Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Eszirko własnie chodzii o to, że przez ostatnie dwa cykle to było wszystko jak w zegareczku:-P tylko nie wcześniej..dlatego mam straszny mętlik.. już 4 dzień dzisiaj. Każdy dzień = większy uśmiech na twarzy;-) czekam do poniedziałku minie tydzień i wtedy zobaczymy:-) a jak u Ciebei zdróweczko? dzidzia rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy test zrobiłam w 28 dniu cyklu, a następny w 33 dniu... Oba wyszły pozytywnie, ale możesz wierzyć lub nie-zapomniałam odczytać pierwszy wynik... :) Po prostu zrobiłam test i bałam się na niego patrzeć-więc wyszłam z łazienki i...zapomniałam sprawdzić po 5min... Wróciłam po godz i gdy zobaczyłam słabą drugą kreskę-doszłam do wniosku,że to po prostu reakcja chemiczna, poza tym piszą ,aby nie czytać wyniku po upływie wskazanego czasu... Więc zlekceważyłam go i poszłam zrobić beta Hcg... Wynik bety był negatywny (o,6)... Było nam smutno gdy razem otwieraliśmy kopertę z wynikiem,ale cóż... Dni mijały, a okresu nie było... Zrobiłam drugi test i nie było już wątpliwości... :) Akurat mój mąz tego pamiętnego dnia wrócił z delegacji z Włoch i miał niesamowitą niespodziankę... :) Malenka, kobieto zrób ten test i nie męcz nas już!!! Im szybciej się dowiesz tym lepiej... Ja zrobiłam test 22.06, a 25 dostałam krwawienia... Gdybym nie wiedziała o ciąży uznałabym to za okres, nie trafiłabym do szpitala i być może nie byłabym nadal w ciąży... Warto wiedziec i mieć więcej czasu na radość... Z całych sił trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam teraz coś o sobie: PO RAZ PIERWSZY DZIŚ JAKIŚ LEKARZ STWIERDZIŁ,ŻE MAM SZANSE DONOSIĆ SWOJE MALEŃSTWO!!! Powiedział,że ciąża jest okazała, wszystko prawidłowo a skoro to już 13tyg to wszystko powinno być dobrze!!! Czuję się jak nowonarodzona! Mam teraz więcej sił do walki... :) w pon lub wt zrobię usg i zobaczymy czy ten paskudny krwiak się nie zmniejszył.... :) Życzę miłego dnia mamuśki !!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mininadia🌼 nawet nie wiesz jak mnei ucieszyło co naisałaś o swoim Maleństwie!! trzymam kciuki za Ciebie. musisz być teraz silna dla niego!! a jak zrobie test dam Wam znać;-) dzisiaj dopiero 4 dzień nie mam okresu wolę jeszcze 3 poczekać bądż mininadiu cierpliwa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna jesteś!!! ;P Tak stresować biedne ciężarne....;) Cóż...to czekamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam test:-P nie wiem jak długo wytrzymam z nim w opakowaniu fabrycznym:-P kurcze ale pogoda jestem ciągle zmeczona i zasypiam na stojąco;/:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka25
Witam was:) Mam takie pytanie: czy po nieco ponad 4tygodniach od zaplodnienia bedzie juz widac dzidziusia na USG? takim dopochwowym? Bo robilam 2testy na beta hcg ( ujemnie wyszlo oba) ,ale objawy mam wszystkie,wiec moze jednak...Tylko nie wiem czy jest na razie sens isc do ginekologa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodek
Witam Was wszytskie! Niom niestety ja dostałam okresu,troszke ze spoznieniem,ale jednak.no nic bedziemy sie dalej starac.wszystkim pragnącym miec dzidziusia jeszcze raz zycze powodzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodek
ma-lenka podziwiam Twoją cierpliwosc.ja juz bym zrobila ten test z samego rana :), ale rozumiem tez ze sie boisz. niemilo jest sie rozczarowac. trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodek to fakt-niemiło..zwłaszcza, jak tak bardzo się pragnie tego dziecka:-) zosienko, a konkretniej jakie objawy? a ja własnie wstałam..przespało mi się dwie godzinki:|:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka25
Hm,moze przesadzilam z tym "wszystkimi",ale - mam powiekszone piersi i troche bola mnie, no i bol podbrzusza,dosc mocny,caly czas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodek
