Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość asiek_17
czesc czemu nie moze przekroczyc 25 min ??:> jakie cwiczenia robicie jeszcze dodatkowo i poo jakim czasie widac elekty oraz powiedzcie mi czy duzo mialyscie/macie do spalenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
HEJ,JA DZIS 8 DZIEN,KURCZE 3 SERIE PO 8-SIEM.JAK NARAZIE NAJWIEKSZY KRYZYS MAM PODCZAS 2 SERII. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane, pojawiam sie podtrzymac was na duchu! jestem na 32 dniu! zostalo mi 10 i teraz juz nie odpuszcze :P oznacza to ze szostka jest jak najbardziej do zrobienia! do la mariposa: ja tez wstrzymuje przy napieciu miesni! jednak zauwazylam, ze na serio to jak oddycham ma wielki wplyw na to czy latwiej czy trudniej jest dokonczyc cwicznia! pocwicz z tym oddychaniem - bo im dalej w las tym bedzie trudniej. na poczatku tez sie nie wyrabialam i dyszalam jak po biegu na 5 km :D ale warto pocwiczyc ten oddech! i lepije zrobic to w poczatkowych fazach 6 - kiedy nie ma az tak wielu powtorzen i nie ma pospiechu :) do asiek17 takie sa ogolne zalecania - nie przekraczac 25 - 30 minut. pewnie chodzi o obciazenie miesni do 3MO nie chce byc okropna- ale u mnie zawsze jest wlasnie kryzys w czasie 2 serii :P kochana, ale pomysl przetrwasz druga, to potem z gorki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzis zaczelam 6, mam nadzieje, ze wytrwam do konca. trzymam kciuki za was! nie wiecie gdzie moge znalezc jakies fotki i zobaczyc efekty 6 u pan? bo jak narazie to tylko widzialam fotki meskich brzuszkow. a moze ktoras z was by sie chciala pochwalic swoimi osiagnieciami? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
hmmm to ja chyba robie cos nie tak bo w ogole sie nie mecze, jestem po 8 dniu i te cwiczenia sa dla mnie bardziej rekaksujace niz meczace. mam plaski brzuch ale chce zeby byl bardziej umiesniony, na razie w talii mam 58 cm, mam watpliwosci czy nie popelniam przypadkiem jakiegos bledu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iś, moze za krotko napinasz miesnie? albo moze zle oceniasz moment w ktorym sa najbardziej napiete? ja musialam dokladnie obadac ktory to moment podczas moich pierwszych cwiczen dzisiaj ;) no i musze przyznac, ze mnie zmeczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
hmm 3 sekundy trzymam w najwiekszym napieciu. nie wiem, zawsze bylam wysportowana, latwo sie nie mecze moze to dlatego te cwiczenia nie sa dla mnie meczace, moze zle je wykobuje nie wiem juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie jestes w bardzo dobrej formie :D zazdroszcze i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
dobra robie dalej, chociaz mam wrazenie ze dolne partie miesni nie bardzo pracuja podczas cwiczen, bo wiecie mam nadzieje ze te cwiczenia pomoga mi kiedys przy porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usana
Czesc dziewczyny. Dzis zrobilam 11. dzien. Na poczatku balam sie ze robie te cwiczenia w zly sposob, bo nie meczyly mnie, ale od wczoraj jestem przekonana ,ze robie je dobrze, bo gdy zerknelam na brzuch w lustrze ledwie moglam dostrzec "oponke", ktora mam od paru lat. Nienajwieksza wprawdzie, ale cwiczenia, ktore robilam wczesniej pare razy w tygodniu (400 brzuszkow - wersja z callanetics) mi nie pomagaly na ta oponke. Po prostu nie umiem uwierzyc, ze juz sie jej prawie pozbylam:) Dziewczyny robcie 6-stke, naprawde dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jak idzie szostka??? na ktorym jestescie dniu i jakie sa efekty? ja dzis robie 34 (matko nie moge uwierzyc ze tak szybko minelo!!!) i juz tylko kilka przede mna. a efekty - mmmmmmmmmm - super!!!! naprawde polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dzis stez mam zamiar zaczac, juz zciagnelam te cwiczenia wiec wiem co i jak i zaczynam :) ale to troszke pozniej:) juz nie moge sie doczekac czerwca bo mniej wiecej wtedy skoncze:) i mam nadzieje ze mi sie uda dotrwac:) tak poczytalam wasze wypowiedzi i jestem pewna ze mi sie uda a jak cos to od czasu do czasu jeszcze raz sobie to przeczytam ale to tylko wtedy gdy dopadna mnie dni zwatpienia:D ale oby ich nie bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc :* ja tez od dzisaij chbya zaczynam dziewczyny a Wy jecie wszystko co chcecie czy odchudzacie sie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam dopiero 3 dzien, ale odkad cwicze to codziennie nie moge sie doczekac kiedy znowu bede cwiczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
