Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość dor
Do Mirage-a w jakiej diecezji toczy sie Wasza sprawa?matko strasznie długo załamujące:(współczuje takiego czekania,ale zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Były mąż odpowiedz juz ponoc odesłał, nie chce tylko zdradzic co w niej napisał. Czy Jego odpowiedź moze miec wpływ na to czy moja skarga zostanie przyjeta? I odwrotnie - jesli potwierdził opisane przeze mnie powody wskazujące na to ze małżeństwo zostało zawarte niewaznie, to czy w takiej sytuacji jest szansa na to, ze cała sprawa potoczy sie nieco szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan82
mirage ja też już, czekam 2,5 roku i dopiero mam przesłuchanie świadków po nowym roku( oczywiście I instancja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan82
mirage ja też już, czekam 2,5 roku i dopiero mam przesłuchanie świadków po nowym roku( oczywiście I instancja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreseczka u nas trwało to 6 miesięcy od złożenia do przesłuchania stron.Oczywiście po odesłaniu pisma i zgodzie z drugiej strony.Nie wiem jak jest gdy druga strona się nie zgadza z twoim pismem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreseczka u nas trwało to 6 miesięcy od złożenia do przesłuchania stron.Oczywiście po odesłaniu pisma i zgodzie z drugiej strony.Nie wiem jak jest gdy druga strona się nie zgadza z twoim pismem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exx
Jak druga strona się nie zgadza z pismem ale odeśle swoja opinie w temacie to tak samo około 6 mcy schodzi,przynajmniej tak było w znanym mi przypadku gdy żona praktycznie odbiła w stronę męża e same zarzuty i dołożylła kilka swoich z niektórymi się zgodziła. on złożyl to w lutym ona dostała to pismo w kwuietniu i wtedy odpisala od razu i przesłuchanie mieli na końcu sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivulka
Hej, ja chętnie skontaktuję się z xxy - który wniósł apelacje do II instancji- jestem w tej samej sytuacji- chętnie wymieniłabym sie doświadczeniami. Daj znac jeśłi zaglądasz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan7703
Witajcie Mam pytanie ... szukam już jakiś czas kontaktu żeby załatwić to w szybki sposób . Bez zbyt długiego czekania . Bez przesłuchania świadków i w ogóle ...W Sosnowcu . Proszę o pomoc .. mój mail : ridancze@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjankagaduła
czli chcesz komus dać \"łapówke\" za załatwienie sprawy?? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzia34455
czesc..ciekawe rzeczy tu opisujecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan7703
tak ... Właśnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się uda
kasiako80 może podesłałabyś mi też tą 'magiczną' ksiażeczkę? gitanjali@o2.pl dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się uda
kasioko80 ja też poproszę o ksiażeczkę gitanjali@o2.pl dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM WIELKĄ PROSBĘ.NAPISAŁAM SKARGĘ W/G WZORU Z KURII,ALE CIAGLE MAM WATPLIWOŚCI CZY WSZYSTKO JEST TAK jak trzeba.w zwiazku z tym moze ktoś z was przesłałby na mojego maila swoją skarkę tak dla podgladu:). ksiadz w kurii powiedział najpierw,ze napisałam zbyt delikatnie,mało dosadnie.poprawiłam ale czy to wystarczy?,nie wiem sama.porzecież i tak w trakcie przesłuchania będzie czas na szczegóły,po co więc pisac wszystko jak na spowiedzi. myślę,ze opisałam w niej wszystko jak nalezy po troszku,a reszta wyjdzie juz w toku. bardzo się boję,ale przecięz wszystko w naszych rękach,raz się żyje. moja sprawa trafi do łomży.czy jest z was ktos kto tam właśnie ma swój proces? ach;mail ;magdk@wp.pl.bardzo proszę o jakiąś kopię.z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich was gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję;) przeraża mnie ten proces ale co tam:) ksiadz który mnie przyjął tutaj w elblągu btył bardzo nie miły ale mam jednak nadzieję,że to nie na niego trafię w czasie finału:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisk_89
@mirell... Tak już bywa, że w życiu spotykają Nas nie tylko same przyjemności... Może durnie to zabrzmi - ale ja swoją rozmowę (kontakt?!) z nieprzyjemnym w rozmowie księdzem wytłumaczyłem sobie tak, że... Jest to moje kolejne doświadczenie... Rodzaj krzyża, który trzeba wziąść i pójść... Nawet, jeśli dzieje się to tak późno jak w moim przypadku... Jeszcze kilka takich rozmów i zacznę gadać jak ksiądz... kasiako - pamiętasz - skąd Ty brałaś siłę... Drodzy Forumowicze - Panie i Panowie - w nadchodzącym 2009 roku Życzę Wam spokoju... Spokoju ducha.... i siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrisk_89
