Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość spowiedź przed przesłuchaniem
Czy spowiedź święta uwiarygadnia nasze zeznania w Sądzie? Czy księża pytają, jak przesłuchują strony i świadków, kiedy ostatni raz byli u spowiedzi świętej i u komunii? Do Lolka 87 na stronie 136 tego forum Silye pisała, że II instancja w Warszawie kosztuje 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833 j_ko2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pytanie o spowiedź i komunię jednak wydaje mi się, że spowiedź święta nie jest brana pod uwagę jako wiarygodność zeznań o tym raczej decydują zeznania kolejnych świadków, dowody rzeczowe oraz badania biegłych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasber moja sprawa nie toczy się w Katowicach, u mnie świadków zaczęto przesłuchiwać po 6 miesiącach od przesłuchania stron, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Powiedzcie mi jak wyglada spotkanie z biegłym jakie sa pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Do narva JA bylam przesłuchiwana w lutym2011 i wiem ze jeden z moich swiatkow ma wezwanie na marzec niewiem czy reszta w tym samym czasie jakos szybko nie????po miesiacu od mojego przesluchania moze trafilam na dobrego ksiedza prowadzacego sprawe a moze uznal sprawe za przegrana ze to tak szybko co wy o tym sadzicie a moze EX przyznał sie do wszystkiego choc w to nie wieze bo to kawak Gnoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik831
Do KASBER moja sprawa toczy sie katowicach, spotkanie z psychologiem odbylo siemanowicach z pania iwona sz. Kobieta bardzo konkretna, pytala o dziecinstwo, o to czy sa jakies rzeczy, o ktorych nie mowilam w sądzie biskupim a uwazam, ze są wazne, do tego test osobowosci...cale spotkanie trwało ok godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
DO elfik831 mam prosbe moglabys odezwac sie domnie na meila agnieszka736@interia.pl mialabym troche pytan z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasber u mnie przeciągnęło się to do 6 miesięcy ponieważ trwała między innymi przerwa urlopowa, a w moim przypadku pytania do świadków były rozesłane na poszczególne parafie, także plusem z tego jest to, że równocześnie każdy w swojej parafii mógł zeznawać :) jeżeli chodzi o rozmowę z psychologiem, przebiegała bardzo miło i byłam wypytywana o rodzinę pozwanego i o niego samego, ponieważ opinia w moim przypadku prawdopodobnie zostanie wydana tylko po jednej ze stron, chociaż sąd w każdej chwili może zmienić swoją decyzję, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesP
Mam pytanie! Myslicie ze na decyzje sadu koscielnego ma wplyw to ze wzielam juz slub cywilny z moim aktualnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie jedno pytanie, co będzie jeżeli zapłacę za 2 Instancję a ta druga osoba(powód) złoży w tym samym czasie pismo że juz nie chce unieważnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do agnes:) wpływu większego nie ma, natomiast - np. przy niezdolności po Twojej stronie, obrońca węzła może napisać, iż skoro osoba zawarła zw., i trwa on tyle i tyle, tzn. że nie była niezdolna, nat. uwagę tę można obalić w trymiga, ja tylko ukazuję, jaki to ma wpływ, ma ale na płaszczyźnie moralnej, a prawnej jak widać nie za bardzo do lolka:) po zakończeniu postępowania dowodowego, sprawa ma już swoj bieg Dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Dzieki za odpowiedz a powiedz mi jak wyglada ten test osobobowy albo wyslij najlepiej mi na meila POZRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja tez jestem po ślubie(cywilnym) z innym dla kościola to nie jest związek i nie patrzą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleon007
do lolka87 nic nie musisz płacić! powiedz byłemu, że nie zapłacisz i tyle! poza tym Warszawa nie ma konta, wpłacasz przekazem, albo osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomżynianka
Mnie uznali za niezdolną przed 20-toma laty i w podsumowaniu wyroku napisali że swoim dalszym życiem dałam dowód że przezwyciężyłam wcześniejsze braki i nie widzą potrzeby klauzury dla mnie. Jestem w związku cywilnym od 15 lat mam dziecko z poprzedniego i z obecnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)a ja już po prostu fikuję przez to czekanie:(ileż mozna czekac na te wszystkie ich kroki:(brrrr,do konca tego całego procesu to ja normalnie osiwieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak nie nazwała
