Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Hej :D ale tu cisza malenka wyjechała i pewnie się świetnie bawi i dobrze:D a co tam u Was dziewczyny słychać jak tam starania? Pozdrawiam serdecznie buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati 25
Cześć dziewczynki Czytałam wasze wypowiedzi na temat ciąży, testów, rozczarowań i radości z ich wyników. Fajnie, że jesteście razem pocieszacie się i wspieracie. Ja mam takie pytanko: ze swoim chłopakiem staramy się o dzidziusia drugi miesiąc (wiem, ze to bardzo krótko), 10.07 powinnam dostać okres a tu echo :) Zrobiłam sobie już dwa testy sikane pierwszy 14.07 a drugi 18.07 niestety oba wyszly negatywnie. Napiszcie proszę czy według Was jestem w ciąż? Czy testy sikane mogą się mylić? Mam niby objawy wczesnej ciąży: bolesność piersi, kłucie w prawym jajniku, ciągle jestem ospała i zmęczona. Ale z tego co piszecie są to objawy subiektywen i raczej ich nie powinnam brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati 25
Dodam jeszcze, że mam 25 dniowy cykl i dość regularne miesiączki. Błagam o odpowiedź........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi upi o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazz
Objawy jakie podajesz są podobne do ciązy ale w moim przypadku to było tak, nie planowałam dziecka , okres się spóźniał, bolał mnie brzuch, ogólnie żle się czułam i czekałam na okres bo czasem sie spoźniał nawet o 14 dni. Zrobiłam test i wyszedł negatywny, objawy sie nasilały i były typowe jak przed okresem tyle ze nie trwało to 3-4 dni a 2 tygodnie. Zrobiłam drugi test i ten wyszedł pozytywny. Ale mam tez kolezanke która zrobiła 3 testy i każdy był negatywny a ona była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati 25
Dzieki za odp. i bądź tu mądra!!! ile kobiet tyle różnych opcji :) Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po chwili milczenia
jestem po przeprowadzce- latwo nie bylo, ale poszlo gladko jak po masle! jesli chodzi o testy, to sama nie wiem co o tym myslec. zawsze kiedy @ sie spoznial szukalam innych objawow typu bolace piersi itp., a z wszystkich opisow wynikalo, ze to wlasnie ciaza. Testy wychodzily negatywne, wiec coz tu dodac? Ja jednak bylam przekonana za kazdym razem, ze to ciaza, a kazdy spozniony @, ktory dostawalam - to poronienie... teraz po prostu czekam - niech bedzie co ma byc! Sciskam ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane:) wróciłam szczęśliwa i wypoczęta:-) oczywiście pogoda dopisała.. tylko nie było czasu, żeby się ładnie opalić.. nie ma to jak staranka cakowicie bezstresowo;-) może tym razem coś z tego wyjdzie.. Kati 25 nie wiem co mam Ci napisać. ja sama tyle razy już myślałam ( a nawet czułam że to już się udało), że mam mętik w głowie.. radzę nie stresować się i nie myśleć o tym ( wiem, że się tak nie da, ale można spróbować:-P) Ja przyjełam do wiadmości, że na każdego przychodzi wreszcie pora.. i czekam na mnie. chociaż mój Narzeczony już sam strasznie zaczyna się smutać, że się jeszcze nie udało.. Ag wiesz co.. czasem mi się wydaje, że wszystkie -obojętni e czego dotyczące objawy można podciągnąć pod ciążowe, jak tylko bardzo chcesz zajść w ciąże. dlatego.. to dziwne ale co miesiać czekam na okres.. i ciesze się z tego że dostaje regularnie ostatnio:-) to już połowa sukcesu!! oj jak optymistycznie mi się napisało:-D Całuję mocno Was i wspieram duchowo:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
czesc dziewczyny co tam u was ciekawego?mnie juz prawie 2 tygodnie bola piersi a to trche zawczesnie.czy to moze byc jakis znak.zawsze zaczynały bolec kilka dni przed okresem a to dopiero gdzies po 7 sierpnia.nie wiem co mam myslec.hmmmm.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka z bólem piersi to strasznie ciezko wyczuć:/ może masz podwójną owulację? bo zdarza się i tak.. mnie już 4 dzień mdli z rana:-P ale sądzę ze to niestety wina upałów..niestety bo wolałabym z innego powodu;-) pozdrawiam Was i proszę odezwijcie się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a kiedy dokłądnie są dni płodne? Ja dopiero odstawilam tabletki, a bralam je kilka lat, a ze zaczynamy z mezem planowac dzidzie to chcialabym wiedziec kiedy dokladnie zaczac starania. Dodam ze cykle mam regularne co 29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane:) Nareszcie koniec upałów:) U mnie wszytsko dobrze, brzuszek rośnie i szukam właśnie po sklepach jakieś sukienki na ślub znajomych:) Doris już pewnie bawi maleństwo bo się tu nie pojawia? Pozdrawiam i zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja nadal 2w1:( i mam wrażenie, że już chyba zawsze tak pozostanie:( Nie mam żadnych oznak na zbliżający się poród - żadnych bóli, skurczy i innych atrakcji...ale to o tyle dobrze,że moja lekarka jest na urlopie i wraca w piątek 4.08 (czyli dokładnie wtedy gdy mam termin) - i powiedziałam, że ja bez niej nie rodze, więc do piątku muszę wyczekać a potem niech się dzieje co chce... Boję się coraz bardziej, no ale teraz to już nie ma odwołnia, jakoś urodzić muszę... Trzymajcie za mnie i moją malutką kciuki - dam Wam na pewno znać jak już będę po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia Doris
