Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość Szczecinianka 22

Jestem ze Szczecina i zaczynam od jutra walkę z utratą zbędnych kilogramów i ze swoim lenistwem :). Bardzo chciałabym zacząć biegać czy jeździć na rowerze, ale poprostu nie mam z kim. Samej, nie będę ukrywać zbytnio mi się nie chce, wiadomo że razem raźniej, no i jest to dodatkowa motywacja. Może jest ktoś na tym forum, kto ma podobny problem i szuka towarzyszki do np. do biegania czy śmigania na rowerze. Jeśli nie, to może chociaż polecicie mi jakąś dobrą siłownię dla kobitek w Szczecinie. Będę wdzięczna za ewentualną pomoc i szczecinianki odzywajcie się !! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysia87
ja tez jestem ze Szczcina i chetnie sie do Ciebie przyłacze:)tylko napisz czy jestes z prawobrzeza czy lewobrzeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuśka
Ja tez mieszkam w Szczecinie. Biegać nie lubie:) Roweru jeszcze tu nie mam, ale chodze na aerobik do Active'u. Jak dla mnie jest tam super, tylko ze najgorsze to wyjsc z domu,bo samej mi sie nie chce (mimo ze mam 5 min drogi):) Jeszcze ta kiepska pogoda-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa20
a ja tez ze Szczecina i chce sie gdzies zapisac na aerobic czy cos takiego- gdzie jest ten active? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa20
Dziękuję za strone :) ale poszukałam trochę tych klubów i najbardziej spodobał mi się Binetics, jest ktoś chętny, kto chce się zapisać ze mną? a może już ktoś korzysta i mogłby napisać czy warto ( mnie narazie przekonuje lokalizacja - całkiem niedaleko ode mnie :), też nie za wysokie jak na kieszeń studena ceny :) i oferta zajęć jest calkiem fajna ) Ich strona www.binetics.com.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc szczecinianki!!!!! ja tez jestem ze szczecina!!! tez swojego czasu szukałam chętnych do biegania albo zapisania sie gdzies na siłkę ale zaczęłam wojaże w domku:-) I schudłam 13 kg:-) Teraz cwicze dalej ale juz tak zeby zachować formę- codzienna porcja cwiczen na brzuch, pośladki i uda:-)No i oczywiście lekka dietka:-) Sama przyjemność Jak miło zobaczyć kogoś z tego samego miasta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa20
ja chyba postanowilam ze zapisuje sie do binetisc- u :) bo niestety nie mam tak silnej woli zeby cwiczyc w domu :( - jak wy to robicie?? Kiedys probowalam, ale niestety skonczylo sie na wielkich przygotowaniach :( Podziwiam was :) No ale nadal w zwiazku z aerobickiem szukam wspoltowarzyszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja właśnie po aerobiku w activie.Troche mnie uda bolą, ale świetnie sie czuje. Ja tez nie mam motywacji do cwiczeń w domu. Tzn chce troche schudnac, ale jestem leń i jak tylko sie zmecze to przestaje cwiczyc:)A na aerobiku na szczescie :)ma kto mnie pilnowac i cwicze do upadlego:) Tak sie zastanawiam, czy jak bede chodzic codziennie, to bedzie widac jakies efekty??? Diety zadnej nie stosuje bo za bardzo lubie jeść:) Ograniczyłam tylko posiłki do dwóch/trzech. staram sie nie jesc słodyczy,no i pije masowo czerwoną herbate. A co do biegania, to wlasnie dzis moj facet probowal mnie namowic zebysmy zaczeli rano biegac tak z 20/30 min. Oooo masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa20
Ja w te wakacje chodzilam kolo 3 tyg (po 3 razy w tyg) na aerobic( tzn 2Xw tyg byly to zajecia ABT i raz Just Pump- to zajecia ze sztanga na ogolne wzmocnienie miesni) , plus po zajeciach troche silowni i po tym krotkim czasie nawet pojawily sie jakies miesnie na moim brzuszku, raczkach i nozkach :D (ale ze wakacje byly dawno heh to troszke sie przytylo i za mocno tego nie widac - chociaz slady pozostaly :) ) a co do diety to staralam sie duzo nie jesc i nie obzerac slodyczami. Aaa i schudlam po 2 tyg 1,2 kg :) - chyba calkiem sporo ( waze raczej tyle ile powinnam, wiec trudno byloby zrzucic duzo wiecej) , ale nawazniejszym skutkiem bylo to ze o wiele lepiej sie czulam i nie bylam padnieta np po wejsciu na wyzsze schody :) Teraz mysle zeby pojsc znowu tylko najtrudniejszy jest ten pierwszy raz :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka 22
Cześć Dziewczyny. Przepraszam Was że tak zamilkłam, zaczęłam temat i uciekłam, ale nie mam ostatnio dostępu do komputera, dopadły go wirusy :(. Dzięki wielkie za Wasze wypowiedzi, za polecenie pewnych klubów, no i za to że jest Nas więcej ze Szczecina:). Super Ptysia 87, ja jestem z lewobrzeża, dokładnie okolice Gumieniec, Cmentarza Centr., a Ty? Jak będziesz to daj znać, mam nadzieje że uda mi się jeszcze tu zajrzeć, bo moja "propozycja" jest nadal aktualna. Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 21
