Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Zenekxxx
Mkewa! Ogromnie się cieszę i gratuluję! To ile u Ciebie trwała II instancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Zenekxxx od października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
No to faktycznie, dostałas ten dekret migusiem:-D nic tylko się cieszyć!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkewa Moje gratulację!!!! Wreszcie masz to już za sobą:) Nam pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszczesciajedenkrok
mkewa. Gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkewa, ogromne gratulacje!!! Cieszę sie razem z Tobą!!! A gdzie minki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
:) :p :) :p :) :p :) :p :) :p :) :p :) :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Kochani wszystkim dziękuję :) Dziękuję za wsparcie bo tutaj niejeden raz żeśmy się podtrzymywali na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkewa, no pięknie, nareszcie widać tą radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
fenomenalna wiadomosc :) gratulacje Oby kazdy z Nas w tym roku tez sie tak cieszył :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeemmii
Witam Was. Jestem tu nowa. Z tego co czytam to większość z Was jest już na etapie II instancji. Mam pytanie - czy ktoś wie jakie są teraz terminy w I instancji w Warszawie? Ten czas oczekiwania mnie załamuje, mam już dość... Mój partner jest w trakcie procesu. Czekamu już 11 miesięcy a dopiero było przesłuchanie stron. Ile to jeszcze może trwać? Ma ktoś jakieś informacje co do Warszawy w I instancji??? Będę wdzięczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Eeemmii . Tutaj jest wiele osób, które są na etapach tez I Instancji. Ja nie mam Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Mkewa,moje gratulacje!rzeczywiscie,wyrok dostalas w.ekspresowym tempie.widocznie tak jak mowisz,Twoja sprawa wydala sie jasna i klarowna dla sedziow.a mozesz mi przypomniec gdzie toczyl sie Twoj proces II instancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Eeemmi,moja I instancja toczyla sie w warszawie.pisalam juz w jakich terminach byly poszczegolne etapy. Wiec moze przelec kilka(nascie?) Stron wczesniej...?a jak nie to sie jakos zorganizuje i raz neszcze wrzuce na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeemmii ja czekam 8 m-cy i jeszcze sprawa w ogóle nie ruszyła... Tarnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
Magunia . II Instancja Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeemmii
Dzięki bardzo za info. Wychodzi na to, że czekać czekać i jeszcze raz czekać... Sprawdzę w takim razie wcześniejsze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wczoraj na Walentynki otrzymałam zaskakujący prezent - unieważnienie małżeńska, choć to dopiero I Instancja, ale bardzo się cieszę:) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i II Instancja wyda taki sam wyrok. Dodam dla zainteresowanym, że moja sprawa toczyła się w Warszawie. Od złożenia skargi do otrzymania wyroku - 3 lata 4 miesiące takim noramlnym tokiem, bez większych przeszkód (więc trochę się zeszło). Co najlepsze wyrok zapadł w lutym zeszłego roku, a dopiero teraz otrzymałam (z tego co się dowiedziałam dzwoniąc, był redagowany tyle czasu). Dobra nauka cierpliwości i wytrwałości;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Eeemmi,moze jednak ulatwie Ci zadanie,bo przegladanie wpisu po wpisie to nielada wyzwanie,nawet kilku ostatnich stron... Sierpien 2011 - zlozenie skargi Styczen 2012- pismo powiadamiajace o przyjeciu skargi Marzec 2012- przesluchanie stron Czerwiec/lipiec 2012- przesluchania swiadkow Listopad/grudzien 2012- publikacja akt Czerwiec 2013- uwagi OWM Listopad 2013-wyrok Tak to wygladalo u mnie. Rzecz jasna - Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Gosc, Moje gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoś 73
Gościu gratulacje. Mojego m. wyrok był opisywany 3 lata. W Kielcach dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkewa
gość . moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka3
Witam, jestem tu nowa, ale wcześniej często tu zaglądałam, ponieważ mój narzeczony walczy o stwierdzenie nieważności swego małżeństwa. Jak bardzo nam na tym zależy nie muszę chyba nikomu tu wyjaśniać. Jesteśmy po I instancji w Poznaniu, która wyglądała mniej więcej tak: październik 2010 złożenie wniosku 2011 (chyba jesień) przesłuchanie świadków czerwiec 2012 przesłuchanie u psychologa październik 2012 okazanie akt listopad 2013 wyrok stwierdzający nieważność ;-))) Czyli sprawa toczyła się 3 lata i prawie 2 miesiące, w tym straciliśmy 7 miesięcy, w których to była żona zastanawiała się czy brać udział w procesie (ostatecznie udziału nie wzięła). Poznańskiego sądu miło nie wspominamy. Na telefoniczne pytania odpowiadano nam "czekajcie, czekajcie i głowy nam nie zawracajcie. Przekazanie akt do Warszawy od daty wydania wyroku zajęło im 2,5 miesiąca. Teraz czekamy na odzew z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszczesciajedenkrok
Gość Gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia
Marzenka3,jestem zaniepokojona Twoja informacja o funkcjonowaniu poznanskiej kurii,gdyz tam toczy sie nasza II instancja... co prawda nie spieszy sie mi z kolejnym slubem,ale wolala bym miec jak Wy wszyscy to wszystko juz za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita0000
Prawnie I i II Instancja powinna trwać max 1,5 roku a Nasze sprawy ciagna sie latami ;/ Czasami juz brakuje sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeemmii
Magunia bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasber
Do niecierpliwa 57 Twoja spawa tak jak umnie Katowice I inst a ,Krakow II -no i z Katowicdo Krakowa tez akta szły 4 mies .Powiedz mi ile pism dostałaś z Krakowa,pierwsze informujące o składzie sędziowskim i kwocie do zaplaty i oczywiście prawie o odwołaniu i później co???od razu dekret czy pismo jakies??POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×