Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość liranna
no i sie porobiło. otrzymałam dzisiaj pismo, ze dwoch sedziów zmarło którzy byli zwiazani z moja sprawa. to II instancja. trwa od sierpnia 2010. i ze został ustalony nowy sklad sędziowski. no i znowu tak dlugo czekac? mam sie wykonczyc? ja juz nie moge... jestem wykonczona. boze płakac mi sie chce. co dalej? znowu tak długo to bedzie trwało, znowu ktos umrze.... boze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka1 - - - > bardzo proszę o wysłanie książeczki :))) wielkie dzięki za pomoc!!! pozdrawiam wszystkich! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata potrzebująca pomocy
Dziekuje Majeczka 1 za książkę:) powiem więcej... 25 marca złożyłam w sądzie skarge a dzisiaj dostałam pismo potwierdzające przyjęcie skargi i wezwanie na zawiązanie sporu...:) mam pytanie ile to trwa ile pytań zadawają?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liranna
mial ktos taka sytuację, ze sędzia zmarł? nie wiem co dalej. od rana wydzwaniam do warszawy i nikt nie odbiera telefonu. o ile to sie przeciagnie. Porownałam sedziów, to 2 mam tyc samych co w pierwszym składzie, a dwóch nowych. przewodniczacy składu zmarł i jeszcze jeden sędzia. 2 naraz. niemozliwe. swiat mi sie zawalil po wczorajszej informacji. a brakowało tylko jednej opinii, 2 tygodnei temu dzwoniłam, i mowili ze jedna opinia i koenic. to II instancja. pierwsza orzekła iz malzenstwo zostalo niewaznie zawarte. pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monszy11
3.03 dostalam pismo z Warszawy o skladzie sedziowskim Mam nadzieje ze tych dwoch zmarlych sedziow to zaden z mojego skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liranna
no dzieki. a widzisz, mi zmarło dwoch...... kurcze... niech ktos cos napisze:( dalej sie tam nei moge dodzwonic. sprobuj ty..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata potrzebująca pomocy
Mam pytanie...jeżeli ja otrzymałam pismo i wezwanie o zawiązanie sporu to mam myśleć że pozwany - ex - też je dostał?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik12
Tak on też je dostał - jest przecież równouprawnienie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata potrzebująca pomocy
Nie chodzi tu o równo-uprawnienie .....chodzi mi o to czy ta wiadomość o tym że taka sprawa się toczy do niego dotarła?? czy może dotrze dopiero po tym terminie na który sie mam zgłosić??( zawiązanie sporu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat kościelny
Dotarła. Sąd mógł Wam te pisma wysłać jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata potrzebująca pomocy
Czyli na zawiązanie sporu muszą się stawić powódka ( w mojej sytuacji) jak i pozwany tak?? pytania też będą taki same? przepraszam że o to wszystko pytam ale nie wiem ...więc może dowiem się od kogoś kto jest już choć w połowie sprawy....z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liranna nie martw się !! U nas było podobnie,tylko to było w I instancji i ksiądz wyjechał gdzieś ale trzeba było powołać nowego :(Potem już ruszyło.Sączę że jeśli u Ciebie jest II Instancja to juz będzie gładko szło powołają nowych sędziów i zapadnie wyrok za nieważnoscią!!!trzymam kciuki(sprawa trwała 3 lata Kraków-Katowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaaa
Bardzo proszę o wysłanie książeczki !!! Ktokolwiek ją posiada - proszę o przesłanie ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1
Chester70 wysłałabym Ci tę książkę ale nie widzę twojego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1
sylaaaa książka wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
PROSZE piscie wiecej jak wyglada spotkanie z bieglym z kurii w KATOWICACH o coi pyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat kościelny
Zawiązanie sporu może odbyć się pisemnie [poprzez pisemne odpowiedzi na pytania, które zostały wysłane do stron] lub poprzez spotkanie w Sądzie obu stron z trybunałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia bela
dostałam ....:) przyjęli skarge :) czekałam trzy tygodnie - wydaje mi się że b.szybko( czytając ile niektórzy się naczekaja..)co teraż? kiedy przesłuchanie ? zawiązanie sporu za 3-tygonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasber
chce, żebyś opisała jak wyglądało narzeczeństwo, jak wyglądało po ślubie, jaki masz kontakt z koleżankami, jakie masz relacje z rodziną, czy w pracy dobrze sobie radzisz, otem test, masz ileś przymiotników i musisz wybrać te, które według ciebie najlepiej cię opisują, banały i zupełnie nie związane ze sprawą ale w końcu ONA rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliwice nieważność sąd
hej! czy ktoś tutaj miał prowadzoną sprawę w gliwicach? jeśli tak to jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaaa
majeczka1 - nic nie dostałam, proszę wyślij ponownie. Dzięki wielkie e-mail: sylvinkah@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Powiedzcie mi jak to jest ja jestem strona ktora zalozyła proces wiec EX dostal kopie mojej skargi i wszystko wie ,zna moich swiadkow ,a ja ??czy mnie maja obowiazek powiadomic jak on podał swoich swiadkow bo nic takiego nie dostałam a jestem na etapie przesłuchiwania moich swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do kasber czasmi jest tak, że pozwany zna treść skargi, ale bez danych świadków; a Ty dowiesz się i o świadkach i innych kwestiach na publikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1
sylaaaa wysłałam jeszcze raz, mam nadzieję że teraz dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833 j_ko2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku zapytań z dziedziny kościelnych procesów o stwierdzenie nieważności małżeństwa: a.bolesta@op.pl 12-636-65-41 (od godz. 19.30 do godz. 20.00) Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
No to musze przyznac ze to niesprawiedliwe on wie co mu zazucam przed zeznaniami bo dostal kopie o swiadkach tez wie bo juz im nabluzgał ze beda swiadczyc przeciw niemu a ja dopiero dowiem sie na publikacji AKT???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka8
Czy ktoś składał wniosek w Płocku? Będę wdzięczna za kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×