Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość m - a - ł - a
ja tez robie ta druga wersje ale o efektach nie moge jeszcze nic powiedziec. A co do pytania : tak, lewy lokiec do prawego kolana i odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondii
oo fajnie to ja 5 cwiczenie wogule inaczej robilam ... nie no lajt... ej mam zaczynac od nowa?? yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K O T K A
ja już jestem w 6 dniu i musze Wam poeidzieć że pierwszego dnia doznałam szoku- miałm piekny brzuszek , ale potem nie wiem czemu zrobił sie wiekszy nie wiem może to ta opuchlizna o której wiekszoś wspomina ...napiszcie jak to jest u was POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K O T K A
ja już jestem w 6 dniu i musze Wam poeidzieć że pierwszego dnia doznałam szoku- miałm piekny brzuszek , ale potem nie wiem czemu zrobił sie wiekszy nie wiem może to ta opuchlizna o której wiekszoś wspomina ...napiszcie jak to jest u was POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
dont łory kotka też mi spuchł brzuch, chociaż na początku był całkiem płaski, teraz już jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam wszystko od nowa, bo cale to ćwiczenie robiłam nie tak. Powiedzcie mi jeszcze jedno - jak opuszczacie nogi, to umiecie je utrzymać? Ja próbuje, ale potem nisko nad podłoga nie potrafię ich utrzymać i z hukiem lecą na dół. :o Pewnie niedługo sąsiadka przyjdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbo9
ej dziewczyny trzeba podnosic część piersiową kręgosłupa a lędźwiowa pozostaje na podłodze,tzn. podnosimy tylko barki tak? A moze ja inaczej nie umiem sie podnieść bo podnoszę albo same barki albo siadam na pupie nie dotykając plecami podłogi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak odszukac
te Cwiczenia na tej stronie za odpowiedż serceczne dzieki http://www.sfd.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipo
no ja tez nie moglam znalesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2201855
witam wszystkie jestem tu nowa :D cwicze od 4 dni pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliaska
U mnie 18 dzien. Polecam. Robie juz od 2 miesiecycala mase "zwyklych" brzuszkow, ale dopiero po tej 6-tce czuje, ze mam miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K O T K A
jestem już w 10 dniu dalej mam opuchliznę, ale już wogóle sie nie męcze przy tych ćwiczeniach. staram sie utrzymywać napięcie mięśni ale nie tak długo jak na początku bo przeczytałam ze trzeba sie zmieścić w 25 minutach. na zakwasy polecam wszystkim joge- ćwicze dodatkowo i jestem zadowolona:):) P.S. Do iś- czy ta opuchlizna zejdzie z czasem robienia ćwiczeń czy dopiero jak to wszystko skończe???dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schne - mnie kręgosłup tak bolał, że po dwóch tygodniach zrezygnowałam. Pewnie coś robiłam źle, więc zaczęłam jeszcze raz. Wczoraj był dopiero czwarty dzień, ale na razie jest wszystko w porządku. Wydaje mi się, że za mało dociskałam odcinek lędzwiowy do podłogi, stąd ten ból. Może u ciebie jest taka sama przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
kotka- opuchlizna zejdzie po zakonczeniu szóstki, przez caly czas robienia cwiczen bedziesz miec nieco wzdety brzuch. No i zle jest ze skracasz czas napiecia miesni, zamiast tego powinno sie skracac czas podnoszenia i opuszczania plecow i nog.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondii
