Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

tak chcem sie za siebie wziąc,choc nie ejst ze mna az tak zle ale wiadomo jak to jest:P narazie staram sie troszke jezdzić rowerkiem-z jakiej dzilenicy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
No ja niestety się ostatnio zapuściłam :(. Nogi zawsze były moją zmorą, a teraz jak przybyło mi ładnych pare kilo (ok. 6) to już w ogóle nie akceptuje ich. Ja jestem z okolic cmentarza centralnego, czyli dzielnica Gumieńce. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak chcesz to zostaw mi wiadomośc na gg to sie odezwe-razem sie powspieramy-ja jestem z niebuszewa okolice Dworca niebuszewo-a to mój numer-3870249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
Forumowa, dzięki za numer gg :). Szkoda, że nie mieszkamy gdzieś koło siebie, wtedy było by Nam łatwiej. Ale kto wie, może jednak mimo odległości się zbierzemy i zmobilizujemy :). Dzisiaj byłam z Mamą na cmentarzu późnym popołudniem i widziałam jak dziewczyny sobie biegają, normalnie aż mnie korciło, by do nich zagadać, ale stwierdziłam, że tak trochę głupio. Zazdroszczę im, że sie zebrały, mają ekipę i truchtają po alejkach. Czekam na chętne osoby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest ktoś z okolic niebuszewa ...jak tak to dać znać razem sie pojezdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
H A L L O ... Szczecinianki, gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam na gumieńcach
:) i tez myslałam o jakims arerobiku czy rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
No to super. Ja mam najbardziej chęć na rower lub bieganie. A z jakiej ulicy jesteś, jeśli oczywiście możesz to zdradzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneX84
Czy jest ktoś moze z okolic Bandurskiego????Szukam osoby ktora jak ja chcialaby pobiegac,jeździć na rowerku lub poćwiczyc a nie ma z kim ;o). Ja sama z siebie nie jestem w stanie się zmobilizować a poza tym razem razniej i weselej. To moj numer gg 7656669 Mam nadzieję że ktoś się odezwie ;o) Pozdrawiam wszystkie babetki na forum i powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
Ja mieszkam na Gumieńcach -> kurcze, coś mi "uciekłaś" - szkoda. Jak będziesz następnym razem. to proszę napisz czy jesteś chętna, a jeśli tak to na co :) i kiedy ewentualnie by Tobie pasowało. Coś nie mamy szczęścia, nie chcą Nam powychodzić jakieś dueciki lub inne grupki. Pozdrawiam 🌼 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o ładnych nóżkach
No nie wiem, najbliżej domu mam cmentarz :), więc myślałam żeby tam spróbować, ale wszystko jest do uzgodnienia :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. mam skromne pytanko dowas wszystkich. ile byscie miesieczne na fitness wydali, co lepiej wyglada ( styl zachodni http://www.fitcom.de/frameset.php?page=ipix.php ),jest wiekszy (1400-2000 m2), ma bardzo dobry sprzet na cadrio (rowerki, stepy, piegarki i synchro firmy Technogym),posiada maszyny na miesnie na lekka budowe ciala i na profi oraz reczne wolne ciezarki, ma dwie salny (sucha i parowa) no i aerobik. piscie prosze sesownie bo obejzalem cenniki i mysle ze 140 na 2x w tygodniu 165 na 3x w tygodniu i na 4x w tygodniu 200 by bylo ok??? i sory za muj polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!Od miesiaca cwicze w bardzo fajnym klubie w Szczecinie a mianowicie w FORMIE na ulicy Szafera.Mialam karnet na 8 wejsc w miesiacu a od poniedzialku wykupuje na 12 wejsc.Efekty sa ZADZIWIAJACE!!!Sylwetka poprawila sie diametralnie.Nie jest drogo w porownaniu z ACTIVEM np.Karnet na 12 wejsc kosztuje okolo 90zl.W Activie placilam kiedys ponad 100.naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich szukających informacji na temat zdrowej diety i ftness polecam nowy program dla kobiet www.kobieta.wellnesslife.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , a jest ktos moze tutaj z Prawobrzeża kto ma ochote zgubic pare kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forumowej
Czy zagladasz tutaj jeszcze? Ja mieszkam niedaleko niebuszewa i wlasnie zamierzam zaczac cwiczyc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z Prawobrzeża to niestety nie wiem, ale Marcheweczka z Lewobrzeża zgłasza się :), jestem chętna. A zamieszkuję blisko Carrefoura, tego przy Turzynie. Pozdrawiam 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tutaj bardziej osielde majowe kolo reala, moze bysmy porozmawialy na gadu co ty na to?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakiej czesci Szczecina jestes?Polecam Forme na Szafera.Ja tam juz chodze od roku i jestem MEGA zadowolona.Maja super sprzet do cwiczen miedzy innymi bieznie ktora stala sie moim fetyszem.Przez pewnien czas chodzilam tam tez na vacu.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, o kurcze jak tu dawno nie byłam. Dopiero dziś zobaczyłam że temat jeszcze istnieje:) A gdzie jest ulica Szafera? Bo mimo ze mieszkam w Szczecinie już jakiś czas to nie za bardzo kojarze ulice. Ja mieszkam niedaleko Galaxy. Rower już przywiozłam do Szczecina, ale tylko raz jeździłam - aż wstyd:) Ale za to na basen częściej chodze i to solidnie popływać. Od jakiegoś czasu zbieram się znowu na aerobik,ale cos mi nie wychodzi. A teraz to już w ogole nie wiem jak to bedzie bo znalazlam prace i domyslam się ze ten ośmiogodzinny tryb pracy zwali mnie całkowicie z nóg:) Zastanawiam się też czy siłownia z bieżnią nie będzie lepsza od aerobiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zacząć biegać
Czy któraś z osóbek mieszkających w Szczecinie ma może ochotę zacząć ze mną biegać ?? Czekam z niecierpliwością na chętne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×