za metodę i moim zdaniem może prowadzić raczej do uzależnienia niż do porawy czego kolwiek - nie stosuje ;) ... zbyt często. Niestety muszę się zgodzić że to może być przyczyna psychiczna, nie mogę tylko rozgryźć czy jestem nieśmiały przez to że się czerwienię czy czerwienie się przez to że jestem nieśmiały. Tak czy inaczej napewno robiłbym o wiele więcej rzeczy gdybym się nie czerwienił, np. zagadywał bym dziewczyny na ulicy czy w autobusie ( tylko takie z rumieńcami :), joke ), albo bym puszczał oko do dziewczyn w superhipermarkecie. Zobaczyłem to wasze forum i myślę nad kremem, ale wydaje mi się to raczej specyfikiem dla kobiet. Wiem jedno jak czasem mam wszystki w d...e (za przeproszeniem), i nie obchodzi mnie co ktoś sobie może o mnie pomyśleć jest ok. - dopóki nieznajoma nie zapyta o godzine ;). chyba zaczne medytować :] - więc drogie Panie nie przejmujcie się na zapas bo wydaje mi się że mężczyźnie jest gorzej, NIe żebym się żalił :D Pozdrawiam i życze sukcesów w walce ze słabościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
Panie Nieborak, krem jest dla wszystkich NIE TYLKO DLA KOBIET!!! owszem kobieta ładnie wygląda jak ma LEKKIE rumieńce ale nie jak ma buraka NONSTOP!!! PODZIWIAM, że nie intersuje Pana zdanie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakNieborak23
Wiem jedno jak czasem mam wszystki w d...e (za przeproszeniem), i nie obchodzi mnie co ktoś sobie może o mnie pomyśleć jest ok. jeśli o to zdanie chodzi to niestety jest tak tylko od czasu do czasu, ale pracuje nad tym, chodzi zapewne o to żeby nie przejmować się głupstwami bo w sumie co mnie obchodzi osoba spotkana na ulicy której być może nigdy więcej nie zobacze a która akurat mnie chciała zapytać jak dojść na dworzec pkp - nie ma tu żadnego powodu żeby miało to wzbudzać emocje aż takie żeby się czerwienić. Ale dopuki człowiek sobie tego nie uświadomi i nie przejdzie z nad tym do porządku dziennego to niestety... TAk sobie myśle że pewnie najlepiej by było wybrać się na jakieś zajęcia aktorskie (dla amatorów) żeby się powygłupiać na scenie grając jakąś rolę, pewnie człowiek by się oswoił z różnymi reakcjami i częstymi zmianami i takie proste sytuacje z życia już by go nie peszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
z ludźmi, którymi jestem zmuszona przebywać na codzień (szkoła) jestem najbardziej poirytowana no i cegła nawet nie wiem z jakiego powodu, to jest odemnie niezależne, nie potrafię tego kontrolować ( tak jak małe dzieci nie kontroluja oddawania moczu!!!) :( ludzi, ktorych mijam na ulicy i np. pytaja mnie o godz to takich objawow u siebie nie zaobserwowalam( a jednak cos w tym jest) Setki razy wmawialam sobie,ze nie ma potrzeby sie czegokolwiek wstydzic czy bac ale nie pomagało:) moze z natury jestem troche niesmiala ale nie az tak bardzo. z tymi aktorami-amatorami extra pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakNieborak23
nie no z tym pytaniem o godzine czy pkp to troche z przymrużeniem oka pisałem - bo to jest w sumie sytuacja obojętna. Czasem zabieram się na "stopa" i też nie sprawia mi to większego problemu, ale właśnie kiedy nieraz rozmawiam z kimś dłużej i jest większe zaangażowanie w rozmowe (jakiś temat), który dotyczy mnie bezpośrednio lub pośrednio to często jest tak że nic się nie da zrobić... i burak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcien19
skądś to znam:( przez to unikam kontaktów, przez to życie stracę, nie chce zeby tak było ale za bardzo przejmuję sie opinią innych!! z reszta w szkole nie znaja mnie innej niż CZERWONEJ:( mam pyt do Pana Nieboraka: jak palisz cegłę np. podczas takiej rozmowy to czy ktoś cię pyta dlaczego spaliłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakNieborak23
