Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość Rightnow
Witam, jestem w trakcie rozowdu, chce jak najszybciej rozpoczac proces unieważnienia małżenstwa - zatajone fakty dotyczace jego rodziny- alkoholizm oraz choroba psychiczna w blizkiej rodzinie - krotki okres narzeczenstwa (znalismy sie 10mcy)/byl zupelnie inna osoba - jego problemy z alkoholem i narkotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czego rozpoczeliscie swoje dzialania, czy w napisaniu skargi pomagal Wam adwokat koscielny? czy jest gdzies forum/osoba, ktora moze pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rightnow Alkohol piją prawie wszyscy, to nie podstawa do unieważnienia małżeństwa. W dalszej rodzinie u kazdego znajdziesz też kogoś chorego psychicznie, bo to obecnie plaga, medycyna się rozwija a ludzi coraz więcej chorych. Każdy mężczyzna się zmienia po ślubie, bo jak żona nie dba o rodzinę, to co ma chłop robić? Znaliscie się 10 miesięcy to bardzo dużo żeby poznać drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skargę napisz sama. Tytuł niezdolność psychczna. Musisz udowodnić że mąż zataił alkoholizm i uzależnienie od narkotyków przed ślubem, czyli że te dwie rzeczy istniały w momencie zawierania małżeństwa. Natomiast opis rodziny generacyjnej męża też ma znaczenie, opisz stosunki panujące w rodzinie męża. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidoku weź kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ile trwa proces w Katowicach? Tytuł niezdolność psychiczną po stronie męża. mąż powiedział że się nie wstawi na przesłuchanie.. Moje pytanie czy będzie to na moja korzyść? Jak mogą się potoczy sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2017
Sprawa potrafi się ciągnąć klika lat, pamiętaj ,że nie jest ważne co na czyją korzyść a jaka jest prawda. Jeśli brak męża spowoduje zaciemnienie sprawy , to jednak powinien przyjść. Małżeństwo ważnie zawarte jest nierozerwalne aż do śmierci, więc idąc tym tropem musimy pamiętać ,że nie możemy po ślubie się rozmyślić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstawi się po wódzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a jeśli dostałam dekret z listą sędziów? Za ile mogę spodziewać się przesłuchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłaciłaś za proces? to zadzwoń do nich, albo niech ci zapłaci kochanek w końcu płacisz mu w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie, od przesłania stronie dekretu o wyznaczeniu składu sędziowskiego do przesłuchania świadków mija średnio 6-8 miesięcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w przemyślu i gdańsku? ale badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Katowicach? W ogóle jak to czasowo wygląda? Ile na co się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w rzeszowie? macie mózgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej to ty jesteś bez mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mózgu nie masz i nie tylko próblemy z polską składnią są tego dowodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księża to niech się modlitwą zajmą a nie im się rządzić zachciewa. I co jest wart ten wasz ślub kościelny aż po grób gdy ludzie są po rozwodzie i zgodnie z prawem nie są już małżeństwem. Z automat powinno być unieważnione małżeństwo w kościele gdy w sadzie nastąpił rozwód i wyrok się uprawomocnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próblemy piszesz to ty masz jak orgazmu nie dostajesz babko, pisać się naucz a nie nóżki rozkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie makabra. Bez znajomosci itd. 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie makabra. Bez znajomosci itd. 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a miał ktoś tak,że nie mógł przyjechać na przesłuchanie do biegłego z zagranicy ? jak Sąd to rozwiązał? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w afryce ja znalezałem szaman przyjechał do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat się męczycie o te unieważnienia a Bóg i tak tego nie zaakceptuje bo mieliście już swojego małżonka. Jesteście jak ci co kiedyś kupowali odpusty za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Witajcie, ja otrzymałam w końcu wyrok pozytywny dla mnie. Jestem bardzo szczesliwa, że Pan Bóg dał mi kolejną szansę. Wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości. Moja sprawa trwała 3 lata i 3 miesiące. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość85 Pan Bóg nie dał ci kolejnej szansy, tylko kupiłaś sobie papierek i myślisz, ze możesz cudzołożyć z następnym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.23 Mateusza 16:19 „ i dam ci klucze Królestwa Niebios; i cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane i w niebie, a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie ". Koniec. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×