@mirell... Tak już bywa, że w życiu spotykają Nas nie tylko same przyjemności... Może durnie to zabrzmi - ale ja swoją rozmowę (kontakt?!) z nieprzyjemnym w rozmowie księdzem wytłumaczyłem sobie tak, że... Jest to moje kolejne doświadczenie... Rodzaj krzyża, który trzeba wziąść i pójść... Nawet, jeśli dzieje się to tak późno jak w moim przypadku... Jeszcze kilka takich rozmów i zacznę gadać jak ksiądz... kasiako - pamiętasz - skąd Ty brałaś siłę... Drodzy Forumowicze - Panie i Panowie - w nadchodzącym 2009 roku Życzę Wam spokoju... Spokoju ducha.... i siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd brałam siłę? No cóż tak naprawdę ja ciągle jestem w trakcie tej drogi, więc co krok musze poszukiwać pokładów nadziei i wiary, że moje wysiłki nie pójdą na darmo. Osobiście jestem przekonana o nieważności swojego małżeństwa – silna wiara właśnie w ten fakt pozwala mi iść ciągle na przód. Księża – rozmowa z nimi nie zawsze należy do przyjemności, ale z drugiej strony popatrzmy – Oni są raczej powołani do tego by łączyć ludzi sakramentem małżeństwa, stąd też ich takie podejście. Po za tym ,chyba nie warto nazbyt rozpamiętywać przeszłości, trzeba brać los we własne ręce, trzeba śmiało iść do przodu by potem nie mówić, że straciliśmy szanse na pewnego rodzaju oczyszczenie. Patrząc jeszcze inaczej… każdy z nas ma za sobą rozwód – to z reguły droga przez mękę – czymże jest wobec tego taka rozmowa z niemiłym księdzem? To tylko mały epizod – pamiętajmy, że na końcu tej drogi jest coś, co da nam szanse na nowe życie  Wszystkim Forumowiczom życzę Szczęśliwego Nowego 2009 i wielu spraw zakończonych pozytywnymi wyrokami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exx
Witam! Bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego jak wygląda rozmowa z biegłym psychologiem,o co pyta itp, moj znajomy bardzo się tym stresuje i nei wiem jak moge mu pomóc. pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego w 2009 a przede wszystkim optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony74
Witam wszystkich tych, którzy nie tracą nadziei. Ja też mam nadzieje choć dopiero niedawno złożyłem papiery w kurii. Dostałem zawiadomienie o przyjęciu skargi powodowej i teraz czekam co odpowie na to moja ex. Jeśli ktoś ma info jak to wygląda w Radomiu to będę wdzięczny za podzielenie się tym na forum. Kasiako80 co to za książka i czy mogę prosić o jej przesłanie? Z góry dziękuje. Życzę w 2009r wytrwałości Wam wszystkim. Wam, którym również, z róznych powodów, zycie nie ułożyło po waszej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony74
Witam wszystkich tych, którzy nie tracą nadziei. Ja też mam nadzieje choć dopiero niedawno złożyłem papiery w kurii. Dostałem zawiadomienie o przyjęciu skargi powodowej i teraz czekam co odpowie na to moja ex. Jeśli ktoś ma info jak to wygląda w Radomiu to będę wdzięczny za podzielenie się tym na forum. Kasiako80 co to za książka i czy mogę prosić o jej przesłanie? Z góry dziękuje. Życzę w 2009r wytrwałości Wam wszystkim. Wam, którym również, z róznych powodów, zycie nie ułożyło po waszej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony74
Witam wszystkich tych, którzy nie tracą nadziei. Ja też mam nadzieje choć dopiero niedawno złożyłem papiery w kurii. Dostałem zawiadomienie o przyjęciu skargi powodowej i teraz czekam co odpowie na to moja ex. Jeśli ktoś ma info jak to wygląda w Radomiu to będę wdzięczny za podzielenie się tym na forum. Kasiako80 co to za książka i czy mogę prosić o jej przesłanie? Z góry dziękuje. Życzę w 2009r wytrwałości Wam wszystkim. Wam, którym również, z róznych powodów, zycie nie ułożyło po waszej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony74
Witam wszystkich tych, którzy nie tracą nadziei. Ja też mam nadzieje choć dopiero niedawno złożyłem papiery w kurii. Dostałem zawiadomienie o przyjęciu skargi powodowej i teraz czekam co odpowie na to moja ex. Jeśli ktoś ma info jak to wygląda w Radomiu to będę wdzięczny za podzielenie się tym na forum. Kasiako80 co to za książka i czy mogę prosić o jej przesłanie? Z góry dziękuje. Życzę w 2009r wytrwałości Wam wszystkim. Wam, którym również, z róznych powodów, zycie nie ułożyło po waszej myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony74
Nie wiedziałem,że tyle razy to wejdzie. To przez zawieszanie sie wpisu. Przepraszam i pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exx
Do zmeczony- sprawa mojegoz najomego toczy sie w radomiu,wlasnie pod koniec stycznia ma spotkanie z bieglym psychologiem sprawa toczy sie od lutego 2008(zlozenie skargi w kwietniu przeslano ja do ex i jej odpowiedz byla natychmiastowa)oni mieli przesluchanie gdzies w sierpniu a ich siwadkowie na koniec pazdziernika no a teraz ten psycholog)jesli masz ksiazke od kasiako 80 bardzo przydatna) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×