Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość kfkkgg
w fitness2team juz sa zajecia z rana :) a moze komus bardziej pasuje po poludniu??? juz 2 razy bylam sama, ale coz... to prawie jak osobisty trener:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
o to musze popatrzyc na grafik ,dzięki za informację ja cały czas sie zbieram i nie moge się zebrać żaby zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz
ja juz chyba przeszlam przez wszystkie kluby w SZ, nie lubie jak jest duzo ludzi, lubie nie byc anonimowa........ wiec jest maly klubik na twardoswskiego, kolo hotelu Marina, http://pl-pl.facebook.com/pages/Dance-Fitness-Studio-Magdalena-Prieditis/145401375496011 sa swietne zajecia dla Mam z dzicmi, sa zajecia gdzie mamuska sobie cwiczyc a dziecko w sali obok ma super zabawe z innymi dzieciakami, jest kameralnie, czysto no i wlascicielka Magda ma obszerna wiedza na temat prwidlowego cwiczenia, Yoga w cudownych komforntowych warunkach, modelowanie sylwetki......polecam... przymierzam sie do bieganie..ale wpierw musze wrzucic muze na mp3 bo samej to dupa blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie jest najprostszą formą ruchu, można biegać niemal wszędzie i o każdej porze roku i dnia. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o bieganiu np. jak zacząć biegać aby się nie zniechęcić, jakie kupić buty, i inne akcesoria, odpowiednie ćwiczenia, gimnastyka, odżywianie, polecam książkę (poradnik) guru biegania - Jerzego Skarżyńskiego (mieszka i biega w Szczecinie). Strona: www.skarzynski.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natu
Hej, może któraś z Was mogłaby polecić mi miejsce, gdzie odbywają się 'fajne' zajęcia z pilatesu i jogi w Szczecinie?raczej chodzi mi o centrum, dzięki z góry!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natu
Anelram20-> odezwij się na forum, jeśli jeszcze kogoś szukasz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyu8
w universum zajecia aerobiku sa bardzo fajne. pilates tez jest. musisz sama sprawdzic ktora instruktorka bardziej ci odpowiada- jedne daja wycisk,inne luz. kiedys tam chodzilam, ale po akcji z remontem, przez co wlasciwie karnet do dupy sie wykorzystal, bo co rusz cos naprawiali i zamykali- przenioslam sie do kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Jest tu kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Ja jestem:) Ktoś tu jeszcze zagląda? Ktoś chętny na wspólne bieganie/rower/kijki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitneserka
również jestem ze szczecina biegam regularnie co drugi dzien na bloniach 12 km jesli ktos jest chetny zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Ooo, fajnie:) Ja biegam niezbyt systematycznie, ale chcę to zmienić. Biegam głównie przy Arkonce i dookoła Głębokiego - ale mogę biec od Arkonki do Jasnych Błoni:) Jaką trasę dokładnie pokonujesz i w jakich godzinach zazwyczaj biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Oooo, są Dziewczyny :). Ja też jestem chętna na trochę ruchu :). Tylko widzę, że jesteście już zaprawiaone w boju.. przyjmiecie początkującą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Im nas więcej tym lepiej:) Zawsze raźniej:) Z jakich okolic Szczecina jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Niebuszewo City, a Ty :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Pogodno:) To jaki mamy plan działania? Chodzisz gdzieś na siłownie? Ja póki co zamierzam korzystać z pogody i wole się poruszać na świeżym powietrzu. Mogę biegać, ale uwielbiam też jeździć na rowerze, a ostatnio właśnie wciągnęły mnie kijki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Czyli nie dzieli nas jakaś mega odległość :). Nie, nie chodzę, ale mam w planach, pewnie bliżej jesieni. No właśnie, co, jak i kiedy planujemy :) ? Ja jestem otwarta na rower i bieganie, kijeczki są mi póki co obce :) W jakie dni i w jakich godzinach wygospodarujesz czas :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Super:) Jeżeli chodzi o najbliższy tydzień to mam cały wolny:) możemy więc umówić sie rano, w południe lub wieczorem- jak Ci pasuje. JA moge nawet dzisiaj późnym popołudniem:) jeśli nie dziś to jutro mi pasuje po 17. Daj znać i śmigamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Przepraszam, ale nie mogłam wcześniej odpisać.. Ale Tobie dobrze ;), cały tydzień wolnego - zazdroszczę :), ja niestety maszeruję do pracy, a po pracy już mam zaplanowany dzień.. ale jestem za wtorkiem :) - godziny popołudniowo - wieczorne, pasuje Tobie? Rowerek czy bieganie wybieramy na początek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Wtorek idealny:) Ja bym była za bieganiem:) to podaj godzinę jaka by Ci pasowała, możemy sie umówić pod pomnikiem trzech orłów na bloniach i biec w stronę głębokiego. Pasuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Ha Ha :), dobrze napisałaś "biec w stronę Głębokiego", a nie na Głębokie ;), jeszcze mnie gdzieś zgubisz po drodze :). To super, że wtorek Tobie odpowiada :). Mi miejsce jak najbardziej pasuje :), a jeśli chodzi o godzinę, to niestety nie wcześniej niż 18ta, ale to chyba jeszcze jutro dogramy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Ok:) może być 18. Jeszcze tylko potwierdz mi dzisiaj i musimy ustalić jakiś znak rozpoznawczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
Jestem :), nie uciekłam ;). Jeśli wolisz, to może być i późniejsza godzina, byle nie przed 18tą. Znak rozpoznawczy mówsz :) - hmm, ciężko powiedzieć, bo moja kreacja jeszcze nie zaplanowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Dla mnie 18 jest ok:) Ja już kreację wybralam:) czarne buty, czarne leginsy, jasna bluzka i bluza ciemnoniebieska z kapturem. Uczesze sie w warkocz, bo kitka zbyt pospolita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
W takim razie Dziewczyny z warkoczem będę poszukiwać :) Ja będę (chyba) cała na czarno, ewentualnie białe łydki wystawię :p Grzywka na czole ;p i aparat na zębach ;p to znaki rozpoznawcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Potwierdzam dzisiejszy wypad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallo Hallo
No i pierwsze bieganko za Nami :D. Dziękuję Ci raz jeszcze :) Odezwę się wieczorem. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
Hej, hej:) Jak tam? zakwasy są?:) Czekam na informację kiedy powtórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa27
A do jakiej siłowni chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×