dzis 12 dzien ale jakos efektow nie widze "gołym okiem", brzuch mam plaski jak zwykle, ale nie widze jeszcze zarysow miesni, moze sie pojawia a moze nie, ważne żeby były mocniejsze:) zobaczymy za 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
cesc:* jednak wycieczki nie ma wiec od wczoraj robie normalne cwiczenia od wczoraj tzn normalne serie wczoraj zrobilam 1 dzionek i mnie dzisiaj miesnie brzucha bola :/ (malo wytremnowany) ale i tka nie wiem czy dobrze jej robie nie umiem napinac (chyba) miesni :/ heheh papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie.... czy was też tak niesamowicie bardzo boli po tych ćwiczeniach kark?? Ja zaczełam wlasnie dziś te ćwiczenia i brzuch mnie generalnie nie boli ale ten kark.. to czuje nawet kilkanaście minut po ćwiczeniach jeszcze :-/ I jeszcze powiedzcie mi czy np. w ćw.1 jak uniesiemy sie do góry i tak zostajemy te 2-3 sek. to mamy tak poprostu zostać w tej pozycji czy jeszcze dodatkowo napisać świadomie mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi sie przypomniało... czy w ćw. 3 i 4 łokcie mają dotykać do kolana?? Bo jeśli mają dotykac to albo musze przybliżyć do siebie kolano albo musze oderwać z podłogi część lędźwiową.? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
kark boli i bedzie cie bolal, rob cwiczenia rozluzniajace ruszaj glowa do przodu i do tylu i na boki. jesli chodzi o lokcie to staraj sie zbilzyc je jak najblizej kolan, ale nie odrywaj czesci ledzwiowej od podloza. pamietaj o prawidlowym oddychaniu...ja sie tu tak wymadrzam a jeszcze nie wiem jakie beda efekty moich staran;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
kark boli najbardziej kiedy podnosząc sie pracujesz szyja ,a nie mięsniami brzucha.wiem,ze to jest trudniejsze,ale głowe trzymaj do góry i patrz w sufit,a podciagaj sie plecami,brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spróbuje tak dzisiaj zrobić.. zobaczymy czy mi coś z tego wyjdzie :) Ale tak ogólnie pomyślałam sobie że nawet jak sie te ćwiczenia troche źle wykonuje to i tak sa to jednak jakiś ćwiczenia więc może prędzej czy później troche na brzuch pomogą.. nie muszę przecież mieć kaloryfera na brzuchu.. chcę tylko zrzucić z niego troszke tłuszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
sawka,jezeli mimo wszystko czujesz bóle miesni brzucha to tez mysle,ze cos tam powinno zadziałac,gorzej jezeli nic bys nie czuła. ja tez walcze z "szóstka",dzis...9-10 dzien,teraz nie wiem,pisze z pracy,jest ciezko,ale mam nadzieje,ze przebrne.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja mam dzisiaj 4 dzień A6W. Bolą mnie plecy, brzuch i kark ale wytrzymam. Mówicie, że macie oponki do zgubienia. Ja mam \"oponę od traktora\" do zgubienia :). Zapuściłam się tej zimy i teraz próbuję to naprawić. Będę tu wpadać żeby dać znać o rezultatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
echh mam zle przeczucia....cos za latwo ida mi te cwiczenia....co prawda pod koniec serii jest mi goraco ale nie jestem zmeczona, miesnie czuje tylko przy pierwszym cwiczeniu, potem nastepuje jakas "znieczulica", tak jakbym w ogole ich nie miala...dotykam reka brzucha i jest maksymalnie napiety....nie wiem co z tego bedzie...dzis 14 dzien...mysle ze schody sie zaczna od przyszlego tygodnia....mam nadzieje ze cos z tych moich staran wyjdzie...MUSI!!!! P.S jem normalnie, a po cwiczeniach zawsze glodnieje wiec przegryzam jablko albo banana, no i wypijam ok pol litra plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss
podajcie dokladnie gdzie znajduja sie te cwiczenia na miesnie brzuchaa plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
jak to nie ma skretow? myslalam ze sa skrety? i to dwa razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skręty są w tym 5-tym ćwiczeniu tak jakby... hmm... iś --> mam tak samo jak ty... troszke czuje mięsnie ale nie jestem jakoś bardzo zmęczona ani nic... choć ja mam dopiero 3 dzień dziś :) A jak będzie dalej to się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss
i jak daja efekty cwiczenia ile małyscie w pasie przed cwiczeniami i ile teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombaaaa nr 2
bomba ty moj cwiczyku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibka
wlasciwie to skretosklony mozna wykonywac w 3 cwiczeniach 1, 3 i 5:P ja tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×