Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Jowita0000
do mikka, I Instancja w Elku .. sprawa toczy sie o niedojrzałość psychiczną , czekamy na II instancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam przesłuchanie biegłej psycholog... Nie wiem co czuję chyba się nie stresuję zacznę jutro może... Stres był przed przesłuchaniem w Kurii a dziś wyjątkowo spokojna jestem. Jak wygląda to spotkanie z biegłym psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula123
Jowita ! moja 2 instancja toczyła się w lublinie i juz mam decyzję która dostałam w ciagu 5 mies.decyzja oczywiście pomyślna dla mnie :) trzymam za Ciebie i cała resztę kciuki i oby wszystko było po Waszych myślach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
Ogromne Gratulacje !!!! to sie nazywa spelnione wyczekiwanie :) a jak to wygląda po kolei po otrzymanej decyzji? tzn. wszelkie sprawy w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziula123
Jowito! Po otrzymaniu decyzji 1 instancji, na przełomie lipca-sierpnia mogłam odwołać się od decyzji w ciągu 14 dni( ale w związku z tym, że decyzja była pozytywna) więc tego nie uczyniałam. Na początku października dostałam pismo żeby uiścić opłate i odpowiedzieć na 3 pytania: czy zgadzam się na skład sędziowski jaki zaproponowali, czy mam zastrzeżenia co do procesu 1 instancji i czy wnoszę jakieś nowy dowody ważne w sprawie. odpisałam wysłałam poleconym i czekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka jak po badaniu? ja dziś dostałam list z Sądu że rozpoczynają przesłuchania świadków, ale popytałam świadków nikt jeszcze nic nie dostał- mam pytanie więc ile czasu od otrzymania listu faktycznie wzywają na przesłuchanie? nie wierzyłam że jeszcze w tym roku coś ruszy a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna migotka, zapytała się jak to wygląda, a inni ją zignorowali, tak to jest migotuś, każdy pilune własnych 4 liter, a jak piszą jak się cieszymy to w duchu, szkoda że się udało, taka schiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa- nie wszyscy byli przesłuchiwani przez biegłego albo nie doszli jeszcze do tego etapu, kto chce to odp, tu nie ma przymusu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ci co byli nie pomogli, o widzisz jak ty zareagowałaś, tempo rakiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamyeo
A jeśli się nie udało, to już wszystko stracone?czy można jeszcze gdzieś próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Cześć:) Dzwoniłem dziś do Warszawy. Pani powiedziała, że moja sprawa jest u sędziego, ale nie powiedziała u którego. Jak się jej zapytałem jakim trybem idzie sprawa, powiedziała, że nie wie, ale nie powinno to już długo potrwać....i nie wiem czy się mam troche cieszyć czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenku, bądź dobrej myśli, trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Zenek, ciesz się po cichutku, dobre wieści dostałeś:) szczęście, że trafiłes na taką życzliwą osobę. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Zenekxxx . Myślę że powinieneś być dobrej myśli :) Nie martw się tylko teraz pomyśl o świętach i o najbliższych którzy dodają Ci otuchy w trudnych chwilach :) Czas szybko zleci zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Mam nadzieję dziewczyny, ze będzie tak jak mówicie. A powiedzcie mi jeżeli sprawa jest u któregoś z sędziów to była już u OWM czy dopiero gdzie pozniej? Bo z jego przejęcia zapomniałem zapytać jak dzwoniłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
zenekxxx . Już sprawa była u obrońcy węzła. Bo wyrok jet na końcu jak w I instancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś umiałby mi wytłumaczyć co oznacza że niektórzy świadkowie zostaną przesłuchani droga pomocy prawnej? Inni mają po prostu wyznaczony termin pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa: Witam, a czy Ci świadkowie, którzy mają zostać przesłuchani drogą pomocy prawnej na stałe przebywają zagranicą? A może zwyczajnie ich adresy są odległe od miejsca Sądu? Oznaczałoby to, iż zostaną Oni przesłuchani bliżej miejsca swojego zamieszkania, czy to w innym Trybunale zagranicą, czy też np. w swoich Parafiach. Pozdrawiam, Natalia Bohacz _____________________________________ Kancelaria Prawa Kanonicznego "Kanonika" Natalia Bohacz tel.: 665-465-218 email: biuro@kanonika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkają w bełchatowie a przesłuchania w warszawie pani Natalio dziękuję bardzo za informacje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sytuacji wszystko jest oczywiste :) świadkowie mają szczęście, gdyż niejednokrotnie trzeba o takie przesłuchanie wnosić specjalną prośbę. W razie dalszych pytań służę pomocą. Pozdrawiam, Natalia Bohacz _____________________________________ Kancelaria Prawa Kanonicznego "Kanonika" Natalia Bohacz tel.: 665-465-218 email: biuro@kanonika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak długo po piśmie inf o tym że przystąpiono do przesłuchania świadków faktycznie następuje ich przesłuchanie? list dostałam w tyg, z tego co wiem żadnego świadka jeszcze nie wezwali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Bohacz
taka_jedna_ja: To już zależy od konkretnego Trybunału. Jeśli taka informacja nie została podana w piśmie, które Pani otrzymała, a przesłuchanie zostało zapowiedziane, to być może wezwania świadków są już w drodze. Z drugiej strony należy mieć na względzie to, iż zbliżające się Święta mogą być powodem opóźnień w kwestii prowadzenia procesu i takie wezwania mogą dotrzeć do Nich już w Nowym Roku. Nie mniej na pewno będzie to już wkrótce. Przesłuchania takie odbywają się ze stosownym wyprzedzeniem, więc będzie czas, żeby się do nich przygotować. Proszę pamiętać, że zawsze można też prosić o zmianę terminu przesłuchania, gdyby jednak ten wyznaczony przez Trybunał nie był dogodny, czy to dla strony czy świadka. Pozdrawiam, Natalia Bohacz _____________________________________ Kancelaria Prawa Kanonicznego "Kanonika" Natalia Bohacz tel.: 665-465-218 email: biuro@kanonika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, Zainteresowanym polecam swój blog, na którym poruszam najważniejsze kwestie kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. bolesta.blog.onet.pl Natomiast w przypadku zapytań do mnie proszę kierować je na: forum Ihlisoft również w języku polskim Pozdrawiam dr Arletta Bolesta adwokat kościelny a.bolesta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś może podać namiary na testy psychologiczne za spraw o UM lub chociaż przykłady pytań....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z Was przechodził badanie psychologiczne? Jak wygląda takie przesłuchanie i jakie są pytania/czego dotyczą. Czy są jakieś testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Do gosc. U nas w Warszawie nie bylo zadnych testow. Cale to spotkanie z psychologiem bylo na zasadzie rozmowy,typu opisac swoje dziecinstwo,a reszta wrecz powielala sie z tym o co pytal ksiadz podczas przesluchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
W Kielcach są testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_59
Przeszłam 3 instancje, mam unieważnione małżeństwo. Gniezno - ważne Poznań - nieważne Częstochowa - nieważne Po 7 latach i cierpliwym czekaniu jestem wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś73
Ona gratulacje, W Częstochowie od nowa był proces czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×