Trzymam kciuki! Odezwij sie po i sprobuj milych kapieli relaksujach - pomagaja :) Usciski! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
trzymam kciuki za ciebie doris i pozdrawiam.u mnie bez zmian nadal mnie bolą piersi mam takie nabrzmiałe i kuje mnie w podbrzuszu z prawej strony zobaczymy za 2 tygodnie czy dostane okres.pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam i własnie do mnie dotarło, że właśnie dzisiaj może Doris zostanie mamą:-D aaa.. a my do tego czasu nie zdążyłyśmy zajść w ciążę..:-( ale ten czas cholernie szybko leci:/ Doris.. szybkiego porodu i zdrowej dzidzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - no to chyba jeszcze spokojnie macie kilka dni:) bo moje dziecko chyba przez zasiedzenie postanowiło pozostać na stałę u mnie:( Nadal nic się u mnie nie zapowiada - z lekarką dopiero na poniedziałek jestem umówiona na wizytę i ona twierdzi, że do tego czasu raczej się nic nie wydarzy...czuję się jak chodząca bomba zegarowa - ale jest jeden korzystny aspekt sytuacji - mój mąż nigdy tak szybko telefonów ode mnie nie odbierał jak teraz:):) Miłego dnia i odzywajcie się czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Cześć dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Była w szpitalu wię nie miałam dostępu do kompa... Moje szczęście nadal żyje-a to ogromny sukces po tym jak miałam MEGA krwotok, potem przy 11mm zarodka 15cm krwiak!!! Krwiak się nie zmienił,ale dzidzia ma ponad 2cm... Lekarze nie dają mi szans na donoszenie od dawna... Po krwotoku umieścili mnie na ginekologii bo myśleli,że po takiej utracie krwi nic już nie zostało...a...okazało się,że serduszko bije! i tak sobie bije już 11tyg... JEst mi strasznie ciężko,bo gdyby chociał powiedzieli,że jest lepiej...a tu nic... Ja jednak wierzę! Mam pytanie: macie może jakieś materiały o krwiakach w macicy? Potrzebuję lektury......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mininadia - KOCHANA!!! Ja też wierzę, że jednak wszystko będzie dobrze - Twoje dziecko ma wielką siłę przetrwania:) - tak naprawdę musi być bardzo silne. Cuda się zdażają:) Skoro już 11 tygodni udało Ci się tą ciążę utrzymać... Miałaś dokładne USG maluszka - czy wszystkie narządy rozwijają się prawidłowo? Będę się za Was modlić...odzywaj się i pisz do nas co u Ciebie. I oczywiście spełniaj wszysktie polecenie lekarza - jeśli musisz leżeć to leż plackiem, jeśli musisz być w szpitalu to ani chwili się nie wahaj. Ja wierzę, że Wam się uda, wbrew wszelkim opinią.🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
Usg robili mi już chyba z 8 razy... Maleństwo rośnie, widać,że serduszko pracuje prawidłowo... Niestety martwię się bardzo o to, by dzidziuś był zupełnie zdrowy, żeby nie groziło mu niedotlenienie.... Jejku...Ten koszmar trwa juz kilka tyg... Brakuje mi już sił... Czuje sie nieźle, leżę i nie tracę nadziei...niestety ten paniczny strach o zdrowie maluszka nie daje mi spokoju.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mininadia trzymaj sie!! jestem z Tobą:*i wierzę, że z dzidzią będzie wszystko dobrze silna jest pewnie i da radę przetrwać!!:* Doris czekam na Maleństwo i wieści:-) dziewczyny, a przede wszystkim Ty Doris.. mam pytanie, bo strasznie się poschizowałam..w okolicy gdzie \'pod skórą\' znajduje się jajnik zrobił mi się niby guzek wielkości ziarna grochu..myślałam że zejdzie, a dzisiaj rano wstaje i nad nim zrobił się jeszcze jeden większy:/ co to może być???!!! ostatnio zaczęłam więcej ćwiczyć, nie wiem czy to może mieć z tym związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - a może to węzły chłonne powiększone? Boli Cię to? Co dokładnie nazywasz okolicą jajnika - w pachwinie? Bo jeśli tak, to albo węzły chłonne - w tej okolicy często się powiększają np. po depilacji i podrażnieniu (taki mały stan zapalny się robi), a może to wrastające włoski? Napisz coś dokładniej, bo trudno się wypowiedzieć... U mnie nadal nic nie zapowiada porodu, widocznie małej jest dobrze u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemJAKAjestem............
