Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iroaria

Krem z olejkiem z drzewa herbacianego - zmacie jakis?

Polecane posty

Gość iroaria

Witam, Mam cere miesznana z tendencja do niespodzianek i lojotoku. Ostatnio kupilam sobie krem acnefan - stosuje sie go na pojedyncze niespodzianki i zawiera wlasnie olejek z drzewa herbacianego. Kremik bardzo mi odpowiada. Czy znacie moze kremy z tym olejkiem ale do calej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście i to cała serię: 1. żel oczyszczająco- tonizujący 2.preparat przeciw wypryskom 3. korektor w sztyfcie 4. Olejek antybakteryjny 5. Maseczka Czyli cały zestaw pielęgnacyjny na bazie tea tree:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Dziekuje, ale chodzilo mi o krem na dzien lub na noc do calej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdz sie do jakieś drogerii i poczytaj składy. Ja jednak proponowałabym Ci abyś sobie kupiła sam olejek herbaciany i dodawała do kremu nawilzającego po kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Moze i tak zrobie...ale oczywscie wolalabym zeby byl jakis krem z tym olejkiem...najlepiej z apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria Iwostin do cery trądzikowej, na wodzie termalnej, z apteki. tutaj taniej www.vena-vita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria Iwostin do cery trądzikowej, na wodzie termalnej, z apteki. tutaj taniej www.vena-vita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Dziekuje, teraz to juz nie wiem co wybrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
ja bede sobue robic tonik na moją trądzikową cere; miesza cie Petrolrum D-5 i olejek pichtowy, wszystko do kupienia w aptece, slyszalam że jest bardzo skuteczne,poza tym zmienione chorobowo miejsca smaruję olejkiem z drzewa herbacianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasia
W Avonie jest krem Avon naturals drzewo herbaciane z grejfrutem.Jest caly zestaw ( punktowy zel przeciw wypryskom,kremowy zel myjacy,maseczka,zel i tonik 2w1 i krem do twarzy).Sama zastanawialam sie czy kupic ten krem,ale go jeszcze nie kupilam,wiec nie moge Ci powiedziec czy jest skuteczny.A wiem o tych produktach,bo wlasnie mam katalog avonu w domu.Jak kupisz ten krem to daj znac jak sie sprawuje.POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasia
apomnialam Ci jeszcze napisac,ze teraz jest promocja i kazdy produkt kosztuje 9,90.Krem ma 125ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Klubu Miłośników Dobrej herbaty czytałam ciekawy artykuł o wpływie z tej rośliny na nasze zdrowe. Usuwa toksyny z naszego organizmu, poprawia krążenie, chroni naszą cerę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Polecano tam własnie kosmetyki z zielona herbatą w składzie. Wybieram się dziś do sklepu i zaopatrzę się w takie produkty. I kupię zielona herbatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oriflame ma serię Pure Nature Tea Tree Oil. Ale ja kupiłam sam olejek i dodaje kropelkę do mojego codziennego kremu - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×