Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

witaj Eszirko:-)zrobię teścik płytkowy, a późneij do gina. zreszta jeśli zadzwonie do niego teraz to i tak przyjmnie mnie za około dwa tygodnie;-) więc sobie lepiej szybko zagrzać miejsce:-P tak folik trzeba będzie kupić.. a powiedzcie mi co z jazdą na rowerze? ja uwielbiam na rowerku stacjonarnym jeździć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam od pocztaku bez srodka 1. paierosy w ogole radzilabym odstawic poogladaj sobie film jak reaguje dzieciatko gdy matka sie zaciaga dymem...ja widzialam kiedys jak kopie nogami nie mogac sie uwolnic od tego paskudztwa po 2. sadze ze można Ci gratulować :) Moim zdaniem to spanie popołudniami mowi samo za siebie a moze sie myle ja przez 1 miesiac godzina 16 zasypialam gdzie popadło :) powodzenia PS.tez mieszkam niedaleko ale bardzie w strone Bielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super macie topik i tyle w nim uczuc.Chcialam wam tylko zyczyc zebyscie wszystkie urodzily zdrowe dzidzie. powodzenia i duzo sil zycze mininadi i jej malenstwu. Niech szybko rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzatka dziękuję;-) i Tobie również tego życzę:-) Kasia S. ja jakieś 20 km od Bielska;-)nie palę. Stanowczoo rzuciłam- nie po to tyl enerwówki było i stresów, żeby zajsć w ciążę, żeby teraz to niszczyć! u mnie samopoczucie wspaniałe(jak narazie, bo wczoraj to co 5 min się zmieniało.. łzy leciały z oczu a ja się śmiałam, bo nie wiedziałam dlaczego:-P) mdłości troszkę są, ale jak coś zjem, no i co dziwne-wieczorem:-P poza tym to senność..przeogromne zmęczenie momentalnie napadające na mnie:-P i kłucia w podbrzuszu, ale to chyba znak że Maleństwo rośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja dokładnie jakies 11km tylko nie pisz gdzie mieszkam :P to co jednak to juz pewne sprawdzilas testem??? sadze ze jak Ci sie chce spac to z pewnoscia...chlopkak juz wie>??? wychodzisz za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka gratuluję wspaniała wiadomość :D:D:D:D:D Doris grayuluję córeczki:D:D:D:D Chwilkę mnie nie było a tu takie dobre wiadomości:) Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślności:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka23
Ma-lenka20 gratuluje dwoch kreseczek.ciesze sie razem z toba.dbaj teraz o siebie i odpoczywaj :-) pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:-) ale jeszcze nie byłam u ginekologa i nic 100% nie wiem:-P słodkich snów zyczę dziwczyny i trzymam za Was kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:-) wiecie co zaczynam wierzyć w to, co kiedyś przeczytałam, że kobiety w ciaży szybko chodzą spać ale też i szybko wstają:-P ja zmykam umyć mamie auto:-) młego dnia życzę:-) odezwijcie się co tam u Was dziewczyny:-)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane - widzę,że dotarła do Was informacja, że w końcu po długich oczekiwaniach urodziłam moją córeńkę. Miała 57cm i 3460g więc całkiem spory noworodek:) Przesłałam Wam na maile link do zdjęć z mojego porodu-mam nadzieję, że te adresy, które się wyświetlają po wejściu na wasze niki są dobre - jeśli nie to poprzesyłajcie Sobie nawzajem mojego maila - bo ja nie wiem kiedy znowu będę mieć dostęp do netu - przeprowadzam się do mamy, a u mnie zaczyna się remont. Maleńka - super, serdeczne gratulacje:) trzymam kciuki,żeby ginekolog potwierdził:) Mininadia - za Was też calutki czas trzymam kciuki i zaraz poproszę Alicję żeby też potrzymała:) Ja również wierze,że skoro już tyle przeszłaś to uda Ci się donosić ciążę! Pozdrawiam Wszystkie Stare i Nowe Osoby na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Doris:-) widzę, że szczęsliwa:-)niech Ci dzidzia zdrowo rośnie:-) ja dzisiaj zrobiłam w obecności mamy drugi test i wyszżły dwie grubaśne krechy:-) zaczynamy załatwiać sprawy z weselem związane:-)jestem taka szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia19
