Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

dzis 20 dzien oj oj, ciezko mi to przyszlo, dzis brakowalo mi zapalu :( robilam przerwy... :( --> is -tez bym chciala miec za soba 29/30 dzien, tak jak Ty chcialabym miec podobne uczulenie na jedzenie ;) mi smakuje jedzonko, ostatnio probowalam sbd, niestety brakowalo mi cukru (czytaj slodnkiego) wiec zrezygnowalam, zreszta nic sie nie dzialo z waga, ani drgnela. musze poprostu sie wiecej ruszac, chhodzic na szybkie spacery albo przejazdzki rowerowe, ale samemu sie nie chce, tym bardziej jak slonce prazy pozdrawiam goraco i zycze nam wszystkim WYTRWALOSCI!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 25 dzien bede robic, idzie mi calkiem niezle i efekty sa juz naprawde niezle! brzuszek juz mi sie prawie calkiem splascil i taka fajna krecha mi sie od gory robi, narazie widac ja tylko do pepka bo po pepkiem jeszcze mala oponka zostala :P ale to juz nie to co przed 6. z dnia na dzien jestem coraz bardziej zadowolona z cwiczen i mam coraz wieksza motywacje. :) az sie sama podziwiam, ze tyle wytrzymalam juz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tyle naczytalam i teraz to dopiero mam metlik jakie cw. wybrac. chcialam szostke - podobno nie jest zbyt skuteczna na tłuszcz tylko na rzezbe. Aeroby tez ponoc nie przynosza swietnych rezultatow. a ja chce sie pozbyc tłuszczydla ... tak dla zainteresowanych szostka stronka z fajnymi rysunkami a nie tymi a painta : http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillo07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cwiczace ;) jak sie macie, pilnujecie dalej przepisanego schematu cwiczten, mam nadzieje ze TAK!!! ja mam za soba kolejny, chyba juz 21dzien, brzuch mnie boli :(, al e widze wyniki, moj maz tez zauwazyl ze splaszczyl mi sie moj brzusio, niestety waga nie chce drgnac, jakos sie jeszcze ludze ze od tych cwiczen cos zejdzie... ale z drugiej strony przybywa mi miesni, ktore sa ciezsze niz tluszcz stad brak zmnian w wadze, moge miec racje?? pozdrawiam goraco!! Powodzenia i wytrwalosci!! (tez dla mnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, jak wam idzie z cwiczeniami? nie odzywacie sie, czyzbyscie zrezygnowaly??? mam dzis kryze, zrobilam tylko jedna serie, na wiecej nie mam sil... miesnie nadal pobolewaja ale jutro musze sie za siebie wziac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już drugi raz podchodze do 6w i tym razem zamierzam dotrwać do końca :) dziś miałam 6 dzień i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z brzuchem
Hejka! Zaczęłam ćwiczyć Weidara 20 dni temu i tak jak do tej pory nie widziałam efektów to dzisiaj wkładając od jakiegoś czasu nie noszone spodnie od rau poczułam, że są duużo luźniejsze i to mnie naprawde cieszy:-D i widze efekty! I czuję już swoje mięśnie, które powoli zaczynaja budzić się do życia:) Co prawda jak wraz ze wzrostem powtórzeń czsem spada mi chęć do ćwiczeń to mówie sobie, że jak prawie połowę wytrzymałm to dam radę (mimo że lekko nie będzie, kto przetestował zestaw ten wie;-) Oprócz tego zaczełam prawie równolegle ćwiczyć 8 min Abs strech, tyłek i brzuch (ćwiczenia mam na kompie i ćiwczę z "instruktorem", a on mnie na serio motywuje!) Mam nadzieję, że bedą efekty (no bo lato nadchodzi b. szybko.....) Pozdrawiam wszystkich ćwiczących i tych którzy chcą spróbować no i tych którzy zaczynaja po raz kolejny.....sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do walczacej z brzuchem
witaj walczaca, mam ogromna prosbe, moglabys mi przeslac te cwiczenia abs? bede CI bardzo bardzo wdzieczna!!! 🌻 pozdrawiam!!! usmieszka usmieszka1980@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiera
Witam :) Wczoraj zaczęłam 6 i.... boje sie, co będzie dalej :D Moje samozaparcie jest świeeeeeetne i zawsze mi pomaga wszystko przerwac :P hiehie No cóż - będę informować o zmianach :) Mam tylko nadzieje, ze dobrze robie te ćwiczenia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Dziewczyny, które znacie sie na tej szóstce! Mam do Was kilka pytań. Dziś natknełam się na artykuły o ćwiczeniach ABS i szóstce Weidera. Myślę, że wybiorę własnie szóstkę. parę minut temu zrobiłam sobie jedną serię. Rzeczywiście, ćwiczenia są ciężkie, musiałam robić przerwy. Czytałam, że bardzo ważna jest dokładnośc wykonywania tych ćwiczeń. Stąd moje pytania: 1. Ćwiczenia 3 i 4: czy łokcie mają dotknąc kolan czy mam je tylko przyciągnąc? Wydaje mi sie niemożliwe dotknięcie, gdyz albo przyciągam kolana do łokci albo odrywam mocno kręgosłup, przez co mięsnie brzucha chyba gorzej pracują. 2. Czy Was też tak boli broda i co można na to poradzic? 3. Czy zanim przyzwyczaję się do ćwiczeń mogę robić powiedzmy przez tydzień (zamiast 1 dzien) 1 serie po 6 powtórzen w kazdym ćwiczeniu, robiąc przerwy pomiędzy ćwiczeniami? 