Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

:) no bo raz lewy łokieć do prawego kolana a następnie prawy łokieć do lewego kolana, więc to tak jakby takie skręty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chcę rozpocząć 6 weidera ale nie wiem dokładnie o co chodzi w 5 ćwiczeniu... Ile razy trzeba zrobic te skręty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćw 5 to ja nie wiem czy to tak ma być jak ja to robie... ale ktoś tu gdzieś pisał że są 2 opcje i ja robie tą pierwszą.. tzn. Leżę na plecach i nogi mam uniesione i zgięte w kolanach (90 stopni) po czym wykonuje szybkie skręty na przemian lewym łokciem do prawego kolana i prawym łokciem do lewego kolana. Nie wiem czy to tak ma być. A ta druga wersja to była taka że obie nogi leżą na ziemi i tylko na moment \"dotknięcia\" łokciem do kolana jest dana noga (lewa lub prawa) unoszona do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie na boczki to chyba lepsza ta, w ktorej nogi tez pracuja, zawsze to wiekszy wysilek wiec wiecej tluszczyku sie spali ;] ale zawsze moge sie mylic ;D ja zrobilam dzisiaj 6 dzien i powoli zaczynam widziec efekty, czuje, ze wzmocnily mi sie miesnie i jakby minimalnie tluszczyk zaczal znikac z brzuszka. jak dla mnie cwiczenia sa teczace, ale do wytrzymania, a zakwasy mialam tylko przez 2 dni wiec jestem mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, gratuluje wytrwalosci co do dokladnych cwiczen to w tym topiku jest to opisane - a 2 czy 3 stronie :) skrety sa jak najbardziej - 3 i 5 cwiczenie :) jestem juz po 37 dniu i efekty sa super - widze ze brzuch jest ciagle spuchniety ale to ma przejsc po ok 3 dniach od zakonczenia treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooleka
hej dziewczyny:-)) smieszne - ale ja tez mam chlopa koszykarza, tez mam kompleksy i oponke.. od jutra zaczynam szostke - trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangellek
a powiedzcie mi czy A6W jest dla osob ktore chca zgubic tluszczyk czy raczej dla tych ktorzy chca wyrzezbic miesnie?bo ja duzo w pasie(75 cm przy 160 cm wzrostu:() a jestem na 13 dniu szostki i nie widze zadnej roznicy!wiec moze to nie sa cwiczenia dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aangellek --> ja mam podobnie tzn... jakiś miesiąc temu miałam w talii 77cm (przy wzroście ok. 160cm) no i teraz zeszłam tak do 74cm tylko przy zmianie odzywiania, no i teraz jestem na 4 dniu 6W, narazie efektów nie widze no ale zobaczymy, ktos tu wyżej pisał że niby brzuch jest opuchnięty i po 3 dniach od skończenia ćwiczęń ma opuchlizna zejść no ale ja nie wiem to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangellek
a to znaczy co zmienilas w swoim odzywianiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis robilam 7 dzien i efekty minimalne, ale juz widze. a co do tej opuchlizny to jakos nie zauwazylam, moze to jak zakwasy sa, ale ja nie mam na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabisia88
mam pytanko czy te cwiczonka sa tez dla kobiet czy raczej na tzn meski kaloryferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabisia88
mam pytanko czy te cwiczonka sa tez dla kobiet czy raczej na tzn meski kaloryferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iś
przeciez same baby tu sie wypowiadaja co oznacza ze cwicza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam, czy po tych 42 dniach treningu trzeba dalej tak samo ciezko cwiczyc zeby utrzymac ladny brzuszek? czy moze wystarczy np. jedna seria dziennie (24 powtorzenia w kazdym cwiczeniu) zeby podtrzymac efek? