Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Questa
dzis zaczelam szyja mnie boli czy mam cos robic przed cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Staraj sie rozruszać miesnie, pokręć szyją trochę. I nie martw sie, za kilka dni przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Staraj sie rozruszać miesnie, pokręć szyją trochę. I nie martw sie, za kilka dni przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Questa
o dziekuje serdecznie juz po drugim dniu boli jak cholera, przy drugiej serii juz nie czulam bolu...chyba z bolu....mam jeszcze jedno pytanko, po utacie wagi mam problem ze skora... Czy sa jakies cwiczenia ktore pomogly by wciagnac skore np na piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam od jutra ale cwiczyc bede rano bo w zasadzie tylko wtedy mam czas :) czy polecacie do tego jakis fat burner albo jakies srodki wspomagajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Questa
jestem po trzecim dniu nie moge sie ruszac ale daje rade..... co do tej agrafki to moze cos blizej bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamierzam zaczac te cwiczenia. Mam pytanie do tych, ktore juz skonczyly: ile kg zrzucilyscie i poile cm Wam ubylo w pasie, no i ogolnie, czy macie juz na brzuszku \"kaloryfer\". Pozdrawiam wytrwale i te, ktore od dzis zaczynaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka687
dalej nie rozumiem tych swiczen jakis tam weidera o co w ogole chodzi??? mam robic zwykle brzuszki czy co i czemu tak to chwalicie nich mi ktos pomoze...yez chce zaczac robic ale co mam robic zwykle brzyszki co 2 dzien i ile mam ich robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka687
w pierwszy dzien jedna noga 6 razy i druga 6 razy czy jedna 3 i druga 3 razy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Ma byc 6 na kazda noge (a nie 3). A co do chwalenia.... zrozumiesz jak juz bedzie robila dziec 36 tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Ja od 3 miesiecy cwicze na orbitreku na silowni. Efekt niesamowity, nigdy wczesniej nie trenowalam i nigdy sie nie odchudzalam, bo myslalam, ze nie dam rady (lubie jesc), a teraz jem jak wczesniej, a schudlam okolo 8 kg w ciagu 3 miesiecy. Koncze wlasnie ta 6-tke i czuje, ze pierwszy raz w zyciu mam miesnie i plaski brzuch! Suuuper! Nie poddawajcie sie dziewczyny, warto cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko jak sie ściąga ćwiczonka ze strony www.megaupload.com?? trzena sie zalogowac czy nie?? w ogóle ta strona jes w jezyku angielskim i trudno jest mi tam cos załapac:( z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Hej 🌼 Ja dzis zaczęłam tą 6stke. Wiecie co, gdzies tak przy 4 cwiczeniu to juz kompletin nie mam sily - gdyby to mozna byl orobic z przerwami... i dlatego nie podnosze sie tak calkiem do gory, no bo nie moge... wcześniej cwiczylam brzuszki i takie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Dziewczyny, tak jest tylko na poczatku. Jak robilam po 6-8 powtorzen, to myslalam, ze padne i nie wyobrazalam sobie, ze dam rade wiecej. Od dzisiajj robie 24 powtorzenia i wogole nie mam z tym problemu bo juz mam miesnie (a nigdy w zyciu wczesniej nie mialam). Nie poddawajcie sie! Ja juz 9 dnia widzialam roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Aliaska 🌼 Dzięki za dodanie otuchy! Ale czy ćwiczyłaś w jakiś inny sposób mięśnie brzucha, czy tylko 6w? Ja dopiero mam za sobą 1 dzien no i padam, same cwiczeia nie sa meczace, ale brak przerw sprawia ze malo nie zemdleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka687
dzieki dziewczyna juz wszyskto zalapalam dzis jest moj dopiero 6 dzien i mimo ze boli mnie brzuch a nawet wyzej troche brzucha(chyba tak ma byc nie wiem) to czuje sie naparwde suuuper...to jakos tak odpreza i po cwiczeniach czuje sie lzejsza jakas taka satysfakcja fajna rzecz pozdrawiam napisze jak bede dalej zobaczymy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korka687
