Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Mam nieważność, a nie ma czegoś takiego jak unieważnienie, nie uważacie że to ciekawe stwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
A czy mogłabym prosić Cię o jakiś wzór? Mam mniej wiecej od tego Księdza ale o alkoholizmie ja wnioskuję z niedojrzalosci do sakramentu malzenstwa.Milo slyszec ze komus sie udalo;) czy cala sprawa trwa bardzo dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ksiądz napisał proszę wyjaśnić to jak zachowywał się pozwany a jednak Pani za niego wyszła.... napisałam wcześniej ze czułam presję społeczeństwa nie chciałam zawieść rodziny ale miałam wiele wątpliwości jak jeszcze to wyjaśnić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz że był wiecznie pod wpływem alkoholu i nie mógł przez to skonsumować małżeństwa. Powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, że nieudacznik z ciebie, groszem nie śmierdzi, siedzi i pyta za darmochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość90 ale jak nóżki rozłożyć to wiedziałaś przed gachem, a teraz że niby był niedojrzały jak składał przysięgę. Przestań obłudnico okłamywać. Ludzi okłamiesz, ale Boga nie okłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz "gość" nieoceniony :-) zgorzkniały frustrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sami goście, więc który to frustrat? Może będziemy się numerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że ona nóżki przed nim rozkładała? Może ona jeszcze dziewica? Znałem jednego który przez trzy lata małżeństwa nigdy nie spał ze swoją żoną, bo mu nie pozwoliła. Do rozwodu była dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj są same rozwarte trójkąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza recepta na brak rozwodu to unikać brania ślubu po co sobie życie komplikowac które z naturu od początku i tak jest juz wystarczające skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Mogłabym odpisywac komentować ale nie widzę sensu rozmowy z kimś kogo jedynym problemem na jego etapie rozwoju powinny być zabawy w piaskownicy. Mimo wszystko współczuję życia w którym tyle czasu na bezsensowne dopisywanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby gość90 była dziewicą, to nie byłoby małżeństwa. Tu jest konieczne współżycie czyli jedno ciało. Jeśli tego nie było to nie ma małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej 90 ja wiem, ty lubisz te klocki i 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKARGA WZAJEMNA O UNIEWAŻNIENIE KRAKÓW - czy ktoś z Was ostatnio może składał wniosek? A może ktoś jest już po procesie po zmianach, które wprowadził Papież Franciszek? Jak długo teraz to wszystko trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość 90, W moim imieniu skargę napisał adwokat kościelny, bo chciałam,żeby wszystko było napisane dobrze i obyło się bez poprawek. Jeżeli nie czujesz się na siłach, możesz iść do awokata, który może napisać skargę, ale nie musisz go brać do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kasuje adwokat kościelny? Czy warto go angażować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzwykłygość
Przy każdym Sądzie Biskupim jest grono adwokatów kościelnych uprawnionych do prowadzenia spraw, procesów w danym sądzie. Nie każdy adwokat kościelny jest uprawniony do reprezentacji w każdym sądzie biskupim. Informację taką uzyskasz w swoim sądzie BS. Nie wiem jakie są stawki u innych adwokatów, zapewne nie wszędzie jest tak samo. Ja za I instancję czyli, napisanie skargi,i wszelkie pisma i odpowiedzi procesowe, z udzieleniem pełnomocnictwa zapłaciłem 2500 zł. Zapewne wiele osób nasłuchało się opowieści że taki adwokat inkasuje dziesiątki tysięcy złotych, ale to są powielane nieprawdziwe informację przez osoby które nie mają o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukać takiego, który jest dobry, a nie takiego, który od razu jest przy danym sądzie, ludzie jeden jest przy jednym, a przy innym nie! myślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre wypowiedzi kasują, a badziew zostawiają, więc powtórzę: szukać dobrego adwokata, a nie przy sądzie, przy jednym jest a przy innym sądzie nie jest, więc myślcie, a koszty zależą od nakładu pracy, jak jesteś mierny to policzysz za mierne usługi, albo jak nie bulisz podatków tylko na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłygość
DO OSTATNIEGO GOŚCIA: to teraz wyjaśnij proszę co to znaczy, że "adwokat jest dobry", jak ty, osoba która nie posiada wiedzy merytorycznej, nie jest biegle rozeznana w realiach KPK, jest w stanie ocenić czy dany adwokat jest dobry, zwłaszcza taki, który nie może cię reprezentować przed danym Sadem Biskupim??? To, że dużo zapłaciłeś za usługę/pomoc nie musi oznaczać, że skorzystałeś z najlepszego specjalisty. Bardzo często adwokaci przy SB są to ludzie, dla których nie liczą się tylko pieniądze zainkasowane za sprawę, są to osoby które działają za zasadzie powołania, misji do pełnienia takiej roli i dla nich najważniejsze jest ustalenie prawdy obiektywnej, a jej przerysowanie na korzyść klienta. Poza tym podejście do procesu, które z góry zakłada osiągniecie pozytywnego wyroku, używając do tego niegodziwych środków, dowodów, nieprzedstawienie całej prawdy, pomimo tego, że nie jest korzystna dla danej strony procesu, dla osoby wierzącej winno być powodem co najmniej do ciężkich wyrzutów sumienia oraz domniemania, iż w zasadzie taki wyrok w obliczu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty adwokacina, że bronisz? nie sol, i nie gadaj głupot, bo wychodzi że my takie głupki, że byle kto może nam napisać, bo i tak się nie znamy, to lepiej iść do sklepu, napiszą za darmochę, weź se sięgnij do kodeksu, i okaże się, że c***a twoja może być twoim pełnomocnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soli i gada głupoty, jutro idę do fryzjerki, ale wcześniej, aby ją ocenić muszę iść do zawodowej, nauczyć się fryzjerstwa. Jak adwokat zajmuje się twoją sprawą przez minutę to miernota, więc i inkasuje miernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden adwokat z powołanie nie zajmuje się unieważnianiem małżeństw, bo to jest wbrew Bożemu przykazaniu. Co Bóg złączył, to człowiek nie ma prawa rozłączyć. Jeśli tylko taki adwokat zna Pismo Święte, to wie, że skazuje się takimi działaniami na wieczne potępienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Podobnie jak na wieczne potępienie skazuje się: Papież, Biskupi diecezjalni przy których działają sądy, Sędziowie, adwokaci kościelni, no i na samym końcu: my próbujący ustalić, zgodnie z przepisami Kodeksu prawa Kanonicznego, czy nasze małżeństwo było małżeństwem czy tylko je udawało... Od samego początku .....zaludnimy piekło. Cóż to będzie za grono :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niebie będą same prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się śmiać z przykazań Bożych. Można mieć tylko jednego męża. A te sądy biskupie, to ściema i wyciąganie kasy. Nie bez powodu św. Jan Chryzostom, doktor Kościoła, deklaruje: „Korytarze piekła wybrukowane są czaszkami biskupów„.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xwx
Witam mam pytanie odnośnie unieważnienia małżeństwa. Moj narzeczony uzyskał unieważnienie, lecz jego wyrok jest objęty klauzulą w zwiazku z tym czy ktoś miał podobną sytuację? Czy taką klauzulę bez trudności da się uchylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak fest wariat to nie, szukaj innego gacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×