Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość mkewa
aska123123123 . Gratulacje. A to z jakiego tytułu była wasza sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Zenekxxx . Widziałeś wpis osoby powyżej że II 5 miesiecy w warszawie :) to u Ciebie już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska123123123
Niezdolnośc*****obu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenku, więc u Ciebie też :) Ja jeszcze muszę trochę poczekać. Magdalen2012, na okazaniu widziałam w aktach pismo skierowane do OWM, w którym skład wystąpił z zapytaniem, czy można przystąpić do okazania akt. Myślę, że właśnie dlatego teraz akta są u OWM. Musi on zapoznać się z materiałem dowodowym i jeżeli uzna, że jest on wystarczający, wtedy wyraża zgodę na okazani akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalen, nie ma procesu bez okazania akt, tzw. publikacji akt. Trzeba to wyjaśnić w sądzie, ale myślę, że chodzi raczej o błędne zrozumienie przez was informacji z sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieważność małżenstwa ze względu na niezdolność do podjęcia obowiazków małżenskich świadczy że jesteście poważnie zabużonymi ludźmi :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magdalen,Nie przeczytałam wpisu Adki, ale tak właśnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość do gość. Zaburzonymi? To nie jest takie oczywiste, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Aska gratuluję:-) Bdka, MkEwa mam nadzieję, ze u mnie tez to się skończy tak szybko i pomyślnie. Wam wez tego życzę i wszystkim pozostałym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Przepraszam za błędy. Oczywiście miało byc Adka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z daleka
Jeden ze świadków którego powołałam będzie przesłuchiwany w Warszawie. Prawnik mówiła, że najdłużej czeka się na przesłuchanie świadka właśnie w Warszawie. Mówcie, dzielcie się doświadczeniami w tej kwestii... Martwię się, że jak wyślą pytania do Warszawy to do przesłuchania dojdzie po pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość z daleka, zrób wszystko żeby świadek był przesłuchany tam gdzie toczy się proces. Czytalam gdzieś, że tak jest najlepiej, bo przesłuchuje sedzia, który zna sprawę. Mój świadek w pierwszej wersji też miał być sluchany w Warszawie, ale ostatecznie tak się nie stało i wszystkich świadków przesłuchano jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie I instancja w Krakowie trwała 5 lat natomiast od wyroku z I instancji do wyroku w II instancji czekałam 6 miesięcy Wywieszenie akt następuje po obrońcy węzła także jesli on napisze swoją opinię to jeszcze troszkę mozże potrwać . Ja miałam II instancję w Katowicach. Klauzula została nałozona na byłego męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
do zenek Moja sprawa II inst toczyc się będzie w KRAKOWIE tak jak u ciebie I inst dala mi wyrok unieważnienia malzenstwa -za niewaznoscia z czego ja się bardzo ciesze ,boje się tylko złośliwego ex małzonka czy oby nie złożył apelacji -tak żeby mi zrobić na złość bo jemu to do niczego niepotrzebne Powiedz mi jeśli II inst.Krakow -sprawa szlaby na nowo znowu będę mosiała zeznawać i swiadkow nowych??oj chybabym nie miała siły nato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"boje się tylko złośliwego ex małzonka czy oby nie złożył apelacji -tak żeby mi zrobić na złość bo jemu to do niczego niepotrzebne" - bo to nie on zdradził, tylko ty go oszukalaś a teraz marzy Ci się szybki ponowny ślubny welo. Nowego, tego twojego gacha też tak puścisz w trąbę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Kasber, moja II instancja to Warszawa a nie Kraków, także nie wiem jak to wygląda w Krakowie. Ale , jeżeli sędziowie będą mieli wątpliwości to możesz byc ponownie wzywana albo nowi świadkowie mogą byc potrzebni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu rozwody są po to by puszczać w trąbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj_31
aska123123123 A jesli to nie tajemnica to II instancja jakim trybem w WARSZAWIE? i jaki koszt ponioslas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi Moja II instancja idzie trybem zwyczajnym i jak dzwoniłam dowiedziałam się że papiery są u psychologa nikt wcześniej nie poinformował mnie o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż,jak dotąd nie chciał uczestniczyć w procesie i nawet nie odbierał poczty z sadu i kazał na poczcie odsyłać je z adnotacja "adresat nieznany" a teraz nagle chce uczestniczyć w procesie i pewnie nieźle naklamac. czy on bedzie mial wgląd do zeznań moich świadków i moich? wiem,że do treści skargi tak. czy on tez musi mieć trzech świadków? czy to muszą byc świadkowie którzy znali nas w okresie narzeczeństwa i małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy po zeznaniach byłego ja bede miała możliwość aby cos jeszcze dodać od siebie cos sprostować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość tak często jest, że pozwana strona zjawia się w trakcie procesu i chce w nim brać udział skutecznie go przedłużając. Ale trzeba mieć nadzieję, że wpłynie to na wiarygodność procesu, na dojście do prawdy, na wystarczający materiał dowodowy. Obie strony maja wgląd we wszystkie zeznania i pisma na okazaniu akt, ale z tego co wiem czasem sąd decyduje by czzegoś stronie nie okazywać do wglądu. Nie martw się na zapas. Świadkowie czasem są powoływani przez sam sąd w takiej sytuacji, ale strona pozwana też może wystąpić o swoich świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość będziesz mogła wyprostować coś po okazaniu akt, w piśmie. Wszystkich informacji na ten temat dowiesz się tego dnia w sądzie. W czasie procesu to jest czas, który daje takie możliwości łącznie z prośbą o nowego świadka, jeśli coś ważnego wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, dziekuje za odpowiedz. ja mam sporo świadków i troche dowodów a on nic. z tym, że to podły człowiek i straszny kłamca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Do gościa Jeśli nie do Ciebie pytanie to się tu nie odzywaj -ja nikogo nie zdradziłam i niema zamiaru się tu rozpisywać na ten temat Tylko sa ludzie bardzo złośliwi i nie tylko ja mam z takim doczynienia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Kasber, takich typow ignorujemy...nie ma co sobie nerwy strzepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że ignorujmy oni nam zazdroszczą, że my mamy kilka mężczyzn, a oni żadnego, albo kilka żonek, a oni żadnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Dzięki Magunia i życzę sobie i innym pozytywnych i uczciwych wyroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Dzięki Magunia i życzę sobie i innym pozytywnych i uczciwych wyroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jade na okazanie akt... dziś przyszlo pismo... czy ja mogę coś notować z tych akt? zrobić zdjęcia? nie zapamiętam wszystkiego czytając to tylko... mam I instancje w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×