Yhh ja tez mam opuchlizne i powiem wam ze jestem niezle zmeczona po tych cwiczeniach!! mam 6 dzien juz, a robie czasem troszke wiecej niz powinno byc ;) mam nadzieje ze efekty beeeda hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2201855
a myślicie, że te ćwiczenia są skuteczne na fałdkę poniżej pepka? nie moge się tego pozbyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Do dziewczyn, które ćwiczą szóstkę: Ćwiczę Weidera od 19 dni i bardzo mnie martwi, że nie widze zbyt dużych efektów. Owszem, brzuszek jest odrobinę bardziej płaski, ale mięśni nie widac. Wydaje mi sie, że ćwiczenia wykonuje zgodnie z instrukcją. Chociaz dziwi mnie to, że wcale sa dla mnie juz takie ciezkie. najtrudniejszy był początek - bolała broda i szyja. Teraz te bóle już przeszły, wiec koncentruje sie bardziej na miesniach brzucha. Jednak tylko podczas pierwszej serii, czuję, że naprawde pracują. Podczas drugiej i trzeciej juz tak bardzo nie czuje, choć staram sie trzymać 2-3 sekundy maksymalnie jak moge. Wiem, że ćwicze troche za długo. Wyliczyłam, że powinnam ok. 14 minut, a ćwicze jakies 20. Cały czas staram sie skrócić czas ( "przejścia" między powtórzeniami oczywiscie). Moja kolezanka ćwiczyła razem ze mną 2 tygodnie i rzuciła to (wbrew moim namowom), gdyż uznała, że po zwykłych brzuszkach bardziej czuje miesnie i szybciej zobaczy efekty. Czy możecie mi doradzić, co powinnam poprawić? MOże coś robie żle albo czegos nie uwzględniłam? Z góry dzieki i pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
Ja jestem na etapie 18 powtorzen i tez nie widze wielkich rezultatow.Niektore dziewczyny pisaly ze juz po kilku dniach widza zarys miesni a u mnie nic.Tez podobnie jak ty w drugiej serii mniej czuje napiete miesnie a w trzeciej to juz w ogole nie wiem czy je napinam czy nie.Poniewaz nie moge zniesc bolu szyi podczas pierwszego cwiczenia postanowilam ograniczyc 6 - tke do 5 - tki go nie robic. Pewnie to zle ale i tak zawsze podczas tego cwiczenia bardziej czulam bol szui niz miesni.Wdaje mi sie ze nastepne cwiczenia sa zdecydowanie wazniejsze.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
miałam tak samo jak kasska. Moje spostrzeżenia po szóstce są takie: ponieważ sama nazwa i czas cwiczen wskazuje ze sa to cwiczenia aerobiczne, wiec przede wszystkim podczas ich wykonywania powinno nastepowac spalanie tluszczu z brzucha, a w drugiej kolejnosci wzmacnianie miesni jesli ktos ma otluszczony brzuch. Jesli zas ktos jest szczuply z pewnoscia nasatpi u niego wzmocnienie i wyrazniejsze zarysowanie sie miesni. Jesli chodzi o brak "czucia" podczas 2-3 serii, to mysle ze po prostu miesnie przestaja wtedy faktycznie pracowac i nie spinaja sie tak mocno jak na poczatku w zwiazku z tym nie czuc w ogole bolu ani napiecia (podobno po zrobieniu 2x30 powtorzen brzuszkow miesnie przestaja reagowac, wiec dalsze powtorzenia nie maja sensu). Na siłowni zawsze instuktor mi powtarzal ze cwiczy sie dopoki miesnie nie zaczna 'wiotczec", czyli przestaja pracowac, wiec szostka jest dla osoby ktora nigdy nie cwiczyla najlepszym sposobem zeby sie przefrosowac. Jak mi cos jeszcze przyjdzie do łebka dopisze. Na razie to tyle ppaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻.. Juz nie boli mnie kręgosłup,na szczęście bóle przeszły.Jestem dziś przy 17 dniu.Wiem,że na to pytanie za wczesnie,ale tak się zastanawiałam,w jaki sposób utrzymuje się wyrzezbiony brzuch po zakończeniu treningu ?Ile razy i jak ćwiczyć ? Pozdrawiam:)).Udzieliłabym kilku wskazówek na Wasze