Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość asicson
ktos moze chetny do wspolnego biegania na prawobrzezu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj
Poznam kolezanke na wyprawy rowerowe nad jeziora po lesie:-) niemam z kim 535745483 ADAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt1
Hej :) Biega ktoś z Pogodna może? Samej to troche brak motywacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturnia
Hej Natt:) Ja mieszkam blisko Pagodna i też nie mam motywacji, aby samej biegać. Mogę biegać z samego rana lub po godzinie 15:) Jeśli pasuje Ci to daj znać. Adres saturnia_@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mieszkam na Niebuszewie (kaz. królewicza) i chciałabym zacząć biegać, ale szukam bratniej duszy która mi w tym pomoże. Mogę biegać codziennie wieczorami. Jeśli ktoś jest chętny proszę o kontakt anetka.m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitmysza
jakis jest błąd z tym linkiem. to sie generalnie nazywa fit miejsca figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pekayka
coś nie działa ten link co wrzuciłaś na gó®ze, to na facebooku trzeba szukać tych fit miejsc figury? Czy gdzie? Bo ja nie moge z tego linka nic wyciagnać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pekayka
coś nie działa ten link co wrzuciłaś na gó®ze, to na facebooku trzeba szukać tych fit miejsc figury? Czy gdzie? Bo ja nie moge z tego linka nic wyciagnać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecjaq
a teraz sprawdź https://www.facebook.com/mojanowafigura/app_251214408351517 bo ja też z tego korzystam, znalazłam spoko kosmetyczke na mojej ulicy, nawet nie wiedziałam, że istnieje, choć przechodziłam codziennie obok ;) generalnie jak sie nie otwoarzy, to znajdz na FB fanpejdż Moja nowa figura i to jest jedna z aplkacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannaka
ok ok ok, mam to z tego linka, fit miejsca figury duzo mialy wyswietlen w google, nie moglam znaleźć, dzieki wielkie za linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 38
Hej. Szukam kogoś, kto jeździ na rolkach i mógłby mnie wspomóc swoją "wiedzą". Umiem jeździć na tyle, aby się nie przewracać i jechać do przodu więc zbyt wielkiego obciachu nikomu nie zrobię ale inne manewry typu skręcanie czy tym bardziej zjazd z górki to już trochę problem problem.Co prawda wykonuję skręty, ale jednak robię to nie do końca prawidłowo. No i chciałabym wyjść "między ludzi" a nie ciągle jeździć w kółko po parkingu. Czy znalazłby się ktoś (wieku i płci obojętnej ;) ), kto mógłby udzielić kilku rad i wskazówek a jednocześnie potowarzyszyć osamotnionej ? Ja mogę dla odmiany potowarzyszyć na rowerze lub początkującym biegaczom. Pozdrawiam i zapraszam chętnych do kontaktu. GG 4743156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka134
Przyjemna i rodzinna atmosfera, prowadzący zajęcia podchodzą profesjonalnie do zajęć. Zajęcia Aqua aerobik i hydro fitness prowadzone są profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Prowadzący mają ciekawe i różnorodne pomysły na to żeby zainteresować ćwiczeniami .Przede wszystkim bardzo kameralny basen politechniki Gdańskiej. Żadnych gapiów. Na terenie basenu PG przebywają tylko osoby, które ćwiczą. Można poczuć się swobodnie. Instruktorzy przesympatyczni ;) super zajęcia aqua aerobik w wodzie w kameralnych warunkach i cieplej wodzie i wiecznie uśmiechnięta pani Instruktorka,Polecam wszystkim. htpp://www.argonaut.gda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerotel
To wszystko wymaga zastosowania jakościowych rozwiązań, wystarczy zerknąć - http://tri-magic.pl/ A prawda jest taka, że kiepski sprzęt rzeczywiście mocno negatywnie wpływa na osiągi - tak przynajmniej to oceniam na własnej podstawie. Ogromne różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, serdecznie przepraszam, że tutaj ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań w wieku 35 i więcej lat :) W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się KAŻDA ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :)) Życzę dużo zdrowia i saaaaaamych sukcesów w drodze po wymarzoną sylwetkę :) Dziękuje serdecznie! :)) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANIE 35+ AKTYWNE FIZYCZNIE! PROSZĘ O POMOC! Witam, najmocniej przepraszam, że piszę tutaj ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań w wieku 35 i więcej lat :) W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się KAŻDA ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :)) Życzę dużo zdrowia i saaaaaamych sukcesów w każdej dziedzinie życia :)) Jeśli mogę prosić - podeślijcie ankietę mamie, babci, cioci :) Dziękuje serdecznie! :)) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×