Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość blondii
Jak tam dziewczynki, brzuszki bola co ?Mnie wlasnie bola tylko w 1 seri potem juz nie ...! Mam juz 8 dzien i malutkie efekty widac ... a to motywuje zeby dobrnac do konca ;) Zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuka
podajcie mi 5 cwiczen na pozbycie sie lordozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegooo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
to cos z kregoslupem, ale co...? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
Witam dziewczyny! Właśnie naczytałam się na temat tej szóstki Weidera i dziś zrobiłam pierwszą serię (pierwszy dzień). Banalne się trochę wydaje ;p Nie wiem czemu, ale nie jest to jakieś powalająco trudne.Owszem trochę boli, ale to tak jak przy dużej ilości brzuszków. Na pewno robię dobrze, po uważnie przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i opisy zanim zabrałam się za ćwiczenia. Może jutro zmienię zdanie, jak poczuję zakwasy. :D Bo mam nadzieję że coś jednak poczuję. Ważne żeby zadziałało. Dam znać, jak mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2201855
Maqtka i jak? są zakwasy? Ja nie miałam za bardzo... dziś robię 10ty dzień. Czasami robię na zapas wiecej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2201855
dodam,że widzę dużą różnice, nie pamiętam kiedy ostatnio miałam brzuch w lepszej formie. Tłuszczyk znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaliczyłam siedem dni. Wczoraj pierwszy raz zwiększya mi sie ilość, ale widzę efekty i to mnie mobilizuje. Jeszcze nie widac mięśni, bo maskuje je tłuszczyk, ale jest go zdecydowanie mniej. :D Tak krytykujecie pierwsze ćwiczenie, a dla mnie to odpoczynek po szóstym, którego bardzo nie lubię. A dla urozmaicenia każda serię liczę w innym języku. trochę to jest mniej monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
Nie mam zakwasów ;) Ale jeszcze wczesnie, cwiczenia robilam wieczorem. Nic nie szkodzi z resztą. Tak zachwalacie, więc na pewno nie przerwę. Mam na brzuchu sadełko i od dawna próbowałam je zrzcucić. Ten zestaw wydaje się jakby specjalnie dla mnie ;D No i nie zajmuje dużo czasu. Może w końcu wstrętna oponka zniknie. Albo przynajmniej znacznie zmaleje. Super, że natknęłam się na ten temat! Powodzenia wszystkim cwiczącym życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
Do: 2201855 A to tak można "na zapas"? To znaczy, że robisz więcej niż wypada danego dnia, żeby potem nie robić... czy po prostu dodajesz do dziennego trenindu jeszcze troche, nie odejmujac z kolejnego? Bo ja zrozumialam, że to trzeba codziennie wg planu robic, bo to jest obliczone dla miesni, zeby byly ciagle napiete, ale zeby sie zdazyly zregenerowac...? (Ktos tak tu pisal) To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m - a - ł - a
Ja trzymam sie scisle tego planu bo nie bez przyczyn zostal on tak dokladnie opracowany.Mysle ze nie powinno sie robic wiecej niz wskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĆwiczącaaSe
Dziewczyny ponawiam pytanie: Jakie ćwiczenia przed i po 6 Weidera należy wykonywać? Czy należy mięśnie rozciągać przed? A po rozluźniać? W jaki sposób? Cwiczę od czerwca, ale niepokoi mnie, że tak z marszu robi się te brzuszki:-O Jakas rozgrzewka przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondii
Jak nie robie nic przed 6 ale po robie jeszcze inne cwiczenia tak sobie :P A nieraz robie np. 4 serie jak mi sie nudzi i mam czas ;) dziisaj 9 dzien ale tak mi sie niechce hehe, ale trza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
Ooo... zaczynam coś czuć :) Lekko, bo lekko, ale zawsze :p W końcu to dopiero sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2201855
cwiczę np. 3 serie rano i 3 serie wieczorem. chcę skończyć szybciej ten trening, potrzebuję szybkiech efektów... Pozwoliłam sobie zmodyfikować to wszystko trochę. Podejrzewam,że nie dam rady zrobić 24 powtórzeń (tak jak to jest od dnia 39). bede robiła mniej powtórzeń a więcej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina24
hej dziewczyny!!ja dzis zaczynam.97 cm w pasie po ciąży mam i sie nie dam.od dzis walcze z brzuchem.robie dzis pierwsze cwiczenia i wytrwam.ogolnie gruba nie jestem tylko brzuch....bede informowac o efektach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
katharina24: trzymamy kciuki! ;) Jak to się mówi - "w kupie raźniej" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina24
