Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Gość MISIACZKÓWNA
hej jak robicie test to radze Quick taki z dzidziusiem,mój mąż pare aptek zjeździła,ale warto było.test pozytywny!:-) to jest najbardziej wiarygodny test,i można go zrobić już w dniu spodziewanej@.polecam co do wiarygodności testów,to raczej sie nie mlą jak wykażą 2kreski to wynik pozytywny,jedyne co to mogą nie wykazać ciązy jak faktycznie się w niej jest mam parę już objawów,ale najprzyjemniejszym jest sennosć,cudownie mi się spi,tak smacznie(ogólnie mam kłopoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia
Wanka -robiłam bobo test, ale dzisiaj kupiłam sobie Quick i będę powtarzała jutro... boję się :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kropku, robiłam podstawowe badania na początku ciąży czyli mocz, mofologia i wasserman - to żeby zbadać czy nie ma jakiś chorób wenerycznych. No i poźniej już morfolofia i siusiu co miesiąc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Dulcia, życzę Ci dwie grubaśne kreseczki. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam 1 test - wyszedł negatywny. W święta wypada termin miesiączki, jak nie dostanę to zrobię 2 test ( kupiłam tym razem Quick V ). Poczekamy pożyjemy... Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i przede wszystkim spełnionych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
są czytacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Ostatnio niby mam na wszystko wiecej czasu a jednak brakuje mi go - i z niczym nie moge zdazyc :( Ja Wam tez serdecznie zycze dwoch kreseczek - nie koniecznie grubasnych, zeby byly DWIE!!! Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojć mnie też tu długo nie było:D witam wszystkie nowe:-) i moje stare Kochane forumowiczki:D a w ogóle to po pierwsze powinny być gratulacje dla Doris.. więc GRATULUJE KOCHANA!!! takich lekarzy nam trzeba:-):* a ja zajęłam się pracą:D znalazłam sobie zajęcie, żeby nie myśleć o dzidzi.. a co do luteiny.. to fakt..ochyda!! a ja muszę doustnie bo mi tak lekarz kazał..:-( WESOŁYCH ŚWIĄT:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, :-) Ja na zajaczka okresik dostalam :-(, (po tej luteinie chyba) a to peszek , nic nie wyszlo po mojej mysli, niestety :-( i z chlopakiem tez sie poklocilam .... koszmar,... ale jestem dobrej mysli mam nadzieje ze bedzie wszystko ok juz niedlugo. Cos ostatnio malo osobek pojawia sie na naszym topiku, czyzby powoli podupadal nam?? pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowamama
test nabyty, będzie w użytku rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kamila.. ja właśnie ssam(ssę?) luteinę:/ochyda:-P a okresik teraz jest później może nie byc;-) pozdrawiam.. pomarańczowamama kciukam za wynik testu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka , masz racje luteina jest ochydna , a w dodatku strasznie wolno sie rozpuszcza :-( Mi naszczescie lekarz powiedzial ze jak dostane @ to mam przestac ją ssać, (co oznacza brak ciąży) Teraz mi sie nie udalo okres sie juz pojawil, ale mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu juz sie nie pojawi:-) OBY!!! juz sie o to postaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka , masz racje luteina jest ochydna , a w dodatku strasznie wolno sie rozpuszcza :-( Mi naszczescie lekarz powiedzial ze jak dostane @ to mam przestac ją ssać, (co oznacza brak ciąży) Teraz mi sie nie udalo okres sie juz pojawil, ale mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu juz sie nie pojawi:-) OBY!!! juz sie o to postaram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj jakoś tu cicho, głucho:) pozdrawiam Was wszytskie, króciuko powiem co u mnie, widzę, że brzuszek mi troszkę rośnie, na razie niedużo, ale jednak:) Po za tym w piątek przed świętami byłam u lekarza, mam zdjęcie wydrukowane z usg:) Moja myszka machała mi rączką na ekranie:) A tak po za tym pytanie do Doris, moja siostra wyprosiła na święta od rodziców szczeniaka, słodki i kochany, ale właśnie zastanawiam się, czy nie będzie to miało jakiś nieporządanych skutków? jestem alergikiem, ale na sierść nie jestem uczulona, no ale taki pies liże, podgryza bo ząbki rosną, gdzieś tam w ręke zadrapie, czasami zupełnie jak mały kot :) co o tym myślicie? