Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Little Me - dotknij tylko lekko nogi, tak zeby nie odciazac miesni brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno trzeba, ale ja mysle, ze jak sie bylo juz tak w polowie to mozna zaczac od pozniejszego dnia, a nie znowu od 1. i podobno 1 dzien przerwy mozna miec, wiec 2 dni to chyba nie jest az taka roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassssyyka
no i ja chce sprobowac tylko nie wiem czy dobrze rozumiem:tzn 1 seria to jest te 6 cwiczen(to raz z jedna potem z dwiem nogami itd)no a w 1 dniu trzeba tych 6 cwiczen z przytrzymaniem na 2-3 sekundy zrobic tak?czy jak bo ie kumata jestem cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klassssyyka, zawsze z przytrzymaniem 2-3 sekundy sie robi. zycze wytrwalosci i szybkich efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie-kiedy czujecie, że brzuch Was boli? Kiedy robicie ćwiczenie, czy opuszczacie ręce i nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... kurna boniek, to ja chyba z jakiejs zlej wersji korzystam :/ u mnie bylo tak, ze dopiero po 4 seriach powtorzen po 6 wszystkiego szlo zwielokrotnienie ilosci powtorzen :O 😭 miesnie mi sie zle wytworza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
ja opuszczam powoli nogi., wtedy miesnie sa dluzej napiete, z reszta robie wszystko z instrukcja cwiczen, tam nie ma nigdzie napisane zeby trzymac nogi w jednej pozycji, wszystkie ruchy nogami wykonuje sie analogicznie jak w pierwszym cwiczeniu:) czyli trzeba opuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mluwa
Ja zaczęłam dziś.... moja oponka osiągnęła po zimie rozmiar 19 calowych Michelinek.... masakra...... wzięłam się więc za siebie, lepiej późno niż wcale, ehh. Czuję, że te ćwiczonka fantastycznie działają zarówno na górne jak i dolne mięśnie brzuszka. Będzie dobrze ! :)) Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibi i usmieszka => jak to po jednym trzeba zacząć od nowa? Chodzi o to ze jak sie juz skonczy 6W to trzeba ją zrobić jeszcze raz czy co?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ mineralna!! nie wiem czy po zakonczeniu 40dni 6 weidera nalezy to powtorzyc, choc wydaje mi sie ze jest to sensowne po jakims czasie, albo wykonywac je systematycznie ale nie z takim natezeniem. ja dopiero mam za soba 7 dzien, chce od poniedz zaczac south beach diet dodatkowo by zrzucic fett na brzuchu i nogach i pupie!! ciezko bedzie bo nie potrafie wyobrazic sobie sniadania i kolacji bez mojego ulubionego chlebka razowego :( ale sprobuje ;) A Ty stosujesz dodatkowo jakas dietke?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - z tą opuchlizną brzuch to prawda. Mam za sobą 8 dzień. Po 3 dniu zmierzyłam obwód w pasie i był 1 cm mniej. A wczoraj jak mierzyłam to 2 cm więcej :( ale mam nadzieję że to przejdzie i efekty będą :) Zwłaszcza, że co raz lepiej mi idzie. HURA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmieszka => W sumie to rzeczywiście po skonczeniu wypadałoby robić jakieś ćwiczenia, bo brzuszek znowu obrośnie tłuszczykiem i będzie kapa ;) Ale bez przesady zeby zaczynac drugi raz 6W... tego bym juz chyba nie przezyła :P A co do tego czy stosuje dodatkowo jakąś diete to kupiłam sobie płatki Fitness ale to tylko na 14 dni i dodatkowo pije herbatke odchudzająca :] W sumie to nie mam takiego dużego tłuszczyku na brzuchu no ale złapać jest za co więc mam nadzieje, że ćwiczenia, płatki i herbatka dadzą dobry efekt i brzuszek będzie płaściutki :) A teraz pytanie do tych co są pod koniec 6W. Czy widać kaloryferek na brzuszku?:> Czy jest on po prostu tylko bardziej płaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki! oglaszam wszem i wobec ze zakonczylam wlasnie szostke!!! jestem bardzo szczesliwa i bardzo zadowolona. jeszcze mam opuchlizne ale i tak wiidze golym okiem ze sporo cm ubyly no i te miesnie :)) za kilka dni zmierze sie i napisze o konkrtenych wynikach :)) trzymam za was kciuki. teraz zgodnie z zaleceniami kilka dni nie robi enic na brzusio :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
