Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Zenekxxx
He he mkewa, Adka na chyba rację;-) ale przyjdzie moment, ze ładne minki bedziemy mieć na twarzach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenku, mkewa, i tego się trzymajmy :)) Pozdrawiam i dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Wzajemnie, dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Adka Zenek . No mam nadzieję że wszystko w końcu potoczy się po naszych myślach :) a minki myślałam że jak w komórce to wyjdą i tutaj :) to się przeliczyłam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamana879 Witam, mam dwa pytania 1. czy możliwe jest cofnięcie wyroku I instancji poprzez proces II instancji? Skład komisji zarzucił I instancji, że wyrok powinien w ogóle nie zapaść ze względu na zbyt mały materiał dowodowy? 2. jak długo czeka się na publikację akt w Warszawie? Pozdrawiam Na publikację można czekać nawet kilka miesięcy, od momentu przesłuchania przez biegłego psychologa co najmniej 2-3 miesiące. Czy w pierwszym pytaniu nie chodziło o to, że II instancja zarzuciła niewystarczające udowodnienie wyroku w I instancji, i będzie chciała przeprowadzić dokładniejsze postępowanie dowodowe np. w postacie wezwania dodatkowych świadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
Nas poinformowali z II inst. by wystarczajaco potwierdzic niewaznosc nalezy podac wiecej osob do materiału dowodowego ;/ coz zacznie sie pisanie pisma i podanie ww osob. zeznania i wciagniecie tego w akta... i czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Ja mam pytanie do osób które swoją II instancje maja w Warszawie i których sprawa idzie trybem zwyczajnym. Powiedzcie mi proszę kiedy was poinformowano o tym ze potrzeba wiecej dowodów, świadków itp? Czy było to na początku czy po jakimś czasie? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
4-5 mies od chwili pisma przekazania sprawy do II instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Jowita tak wiem, ale mi chodzi konkretnie o Warszawę. Ale dzięki za odp;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
A Jowita powiedz mi oprócz świadków mieliście jakieś inne dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
samych świadków, w piatek na rozmowie w II instancji powiedziano ze ta II inst. jest istotniejsza / decydująca niz I więc musza nie miec zludzeń dając tą nieważność więc troche im się i nie dziwie takiej wnikliwości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Pytam dlatego, ze u mnie tez pozwana nie bierze udziału. Ja miałem jeszcze nagrana rozmowę na dyktafon, smsy i kartę szpitalna. I nie wiem czy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek dzwoniłam do sądu i dowiedziałam się że dokumenty II instancji są u psychologa i że to on zadecyduje co będzie dalej.Miły pan powiedział że raczej nie będzie potrzeba nowych świadków tylko ewentualnie z nami zechce porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
marzena44 . Ty też masz II Białystok. No i z tego co pamietam to w grudniu. Ja miałam w pazdzierniku i na razie nic. Kazali czekac do wiosny. Jak to wszystko nieregularnie jest hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
seminka13 . Czy coś nowego u Ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkewa Nom nie regularne tym bardziej że odwrotnie jak w I instancji. Jak nie dostanę pisma to będę dzwonić może czegoś się dowiem...A jaki masz numer sprawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
No ja to na razie będę czekać. Tak naprawę to numeru sprawy to na forum nie bardzo chcę umieszczać. Forum czytają nie tylko my ale i inni :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
marzena44 . Powyższa odpowiedź do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka123456
Zenku, Pan dobrze C***owiedział, posłuchaj Go:)u mnie te słowa się sprawdziły:)pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana879
tylko nowi świadkowi byli przesłuchiwani podczas procesu w II instancji. Też żyję nadzieją, że wszystko się ułoży, bo musi, zwłaszcza, że dziś dowiedziałam się, że noszę w sobie nowe życie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Haniu, tego się trzymam poki co:-) Załamana, ogromne gratulacje:-) wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
zalamana879 . Wielkie gratulacje :) Też bym chciała nosić w sobie nowe życie bardzo bardzo bardzo :) Uśmiechnij się proszę i teraz to nie myśl tak intensywnie o tej nieważnośc***onieważ wiesz jak nerwy wpływają na to właśnie maleńkie wielkie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana789, to cudownie. Gratulacje!!! Teraz to maleńkie życie jest najważniejsze, a reszta sama się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
Nowi swiadkowie w II instacji " o jaki czas przedłużają" sam proces nieważności ? ktoś jest lub był w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszczesciajedenkrok
Załamana gratuluje serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damon123
Czy ktoś się starał o stwierdzenie nieważności małżeństwa w Legnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Witam wszystkich :) . Chciałam powiedzieć, że dostałam dekret z II Instancji, potwierdzający wyrok I Instancji :) Moje małżeństwo jest nieważne i prawnie niobowiązujące :) Dla pozwanego jest klauzula. . Muszę powiedzieć, że w chwili czytania były łzy w oczach bo tyle lat żyło się w przekonaniu, że ślub był ważny. Lecz były potem chwile radości, że można sobie ułożyć w końcu życie na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Seminka13 marzena44 Zenekxxx pozostali . Myślę, że u was też niedługo to się zakończy. Seminka13 u Ciebie to bardzo podobnie jak u mnie było i być może już Twój dekret zjawi się tak niespodziewanie jak mój bo przecież miało być pół roku a przyszło trochę wcześniej to pewnie sprawa była jasna. Trzymam kciuki za wszystkich i napewno będę tutaj zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś 73
Mkewa gratuluję. I mi się łezka zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×