Jak mam to rozumieć?:( : Od stycznia b. r. mój cykl uległ wydłużeniu z 30 na 32 dni, ale w 30 i w 31-szym dniu zawsze było brązowe plamienie.Od maja wyglądało to tak: 13, 14. 05- plamienie 15.05-pierwszy dzień miesiączki ( krew) 05.06- plamienie 10.06-plamienie rano, wieczorem krew, miesiączka 11, 12, 13, 14. 07- plamienie (jedna kropka) 15.07- dosyć dużo brązowej mazi, po południu z różowym śluzem 16.07- rano zauważyłam w WC, że "coś" mi "wypadło"- 3 (wielkości 2zł) kawałki tkanki(?), w ciągu dnia pojawiło się bardziej czerwonawe plamienie (po południu zrobiłam test ciążowy płytkowy, na którym była widoczna druga, blada kreska- w ulotce było napisane, że blada również potwierdza ciązę- jak mniemałam juz poronienie) 17-19. 07-plamy brązowo- czerwone(malutkie skrzepiki, niteczki czerwone; niewielkie ilości jasnej krwi) 20-23. 07- minimalne plamienie (brązowe) Od 24 do 30. 07 ogólnie nic się nie działo-smutek i nic poza tym, ale od 31. 07 nasiliły się objawy tj. bolesność piersi i sutków (są coraz większe),napięty i wzdęty brzuch- lekko powiększony i wciąz rośnie, częste sikanie (dziwne bo i w nocy), zaparcia, czasem lekko mnie mdli... 4. 08. zrobiłam kolejny test- jednak pokazała się tylko jedna kreska. Co o tym sądzicie?:( Chciałabym żeby to była prawda:( Piewsze dziecię ma już 7,5 roku. Acha... u lekarza nie byłam:O -nie chcę się rozczarować(?)sama nie wiem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris hmm wygąda to jak guzek pod skórą i jest w pachwinie. moja mama mówi, że to od tego, że ostatnio dużo jeździłam na rowerku treningowym. jak narazie nie zniknęło, a obok zrobił sie drugi mały guziczek, próbuje się powstrzymać i nie ćwiczyć, ale ciężko mi to idzie:-P zobaczymy co będzi ejutro:-P a poza tym..opowiem Wam coś..:-P to mogło zdarzyć się tylko mnie hehee..pojechałam z Kochanym na zakupy i w sklepie coś mnie ugryzło w udo, dodam, ze byłam w długich dżinsach dość opiętych. wsadziłam rękę w nogawkę i wyciągnęłam żądło:-D później machnęłam nogą i z nogawki wyleciała martwa osa:-P hahahaha śmieszne było do czasu, bo jestem uczulona:-P na szczęście już po 5 dniach schodzi mi opuchliozna:-P haha to trzeba se z takim talentem urodzić, bo jak osa tam wleciała to ja nie wiem do dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka faktycznie dosyć nietypowa historia z tą osą:) Dobrze, że nic Ci się nie stało, a jak tam okresik? Może urlop zadziałał i już nie będzie?:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:D:D:D Maleńka no to ładnie z tą osą. jestem Jaka jestem radzę wybrać się do ginekologa i tam wszystkiego się dowiesz. Doris łatwego i szybkiego porodu życzę :D:D:D Maleńka trzymam kciuki za brak okresu:D:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wczoraj nie mogłam zasnąć..tak sie zastanawiałam..czy wy też już czasem sobie myslicie, że nie uda Wam sie w ogole zajść w ciąże.. że może jesteście bezpłodne? macie takie myśli? Eszirka..pierwszy cykl bezstresowych starań mieliśmy, ale boję się że znów nic z tego..od kilku dni mam już powiększne piersi , a okres jak już, to dopiero koło 14stego powinien być..co bedzie to będzie.. Riterka, a u Ciebie co słychać? kurcze jak ja bym chciała, żeby mi już ładnie brzuszek rósł..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..prześladują mnie osy hahahaha.. własnie zjadłam pączka w dżemie znalazłam główkę osy.. a reszte to chyba zjadłam:-P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×