mam pytanie... wczoraj powinnam dostac okres.Zawsze mam regularnie co 28dni.nie dostałam wiec zrobiłam dzis test wyszedł negatywnie. A okresu jak nie byo tak nie ma....ani wogole nie czuje jakby sie zblizał zawsze mam straszne bole brzucha a tu nic czuje sie poprostu normalnie,zadnych omdlen, wymiotów zgag.Nic!Jak to czesto piszecie, ze macie juz w 1 czy 2 tygodniu jakies objawy ja nic zero A mierzyłam dzis temeraturke rano i miałam 37.5 czy moge byc w ciaży??? czy test mogł sie myliś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałaś w którym dnu cyklu jesteś..odczekaj 3 dni od daty w której powinnaś dostać okres i zrób test, później najwyżej kolejny po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia19
prosze pomóżcie.... moze któas sie zna na tych sprawach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dziękuje za zdjęcia, Alicja jest śliczna i ma sliczne imię:) ! A jakiego masz męża przystojnego, no proszę:) ! Buziaczki dla Ciebie i maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to malenka gratuluje!!! Kiedy slub? Co na to wszystko nażeczony cieszy się nareszcie z sukcesu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka gratuluję🌼.Jestem z grudniówek, ale czytałam o Twoich długich starankach. Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka i radości w oczekiwaniu na maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu narazie rodzice coś mówili o pażdzierniku.. w końcu, w dużej mierze zależy to od nich, w końcu pieniążki na to wykładają:-P czekamy teraz na odzew rodziców narzeczonego..zobaczymy jak to będzie. Wanka dziękuję:-) i również życze duużo zdróweczka i pięknej dzidzi w grudniu zdrowej i dużej;-) Ehh miałam dzisiaj stresujący dzień- mówiliśmy rodzicom o ciąży.. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale tego załatwiania... ciągłe atanie i załatwianie tu ksiądz tu orkiestra.. a babcia się posiąść ze szczęścia nie może:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malenka pamiętam jak my latalismy po urzędach, po salach, żeby zobaczyć terminy i menu itp:) Miałam już dosyć tych przygotowań, ale szybko zleciało i teraz miło to wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje male-nka :) łzy cisną się do oczu tylko teraz to ja już niewiem, czy z radości z zazdrości ;) eh szczęściary ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Malenka - wiedziałam,ze się uda:) Ale się cieszę, że TY też będziesz mamusią - co ja piszę już jesteś:) Nawet się nie obejrzysz jak szybciutko ten czas zleci i będziesz tulić Swoje maleństwo. k*** - ja oczywiście trzymam i za Ciebie kciuki - na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌻 ojej ale sie u Was pozmienialo... przedewszyatkim garatuluje Ci doris córeczki (ale to zleciało) malenka nie wierze, wyprzedziłaś mnie :-(, Strasznie sie ciesze ze ci sie udalo :-) gratualcje, ❤️, duzo zdrowka , trzymaj sie cieplusio :-) u mnie bez zmian.... narazie,,,, porobiło mi sie troche komplikacji , pradwopodobnie po tym poronieniu i łyzeczkowanie (co bylo rok temu) choc mi sie wydaje ze troszke duzo vzasu minelo... lekraz stwierdzil ze mam zapalenie macacy , dostalam jakis krwwien i dal mi aantybiotyk!! miesiac temu okres spoznial mi sie 3 tyg, juz bylam prawie pwena ze to ciaza ale okazalo sie jednak ze nieeee... znow bralam luteine :-( no i pozniej sie okazalo wlasnie zapalenie... nic z tego nie romumiem.... lae mam nadzieje ze teraz sie wszytsko unormuje!!! ja to mam pecha no nic..... jeszcze raz gratulacje!!!!!!! 🌻doris ja tez chce zdjecie :-) pozdrawiam PS teraz nie mam zabardzo czasu do was pisac bo nie mieszkam w domu tylko u chlopaka , a internetu sie jeszcze niestety nie dorobilismy, :-( zaniedlugo sie znowu odezwe, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) chciałabym móc dać Wam troszke tej mojej fasoleczki żebyście posadziły sobe w brzuszku..ja wierzę, że i Wam się wkońcu uda, w końcu jak pisałam, na to musi przyjść czas Ten u góry wie, kiedy kogo kolej:-) Doris nie dostałam jeszcze zdjeć:-P czekam;-) Kamila23 nie wiem co mam Ci napisać. długo Cię tu u nas nie było i takie rzeczy sie porobiły:/wylecz sie a później do działa i staranka z całych sił, a zaoowocują:-)trzymam kciuki i dziękuję za gratulację:-) k*** tuę mocno i rónież kciukam przestanę jak się uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj malenka jak się czujesz? jeśli to nie tajmnica, powiedz jak zareagowała rodzinka? Pewnie góra radości?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×