4. Czy próbowałyscie ćwiczyc ABS i co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja szostke juz skonczylam i jestem bardzo zadowolona z efektow. niedlugo zmaierzam robic jeszcze raz- chce jeszcze bardziej wyrzezbic brzuch. zanim zaczelam tez mnostwo przeczytalam i skonsultowalam watpliwosci z kilkoma trenerami, stad wiem ze robilam dobrze :P 1. wystarczy przyciagnac - dotknac jest bardo trudno :D 2. zeby brod ai szyja nie bolala nalezy patrzec w sufit i glowe ciagnac w tamtym kierunku 3. przerw w szostce w ogole nie powinno sie robic - wtedy to juz nie jest szostka, tylko poprostu cwiczenia na miesnie brzucha- al eto tez jest jakas alternatywa. chodzi bowiem o stale obciazenie miesni 4. cwiczylam i nadal cwicze abs,ale szczerze powiem, ze po szostce u siebie widze najlepsze efekty!!! zycze powodzenia wszytskim cwiczacym! niedlugo znowu do was dolacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otttooooja
cześć dziewczyny! Ja zaczęłam dopiero ćwiczyć, dziś 3 dzień. Troszkę brzusio boli ale myślę że to tylko na początku, bo mięśnie nie przyzwyczajone do wysiłku. trzymajcie kciuki żebym wytrzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
--> katka2006 Dzięki. Zastanawiałam sie nad tym ABSem, ale jednak wybiorę szóstke. Te ćwiczenia są chyba mniej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Z 2 miesiace temu zaczelam cwiczyc 6W i chociaz widzialm efekty przestalam po 10 dniach :( Od dzisiaj zaczynam od nowa. Trzymajcie za mnie kciuki, bede donosic o postepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak zaczne juz robić po kilka serii to mogę robic przerwy pomiędz nimi? Czy wszystko jedno po drugim, aż padne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara
a ja po 8 dniach waidera zrezygnowalam bo to dlamnie zbyt meczace i nudne sa te cwiczenia tak ze nie wytrzymywalam:/ przerzucialam sie na abs chociaz mam plaski brzuch i chcialam miec tylko widoczne miesnie. ale znudzila mnie ta szostka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara>>widzisz trzeba poszukiwac cos dla siebie:) nieraz to co innym pomaga niekoniecznie musi tobie czy mnie czy tez odpowiada,ja tam z 6 przeszłam na abs ze wzgledu na przyjemnosc cwiczonka a po 2 mi troszke sie boczki i brzuszek przez zime zrobił,wiec chciałam to zgubic i zgubilam,ładnie brzuszek tez wyrzezbiłam,teraz sobie cwicze tak 2 razy w tyg. juz poprostu dla siebie samej i utrzymania ładnej i jedrnej figury:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara
czyli abs tez dziala?:) a miesnie tez sie rzezbia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara
i ile cwiczylas wczensije abs zanim przeszlas sobie do cwiczen 2x/tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wyrzezbiły :D🖐️ i szybko pozbyłam sie zbednego tłuszczyku,a co najwazniejsze boczkow:P ale z uporem codziennie przez 2 miesiace cwiczyłam. teraz juz 2 razy w tyg. tak jak pisałam wczesniej,kazdy ma inne cialko,wiec trzeba probowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy efekt mialam juz po miesiacu,ale tak jak mowie kazdy ma inne ciałko inna przemiane materii,wiec podejrzewam ze jesli chodzi o efekty w czasie moze byc inaczej niz u mnie czy kogos innego pij duzo niegazowanej mineralnej i staraj sie nie jesc duzo po 18,jak juz to lekkie rzeczy,buzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzis zrobilam to co powinnambyla zrobic wczoraj, czyli 22 dzien 6W za mna hurra hurra hurra hurra ;) --> pani nocy - jak pozbylas sie boczkow??? mnie tez one wkurzaja i nie chce ich wiecej!! pomoz :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmieszka>>ello:) zaraz ci podam linka to sobie sciagniesz cały zestaw lub interesujaca cie parite;) pozbyłam sie boczków ćwicząc dzien w dzien,regularnie abs >brzuch i biodra,co i jak pisałam wyzej ;) http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=39685144&wv.x=2&a=39940298 pozdrówka:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pani nocy - dziekuje za linka, rzeczywiscie te pliki maja ogromna wielkosc nie daloby rady ich przeslac mailem na razie sciagam, pozniej zobaczymy jak to wyglada, jestem strasznie ciekawa :) Myslisz ze moge nagrac te cwiczenia na cd, zeby potem moc odtworzyc na dvdplayer? Pytam, bo nie jestem super znawca komputera... :P pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszka:) witaj za dnia:D hihii ja tez sobie nagrałam na płytke dvd bo wygodniej przed tv ;)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajjaaa
ja chyba jakas tępa jestem, bo nie umiem z tego linka skorzytac, jak to sie sciaga? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij na te linki. w prawym górnym rogu pojawi się instrukcja po angielsku by czekać kilkadziesiąt minut (nie pamiętam ile) więc czekasz. potem pojawia sie reklama, którą zamykasz. liczenie dochodzi do ko9ńca i w prawym górnym rogu, w ramce pojawia sie polecenie \"click here...\" klikasz to i czekasz. pojawia się na kompie pytanie czy chcesz to zapisać czy otworzysz, więc sobie zapisujesz na kompie gdzie chcesz. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×