Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

A z jakiego rejonu Szczecina jestes? Bo mi samej też sie nie chce chodzic na aerobik, a na siłowni to juz w ogole sie sama nudze:) Moze jesli masz ochote to napisz do mnie na GG: 530011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zainteresowana
Dziewczynki, to z jakich rejonów Szczecina jesteście, bo ja też z chęcią dołączyłabym do Kogoś, kto ma chęć poćwiczyć, pojeździć na rowerze, czy pobiegać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w okolicach galaxy. Biegać niezbyt lubie:)ale rowerem chętnie pojeżdzę. Na aerobik też bardzo chetnie wyskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2501
hej! Mam ogromną chęć wybrać się do fitness klub-u!!!Nie mam z kim:(Jeśli jest, któraś chętna to proszę o kontakt...Razem razniej:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2501
fajnie:)ja z bramy portowej-moje gg7460627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez chetnie pobiegam
Ja biegam i jezdze rowerem :P chetnie moge kogos ze soba zabierac mieszkam w centrum w okolicy placu grunwaldzkiego :) jak cos to gg: 3974370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko poszerzona
Witam was dziewczynki! Mam pytanie i wielką prośbę...czy moglybyscie dac mi namiary na jakies pozadne fitness studia w szczecinie w kt.znajdowalyby sie fajne siłownie(koniecznie z bierzniami)?Błądze po róznych stronach ale właściwie to niczego specjalnego nie znalazłam a nie jestem ze Szczecine wiec sie zbytnio nie orietuje:(Moglybyscie mi pomóc?Bede z góry bardzo wdzieczna. Do "usłyszenia'":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze szczecina
Dołączam się do prośby lekko poszerzonej :). A w jakich rejonach Szczecina najbardziej by Tobie pasowało? Bo ja też poszukuję bieżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peki
Fajna bieznia jest w FORMIE na Szafera.Chodze tam na vacu i na aerobic i ogolnie klub jest naprawde wart polecenia.Na bieznie tam chodzilam podczas wakacji.Super efekty.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peki
Zapewne chcecie znac cene biezni wiec juz podaje.Pol godziny 6 zl.Ja zawsze chodzilam po godzinie ale jesli nie jestescie wprawione to proponuje pol godzinki na poczatek i stopniowo zwiekszac.Pot po tylku leci ciurkiem po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijo
Witam!Czy ktoś może wie czy na Bukowym lub w okolicy jest godny polecenia aerobik? A moz e aqua-aerobik? Będę wdzięczna za informacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINA92
Mam 15 lat.. chciałabym z moją kumpelką chodzić na siłkę lub chociaż aerobik.. z tego co się dowiedzialam to np. do Active mozna chodzic od 17 roku życia.. gdzie mogę się zapisac na jakiś aerobik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabulka 22
Ja też jestem ze Szczecina, ale na prawobrzeżu mieszkam od dwóch lat i nie mam tu zbyt wielu znajomych ani tym bardziej obeznania gdzie mogę iść poskakać na aerobik żeby w końcu schudnąć?? A może ktoś wie gdzie na prawobrzeżu jest aqua aerobik ;-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerale
Hej. Klaniam sie nisko :) Mieszkam w Centrum :) od 3 tygodni chodze na vacu well i mam zamiar zapisac sie na aqua aerobic :) Bylam w tyn weekend na aqua, samopoczucie rewelacyjne, mam nadzieje ze efekty beda po dluzszym chodzeniu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktoś chętny na jakis fitness,razem raźniej:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amon
witam !!! Mysle ze milo bedzie jak dolaczycie do nas w kazdą niedziele godz 10 wizawi karczmy , obok stadiomu Arkoni ............zajecia ruchowe bardzo spokojne dla wszystkich prowadza profesjionalisci ...........ja jestem zadowolony i polecam .........uczestnictwo dla wszystkich bez oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amon
witam !!! Mysle ze milo bedzie jak dolaczycie do nas w kazdą niedziele godz 10 wizawi karczmy , obok stadiomu Arkoni ............zajecia ruchowe bardzo spokojne dla wszystkich prowadza profesjionalisci ...........ja jestem zadowolony i polecam .........uczestnictwo dla wszystkich bez oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! ja również jestem ze Szczecina/Prawobrzeża i mieszkam w tych okolicach od dwóch lat. Trochę czasu upłynęlo zanim się tutaj \\\"znalazłam\\\", od kilku dni ćwiczę na Vacu Well i jestem bardzo zadowolona, karnet na 10 wejść kosztuje 180 zł - trochę dużo,ale chyba warto, szczególnie jeśli pracujecie, macie mało czasu dla siebie, 30 min dziennie przez 5 dni w tygodniu i efekty na pewno szybko się uwidocznią, przynajmniej ja jestem dobrej myśli, jestem już po 5 razach i skóra stała się gładsza, cellulit nie jest tak widoczny, no i schudłam 1,5kg - nie dużo,ale przecież to tylko 5 dni. Na Vacu chodzę w Zdrojach ( na krzyżówce), atmosfera bardzo miła, Panie są pomocne, 30 min mija bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdeterminowana, tez na to chodziłam ale niestety efekty były marne:) widocznie moje ciałko troche wolniej sie kurczy i nie w tych warunkach .. chętnie z kims pobiegam, pójde na siłownie itp..jestem z prawobrzeza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rollochloro
Pojeżdzic w Szczecinie można przy Realu i Castoramie na Gumieńcach.Najlepiej po 21-szej ja wszystko zamkną.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche za duza
taki dobry temat i zdycha? dziewczyny...rowniez te po 40tce -pobiegajmy lub na rowerek.. jestem z dabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLFAN
Dla tych co chcą pojeżdzic na rolkach rekreacyjnie świetny jest teren koło Reala i castoramy na Gumieńcach. Najlepiej po 21-szej jak wszystko zamkną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja mi
czesc pojezdzilabym na rolkach ale nie wiem gdzie i nie mam z kim moze ktoś chetny???:)mieszkam na osiedlu zawadzkiego moje gg to 4832198 pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Ja jestem chętna na rower lub bieganie, nawet bardzo chętna, bo muszę troszkę ciałka zrzucić, a nie mam z kim. Jest Ktoś chętny, zapraszam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Ponawiam zaproszenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×