Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość no cóż u nas to było
pani psycholog uznała, że skoro koledzy mnie lubią i koledzy drugiej strony lubią drugą stronę to na pewno wszystko jest w porządku i byliśmy dojrzali do małżeństwa, niech mi ktoś powie co mają koledzy i koleżanki do życia w małżeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomzynianka
Ja bym się postawiła i zażądała innego biegłego w moim przypadku najważniejsze było stanowisko biegłego i nie można tej kwestii zlekceważyć. Nie miałam w ogóle pytań o kolegów, bardzo dużo o życie i pożycie, dzieciństwo, relacje w domu rodzinnym moim i jego ale nie kumpli i towarzystwo. Uważam że biegły nie ma pojęcia o swojej robocie. A ja durna naszej Pani psycholog wymyślałam w duchu no jestem jej przeprosiny winna, może ma poglądy mocno przestarzałe ale robotę odwaliła że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytajac Wasze posty, zazdroszcze troche, ze Wasze sparwy sie juz tocza...ja ciagle czekam. Juz bedzie ponad 7 miesiecy... Czy wedlug Was wypowiedzi Papieza Benedykta wplawaja niekorzystnie na chec uzyskania uniewaznienia i na opieszalosc Sadow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się z wami podzielić radosną informacją. Po 3 latach i 3 miesiącach mój narzeczony otrzymał pozytywny wyrok II instancji. (Poznań) Kasiako a jak ma się u Ciebie druga instancja...byłaś trochę przed nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz a niestety
u nas dużo było pytań według mnie nie związanych z tematem, bo przecież można być super kumplem i można sobie świetnie dawać radę w pracy ale do małżeństwa się nie nadawać, niestety to, że można chcieć jeszcze jednego biegłego to wiem dopiero teraz a teraz jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molo222
Witam ....a może ktoś napisać treść pytań?? chociaż paru.. jestem przed samymi zeznaniami ...nie wiem o co będą pytac? może ktoś jest juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik12
molo pytania opierają się na skardze i odpowiedzi na nią - dasz rade i głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molo222
dzięki mam taka nadzieje ....ale boję się jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wlasnie dzwonilem do Sadu Biskupiego i powiedzieli, ze na marzec nie ma co liczyc, zeby dzwonic w kwietniu! No to w kwietniu bede juz czekal 9 miesiecy na jakikolwiek zaczatek mojej sprawy...podlamalem sie dosc mocno tym faktem. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia bela
Czesć wszystkim .....czytam wasze posty ponieważ niedawno też złożyłam skarge ,w Poznaniu.. nie wiem jak długo trzeba czekać? mój mąż mnie bił i strasznie poniżał nie mówiąc o zdradach -też ich kilka było...myślicie że mam szanse/?? czy ktoś miał podobnie?? i dostał pozytywną odpowiedź z sądu??? czy to się kwalifikuje? prosze niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Hej czy wiecie jak to jest jesli ja zlozylam skarge czy powiadomiliby mnie jesli EX podałby inny tytul niewaznosci albo swoich swiadkow??Jestem juz po zeznaniach nic niewiem o jego swiadkach,a powinnam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
na wezwaniu na przesłuchanie winno być napisane z jakiego tytułu toczy się proces, i już wtedy wiesz, czy jest jakiś inny niż już podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasber próbowałam się z Tobą skontaktować przez maila, ale jakoś poczta ciągle mi odrzuca Twój adres... też mam proces w Katowicach, przesłuchanie miałam w przyszłym tygodniu a moi świadkowie zaczynają już za dwa tygodnie, więc wydaje mi się, że proces dostał prędkość światła, w porównaniu do tego, że "pierwsze kroki" stawiał w 2008 roku; do elfik831 czy możesz odezwać się do mnie na maila??? doczytałam się, że jesteś już po spotkaniu z psychologiem, a to... dopiero przede mną... m12m1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasber i daga b
U mnie na wezwaniu do stawienia się w sprawie zeznań nie ma ani słowa o tytułach z jakich toczy się proces. Jak więc rozpoznać uczestnictwo drugiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesP
do OLIWII ! Nie jestes sama z problemem ! MOj ex tez mnie tak traktowal! Niestety ja tez jestem na samym poczatku i nie moge ci udzielic wielu wskazowek . PRZESYLAM pozytywne nastawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
a to może zapytaj się w Sądzie. Jak nie odp. to czasami po pytaniach może rozpoznasz o co chodzi. Miłego dnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia bela u mnie tak samo było! czekam 7 lat ,aktualnie na pismo obroncy i wyrok I INSTANCJII w razie pytan podpowiem moj adres pajpaula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja co to znaczy?
witam, złożyliśmy pismo o nieważność małżeńśtwa i prawdopodobnie będzie negatywny wyrok (na99%) a podobno mamy zły powód podany, składaliśmy o nieważność z tytułu niezdolności do związku małżeńskiego z przyczyn natury psychicznej a podobno nasza sprawa odpowiadałaby pod symulację małżeństwa. Niestety nie wiemy co to znaczy, czy ktoś może mi napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja co to znaczy?
moją byłą żonę obwiniam o to, że oszukała mnie, iż nie chce mieć dziecka, lekceważyła mnie zupełnie, nigdy nie zwracała uwagi na mnie i moje potrzeby, z reguły odmawiała współżycia, była zbyt mocno związana ze swoją rodziną, od której uzależniała nasze życie, była wobec mnie samolubna i egoistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
symualcja małżeńska, czyli chyba chodzi Ci o całkowitą, a zatem to chcenie nie zawarcia małż. jak mówi mądrala, wymaga dokładnej analizy okoliczności przed, w trakcie i poślubnych, ze skoncentrowaniem się na poztywnym akcie woli. I co na to mądrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że mieliśmy
sama wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że mieliśmy
jak również, że po to są adwokaci do kurny nędzy, żeby brali właśnie za to kase żeby dobrze napisać skargę. a jak ktoś se sam pisze to niech se pisze. a jak komuś ksiądz pomaga w sądzie, albo ksiądz w sądzie mówi, że nie korzystać z adwokatów bo naciągają to proszę bardzo. a co teraz można zrobić to dodowiedź jest banalnie prosta, ale czemu miałbym jej udzielać? czemu miałaby jej udzielać daga? ;) ale żeby nie być q to powiem że można sobie stare posty poczytać co nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
albo zapytać się w sądzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja co to znaczy?
wiesz, tak by było lepiej gdyby naszą sprawę prowadził adwokat ale ... nie bardzo nas stać na to rozumiem, że symulacja to jest kiedy ktoś nie chce małżeństwa ale mimo to je zawiera, ale jak to udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulacja co to znaczy?
nie rozumiem też zwrotu "pozytywny akt woli", co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
positivus actus voluntatis: podchodzą pod niego takie elementy: świadomość, dobrowolność, możliwość do udowodnienia, brak pasywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość money
a jak nie stać to trzeba żyć w celibacie dziewictwie czy innych formach bez seksownych ale jak popęd rwie to trza bulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
DO i co dalej z tym błedem napisz mi swojego meila moze moj do ciebie dojdzie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×