Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczecinianka 22

SZCZECIN...bieganie, siłownia, rower itp.

Polecane posty

Gość Beata29
Czesc Wam . Nie mam jeszcze sprecyzowanego klubu do którego chciałabym chodzić. Chetnie wybiore sie do Fitness Team 24 . Myślę ze będę tam we wtorek wieczorem , tylko musze sprawdzic ktore by były ciekawe zajęcia. Milena , a Ty na jakie chodzisz? Milena , odezwij sie do mnie na maila : b.t.b@wp.pl . GG podam przy okazji, bo nie pamiętam numeru a piszę teraz z pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a propos Gumieniec, czy któraś z Was wie może coś o nowym klubie na ul. Europejskiej? Jadąc samochodem nie zauważyłam nazwy ani czy jest już otwarty.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem przeczytałam wracając do domu. Fit Town. Strona wygląda całkiem. Jeśli się zbiorę dam znać za parę dni jak wygląda w realu. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztaluj sie
no i co ćmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka4566778
Ja jestem milosniczka Vacu:) nie jest to super tania zabawa ale jak tylko na jakis zakupach grupowych wynajde kupon na Vacu Space'a to odrazu kupuje :) teraz np. w Szczecinie jest na Frupi kupon na trzy wejscia za 19 zl :) http://frupi.pl/oferty/miasto/szczecin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona38
Jestem ze Szczecina.Bardzo chciałabym zacząć ćwiczyć na siłowni albo chodzić na zajęcia z jogi ale nie bardzo mam z kim.Czy są tu jakieś aktywne babki koło 40-stki,może razem coś zdziałamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaSzczecin27
Ja jestem jeszcze przed 30-tką ale chętnie dołączyłabym się do kogoś żeby zażyć trochę ruchu. Poszłabym na siłownię, ale potrzebuję do tego drugiej osoby :) Jeśli ktoś jest chętny proszę o informację, moje okolice to Szczecin Niebuszewo, ale zawsze mogę gdzieś dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona38
Dawno tu nie zaglądałam,coś w tym Szczecinie mało chętnych do uprawiania sportu. Aneta i inne dziewczyny to mój e-mail alicja7372@interia.eu.Może znajdzie się ktoś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam www.naszauroda.pl/Miejsca/Salon_Urody_Dla_Ciebie1.html Profesjonalne studio fitness, miła kadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam RKF na jagiellonskiej. zanim tam trafilam chodzilam do roznych klubow, ale teraz nie wyobrazam sobie zmiany. maja super silownie ( w szczecinie nigdzie nie ma lepszego sprzetu), fajnych trenerow silowni i instruktorow aerobiku. do tego wszystkiego przemila obsluga i system znizek -im dluzej sie chodzi, tym wiekszy rabat sie dostaje. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję chętnej osoby, która od teraz lub od początku listopada chciałaby się troszkę poruszać w Active na Kilińskiego. Ja planuję się tam zapisać i szukam Bratniej Duszy, początkującej lub już tam uczęszczającej. Pozdrawiam Słonecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Jeszcze przed listopadem czeka mnie przeprowadzka właśnie do Szczecina i problem jaki powstaje to do jakiego klubu fitness się udać i przydało by się nie ukrywam z kimś bo wiadomo jak to początki :) - bywają trudne :P Chęci już mam :D Jednak interesowało by mnie coś w pobliżu Wyszyńskiego może któraś z was była by w stanie coś polecić w tych okolicach ? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
Witam szukam okrągłej koleżanki na wspólne chodzenie do siłowni w godzinach rannych między 8 rano a 14.Mieszkam na Gumieńcach więc pod uwage biorę siłownie na ul. EUROPEJSKIEJ fit town i fitness team24 .Razem zawsze raźniej pozbywać się kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandemonka
hej, ja jestem z redy i tak samo chcialabym z kims chodzic na silownie do team24 lub fit town. Tyle, ze dopiero od grudnia. Na razie biegam sobie po europejskiej aby nabyc troszke formy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
Witam jeśli zaczełabym wcześniej to zawsze możesz dołaczyć ,szkoda że teraz nie mozesz.ale czy ty do południa bedziesz miała czas? bo przewaznie każdy po południu moze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
ja nie mam kondycji na biegi , myslę że na poczatekspokojne ćwiczenia na siłowni dla mnie będą lepsze zwłaszcza,że mam nadwage,ja jestem z Gumieniec ale koło jeziorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
ja chodze do 24team, ale nie jestem okragła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
Witam i zadowolona jesteś z tego klubu? Długo tam chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też zapytam
A może któraś z Was chętnie pochodzi do klubu na Mazowieckiej :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
witam, munliszka, chodze od 2 tyg, bo wczesniej chodzilam do fittown'a. mi sie podoba, a najwazniejsze jest to ze mieszkam na pomorzanach, wiec nie musze dojezdzac. ja na razie chodze na zajecia fitnessowe, bo chce troche zrzucic, a potem bede na silke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
Witam ,ja mieszkam na Gumieńcach wiec bliżej mi na Europejską ale nie byłam jeszcze ćwiczyć w zadnym.Byłam zobaczyć tylko jak jest na Europejskiej . Tam gdzie Ty chodzisz jest więcej zajęc zorganizowanych w godzinach rannych a takie własnie mi pasują .Na Europejskiej jesT dużo mniejszy wybór rano.Ja jeszcze się nie zdecydowałam gdzie bedę chodzić . Nie mam w sumie z kim do południa chodzić a sama nie mogę się zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
w tym fitness team 24 chyba nie ma z rana... http://www.fitnessteam24.pl/?grafik,16 na europejskiej jakies zajecia sa z rana, bo bylam pare razy, ale tam juz nawet jakbym chciala to nie moge chodzic, bo juz nie sa w benefit system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munliszka
czy jest jakas chetna do wspólnego chodzenia na siłownię z rana na ul. Europejską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugugu1
Chodze do activa w Kupcu. Duzo negatywnych opinii jest na temat tych silowni, a dokladniej n/t kierownictwa ,obslugi itp. Mimo tego kluby trzymaja sie, b duzo ludzi tam chodzi. Teraz w kupcu powiekszyli silownie o salke gdzie byla kafejka, na tej salce dziewczyna spokojnie moze zrobic caly trening i nie jest tam duszno. Chodze po przerwie i najwiecej wlasnie cwicze na nowej salce. Sprzet jest b. urozmaicony i to jest wg mnie glowny argument zeby tam cwiczyc+odleglosc. Mysle ze jeszcze w mygymie jest porownywalne zroznicowwanie. Na inne silownie chodzilam i powiem szczerze ze mozna sie znudzic. Prosznice, wcety sa nieremontowane w activie- grzyb, odpadajace baterie itd. Mimo wszelkich obocznych minusow dla mnie najwazniejsze jest dobre wyposazenie,dlatego polecam ten klub zwlaszcza po rozbudowaniu i dostawieniu maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wlasnie sie zaczelam ostatnio zastanawiac na jakim klubem bo potrzebuje duzo ruchu i szukam czegos na prawobrzezu najchetniej w dabiu, macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×