pytania,ale nie jestem pewna,czy dobrze myślę,dlatego wolę milczęc niż zle doradzać..Trzymajcie się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny, Bardzo podobaja mi sie te cwiczenia, znaczy moze nie cwiczenia jak raczej te wasze opisane rezultaty :) tez chce je sprobowac, jednak dla 100 procentowej pewnosci prosze mi odpowiedziec...bo ja chyba juz zglupialam i zastanawiam sie co to jest seria i powtorzenia, hahah.. Wiec, w pierwszym dniu, wykonuje 6 powtorzen na cwiczenie 1, 6 powtorzen na cwiczenie 2...i tak dalej...tak? czyli 6 powtorzen na kazde cwicznie, i to sie kwalifikuje jako SERIA 1....prawda? Jezeli tak, to czy w cwiczeniu 1, 3, i 5 wykonuje 3 cwiczenia na jedna noge i 3 cwiczenia na gruga noge (total 6), czy az musze wykonywac 6 przyciagniec na jedna i az 6 przyciagniec na druga (total 12)...? Prosze mi odpowiedziec, bardzo mi na tym zalezy dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
yes w 1, 3, i 5 wykonujesz po 6 na jedna i 6 na druga noge na zmiane okfors, czyli raz ponosisz jedna noge raz podnosisz druga noge i to sie zalicza jako jedno powtorzenie, kapisz? natomiast w 2, 4, 6 podnosisz obie nogi na raz i wykonujesz to 6 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
---- > iś czy to znaczy ze jesli nie czuje napiecia miesni w 3 serii to nie ma sensu trzeciej serii robic? Jak mam wiec cwiczyc? A jak myslisz, co istruktor powiedzialby na to ze przestalam w ogole wykonywac pierwsze cwiczenie a pozostale robie normalnie.Bedzie to mialo jakis wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
wiesz skoro ktos rozpisal taki program to raczej wszystkie cwiczenia i serie maja sens. pierwsze cwiczenie tez nie podobalo mi sie wybitnie ale jakos przebrnelam przez to wszystko. Pierwsze cwiczenie mysle mogloby wygladac inaczej. Jesli boli cie szyja i broda to po prostu zaloz rece za glowe zeby ja podeprzec a ruch wykonuj tak jak w cw. 3 jesli nie chcesz zmniejszac ilosci powtorzen i obcizenia miesni. Mnie szyja bolala przez pierwszy tydzien mimo ze wczeniej robilam rozgrzewke i rozluznialam miesnie, po tygodniu praktycznie nie odczuwalam zadnego bolu szyi, wiec mysle ze i tobie to minie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
Dzieki, masz racje. 3-cie cwiczenie wykonuje bez problemu ale pierwsze jest beznadziejne.Myslalam ze z czasem przyzwyczaje sie ale nie bylo poprawy i dalam sobie spokoj. A co do trzeciej serii to dla mnie zaden problem ja wykonac tylko zastanawialam sie czy to ma sens - takie machanie nogami bez czucia napiecia miesni.Ale bede robic i wytrwam do konca.Moze kiedys te miesnie sie pokaza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Na pewno sie pokaza. Jak dzisiaj stalam przed lusterkiem, to wydawalo mi sie, że jednak coś sie pojawilo. :) A co do bolu szyi - mnie tez na poczatku strasznie bolalo, ale teraz juz przeslzo. Po prostu musicie wzmocnic rowniez te miesnie, żeby przestaly Wam dokuczac. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĆwiczącaaaSe
Cześć! Zaczęłam 6 Weidera, jest to dopiero mój trzeci dzień. Wyraźnie czuję, że moje mięśnie brzucha pracują - bo bolą:) Mam do Was pytanie: Jakie ćwiczenia przed i po 6 Weidera należy wykonywać? Czy należy mięśnie rozciągać przed? A po rozluźniać? W jaki sposób? Z góry dzięki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna uczuć
A po ilu dniach ćwiczeń zauważyłyście zmiany? tzn mniejsza oponka na brzuchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×