Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

hehe:-) chciałabym to usłyszeć już dzisiaj:-P cykle miałam strasznie róznie, ale ostatnie dwa -co do godziny 30 dniowe:> 22 kwietnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli 30 dniowe to wg. metody Naegelego do 22 kwietnia dodaj 2 dni... czyli 24 jest najbardziej prawdopodobny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale się cieszę:-D nawet mdłości mi nie przeszkadzają, bo taka szczęsliwa jestem:-) w końcu nas Bóg wysłuchał:-):-D:-D:-D:-D dziewczyny przesyłam starnkowe pozytywne fluidy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na słonia to ja raczej nie wyglądam ..chyba?:-P eh dziękuję Ci Aniu za to, ze teraz ze mną tu jesteś:-)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo nawet w jakimś stopniu kształtem przypomina postać :), jest w pęcherzyku (to to cemne kółko w którym widać dzidzię) a ta duż plama okalająca ten pęcherzyk to niestety ten mój nieszczęsny krwiak...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest w kształcie jakby księżyca... Natomiast z drugiej strony, jakby nad nim jest drugi krwiak (na górze) znacznie mniejszy,ale obydwa otoczyły moje maleństwo... :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a nie idzie tego jakoś usunąć?? ale sama wiesz, ze Maleństwo jest silmne:> Ty za to teraz musisz jeszcze bardziej uwazać na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewiem co myslec,bo we srode byłam u gina po zwolnienie i tak przy okazji mowi do mnie zbadam pania,mozliwe ze nic niezobacze ale tak dla pewnosci. i nic niezobaczył ale powiedział ze to niewyklucza ze jestem w ciązy,ale jakby cos było to juz 4 tydzien by sie zaczął,wiec to mozliwe ze mół jeszcze nic niewidziec? troche namotałam i niewiem czy sensownie pisze ale poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minadia trzymam kciuki za twoje malenstwo. teraz i ty malenka musisz sie oszczedzac,gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie dziękuje:-) jak bedzie wszystko pewne to powiem:-) migotka nie wiem co mam Ci powiedzieć.. sama muszę iść na USG i się przekonać czy naprawdę mi się udało.. może idż do innego lekarza niech Cię zbada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze do najlepszego lekarza w moim miescie i naprawde to jest dobry lekarz,poczekam do niedzieli i zrobie jeszcze jeden test,ale niewiem czy tak długo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjuje moze mi sie wszystko przewidziało,mąż mowi ze cos tam widział ale jakby nic...eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, co przeżywasz, ale postaraj sie wytrzymać! wiesz.. ja się śmieję, że ktoś musiał urodzić, żebym ja mogła zajść.. zaczęsliśmy sie starać, jak koleżanka zaszła w ciążę. wczoraj urodziła synka.. a ja dzisiaj się dowiaduję, że być może za 9 miesięcy ja zostanę mamą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka to wg wstepnych wyliczen mamy w tym samym dniu termin :D ja tez 22.04.07 sobie wyliczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko jeśli mamy spróbować Ci pomóc to napisz coś więcej... Ważny jest termin ostatniej miesiączki.. Lekarz na tym etapie ma małe szanse na wyczucie ciąży w badaniu zwykłym... Na pewno powtórz test, to podstawa.... Do Malenka: Wiesz, ja żyję już z tym 7tyg...i chyba nauczyłam się go akceptować (przynajmniej dopóki nie zniknie, choć modlę się o to każdego dnia...) Dziś znów dostałam plamienia, ale dość małego... Idę w poniedziałek na usg i zobaczymy... Stres jest bo to już czas na przyklejenie łożyska,a nie wiemy czy przez tego krwiaka będzie miało gdzie się przykleić......... Więcej już jednak zrobić nie możemy... Mam super lekarza, robię wszelkie możliwe badania...i nie tracę nadziei... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja jest najważniejsza, chociaż myślę, że nie powinnaś się stresować- wiem łatwo pisac:/ dzieciaczek walczy o przetrwanie, a Ty chcesz go bardzo, więc to już wiele! dobrze, że jesteś pod opieką lekarza:-) Ja Ci życzę jak najlepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I...wzajemnie! :) Uciekam, bo mam na dokładkę umierającego psa i muszę nakarmić go strzykawką... Niestety wszystko się nawarstwiło... To 4 letnia Bernenka... Z dnia na dzień znika w oczach,a 4 lekarzy i jeden Profesor którzy ją oglądali nie wiedzą co jej jest... Ja to mam szczęście jak Żyd w okupacji....Ech.... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za was wszystkie trzymam kciuki i za siebie też,choc nieweim cos brzusio pobolewa mnie jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobrek:-) jaktam Aniu dzidzia rośnie? mnie wieczorem męczyły straszne mdłości:/ ale warto przecierpieć:-D miłego dnia życzę:-) ja dzisiaj imprezuję-bezalkoholowo oczywiście:-), bo tatuś ma dzisiaj urodzinki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina20
cześć, podczytuje was od jakiegoś czasu i postanowiłam pogratulować ma-lence... kochana gratulacje!!! Jeśli chcesz mieć już 100% pewności zrób w laboratorium test beta hcg jak otrzymasz wynik to po 24 godzinach dobrze jest zrobić drugi żeby sprawdzić czy hormon hcg prawidłowo wzrasta :-) A jeśli chodzi o ciąże to ja staram się już 18 miesięcy :-( i nic... a niby wszystko jest w porządku... no ale w tym cyklu mam nadzieję bo spóźnia mi się @ już 6 dni!! a miałam potwierdzoną owu :D:D tak więc mam nadzieję ale boję się zrobić testa... cyce bolą od tygodnia, kłuje mnie coś w podbrzuszu i też ciągle bym spała... ale na te dolegliwości biore poprawke bo już nie raz wprowadziły mnie w błąd :-( pozdrawiam i życze dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek o 17:30 idę na usg i zobaczymy... Jestem dziś jednak załamana... Wahamy się z mężem czy przypadkiem nie uśpić suni... Mówiłam,że jest chora... 3tyg leczenia, ponad 2000zł już poszło, a jest coraz gorzej... Już sama nie wiem... Myślę,żeby może jeszcze powalczyć do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejć:-/sama bym miała wielki dylemat Aniu..:/ zwłaszcza jak do psiska jesteście przywiązani.. daj znać jak na USG było:-) i głowa do góry kochana🌼 Katarina20 widzę, że jesteś w moim wieku (20 latek)-mam rację? my staraliśmy się 9 miesiecy..i wydawało mi sie, że to wieczność. gratuluję cierpliwości:-) skoro okres Ci się spóźnia 6 dni to biegnij po test:> mi też dzisiaj mija 6 dzień.. a wciąż się boję, ze jednak mi się wydawało z tą ciążą i że dostanę okresu jeszcze:-P a przecież to niemożliwe:-P testu krwi nie będę robić, dzwonię w poniedziałek do ginekologa i będę się umawiać na wizytę:-)on mi dokładnie powie na czym stoję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, malenka widzę, że jesteś w cudownym humorze bardzo się cieszę:) A co do pewności i potwierdzenia ciąży u gina, to nie masz się co spieszyć , lekarz i tak potrafi wykryć dopiero ok 6 tygodniową ciąże, więc jeszcze musisz poczekac:) Na razie proponuję teścik krwi, albo jeszcze jeden płytkowy dla pewności, no i oczywiście kup sobie folik ( jest bez recepty, możesz też kupić witaminki Prenatal - też bez recepty) i dbaj o siebie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×