napisalam 6 dzien nie wiem czemu pomylilam guziki ale jest 2 co ze mnie za gapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
No wiec ja kiedys nie cwiczlam, ale 3 miesiace temu zaczelam. Chodze na orbitreku 5 razy w tygodniu po godzinie (ale na poczatku to bylo tylko 15-20 min bo wiecej nie dawalam rady). Potem zaczelam cwiczyc ta 6-tke i na pocxzatku bylo mi strasznie ciezko, np w tym szostym cwiczeniu nie moglam wogole podniesc nog. Teraz podnosze do pionu i nic nie czuje. No i tym sposobem przez ostatnie 3 miesiace schudlam 9-10 kg wogole nie stosujac zadnej diety )a wlasciwie chyba jem wiecej niz wczesniej). Wiec jesli ja moglam, to kazdy moze, trzeba tylko troche wytrwalosci. PS. Kiedy 9 dnia cwiczen dotknelam brzucha to sie przestraszylam, ze cos nie tak bo byl twardy, ale okazalo sie ze to zwykly miesien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaska
Wiec dacie rade dziewczyny, najgorszesa te pierwsze dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Aliasko 🌼 No widzisz, Ty cwiczyłaś wcześniej, wiec Ci było łatwiej... ja tam robie tylko brzuszki i jakieś rozciagające byle co ,wiec jestem słabssza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Ja sobie właśnie spróbowałam tak o ,żebysprawdzić, zrobić 8 ABS na brzuch i musze przyznać, ze robiłam p[rzerwy bo nie wytrzymywałam i szyja boooli ;) Chyba zostane prze weiderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagela
Hej dziewczyny! A ja cwicze od 1 czerwca, wiec dzis wypada mi 22 dzien. Wczoraj byl polmetek. Boli brzuch, boli szyja, ale ogolnie jest coraz lepiej. Zeszlo mi 2 cm w pasie i brzuch robi sie twardy. Cwiczenia bez diety nie pozwola zrzucic brzuszka!! Jesli jest on na prawde duzy to trzeba dorzucic zmiane nawykow zywieniowych. Te cwiczenia wyrabiaja miesnie, ale nie likwiduja calkowiecie tluszczyku. Polecam stronki www.sfd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
U mnie 4 dopiero :D Jest cieżko, ale poważnie, chociaż zwiększa się liczba ćwiczeń, to jest mi chyba łatwiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vex
Witam! Przeczytałam prawie cały temat A6W i chyba zdecyduję się na rozpoczęcie tych ćwiczeń. Muszę tylko dobrze 'zaczaić' te ćwiczenia, bo z chwilą obecną wydają się czarną magią... ;) Ale żeby się upewnić mam pytanie... Czy A6W mogą rozpocząć osoby o słabej kondycji fizycznej? Tak, ja własnie do nich należę. Nigdy za dużo nie ćwiczyłam, ostatnio strasznie zaniedbałam jakąkolwiek aktywność ruchową (oprócz jazdy na rowerze) więc... czy ja to aby wogóle przeżyję? :P Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za wytrwałych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haertbeat
ja bym ci jednak radziła tak przez tydzien codziennie sie chociaz porozciaac, porobic jakies brzuszki,. bo jak tak od razu zaczniesz, to latwo o kontuzje. mi sie na poczatku te cwiczenia tez wydawaly trudne ale po 3 dniach juz zapamietalam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **kinia***
CZesc!O tej metodzie dowiedzialam sie przypadkiem , ale zaczelam tak czytac i widze ze jest bardzo zachwalana.Lubie cwiczyc i czesto cwicze w domu wiec mam nadzieje ze sobie poradze, choc nie jestem pewna jak wykonywac cwiczenie5(o co chodzi z tym rowerkiem??)Zaczynam od dzis i mam nadzieje ze bede widziala efekty:)Popdrawiam i wytrwalosci zycze sobie tez;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hearbeat
Ja Ci Kiniu moge wytłumaczyć to tak, jak ja to robie :) Więc, dla mnie to jest nic innego, jak ćwiczenie 3, tylko bez tych przerw 2-3sekundowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_27
HEJKA DZIEWCZYNKI! Ja zaczynam dzisiaj. Przed chwilą chwyciłam za centymetr i pomierzyłam swoje obwody...a za pół godziny karimata wyląduje na dywanie :) Mam 5 tygodni do urlopu i nadzieję, że wytrwam w ćwiczeniach!! Pozdrawiam Megan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Megan - wytrwasz, najtrudniejsze są pierwsze dni :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×