Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość start w styczniu
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
start w styczniu a skąd jesteś? a co byś powiedziała na rower? ja jestem z niebuszewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.K
Ja chodze na aerobic do klubu Forma na Szafera ale tam jest tez silownia wiec tez bym chetnie pochodzila.Nie wiem tylko z ktorej czesci Szczecina jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
Wow, w końcu :D odzew, dzięki 🌻. Ja jestem z Lewobrzeża, jakieś 5 minutek od Cmentarza, a pracuję właściwie blisko centrum, okolice Matejki. Już malutka nadzieja jest w mojej główce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
Dziewczynki, zaglądam tutaj tak często, jak tylko mogę, jeśli się dzisiaj już nie złapiemy, to będę też jutro, piszcie śmiało :). Pomysł z rowerem super, ale bliżej wiosny, no chyba, że myślisz o takim stacjonarnym w siłowni, bo na normalny w zimie, to ja jestem za duży zmarźlak :), ale możemy coś "negocjować" :). Mi tak najbardziej po głowie to chodzi siłownia na Mazowieckiej 13, ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
Dziewczynki, nie uciekajcie, proszę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
i jak wam dziewczynki idze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
Nie idzie Nam :(, zreszta jest tak, jak widać na załączonym obrazku - cisza :(. Szkoda, bo już pierwszy tydzień stycznia mija.. Jesteś może chętna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
A mnie zastanawia jedno: dlaczego czekasz z ćwiczeniami na inne dziewczyny ? Zacznij sama dla siebie i ciesz się tymco robisz. Ja ćwiczę od trzech miesięcy: pływanie, rower treningowy + ćwiczenia w domu. W sumie 5-6 godzin w tygodniu. I z niecierpliwością czekam na wiosnę, aby zacząć biegać i móc jeździć na prawdziwym rowerze. Trzymam kciuki za ciebie, obyś znalazła energię do ćwiczeń, nawet jeżeli towarzystwo się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
Wiosna 30, witaj. Masz rację, nie powinnam na nikogo czekać, tylko sama brać się za siebie, czy to gdzieś w klubie czy w domku, ale ja sama się jakoś nie mogę zebrać :(, już tyle razy sobie obiecywałam i na obietncach się kończyło.. Wiem, jakie to super uczucie i jaka satysfakcja z ćwieczeń, bo był czas w moim życiu, że ćwiczyłam sama codziennie w domu i nie potrzebowałam zachęty i towarzystwa innych. Nie wyobrażałam sobie dnia bez brzuszków i rowerka stacjonarnego, no a jak było ciepło to co 2 dzień jeżdziłam na powietrzu, a teraz... nie umiem, choć sprzęt jest obok mnie w pokoju, mam rower, steper, tylko tego "czegoś" mi brak, by zacząć.. Pozdrawiam i gratuluję ćwieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 30
Ustaw sobie na pulpicie w komputerze zdjęcie bardzo ładnie zbudowanej kobiety, albo takiej bardzo wygimnastykowanej, albo zdjęcie z mety wyścigu, o którym teraz nawet nie śmiesz marzyć: dla mnie jest to triathlon Ironman. A co ? Jak marzyć, to czymś bardzo konkretnym ;) Polecam jeszcze jedno- prowadzenie dziennika treningowego. Wystarczy zwykły zeszyt. Potem fajnie się to przegląda, zwłaszcza jeżeli oprócz czasu i rodzaju ćwiczeń dodasz opisy tego, jak się czułaś, notatki o przełamywaniu lenistwa i niechęci, napis na czerwono na całą stronę: "Schudłam 1 kg :)" Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chętny na silownie?od zaraz :) w centrum,mysle o kupcu,na mazowieckiej mają niezbyt rozbudowaną silownie kontakt 3696139 mogę zaczac juz w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
ona-24, witaj . Ja zgłaszam swoją kandydaturę :), o ile propozycja nadal aktualna. Mogę zacząć od poniedziałku, jak się wykuruję, bo mnie rozłożyło :(. Pasuje Tobie tak? Ja słyszałam, że ta na Mazowieckiej jest fajna, choć nie sprawdzałam, ale jak wolisz Kupca to ok :). A to tak dla zdrówka, czy masz pare kg do zgubienia? :) Pozdrawiam i proszę nie znikaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam na fitness na mazowicką i tam też na silownie,w kupcu bylam po cennik i tak zerknelam to jakby więcej tego sprzętu bylo :) no i jest taniej no i bliżej:) a więc tak jedno wejście-15zl karnety-przy 16 wejściach wejście wychodzi 9zl są też karnety dla studentow itp jestem jak nabardziej chętna,może napisz do mnie na gg-3696139 a może w sobotę już będziesz mogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start w styczniu
No to widzę, że Ty już jesteś doświadzoną osóbką w tych sprawach, ze mnie niestety jest laik :(, nie przeszkadza Ci to? :). W takim razie zdaję się na Twoje zdanie odnośnie sprzętu i wyboru miejsca :). Co do soboty, to chętnie, ale to zależy jak się będę czuła - będziemy w kontakcie.. A powiedz jeszcze, jak tam jest z trenerem, korzystałaś z jego pomocy? Dzięki za numer gg, mój: 123 088 89, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,napisalam do Ciebie na gg,ale póki co cisza... może lepiej by bylo na pierwszy raz pojsc z trenerem a później już samemu,chociaż ja na mazawieckiej sama cwiczylam a w jakich godzinach dysponujesz czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.C.
Jest ktoś chętny na siłownię do Radissona lub na Mazowiecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzowianko-szczecinianka
ja sie zapisuje pierw na rowery w basenie na wds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.C.
aristo28, może dasz się namówić na siłownię, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedzialek ide na aqua aerobik 1 wejscie kosztuje 12zl a karnet 6wejsc 58zl jest to w szkoel obok fali jest ktos chetny??/ odbywa sie w poniedzialki o 18.45 i w czwartki o 19.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos chetny isc jutro ze mna na aqua aerobik?na 18.45 wejscie 12zl w szkole obok fali (galaxy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja dziś nie dam rady iść ale w czwartek może... :) z jakiej dzielnicy jesteś? jak dziś pójdziesz to powiesz jak było i czy warto... !! potem też napiszesz co trzeba ze sobą zabrać... Ok:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troche na temat areobicu w wodzie i jestem zdecydowana!! :) tak szczerze to w fajnym godzinach jest taki areobic... Justa czekam aż sie odezwiesz? Ja 85 w nicku to Twój wiek to jesteśmy w tym samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×