czesc dziewczyy jmam pytania do Was ja wczoraj powinnam zrobic 7 dzien ale bylam tak zmeczonna ze zapomnialam na smierc o tych cwiczenia:/ musze je zaczac od nowa??:> a drugie pytanie to takie : ja jestem osoba ktoa uwielbia jedzenia (zgudna rzecz) i slodyczy nie moge sobie odmowic bo chora jestem w ten dzien :/ CZY MOJE CWICZENIA BEDA MIALY JAKS SENS JEZELI jem bardzo duzo??:> czy musze zastosowac jednak jakas diete POZDRAWIAM ODPISZCIE :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek, nie musisz zaczac od nowa, 1 dzien przerwy ponoc mozna miec. co do jedzenia, no mysle, ze jakis sens cwiczenia beda miec nawet jak bedziesz jesc tak samo, spalisz przeciez wiecej kalorii niz zwykle wiec moze efekty nie koniecznie beda spektakularne, ale napewno jakies beda, tak mysle ;) ja tez zauwazylam, ze jest opuchlizna, ale u mnie tylko po cwiczeniach, zazwyczaj cwicze po poludniu, a na drugi dzien rano opuchlizny juz nie ma i moge podziwiac efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda - rozmawialam z trenerami na temat szostki - nie mozna robic zadnych przerw. ani miedzy cwiczeniami, ani miedzy seriami ani tym bardziej miedzy poszczegolnymi dniami!!! powinnas zaczac od poczatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
eeee tam od razu od początku, bez przesady jeden dzien przerwy to jeszcze nie tragedia...zawsze robie cw co 24 godziny, kiedys nie moglam wiec zrobilam po 36 godzinach i watpie zeby to mialo jakies konsekwencje:) a co jesli dostane okresu? pierwszego dnia na pewno nie bede cwiczyc bo wtedy jestem wrakiem a nie czlowiekiem. faceci jak chca niech cwicza sobie codziennie. podobnie z czasem cwiczen, nie mozna przekraczac 25 minut, a moim zdaniem kobiety spokojnie moga sobie pozwolic nawet na 30 minut, chociaz ja robie wszystke serie w granicach 21 minut (20 dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek_17
teraz to sama nie wiem ale ja trener tak powiedzial to chyba jednak zaczne od nowa przy okazji sie dowiedzialam ze miedzy w i seraimi sie przerw nie robi ja musialam robic czasem bo mi brzuch "pekal" z bolu ale ten bol czulam tylko przy pierwszych cw strasznie mnie boli szyja przy tych cwiczneniach:/ POWODZENIA DZIEWCZYNYKI JA ZACZYNAM OD NOWA OD DZIISIAJ A OD JUTRA DIETE JAKA MOZE WPROWADZE (to bedzie najwieksze wyzywanie od cwiczen ) POZDRAWAM PAPA:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mluwa
Pamiętajcie, aby pić min 2 litry płynów dziennie ! Oczyszcza to organizm, a w połączeniu z ćwiczeniami da lepsze efekty. Dziś mój trzeci dzień 6W. Może to moja autosugestia, ale już po pierwszym dniu mój brzuchol wygląda inaczej. Mięśnie są bardziej spięte. Co do bólących szyi i szczęk: gdy robicie skłon do nogi starajcie się "ciągnąć" brzuchem (tułowiem) a nie głową. Głowa zostaje "nieruchoma" na karku. Natomiast przy ćwiczeniu z rękoma na karku, tylko lekko dotykajcie szyi dłońmi, nie "ciągnijcie" tułowia rękoma do przodu przy skłonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) właśnie trafiłam na ten topik :)i bardzo się cieszę ponieważ powinnam dziś zrobić trzeci dzień 6W, a tu niespodzianka...:( przeczytałam wszystkie Wasze wpisy i sie okazało, że źle wykonywałam ćwiczenia😭 więc dzisiaj zaczynam od nowa :( ale pocieszam się, że nie jestem w połowie...;) to byłaby dopiero strata ;) mam oponkę ( a w sumie dwie... jedna nad drugą ;( ) ta nizej położona kiedy siedzę \"dobrze\" leży w dłoni....:O 😭 wiecie co mam na myśli? tragedia...! tak się zapuściłam :O wiec mam ogromną motywację i powód do ćwiczeń ;) a dodatkowo wczoraj kupiłam rowerek stacjonarny i cwiczę do godz dziennie bo uda i pośladki też pozostawiają wiele do życzenia :O będę informować o efektach 6W a i o doping proszę ;) pozdrawiam :D fajnie, że jesteście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałda na brzuchud...