mam tylko pytanko do cw 2, mam te nogi na pogłoge położyc i znowu tak za każdym razem czy te 6 powtórzeń bez kładzenia nóg na podłoge.i cw 5 to sa normalne nożyce i wtedy napięcie brzucha utrzymac,wiec skad moge wiedzieć ze już jest 6 powtózeń w nożycach, raz machne i tojest raz???ciekawe czy to dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina24
tak wogle to trwao to z 5 minut, ale to pierwszy dzien i malo powtorzen w serii potem pewnie bedzie dluzej to trwalo, ah efektow juz sie doczekac nie mogee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K O T K A
cześć laseczki jak tam wasze brzuszki???:):)ja jestem w 14 dniu i narazie widze małe efekty ale wierze że to ta opuchliza je zasłania:):):)mam pytanko do tych której już skończyły całą 6-stkę: czy po tych ćwiczeniach znika ją tzw. boczki????bo ja mam z nimi największy problem....???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maqtka
Zwracam honor ;) Przy początku drugiej serii poczułam dziś, że jednak coś tu poważnie pracuje :D To mówicie, że kiedy pierwsze efekty widać? Po tygodniu? Pytanie szczególnie do tych osób, które miały / mają sadełko, tak jak ja. Bo zanim zacznie być widać jakiekolwiek mięśnie, najpierw trzeba tę oponę zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice belly-
Witam:-) Ja już niedługo za 4 dni skończę 6 i musze powiedzieć, ze mimo poczatkowego sceptycznego podejscia, teraz po ponad miesiącu ćwiczeń zmieniłam zdanie. I tu może napiszęco mi dała 6: - schudłam 5 kilo (ale dietka tez była:-) - nie mam odstającego brzucha (który miałam), ale fajny umięsniony brzuszek:-) - nie mam boczków:-) - mam wyraźnie lepszą kondycję (początkowo cieżko było, a teraz ćwiczonka to luzik) - znajomi mówią, że świetnie wyglądam:-)(bo dzięki cwiczeniom w sumie ogólnie schudłam ) - mam więcej energii i motywacji do dlaszego działania oraz satysfakcję, że udało mi się wrócić do formy Polecam i niech nie przeraza was mysl o 20-24 powtórzeniach, bo mimo że monotonne swoje robią;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.A.R.O.
A ja mam kryzys;( Dziś 13 dzień- do tej pory jakoś szło, ale dziś nie wyrobiłam:/ Zamiast 3 serii zrobiłam tylko 2, próbowałam robić trzecią ale nia miałam nawet siły podnieść nogi do pierwszego ćwiczenia;( Zaczynają mnie męczyć te dziesięciokrotne powtórzenia, narnolmalniej w świecie mi się nudzi:/ Od początku nie było lekko, ale dziś wymiękłam...Nie zamierzam przestawać, bo rzeczywiście widać efekty, brzuszek płaski, nawet boczki się zmniejszyły, ale nie wyobrażam sobie już np. 16 powtórzeń:/ No nic, to się wyżaliłam;D Jutro rano jedna karna seria za dziś, a wieczorem znowu 3:) Pozdrawiam, trzymajcie się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maqtka - ja miałam wczoraj 8 dzień i widzę, że tłuszczyk się zmniejszył. Nie wierzyłam w tak szybkie efekty, ale faktycznie są. :D :D :D Też cały czas zastanawiam się, jak zrobie tyle powtórzeń zwlaszcza 6 ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknij na początek strony topiku, tam są linki. Najlepiej spróbuj sobie całą serię, potem przeczytaj cały topik. Ja za pierwszym razem robiam to źle, dopiero przeczytanie wszystkich wypowiedzi nasunęło mi wątpliwości, a potem je rozwiało. Jeżeli będziesz mieć jeszcze pytania - to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI WIELKIE DZISIAJ SPRÓBUJĘ I ZOBACZYMY ;) JAKBY CO TO BĘDĘ PYTAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
--> Person Ja mam podobnie. Pierwsza seria - czuje miesnie. Druga seria - czuje, ale juz nie tak mocno. Trzecia seria - napinam, ale nie czuje prawie nic. Spotkałam sie ze stwierdzeniem, że ćwiczenia przeforowanych miesni (takich, których sie juz nie czuje) nie ma sensu. Dlatego mam mieszane uczucia co do tej szóstki Weidera. Ale jestem na 23 dniu i mam zamiar wytrwac do konca. :) Niestety, dobija mnie ta monotonia. Ponad 20 minut ćwiczeń... Włączam sobie muzyczke, czasami z kimś pogadam i to na szczescie pomaga. A co do ostatniego ćwiczenia - faktycznie, jest ciezkie, ale tylko w pierwszej serii. I jeszcze pytanko - czy w ćwiczeniu 3 i 5 robisz takie jakby skrętoskłony (lewy łokiec do prawego kolana i na odwrót) czy ćwiczych normalnie, prosto? Czy któras z Dziewczyn wie, która wersja jest lepsza? ja ćwicze prosto, bo tak jest wszedzie w necie napisane. Powodzenia w dotarciu do 42 dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
moim zdaniem ćwicząc skrętoskłony a nie prosto lepiej zarysyje ci się talia i popracują trochę mięśnie skośne brzucha a nie tylko mięśnie poste:) ale to tylko moja mała sugestia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×