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila a ja mam 10 dni ssać.. później po kilku dniach powinien pojwić się okres..oby nie. już co dzień się o to modlę. może kiedyś Bóg mnie wysłucha;-)Tak bardzo bym chciała to Maleństwo:-) a teraz jeszcze kolegi siostra urodziła nie dość, że córeczkę, to dała jej Zuzka na imię:-P eszirka..ja bym wolała unikać kontaktu z pieskiem, już tak bardziej profilaktycznie, ale jak to się ma naprawdę jedno do drugiego to nie wiem. Napewno nie zgodziłabym się jakbym miała małe dziecko na pieska, by latał mi obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! A ja bym sie na pieska zgodzila i nie mialabym nic na przeciwko - tylko trzeba podstawowych zasad pieska nauczyc poki malutki i zawsze myc rece po zabawie z nim przed jedzeniem itp. Male dziecko sie swietnie chowa z pieskiem, jest wiele teori mowiacych o tym ze kontakt w dziecinstwie wczesnym ze zwierzetami dziala ochronnie na alergie u dziecka w przyszlosci. Dziecko sie od razu uczy jak do pieska podejsc, co wolno, czego nie - tylko z tym lizaniem faktycznie trzeba uwazac:( A w ciazy to juz zupelnie przeciwwskazan nie widze - tylko tak jak pisalam - piesek je z odzielnych misek, bo czesto widze jak ludzie daja normalne talerze psom, myc rece po zabawie, oduczyc psa spania w lozku - i tyle. A spacerki wszystkim dobrze zrobia:) NIe przesadzalabym ze straszeniem zarazkami, ktore niby od psa mozna zlapac, zarazki sa wszedzie i jesli sie generalnie nie uwaza to nigdy sie nie jest bezpiecznym. Jedyne co czesto sie zdarza szczeniakom to toksokaroza - czyli glista psia - ale wystarczy regularnie odwiedzac weterynarza i odrobaczac pieska i po klopocie. Toksoplazmoza oczywiscie nie ma nic wspolnego z psami! Przepraszam, ze nie zlozylam zyczen swiatecznych - ale mam ostatnio straszne klopoty z komputerem - co chwilke mi sie zawiesza i w ogole z internetu nie bardzo moge korzystac:( bo ledwo na jakas strone wejde, a juz sie robi ciemny ekran i komputer sie wiesza - koszmar😭 Malenka- a za Ciebie znowu zaczynam trzymac kciuki - oby sie tym razem udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Doris..ja myślę, że woara czyni cuda..więc wierzę..nic innego mi nie pozostało:-P no poza staraniami..:-D które są oczywiście bardzo przyjemne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Doris, oczywiście z higieną masz racje, piesek jest słodziutki ale nie można mu na wszytsko pozwalać. Jeśli chodzi o maleńkie dziecko, to nie będzie miało z nim kontaktu, ja się za miesiąc wyprowadzam od rodziców:) Maleństwo będzie odwiedziało pieska u dziadków, a do tego czasu jeszcze się pobawię z piesusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale spadłyśmy z topikiem!:-P nie ładnie! pozdrawiam Was wszystkie.. i czekam na okresik(a raczej jego brak byłby wskazany:-D) za kilka dni powinien pojawić się. właśnie.. mam pytanie skończyłam wczoraj rac luteinę po ilu dniach powinnam spodziewać się (mniej więcej) okresu? wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_123
Po skonczeniu brania luteiny dostalam okres 4dnia,zdziwilo mnie to bo zawsze mialam jak w zegarku co28dni a tu opoznienie,nawet juz mialam nadzieje ze ta malpa nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po odstawieniu luteiny dostalam okres po 9 dniach. :-( to zalezy , w kazdym przypaku jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda.. ale ja chciałabym mieć pewność.. że jeśli spóxni się nawet dwa tygodnie, że to ciąża a nie wynik brania luteiny:D a bolały was po niej bardziej piersi?bo ja mam jakoś bardziej obolałe i obrzmiałe niż zwykle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - to typowe po luteinie - chodzi mi o te piersi (luteina to progesteron-hormon podtrzymujacy ciaze i wplywajacy tez na np. przygotowanie piersi do laktacji - jednym z najczestszych objawow ubocznych jest wlasnie ich obrzmienie i zwiekszona tkliwosc:( ). Jak chodzi o moj okres po luteinie to go nie dostalam do tej pory - czyli juz 26tyg :) wiec mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Doris zazdroszczę..! a miała z Was któraś tak, że zaszła w ciążę podczas pierwszego dawkowania luteiny:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - u mnie byl to pierwszy cykl z luteina - ale na to nie ma reguly! Czasem trzeba czasu zanim cykl sie wyrowna, wiec nawet jesli teraz sie nie uda to nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba tak podświadomie wmawiam sobie,że może lepiej poczekać..wierząc jednocześnie, że może tym razem:/ już mi się wszystko plącze:-( sama sobie wmawiam, że nie chcę bo boję się kolejnej porazki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - nie podchodz do calej sprawy na zasadzie sukces/porazka, na pewno sie uda tylko czasem trzeba sie troszke nastarac - dziecko najlepiej wie kiedy na niego pora i czesto pojawia sie wlasnie wtedy kiedy sie najmniej spodziewasz. Musisz sie wyluzowac, bo Swoim nastawieniem blokujesz pewnie Swoj organizm:) To nie egzamin, ktory trzeba jak najszybciej zdac. Wiekszosc par musi pare miesiecy poczekac na upragnione dwie kreseczki - i to jest norma, wiec lepiej sie nastaw, ze jeszcze kilka cykli przed Toba i na zasadzie moze teraz, moze dopiero za pol roku sie uda na luzie sie starajcie, bo inaczej bedziesz sie zamartwiac jesli sie nie udalo, a nie warto, lepiej byc zaskoczonym pozytywnie:) Wiem, wiem latwo sie mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×