w sumie nowe osoby to nie-raczej się uśmiechną pod nosem, ale takie które już mnie troche znają to czasem spytają się czego tak się dzieje (myślę że bez złośliwości) :) tutaj już ktoś to pisał, że kontaktów nie unikaj tylko staraj się właśnie poznwać nowych ludzi, zapisz się może do jakiegoś klubu sportowego czy tańca, myśle że to utrudnia niektóre sytuacjie ale nie można o tym myśleć w kategoriach życiowych, poprostu jest jak jest - jeśli da się z tym coś zrobić to dobrze, ajak nie to świat się nie kończy a z życia trzeba korzystać, jęśli koleżanka/kolega zaprasza cię gdzieś to trzeba iść a nie mówić że się nie chce albo inna wymówka, bo to znaczy że lubi twoje towarzystwo i nie przeszkadzają twoje rumiane policzki.Nie trzeba robić nic w brew sobie, jęśli się nie chce czegoś robić to nie robie tego, ale jeśli chce ale zastanawiam się tylko przez czerwienienie to trzeba spróbować mimo przypadłości. Przez takie unikanie kontaktów to człowiek tylko zamknie się w sobie a to tylko pogarsza sytuacjie. Wiem że tu troche zaczynam smucić ale sam różnych rzeczy prubuję a pisze co sam staram się lub zamierzam próbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaTwarz
Mam 23 lata jestem facetem i okropnie sie czerwienie mega utrudnia mi to relacje z innym..... w gronie przyjacioł jest spoko o ile ktos nie zworca zbyt wielkiej uwagi na mnie ehhhh szkoda słow!!!!!!! mam taka propozycje chetnie poznam kogos kto ma taki sam problem bo nie znam podobnej do siebie osoby jestem z Krk jak cos to zostawiam emial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RakNieborak23
it's my life http://fishki.net/comment.php?id=31522 odrazu na starcie taki czerwony nie jestem ale gdybym pewnie przy tym był to po chwili panna nie miała by wątpliwości i też bym dostał po twarzy :D - to tak żeby się uśmiechnąć bo ten facio na filmiku napewno ma gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez mam taki problem mam popekane naczynka i czerwone policzki prawie caly czas,jestem sprzedawca i to mi bardzo dokucza zle sie z tym czuje ,postanowilam wiecej dbac o cere kupilam krem ar sensibo biodermy i smaruje sie 2 razy dziennie juz miesiac i na razie nie widac duzych efektow ale moja cera jest ladnie nawilzona (choc jak sie go nalozy to jest troche tlusty) i ten krem dobrze koi policzki kosztuje niestety ok 50zl w aptece jutro ide kupic avene diroseal on jest leczniczy mam nadzieje ze mi choc troche pomoze -jest na rumience na noc i kosztuje niestety ponad 60zl,lykam tez rutinoskorbin.Kiedys pani dermatolog przepisala mi laticort krem ale ja niestety wyszlam posmarowana na slonce i przez 2 tygodnie bylam czerwona jak burak choc z poczatku mi pomogl bo nie bylam czerwona ,ale dermatolog mi nie powiedzial ze nie mozna wychodzic na slonce z tym kremem .Ciekawa jestem czy ktos z was sie nim smarowal?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam dodac ze niestety z taka cera naczynkowa nie wolno sie opalac a(teraz to wiem)i jak sie wychodzi na slonce to trzeba posmarowac sie kremem z wysokim faktorem -jest taki z biodermy do cery naczynkowej factor 50 -pewnie tez kupie sobie na wiosne i juz bede chronic czapka z daszkiem buzie a wy jakich uzywacie kremów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
ja uzywam kremu ruboril i jest super. wejdz na 5 stronę tam pisalam o nim jaki jest poczytaj :) napewno bedziesz zadowolona z niego niz z tych ktore dotychczas uzywalas! wg mnie jest super tez kosztuje ponad 50zl ale oplaca sie wg mnie nie no sprzedawca?? to ja bym chyba rady nie dala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz zrobic jak przyjdzie do kasy tyle osob i wlasnie od nich mi sie cieplo robi,kupilam dzis diroseal bede stosowac przez 3 miesiace tak jak pisze a jak nie zobacze poprawy to kupie ten krem,tylko ze nawet jak jestem w domu to tez mnie czasem parza policzki jakbym tam miala cisnienie,moja mama miala kilka naczynek na twarzy ale skore miala biala a nie czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXaXXX
moja mama tez ma popekane naczynka ale nie robi sie czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharinka
Witam.Mam ten sam problem i to naprawde utrudnia mi zycie.Czerwienie sie zawsze i wszedzie...nawet w sytuacjach ktore nie sa krępujące,a jednak twarz zalewam rumiencem!!prubuje sie tego wyzbyc ale nic...Okropnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×