Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

Jestem jak gołąb i żmija Jestem jak piołun i miód Jestem jak anioł i demon Jestem jak upiór i cud I szczyt nad chmurami I przepaść bez dna Jestem początkiem i końcem, to.......ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ile te marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to czemu nie
całe stada ludzi potrzebują marzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Czyj to wiersz Sprzedawco? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to czemu nie
dobra, to spełnij, proszę, moje: niech on wreszcie zmądrzeje, się na cos zdecyduje i mi to otwarcie powie, bo mnie cholera w końcu trzaśnie! dziękuję. ps: jaki jest termin realizacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze spelniasz
ale ja sie pytam po ile?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozetoja
no dobra milam isc do wrozki, ale moze tobie tez sie uda. mam kilka malych amrzen, mozesz sobie wybrac, ktore zrealizujem jako pierwsze:) 1.chciałabym żeby stac go było na wyjasnienie kilku wazkich kwesti, przez które od pol roku jestem lekko mowiac zagubiona i niesczesliwa 2. chciałabym napsiac ta cholerna prace amgisterska 3. chchilabym nzalezc prace 4.chchiałabym zbey spotkalo mnie w koncu cos milego 5.chciałabym wiedziec, co mama robiz ze sowim pogmatwanym życiem6.ale njawieksze moje amrznie, to, zeby wyjechac do indiiii i to nie za sto lattttt, i nie palcem po mapie no to od ktorego zacyznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w sumie to czemu nie a jaki termin Cię interesuje? i czy na pewno on ma się zdecydować? do: to dobrze, że spełniasz za darmo do: moze to ja pracę napiszesz, to jasne, to nie marzenie jak napiszesz pracę to sie okaże co z pracą coś miłego Cię właśnie spotkało , to ja do Indii teraz nie możesz jechać, musisz napisać \"cholerną pracę magisterską\" reszta marzeń do realizacji wg. potrzeb i określonych terminów do: Brondyna tajemnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poul
apropo marzen chcialbym miec kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:czarniejszy_niż_mrok co do zastrzelenia , nie ma problemu :-), ale wiesz co? Ty jesteś wyjątkowo inteligętnym facetem, masz cholernie szerokie horyzonty, tak przynajmniej uważam po tym co piszesz , Ty nie potrzebujesz spełnienia marzeń, Ty je masz w sobie, to Twój wewnętrzny świat, Ty byś nie chciał ich spełnić, masz je i to Ci wystarcza, takie jest moje zdanie. do: Poul przecież będziesz miał, poczekaj chwilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:czarniejszy_niż_mrok to nie ironia, co najepsze to też nie jest komplement, to po prostu prawda, taki jesteś, nie mówię komplementów, jestem po prostu szczery. Co do zastrzelenia pomysł nie jest zły, pozwolisz, że podchwycę i gdy przyjdzie czas to.......lubię decydować co do siebie , dzięki za pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Sprzedaję Marzenia_
do: napalona dziewczynka z tym to chyba nie ma problemu :-), co to za marzenie które można spełnić każdej chwili? to przecież nie marzenie do:stażystka20 dla Ciebie poprzeczki nie da się już obniżyć bo by ją trzeba było zakopać, przykro mi , cóż, mówiłem już że jestem szczery do:kawa z mlekiem na kawę mogę zaprosić, co do reszty to...małe są śliczne :-) a po co zmieniać coś co jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimitka
Więc o to moje marzenia: - chcę byc zdrowa, - marzę aby leki mi w końcu pomogły, - chcę miec zawsze zajeb....... sex, - marzę, że facet jest ze mną, ten który na razie nie może, - mieszka ze mną i jest nam cudownie, ale tak naprawdę to chciałabym być zdrowa, zrób coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:napalona dziewczynka śmiałym szczęście i okoliczności sprzyjają i pomagają, do tajnego zeszytu ( notesika nie mam ) zostało wszystko wpisane do: mimitka przestań marzyć żeby być zdrowa, masz zdrowa po prostu być i będziesz, obiecuję cała reszta w toku, poczekaj , ok? już niebawem, napisz czy się spełniło :-). Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: jeszcze do mimitka chciałbym Ci myśli kolorowe podarować, we włosy zapleść marzenia, łezką tęsknoty Cię utulić, uwiecznić we wspomnieniach, chciałbym Ci z ramion pozdejmować troski, wyprać i wyprasować zmartwienia, szczepionką szczęścia Cię zaszczepić, ochronić od cierpienia, i już wszystko będzie ok, zaufaj mi :-) , powodzenia. do: anix sama więc widzisz , że spełnianie marzeń to nic trudnego. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia nie spełniają się -nie reguły, lecz z zasady->im bardziej się czegoś chce, tym mniejsze szanse by się to ziściło:D -------------------------------- nie, żebym psuła Twój pościk;) ------------------------------- więc napiszę, a później zapomnę, że o tym marzę: 1.chciałabym 'przeżyć' koncert 80lat. w roli gł. z zespołem jednego hitu Opus "Live Is Live" i Eurythmics "Sweet Dreams", naturalnie z całą "otoczką" tych lat. 2.wkuffia mnie SAMOTNOŚĆ, ale nie mylić z byciem samym;) więc niech się zjawi już ten 'poważny' z 'dłońmi'' 3.i z nim chciałabym zwiedzić 1.Moskwę 2.Tybet 4. kolejnych 5 innych marzeń;) ale z tymi powinnam sobie sama poradzić 🌻 -------------------------------- 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: już tu byłam-Ona jak mogę spełnić Twoje marzenia skoro o nich zapominasz? do: czarniejszy_niż_mrok ja zwizytowałem Moskwę, co prawda nie jako oficer napoleoński , nie rabowałem :-( , nawet jak bym mógł to bym pewnie nie potrafił :-), wrażenia cudne, ludzie wspaniali, stoją na przystankach autobusowych i czytają książki ( zobacz coś takiego w naszym wspaniałym kraju ). Tybet cudny, tak jak ludzie tam mieszkajacy, cóż to chyba wschodnia kultura taka już jest, niby w Polsce tak samo , a cholera wszystko na odwrót, pewnie zachód do nas dotarł wcześniej niż nam się wydawało. A tak a pro po, cóż Ci zawinił pan Tołstoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×