Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Kłania sie Szczecin,halo halo ;) 2,5roku 8h miesiecznie w actvie na Kilinskiego ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Halo, halo, Szczecin odpowiada :). Fajnie, że Ktoś się odezwał. Też myślałam żeby chodzić gdzieś do klubu poćwiczyć, ale najpierw chcę pobiegać lub pojeździć we własnym zakresie, a po wakacjach może i gdzieś się zapiszę. Moje poszukiwania chętnych trwają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo znowu :P no wiec a gdzie mniej wiecej mieszkasz i gdzie masz zamiar biegac? ;) Mi glupio samej... ale odrazu mowie,ze jak biegam to nie rozmawiam bo sie podwojnie mecze ;p w jakim jestes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Halo halo odpowiadam :) i przepraszam za zwłokę. Mam 23 latka i jestem z Lewobrzeża - z okolic Karola Miarki, Ku Słońcu. Kojarzysz? A gdzie mam zamiar biegać? Tego jeszcze nie wiem :), kwestia dogadania się. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 333
a może ma ochote któraś pojezdzic ze mna rowerem? bo nie mam z kim, a samej troche nudnawo...;) jestem z niebuszewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikawisom
mimi a ja z warszewa :) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 333
22 skoncze w grudniu:) a Ty ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikawisdom
18:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 333
u mało;p wolała bym pojezdzić z rówiesniczką,nie obraz sie:) zreszta Ty pewnie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Mickiewicza niedaleko biblioteki uniwersyteckiej jest SimplyFit - nieduży, tylko dla kobiet, siłownia i inne pilatesy, sauna, trener-dietetyk, trzeba wykupić karnet na dłużej żeby się opłacało, ale polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 333
troche zadaleko. ja wrzesien/pazdziernik zaczne chodzic chyba na mazowiecką 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo? nie,nie wolalabym bo mi to bez roznicy jesli czlowiek jest normalny to z kazdym da sie dogadac i jesli nie jest glupi znajdzie mnostwo wspolnych tematow,ja nie mam z tym problemow a jesli Ty masz to wspolczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 333
Rozmawiac to ja i umiem nawet z 60-letnimi!! jak masz ochote na młodsza kolezanke to prosze cie bardzo. ja tam wole rówiesniczke i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kolezanka to sobie nie pochlebiaj,bo mowa byla o bieganiu czy jezdzie na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja mi
Hej dziewczyny:)) ale spiecia dajcie spokuj:) szkoda ze nikt o rolkach nie wspomina:(hmmmczy naprawde w Szczecinie nie ma gdzie pojezdzic oprocz parkingow kolo supermarketow???yyyy jezeli chodzi o wiek hmmm to ja chyba do grobu powinnam sie szykowac hehe:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja mi
spokoj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja mi= jakie gorbu !!! oszalalas !! rolki..hmm dawno nie jezdzilam,ale gdzies tam sa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja mi
6/9 to jak? masz roleczki?a gdzie mieszkasz? pozdrrrrrrrrrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam jak pajaki ich nie zjadly :) na Warszewie,a Ty? tylko faktycznie nie ma gdzie jezdzic.. jedyne co to ulice jako tako wygladaja,ale bez przesady nie bedziemy sie narazac na niebezpieczenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
No i cisza, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Widzę, że chętnych jednak nie ma :(, więc sama będę biegać. Zaczynam we wtorek lub w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znajdziesz tu chętnych
Bo tu wszyscy wolą płaszczyć się przed komuterem niż ruszyć na świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6/9 chciala sie z Toba umowic to zes robila jakies problemy,najlpiej zrob castng bo widac nic ci nie pasuje idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
7days, nie powiem kto tutaj jest idiotką!! Coś się chyba Tobie pomyliło, proszę pokaż mi miejsce, skopiuj wypowiedź, w której 6\9 umwiała się ze mną.. czekam z niecierpliwością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne czy 6/9 czy niejaka weronika,napisala,ze ma 18lat a Ty ze to za malo. Moze napisz predyspozycje jakie chcesz by miala ewentualna kandytka. 25lat,po studiach i zeby interesowala sie tym czym Ty sie interesujesz,ponad to.. wymieniaj dalej. Nie dosc ze nie masz znajomych w realu to jeszcze wybrzydzasz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
Chyba mnie zaraz poniesie, nie wiem czy Ty masz jakieś klapki na oczach czy nie umiesz czytać, ale jeśli chodzi o wiek to wypowiadała się mimi 333, a nie Ja!! Ja tylko napisałam ile ja mam i to wszystko. A poza tym nie życzę sobie byś mnie obrażała i wyzywała od idiotek, bo na to nie zasługuję, wręcz przeciwnie - widzę odpowiednią kandydatkę na te miano, no a kto nią jest? to już odpowiedz sobie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ze Szczecina
I jeszcze jedno - to, że nie mam z kim biegać, nie oznacza wcale, że nie mam znajomych.. licz się ze słowami na drugi raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzuj wiejska dziewucho. To Ty czytaj uważnie napsialam,ze TO TY ? CZY MOJA WYPOWIEDZ BYŁA DO CIEBIE? ZALOSNNA JESTES \\ zalosna idiotka :) pozdro probojesz byc kulturalno niemiła,ale cos Ci sie nie udaje ten sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×