tej pani iwony sz. z siemianowic, są na nią skargi i to słuszne, na jej podstawie opiera się cały wyrok a kobieta ma podejście do tematu jak sprzedawczyni do bułek w sklepie, panią sz. można bez problemu wprowadzić w błąd co powoduje, że wydaje niesłuszną ocenę, która niestety odbija się na wyroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku zapytań z dziedziny kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa: a.bolesta@op.pl 12-636-65-41 (od godz. 19.30 do godz. 20.00) Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Witajci a czy ta pani IWONA .SZ. to jedyna Biegla ktora nalezy do kuri w KATOWICACH????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak nie nazwała
z tego co mi wiadomo, to każdy kto tam miał nieważność akurat był u niej ale może to przypadek i ja akurat z tymi ludźmi miałam styczność a jest jeszcze jakiśinny biegły. rozmowa z nią trwała jakieś 15 minut i szybki test na osobowość, na zasadzie daje ci ileś przymiotników i zaznacz te, które według ciebie opisują ciebie, no bez sensu, przecież jeśli ktoś chce drugiej osobie zrobić na złość to zaznaczy wszystko co najlepsze i już wyrok negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik831
no nie wiem czy na podstawie tego testu mozna tak łatwo wprowadzic pania psycholog w błąd. Mnie dokladnie pytala o dziecinstwo, moja rodzine, słabe mocne strony, wczesniejsze zwiazki, małżeństwo, eksmeża... dosyc długa rozmowa, dopiero pozniej test, który POZORNIE wydaje sie banalny i troche głupawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ale
wyobraź sobie, że druga strona jakoś nie przyznała się do tego wszystkiego co robiła w małżeństwie i jak traktowała mnie i moją rodzinę, no proszę cię, ile znasz osób, które pójdą i powiedzą "tak ja zdradzam partnera od dawna a mój dla mnie nic nie znaczył, niszczę go psychicznie od dawna bo tak lubię i tak mi tata kazał bo nienawidzi współmałżonka"?????? no moja druga strona jakoś się nie przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moj ex mnie kocha,jestem pierwsza jedyna ....a 3 dzieci z malolatami na boku to dowod wiernosci??? bil mnie bo- to nie on tylko alkohol... zawsze siebie ukazuje w najlepszym swietle i dziwne mu,ze ja sie czepiam,on nic zlego nie zrobil;jednak mam nadzieje,ze opinia bieglego (ktory stwierdzil ,ze nie jest on,,normany,,) bedzie miala znaczenie w sprawie. i tak czekam..... 7rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia po prostu
u was to jest ewidentne bo był ten alkohol i tego się nie da przeoczyć ale czasami sprawy dzieją się w murach domu i nikt o tym nie wie, bo wstyd, bo głupio i wiele innych powodów i wtedy psycholog stwierdza, "no jak to, przecież on/ona o sobie mówi, że jest ok, no i mama i tata też tak powiedzieli, a poza tym koleżanki ją lubią więc musi być wszystko ok" i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, wchodziłem na to forum z zeszłym roku i dzisiaj jakoś zajrzałem, a ono żyje:) W zeszłym roku we wakacje zlożyłem pozew w Sądzie Biskupim. Przed tym miałem wstępną rozmowę z księdzem z owego sądu, moja byla żona też...jednakże od tej pory cisza...nikt nie dzwoni ani nie pisze, czy 7 miesięcy oczekiwań to nie za dlugo, sprawa póki co nawet się nie zaczęła...:( Czy ktoś z Was ma założoną spawę w Kielcach? Proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam juz prawie 12 miesiecy,wiec jak widac..to norma:(.musisz po prostu uzbroic się w cierpliwośc bo nic innego zrobic się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomzynianka
do niunia po prostu, zaskoczona jestem że psycholog powołuje się na mamusię lub tatusia, absolutnie nie, swoją wiedzę opiera na badaniach stron u nas to ponad dwie godziny na osobę (rysowanie drzewa, test z 600 pytaniami, i rozmowa o dzieciństwie, narzeczeństwie i o związku). Ja bym Panią psycholog do takich bardzo ortodoksyjnych zakwalifikowała (staram się to delikatnie określić) , ale jej światopogląd nie przeszkodził w fachowej ocenie mojego eks, i u nas akurat tatuś mamusia i cała świta ze strony pozwanego wynosili go wręcz na ołtarze jaki ti on cudowny nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż u nas to było
15 minut zaledwie i w tym już mieścił się test polegający na tym, że z iluś należało wybrać te, które najlepiej oceniały mnie. I kilka pytań o narzeczeństwo, o to jak mi idzie w pracy, jaki mam kontakt ze znajomymi, czy koledzy mnie lubią, tego typu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×