Czesc.Ja tez nie mam z kim biegac a chetnie bym zaczela biegac regularnie.Wiec moze razem jakos zjednamy sily?Jestem z osiedla Arkonskiego.Czekam na wasze propozycje.W razie czego zostawiam wam moj nr gg 2767103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje nogi:( znowu zakwasy...kurcze ale mam lipne mięśnie:( Dzisiaj jade do domu na weekend- na wieś:) Jak patrze na to słońce to juz nie moge sie doczekac kiedy wsiade na rower... A teraz no cóż...ide rozruszać zakwasy pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecinianka 22
Witam ponownie :). Fajnie, że temat się jeszcze jakoś utrzymuje. Studentka 21: myślę i mam nadzieję, że razem, wspólnymi siłami coś wymyślimy i zaczniemy biegać. Ja też zostawiam swój numer gg: 33 96 569, tak na wszelki wypadek. Jak będziesz miała jakąś propozycję to daj znaka, tu (pewne że wiadomość dojdzie) lub na gg. Ptysia a co z Tobą? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może znacie
jakąś siłownię, klub w którym jest bieżnia i można sobie pobiegać. PROSZĘ BARDZO o pomoc. Napiszcie też czy można tam liczyć na pomoc instruktora i jak to wszystko wygląda cenowo. Chodzi mi o Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Widzę, że niektóre z was mają dużo samozaparcia w sobie :). ja po ciąży miałąm zamiar zapisać sięna aerobic, ale cóż ... lenistwo :). Teraz jak wiosna rozkwitnie to rowerek i wycieczki dookoła Głębokiego będą. Zastanawiałam się nad Aqua aerobic ale troszku droższy niż zwykły, a koło mnie jest tylko we wtorki :). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, ze bierznia jest na każdej siłowni i trener też jest na każdej :) A cena to juz zależy gdzie trzeba zerknąć na strony tam podaja cenniki. Zwykle chyba koło 8 zł jedno wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) Szczecinianka ciebie pozdrawiam serdecznie bo okazuje się że mieszkamy niedaleko siebie więc nie mam nic przeciwko żebysmy wyskoczyły kiedyś na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka21--->> hehe os. Arkońskie to też jeszcze niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!Ja chodze na aqua-aerobic do klubu fitness na Monte Cassino.Chodze juz ponad trzy miesiace i efekty sa.Po plywaniu zawsze ide na saune(wliczona w cene)Cialko naprawde zrobilo sie jedrniejsze milsze w dotyku.Karnet na 8 wejsc kosztuje125zl.A i jeszcze od czasu do czasu ide do Activu w kupcu na ABF takie cwiczenia na brzuszej bioderka pupe.Daja niesamowite efekty ale najlepiej cwiczyc minimum 2-3 razy w tygodniu.Efekt murowany!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tym
Hej Karolina:). Mam do Ciebie prośbę: jak możesz to napisz mi coś więcej na temat tych ćwiczeń ABF. Jak ona wyglądają, czy to są ćwiczenia na macie, wolne czy raczej w szybszym tempie. Ile trwają, no i jak to wygląda cenowo. Z góry dziękuję:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABF to pol godziny cwiczen aerobowych mocno wypacam sie w ciagu tej pol godziny a pozostale pol juz sa cwiczeniami na macie glownie ba brzuszek.Na sam koniec cwiczenia rozciagajace czyli taki streching.Polecam bo naprawde warto...Mnie te cwiczenia wraz z dieta pomogly zrzucic ponad 30kg(pozostalosc po ciazy)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
Cześć. I jak Wam idzie dziewczyny?? Normalnie zazdroszczę Wam, że połączyłyście siły i żaluję, że dopiero teraz odkryłam ten temat, bo z wielką chęcią bym do Was dołączyła. A na dodatek, tak jak Ty szczecinianka 22, ja też jestem z lewobrzeża, z tego co czytam to mieszkamy obok siebie i też mam 22 latka, może nawet się znamy :). Może jednak dopuścicie mnie do swojego grona, a jeśli nie, to może są tu jakieś inne chętne osoby na trochę aktywności, trochę ruchu, czyli rower, bieganie, a może i coś innego. Czekam na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dobrze ze temat zostal wznnowiony:) jak ktoras z Was jest z prawobrzeza to czekam na odzew:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może gdzie w Szczecinie można pojeździć na rolkach. Kupiłam rolki, przeniosłam się do Szczecina i nie mam pomysłu gdzie tu pojeździć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
Odnawiam temat... Szkoda, że nikt się nie odezwał...ja jestem nadal chętna...sama nigdy nie wezmę się za siebie...niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
No cześć forumowa :). Też chętna by coś ze sobą zrobić, wziąć się za siebie, czy tylko tak się przywitałaś ? :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×