k*** a gdzie Ty sie podziewasz>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy zakłady czy malenka rano zrobi test... ;) Oby...... Jeśli chodzi o usg to będzie już widać pęcherzyk, ale bez środka wię to zupełnie mija się z celem! Pęcherzyki bywają puste, poza tym niewarto robić tego badania jeśli nie ma wskazań... Proponuję poczekać do 6-7tyg minimum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane, malenka co z tym testem?:) A co do tego usg w 4 tyg, to ja też nie polecam, tzn ja tak właśnie miałam i było widac tylko pęcherzyk, jak poszłam w 6 tyg to było już widac malutką dzidziusię:) Proponuję poczekać:) U mnie wszytsko dobrze, szykujemy się do przeprowadzki:) Maluch kopie głównie wieczorami, \"nocny Marek\" z niego, nie wróży nam to dobrze na przyszłość:) Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki:-P więc zrobiłam przed chwilka..wyszła jedna grubaśna krecha.. i druga taka że prawie jej nie widać, na dodatek pokazała się po 6 minutach a wynik powinno sie niby do 5 odczytywać:/? więc jak mam to rozumieć?:-P nigdy wcześniej ani śladu nie było po drugiej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malenka, moja druga kreska też była bardzo blada, taka że łudziłam się że jej tam nie ma:P. I moja też pokazała się nie od razu, ta pierwsza na początku szybko, a ta druga tak leniwie :) Więc myślę, że można zacząć Ci gratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira mówisz poważnie:> bo ja tak bardzo bym chciała ze wydaje mi się ze sobe ją wyobrażam..:-P kurcze.. nie wierzę w swoje szczęście:-P czekam na narzyczonego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc podczytuje tu troche,mam taki sam problem. we wtorek zrobiłam test pierwsza krecha pojawiła sie od razu a ta druga po 10minutach i tak cholernie jasna ze sama niewiem? dzisiaj mam 33 dzien cyklu,przewaznie mam 30 - 34 i niewiem co mam myslec? mam sie juz cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja tak chociaz troche wyraznie? bo ja musiałam ten test wziąsc tak z bliska i wtedy cos zobaczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem,kiedys mi sie spozniał 38 i nic niebyło. ale juz myslałam ze to to bo mnie bola piersi i sutki cholernie,ale przeczytałam gdzies ze to sa skutki brania luteiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenko, jeśli pojawiła się tak druga krecha taka,że widać ją choćby minimalnie-ale faktycznie jest-to praktycznie nie ma możliwości,żeby wynik był błędny!!! Jest to pole nasączone substancją,która zmienia kolor WYŁĄCZNIE poprzez styczność z odpowiednią ilością Hcg,co u zdrowej kobiety nie biorącej wymyślnych hormonów jest obecne WYŁĄCZNIE w przypadku ciąży! Testy mogą mylić wynikiem negatywnym,ale nie pozytywnym... Jeśli możesz, to zrób dla pewności jeszcze jeden zanim powiedomisz szczęśliwego tatę, bo będziesz bardziej wyluzowana i pewna tego co mu mówisz... :) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to ten test Quick vue jest chyba najczulszy... :) Serio, to nie tylko moja opinia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mininadia 🌼migotka🌼ja robiłam jakiś presto, bo innego w aptece nie było.. chyba sezon na ciąże:-P już wiem od czego mnie tak mdli od wczoraj i sałbo mi jest:-P a tatuś już wie bo byłu mnie.. za tydzień wybiorę się do ginekologa i zobaczymy co będzie i co powie:-) czekamy z niecierpliwością:-D tymczasem jestem chyba najszczęśliwszą kobietą pod słońcem-oby sie test nie mylił:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się razem z Tobą!!! Tyle się już wyczekałaś... Dbaj teraz bardzo o siebie, bo to zaprocentuje!!! Dużo pij, zdrowo się odżywiaj, zero alkoholu, papierosów, nie dźwigaj, itp...a jakoś w kwietniu będziesz scęśliwą mamusią zdrowego dzieciaczka!!! :) ps. kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lipca:> jakby urodziło sie w kwietniu, to by było cudownie:-) papierosy już maxymalnie ograniczyłam, a w sumie to rzuciłam:-D w końcu zdrowie Maleństwa najważniejsze:-D wody piję co niemiara, bo suszy jakoś:-P tylko słabo mi co chwila.. i mam mroczki przed oczami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli termin porodu ma Pani na 22 kwietnia 2007r.(tak Ci powie lekarz....i,że jesteś teraz w 5tyg ciąży, choć brzmi to abstrakcyjnie... :) dokładnie jutro kończysz 5 tyg...) GRATULUJĘ ! ;) A jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×