JA na to wchodzę i nie ma żadnych ćwiczeń... czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona w szostce
do iś wlasnie chodzi o to ze to robi roznice... trening ma 42 dni i chodzi o stale obciazenie miesni. nie mozna tez robic cwiczen np. o 2 w nocy a potem o 9 rano, bo miesnie nie maja czasu na regenercje. a trening ten nie jest tylko dla facetow - i zdanie ze niech oni sobie robia jest bez sensu. niewazne jaka plec tutaj chodzi o dokladnosc. inaczej 42 dni mozna sobie przebimbac :D wielu moich znajomych robilo szostke - ci ktorzy podchodzili do tego z dokladnoscia moga poszczycic sie rezultatami, a ci ktorzy robili cwiczenia niedokladnie, nie napijajac miesni potem dziwili sie ze malo im ubylo i ze miesnie nie sa takie jakich oczekiwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
czyli co jak bede miec okres to mam dodatkowo sprawiac sobie bol cwiczeniami? bez przesady. poza tym moj brzuch jest plaski czy stoje czy siedze czy leze na boku, chce tylko wzmocnic miesnie, nie potrzebuje zadnej kraty, jak bede chciala miec jakas na brzuchu to sobie zaloze bluzke w kratke:P A6W robie bo to nie sa zwykle brzuszki, cwiczenia sa urozmaicone i robiac je przynajmniej sie nie nudze, a efekt zawsze "jakis" bedzie, nie oczekuje ze bede wygladac jak miss fitness, chociaz niewiele mi do takiej brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli robienie ^W o różnych godzinach jest bez sensu? Jesli tak, to ja tego nie mogę w ogóle robić, bo nigdy mi się nie uda o zawsze tej samej godzienie nje zrobić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uwazam, ze jesli ktos wczeniej w ogole nie cwiczyl brzucha to i tak efekty bedzie mial nawet jak sobie zrobi dzien przerwy podczas treningu i bedzie cwiczyl nieregularnie, bo i tak wysilek zawsze jakis jest. a w razie czego 6 zawsze mozna powtorzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspozja
6 weidera cwicze juz drugi raz, co prawda za pierwszym razem nie skonczylam calej serii ale efekty byly baaaaardzo duze, teraz jestem dopiero na 4 dniu, nie moge sie doczekac efektow, dziewczyny damy rade ps. bede meldowac o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem dzis po 9 dniu szostki weidera :) Znacie jakies cwiczenia by zrzucic tluszcz na plecach tzw. boczek :( ??? pozdrawiam i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie...........
boje się zaczynac 6 w... przeczytałam cały topik...i tam jak jedna z was mam co złapać do rki jak siedze... jak stoje to mam brzuch wydęty.... a chce mieć płaksi........boje się zę od tych ćwiczeń to będę mieć mięsnie pod tłuszczem...a ja nie chce mieć tłuszczu.... nie wiem co mam zrobić... na pewno takich co nie weidzą czy zaczyna 6 W jest więcej..... dlatego niech ktoś napisze ... kto ma taki problem jak ja, o efektach BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez troche tluszczyku mam i odkad cwicze 6 to troche mi zmalal, wiec mam nadzieje, ze pozniej zniknie calkiem :) tylko trzeba pilnowac zeby nie jesc wiecej niz zwykle, bo wtedy to co spalisz od razu uzupelnisz nowym tluszczykiem. no a najlepiej jakas dietke przy tym zastosowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×