Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość monike23
hejka:) jestem ze szczecina- prawobrzeze chciałam się zapisac na vacu well. znalazłam miejsce gdzie karnet kosztuje 190zł za 13 wejsc ale teraz mają promocje i jesli przyjda dwie osoby to drugi karnet jest za pol ceny. czyli 190+80=270/ na 2 osoby =135 zł za 13 wejsc to nawet korzystnie. niestety nie mam zkim sie zapisac. jelsi by ktos był chetny to piszcie Potem nie trzeba juz chodzic razem :) pozdrowionka dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie warto topić pieniędzy w vacu well- ponoć słabo działa (lub w ogóle), takie cuda na kiju. Wydaje mi się, że pewniejsza jest opcja ćwiczeń na siłowni i fitness, ponieważ oprócz gubienia zbędnych kg, wyrabiamy sobie kondycję i poprawiamy zdrowie - a o to przede wszystkim chodzi. Oczywiście diety są jak najbardziej wskazane, ale te zdrowe - kaloryczne, ale bogate w białka i zdrowe węglowodany oraz tłuszcze (najlepiej pochodzenia rybnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monike23
na każdego działa inaczej:) nie oczekuje ze vacu zrobi cos za mnie;p chodze na fitness, biegam, pływam jak jest cieplej to jezdze na rowerze . vacu to dodatek. Jeśli ubedzie mi od niego cm to fajnie bardziej mnie jednak kusi ujędrnienie skóry. Kolezanka chodziła powiedziła ze skkóra jest po tym bardziej jędrna i sprężysta (oczywiscie na kazdy organizm iinaczej działa) Kremy na mnie nie działaja na zabiegi kosmetyczne mnie nie stac a taka seryjka kto wie moze zadziała na brzuszek i na cellulit;) ja tam nikogo nie namawiam:) poprostu jakby ktos miał w planach tez sie na towybrac to poprostu będzie troszkę taniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna,jestem :) ja zbieram się i zebrać się nie mogę a na co chodzisz do antidotum? ja myślałam o rowerach bo muszę zrzucić uda i pupę i jakieś ćwiczenia na brzuszek też koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena 29 szcz
Hej Monike 23 chetnie zapisze sie z toba na vacu tez jestem z prawobrzeza pisz do mnie na e mail.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja chodze na silownie 2X tyg i na Gracja Dance, ale juz nie bede na to chodzic, bo bedzie teraz w soboty, a mi nie pasuje za bardzo, wiec zastanawiam sie nad ABF+ brzuch, to jest we wtorki o 18, albo nie wiem, musze sie zastanowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca 26
hej dziewczyny jak Wam poszlo w koncu z tymi silowniami, fitnessem itd. Ja tez szukam kogos z kim moznaby cos robic. Jestem z lewobrzeza i obecnie jestem dostepna przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaka
Wcześniej chodziłam na cztery różne siłownie. Jedne to szczecińskie, inne nie. Mam jakieś porównanie co do jakości świadczonych przez nie usług. Wiem też, że przez mój staż "pracy" nad sobą i tego, że miałam już wcześniej doświadczenie z różnego rodzaju miejscami, moja opinia staje się także mimo subiektywności - bardzo obiektywna, gdyż mam lepszy obraz. Polecam Fitness Team 24, www.fitnessteam24.pl Pierwsze wejście jest za darmo, tylko trzeba zamowic sobie rezerwacje telefonicznie. Siłownia Fitness Team 24 w Szczecinie należy do najtańszych siłowni, Chodzę do FT24 już czwarty miesiąc prawie. Jestem zadowolona, Często są jak dobre duchy i się czają. Jak się spojrzy to wiedzą, że się potrzebuje wsparcia, technicznej rady. Sama też zaciągam albo jednego albo drugiego na porady dietetyczne. Doradzą jaki suplement, itd. Dlatego FITNESS TEAM 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soraya29
a czy w Fitness Team 24 na Cukrowej mają też kobiete instruktorke? mnie krępuje obecność faceta. Mam też pytanie czy w tym klubie są rowerki i steperki..? dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna 42 latka