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh my God! :) Jestem po 4 dniu i nie wiem jak ja wyrobie jak bedzie coraz wiecej ćwiczeń bo dzisiaj już przy 3 serii padałam... Czy Wy tez macie/mieliście takie problemy?:> Bo mam nadzieje ze później już będzie troche łatwiej bo teraz to jest koszmar. Juz miałam rezygnować ale jakimś cudem dokończyłam 3 serię. Prosze o jakieś pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aangellek ---> no przede wszystkim zaczęłam jeść śniadania :) jem już tylko chrupkie pieczywo (no czasami w wyjątkowych sytuacjach chleb ale z ukochanych bułek w ogóle zrezygnowałam), staram się jeść ok. 5 mniejszych posiłków dziennie no i dużo warzyw... tzn. dużo w proporcji do reszty posiłku.. tzn. jak mam rano kanapeczke to daje sałate, ogórek i pomidor lub rzodkiewke a czasem jeszcze szczypiorek na smak :) tak samo z obiadami.. jak mam talerz to przynajmniej połowa talerza do jakieś surówki itp. no i zrezygnowałam tez ze słodyczy... tylko jakoś tak raz w tygodniu czy coś pozwalam sobie jak mam wielką ochotę ale to raczej na wyroby czekoladowe... chipsy i fastfoody odpadają :) No i to właściwie lub AŻ tyle co zmieniłam w odzywianiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja i z tego co czytam to jeszcze kilka osób jakoś nie odczuwamy większego zmęczenia po ćwiczeniach... ja mam dziś 5 dzień i w zasadzie bym mogła takie ćwiczonka robić 3 razy dziennie jak bym miała czas :P ale jak dojdzie więcej powtórzeń to pewnie bym się zanudziła, bo i tak już wczoraj musiałam sobie tv włączyć bo nudne sie robią te ćwiczenia.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozecie
mi podac linki zezdjeciam ja to ma sie cwiczyc ba ja nic nie kumam i nic mi sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! odzywałam sie tutaj gdy byłam przy 3 dniu- dzisiaj 23 dzien- po 16 powtorzen w kazdej serii. Mam pytanko- jak z czasem? Mieścicie się? Nie mozna podobno przekroczyc 25 min. ja ledwo mieszcze sie w 20 a gdzie 24 powtorzenia... Efekty sa!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 9 dzien robilam, musze przyznac, ze efekty coraz lepsze, jzu sie niemoge doczekac kiedys skoncze ;D ja tez sie specjalnie nie mecze, tzn. mecze sie, ale nie tak zebym ledwo zipiala. a z tym czasem to tez sie zastanawiam jak to bedzie pozniej, ale mysle, ze w miare treningu cwiczonka beda mi zajmowaly coraz mniej czasu. a jakby ktos mial zakwasy to polecam rozciagnac miesnie po cwiczeniach, naprawde dziala, ja tak zawsze robie i nie moge narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie dokladnjie
pare osob sie niezle wysililo zeby ladnie tutaj opisac te cwiczenia, wiec moze zanim napiszecie z enp. nie ma innych rysunkow przeczytajcie dokladnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka gruba...
dziewczyny.......ja troche czytam to co piszecie...ze te ćwiczenia dają swietne efekty...ale no właśnie chyba na to by mieć brzuch jak tamiilee...a ja mam po prostu wydety, tłusty brzuch z wiszacą skurą.... tez bym zaczeła ćwiczyć chętnie...ale czy te ćwiczenia się dla mnie nadają? bo u mnie to nie może byc mięśni brzucha tylko chciałabym aby był płaski...no wiecie taki chudziutki...ale nie umięśniony... i co myslcie żę będę dobre te ćwiczenia 6w na spalanie mojego tłuszczu? prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jak robie te ćwiczenia to mnie strasznie boli szczęka i podbródek? ja chyba tego nie umiem robić. Jestem na razie w 3 dniu. Cwiczenia są świetne, ale ciągle wydaje mi się, że coś źle robię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że to o dokładnym przeczytaniu nie było do mnie bo ja wiem o co chodzi (a przynajmniej tak mi sie wydaje) i link z jedynymi rysunkami jakie znalazłam podałam jako odpowiedz na czyjeś pytanie :) Little My --> szczęka też mnie boli i chyba na to się nic niestety nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie wyrabiam na bank w 25 minut, robie teraz po 4 serie :O tez sie nie mecze :P za bardzo :P Dziewczyny, nie przyciagajcie podbrodka do klatki piersiowej, tylko starajcie sie trzymac glowe \"prosto\", wtedy bole szczekowo-brodowe znikna :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna --> jak to robisz 4 serie? Myślałam że tutaj max. to 3 serie i zmienia sie tylko ilość powtórzęń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tych ćwiczeniach, gdzie się łapie za nogę, to lekko mam ją łapac, albo mocno? gdzie ja mam się zgiąć, żebym dobrze ćwiczyła? bo ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleta
ja dopiero zaczynam, ale nie mam zakwasów po brzuszkach - po prostu przed cwiczeniami trzeba zrobić króciutką rozgrzewkę - ZAWSZE! to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×