Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Czy ma ktoś sprawę w Tarnowie? Jestem ciekawy ile tam trwa proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieszy ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwa też niby nie można cofnąć, a jak się sypnie kasą to biskup jednak może cofnąć. Jakby cofali ludziom chrzty, to już by na nich nie zarobili ani grosza, więc hipokryci udają, że to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy o pieniądzach są niebywale żenujące. Czy ktoś każe Ci chodzić do kościoła i przyjmować sakramenty? Lub każe Ci dawać na tacę? Bardzo proszę o merytoryczne odniesienia do tematu a nie wylewnie pomyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące to jest zaprzeczanie i kłamanie, że nie chodzi tu o pieniądze. Z naszych pieniędzy z budżetu idzie ponad miliard złotych rocznie na kościół i biskupów, a ty masz czelność kłamać, że nikt nas nie zmusza do dawania pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość, Ktoś się nudzi i pisze ciągle o pieniądzach;) nie reaguj na trolli, bo to bez sensu;) Ogólnie musisz się przygotować, że to może trwać długo, a może się uda i będzie szybko. Ja czekam 4 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwa2
Niezwykle trudno jest otrzymać nieważność małżeństwa. To proces dochodzenia do prawdy, badanie, czy ludzie udzielili sobie ważnego sakramentu. Tak, tak. To nie ksiądz go udziela, to małżonkowie sobie go nawzajem udzielają. Nie ma mowy o jakimkolwiek przekupstwie!!! My przeszliśmy 4 instancje, w tym dwie apelacje. Dziś jesteśmy przeszczęśliwi, jesteśmy tydzień po ślubie kościelnym. Ludzie nie wiedzą o czym tu piszą, a raczej obrażają innych, tych którzy by proces był prawdą o ich małżeństwie, co do którego w sumieniu nie czują, że było ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, cztery instancje czyli aż w Rzymie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa jaką prawdą? Czy byłaś dziewicą na ślubie? Jak nie to przestań nam tutaj mydlić oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa, nie czytaj tych bzdur, które niektórzy wypisują. Bardzo się cieszę, że możecie przyjmować sakramenty i żyć z Bogiem. Wiem, że głód Eucharystii może być ogromny. Wszelkiego dobra Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pamiętaj: komunia tak, ale bzykajcie się bez kondomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywista sprawa, jak ktoś używa środki antykoncepcyjne, to nie może przejmować Komunii. Chyba Ewa nie jest obłudnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Dostałam stwierdzenie nieważności małżeństwa:) trwało to 4lata, ale już jestem po wszystkim:) (mam nadzieję). Jeszcze ewentualnie 15 dni na apelacje byłego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya24 mam nadzieję, że nie będziesz grzeszyć z innym mężczyzną. Nie jesteś dziewicą, więc nie masz prawa się żenić z kimś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie się do lekarza, on sztukuje błonę i dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadya, od kilku lat czytam to forum i śledziłam wszystkie Twoje wpisy. Bardzo się cieszę Twoją radością. Wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Super...ja wczoraj dostałam wezwanie na publikację akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Dziękuję:) Życzę Wszystkiego Dobrego i pomyślnych wyroków dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już nowego do łóżka aby się nie zrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy to już dawno jest, bo przecież bez niego nikt by nie bawił się w ten cały cyrk z unieważnianie tego co Bóg pobłogosławił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni zgryźliwi ludzie. Pomódlcie się zamiast w tak nienawistny sposób komentować życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja po 9 latach sdostalam właśnie uwagi przedwyrokowe ktore nie zgadzają się w ogóle z tym co zostało zeznane. Owszem potwierdzają cechy mojego ex ale ze kupiliśmy dom w czasie trwania małżeństwa i wniosek o rozwód złożyłam po wyjeździe do UK to baba uznała ze małżeństwo jest ważne. Co za bzdury. Jak kupno domu może byc powodem ważności małżeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 9 latach dostałam właśnie uwagi przedwyrokowe. Stwiardzaja ze owszem mój były był sadysta ale ze kupiliśmy dom w czasie trwania małżeństwa i wniosek o rozwód złożyłam jak wyjechałam do UK to pani felicyta stwierdza ze moje małżeństwo jest ważne. Wtf??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy oddałaś mu dziewictwo, czy nie? Jeśli tak, to stałaś się jego żoną i nie ma dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie oddałam mu dziewictwa. Dziewictwo straciłam z kimś innym. On jednak dostał opinie od psychologa ze ma zaburzenia osobowości, wykazuje zachowania despotyczne, kontrolne itd i ze utrudniają one w sposób trwały i znaczący tworzenie prawidłowych relacji w małżeństwie. Ale pani Obrońca twierdzi ze to mój wyjazd i rozłąka zniszczyły małżeństwo gdzie ja musiałam uciekać od niego bo był niebezpieczny i ucieklam do rodziny do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilu już miałaś chłopów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Obrońca zawsze jest za waznoscia małżeństwa! Teraz odpisz zaprzeczając temu,co napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję gosc1991 bo juz się zmartwilam. Odpisała im od razu i mam nadzieje ze coś wskuram. Ile czasu jest od uwag przedwyrokowych do samego wyroku? To wszytko tak długo się ciągnie. Mam nadzieje ze sam wyrok będzie inny bo nie wiem jak można napisać ze ktoś ma zaburzenia osobowości które w sposób trwały i znaczący umożliwiają bycie w związku i napisać ze to nie miało wpływu na związek. Wygląda ze poślubiło się jedną osobowość a żylo później z drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×