hej witam,chodzę na siłownie do RKF-Rodzinnego klubu fittnes na Jagiellońskiej,ale tylko na siłownie ,jest tam kilka sal do ćwiczeń,dużo przestrzeni ,może ktoś miałby chęć chodzić tam ze mną.Podam swój e-mail: oka22@gery.pl .Chodzę tam sama ale miło byłoby chodzić tam z kimś,bo co razem to i rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ktos moze na joge, gdzies na prawobrzezu? nigdy nie bylam, chodzi mi o ceny, no i gdzie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia93
Ja polecam Fitness Team 24 zajęcia z Iloną są dla mnie rewalacyjne, nikt nie potrafi jako ona pozytywnie nastroić do cwiczeń, a jestem raczej antysportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarka_j
A ktoś może w pobliżu Bandurskiego ? Widziałam szyld na wieżowcu tym nowym Bandurskiego 95 chyba. Ponoć tam siłka jakaś powstaje. Czy ktoś słyszał cosik na ten temat? Albo coś innego w pobliżu bardziej komuny, wilcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniwiec21
Witam wszystkich, Chciałabym zacząć biegać, ale problem jest taki, że nie mam z kim, a samej to nie chce mi się, brakuje mobilizacji i zapału. Chciałabym zrzucić kilka kilo, szczególnie z brzuszka i wiem, ze jakikolwiek ruch przyda się, na pewno nie zaszkodzi. Czy jest ktoś chętny na bieganie ze mną, tak dwa razy w tygodniu? Chociaż bieganie, to chyba zbyt duże słowo, bo wolałabym truchcik spokojny, żeby zadyszki nie dostać, bo jestem astmatyczką. Mieszkam w Szczecinie w okolicach Stoczni Szczecińskiej. Zainteresowane osoby zapraszam na gg: 7139669.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmyslkobiety
Mimo iz chłodno już, to poszukuje osoby do wspólnego biegania, a raczej na początku truchtania z okolic prawobrzeża, mieszkam w Podjuchach. Troche truchtałam sama ale to nudno jak nie ma sie z kim pogadać. Jakby kto by chętny mój numer gg3227278. Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak. Jestem ze Szczecina. Chodze do CSR Active na Kilińskiego na ABF (ćwiczenia na pośladki, uda i pupę) ina Step (chyba każdy wie co to jest:P) ZAJĘCIA SĄ REWELACYJNE !!! Mimo, że chodze już od roku prawie to za każdym razem mam zakwasy :) A co do siłowni to moim skromnym zdaniem dla kobiet lepsza jest na Monte Cassino (kawałek za Jasnymi Błoniami). Juz mowie dlaczego. Jest wiecej bierzni, wiecej sprzetu dla kobiet, wiecej przestrzeni, jest sauna, solarium, basen, aqua aerobik i serio jest dużo mniej krępująco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B29
Czesc Wam dziewczyny. Czy temat nadal aktualny ? Jestem nową mieszkanką na Gumieńcach i też chętnie bym zaczęła chodzić na aerobic, basen, łyżwy.... Problem tylko w mobilizacji. Nie znam jeszcze za bardzo ludzi w Szczecinie a fajnie by było mieć kompanki do wyjść. Może któraś z Was też ma ten problem ? Pozdrowinia Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata29
Czesc Wam dziewczyny. Czy temat nadal aktualny ? Jestem nową mieszkanką na Gumieńcach i też chętnie bym zaczęła chodzić na aerobic, aqua aerobic, basen, łyżwy.... Problem tylko w mobilizacji. Nie znam jeszcze za bardzo ludzi w Szczecinie a fajnie by było mieć kompanki do wyjść. Może któraś z Was też ma ten problem ? moj e-mail : b.t.b@wp.pl Pozdrowienia Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena29
Cześć Dziewczny z Gumieniec może wybierzecie się ze mna do Fitness Team 24 na Cukorwą , ceny mają niskie w porównaniu do klubów w centrum a i zającia są prowadzona na całkiem fajnym poziomie. Potrzebuje kogos z kim będe mogła chodzić, bo samej nie zawsze chce mi się wyjść z domu a tak z wami umówie się i będe musiała wyjść z domciu. Pozdrawiam Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz_gum
Heh widzę że mimo fatalnych warunków pogodowych (zimy) chętnych na gumieńcach do sportu jest dużo ;) może będzie kiedyś okazja poznać się ;) pobiegać na mieszka 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi-nika
witam sąsiadów z Gumieniec - też chodziłam do Fitness Team 24 ale przerzuciłam się na tańce do Estilo Dance Studio na Krętej - tam sobie tańcuję, fitnessuję i zrzucam kilogramy z uśmiechem na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×